3291
  • Lelouch
    #2531
    Miből gondolod?
  • Klemice
    #2530
    szerintem még előtte jön filler
  • Lelouch
    #2529
    Az belefér még, de ha Aizen után nem függesztik fel az animét, akkor vagy 2 éves filler jönne.
  • Klemice
    #2528
    következő rész alapból filler :\
  • LeventeV
    #2527
    kivancsi vagyok, hogy mi lesz par resz mulva. abbahagyjak vagy filler?
  • armageddon666
    #2526
    hú már ott tart a zanime?
  • davidka003
    #2525
    Én is arra gondoltam de, hogy az majd mit tud kezdeni Aizen-el, érdekes lesz.
  • Lelouch
    #2524
    Don Kanonji
  • Klemice
    #2523
    ez egyértelmű, a szellemírtós pasas
  • davidka003
    #2522
    Szerintetek a 302-es rész végén ki a szemüveges alak?
  • Lelouch
    #2521
    Pótoltam egy nagy hiányosságot, és megnéztem a 2. movie-t. Nagyon gyenge volt szerintem.
  • RAZOR27
    #2520
    a 3. film is pontosan a dvd megjelenés napján került fel, szóval fellehet készülni, hogy egy ideig még nemlátjuk a filmet xS
  • Lelouch
    #2519
    Nem, még vannak fillerek.
  • Klemice
    #2518
    Hello 167-ig leszedtem az animét, az lenne a kérdésem, úgy olvastam hogy 64-109ig filler az egész. Csak az a két évad filler ebből az intervallumból?
  • Lelouch
    #2517
    A 299. rész nekem nagyon bejött. :O Jó kedvcsináló volt a movie-hoz, ez a poklos téma nagyon érdekesnek ígérkezik.
  • Kövesdi A
    #2516
    nem kamu
    DVD Megjelenés: 2011. szeptember (Ekkor lehet majd netről letölteni, és ekkor lesz hozzá magyar felirat!)
  • Lelouch
    #2515
    Tuti nem lesz fent 5-én.
  • mosoporr
    #2514
    odabaszós volt a mostani "fillér rész"

    mi ez a kamu h hozzánk csak 1év múlva jön a movie 4, beszarnék ha dec 5ödikén nem lenne fent...
  • LeventeV
    #2513
    kivancsi vagyok mit hoznak ki ebbol az arcbol. erdekesen indul, aztan meglatjuk.
  • Lelouch
    #2512
    Megint készült speciális OP és ED az aktuális movie miatt.



  • armageddon666
    #2511
    De egyébként tudod, hogy itt csak szítom a hangulatot :D Annyira leülepedett a topic, kicsit meg kell kavarni! :D
  • armageddon666
    #2510
    féligmeddig...

    gondoltam ránézek az új mangára...

    YOROZUYA ICCHAN!

    baaazzzz kreatív.... de nem szóltam volna meg ha kussban marad. Master Troll Kubo
  • Lelouch
    #2509
    Ezt most komolyan gondoltad?
  • armageddon666
    #2508
    Bleach mióta lett Gintama ripoff? :DDD bazz és Kubo leszólta a moeblob cuccokat, hogy ugyanolyanok xD
  • technext
    #2507
    mire gondolsz pontosan?
  • dvid95
    #2506
    csö jol sejtem hogy a bleachnak töb verzioja is van vagy csak tévedek
  • 0Fritz0
    #2505
    Ha jól sejtem, akkor csak az anime-t nézed, mert ez esetben lesz még részed meglepetésben a Kenpachi-Byakuya duótól, szóval fel a fejjel. :)
    (Az espada-s harcok alapján a főparancsnok után ők a legerősebb kapitányok)
  • NEOreg3
    #2504
    Bleach-ben nem szabad logikát keresni
  • Aaron1212
    #2503
    Akkor is abszurdum.
    Kenpachinak ki kellett volna kapnia az 5-ös espadatól.
  • 0Fritz0
    #2502
    Ichigo+Shiaki+elszántság az egyik oldalon, Kenpachi önerőből és marhulva a másikon.
  • Aaron1212
    #2501
    De akkor ichigo hogy "verhette" el bankai nélkül?
  • LeventeV
    #2500
    ne feledd kenpachi anno 2 kapitanyt levert. nem gyenge o, csak nem veszi mindig komolyan.
  • 0Fritz0
    #2499
    1. Kenpachi nem teljes erővel harcolt Ichigo ellen, hiszen pl. nem használta ellene a "két kézzel fogom a kardom" idiótaságot.
    Eddig amikor Kenpachi igazán komolyan vette a harcot, akkor ott bizony mindenki megdöglött, a vöröskével meg csak mulatott egy jót.
    2. A kis vöröst Byakuya anno simán leverte (illetve saját magát merítette ki a bankai-al) és csak a benne lakó hollow-nak köszönhette a túlélését és paraszthajszálnyi győzelmét.
  • armageddon666
    #2498
    >Grinjo
    >Biakuya

    :)))

    gondolom edzettek ők is, meg nem is voltak teljesen komolyak, meg mittomén...
    Ezaz! Mekkora ötlet az animének! Flashback Captain Training Arc!!!! :DDDD
  • BEAST #2497
  • Aaron1212
    #2496
    ELég felháborító dolgok vannak a mesében.
    Az milyen már ,hogy Kenpachi partiban van az 5. espadaval mikor Ichigo bankai nélkül anno leverte Kenpachit?Abszurdum! Ráadásul Grinjotól (6-os espada)egy szinttel gyengébb espadat meg Rukya bátya mondhatjuk hogy egész könnyen leveri.Mikor egyértelmű hogy Ichigo meg maszk nélkül verte le Biakuyat régebben.
  • CharrDen
    #2495
    Nekem szörnyű volt, pont a régi miatt... Annyira untam, hogy ugyanazokat a jeleneteket adják le már 5ödszörre, megmutatják eddig mi történt...
  • Lelouch
    #2494
    Azért volt ilyen képarány a régi jeleneteknél, mert csak simán bevágták a régi 4:3-as felbontású anyagokat a mostani 16:9-esbe. Nem kerülhetett túl sok pénzbe és fáradtságba az eheti rész... :D
  • davidka003
    #2493
    295-ös rész nem is volt annyira szörnyű.
    Csak az zavar, hogy attól, hogy vannak benne régi jelenetek még nem kéne ilyen nyomorék képaránnyal adni.
  • NEOreg3
    #2492
    nem tudom, hogy mit vártam

    de ezen az arc-on már most azt érzem, hogy erőltetett lesz