3291
  • Lelouch
    #3251
    Kubo hozta a formáját... :D
  • Lelouch
    #3250
    Végre visszatért a manga. :D
  • Lelouch
    #3249
    Bleach Manga to Take 5-Week Break Before Finale
  • Lelouch
    #3248
    Na vajon mi lesz Ichigóval? És Kyoraku miért tartja fontosnak, hogy személyesen beszéljen Tatsukiékkal?
  • RAZOR27
    #3247
    Eddig is mondták hogy csak azoktól vette el az erejét akik szerinte nemvoltak tiszta vérű kvinszik, nemértem mi nem világos ezen. Ishida apja tiszta quincy volt, ahogy az ő apja is (meg masaki is, de ő meg a lidérc fertőzés miatt nem felelt meg valszeg) Az hogy a múltheti részben mit mondott a katonáknak tökmind1, hisz most mondták hogy direkt csinál feszültséget. Meg volt szó arról is, hogy soken ishida eltért ezektől kvinsziktől, visszautasította a módszereiket. Szerintem ezzel lesz kapcsolatban hogy hogy maradt meg az ő ereje, annak ellenére hogy nem tiszta, de majd úgyis kiderül.
  • Lelouch
    #3246
    Mondjuk ha már itt tartunk, akkor Yuzu és Karin is túlélte a szelektálást, pedig elvileg részben ők is quincy-k akkor. :)
  • Lelouch
    #3245
    Egyszerű a válasz: Bach kamuzott. Ichigóról is elhallgatott minden tényt, pedig nagyon jól tudja, hogy benne is van quincy erő, és hogy ő is túlélte a szelektálást.
  • Bucser
    #3244
    En a kovetkezot nem ertem egyaltalan, hogyhogy Ishida az utolso elo Quincy? Es akkor Ishida apjaval mi a franc lett? (leven O meg ugye Ichigo anyja 2 tiszta veru volt.) Meg mi lett Ishida nagyapjaval? (hisz O is tulelte a Quincy verengzest anno... es ot tanitgatta IShidat eleg sokaig boven 9 eves koran tul (ha azt vesszuk, hogy most 18).)

    Hulye ez a Kubo bazze.. o sem tudja mit irt mar...
  • Lelouch
    #3243
    LOOOL Bambietta. :D
    Ishida meg mitől lehet olyan különleges, hogy a 9 évvel ezelőtti szelektálás rá nem volt hatással? Ichigónál még elfogadható a dolog, mert ő tényleg egy anomália, de Ishidánál?
  • Lelouch
    #3242
    Igen, wikiáról erre már közben én is ráleltem, de a másik kettőt most mutatták először.
  • RAZOR27
    #3241
    lap allja pl
  • Lelouch
    #3240
    Hát én nagyon nem emlékszem ilyenre. Be tudnád linkelni?
  • RAZOR27
    #3239
    mutatták hogy élnek pár fejezettel utána
  • mikromanus
    #3238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kubo szenilis. Már azt se tudja kit tett el láb alól. Meg "utolsó"? Miért? Ishida apját elkaparták egy névtelen sírba? úgy tudtam, hogy még jó egészségnek örvend. Bár lehet komolyan neheztel Ősapura miután szárazra szipolyozta az asszonykáját ébredés után
  • Lelouch
    #3237
    WTF?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi az, hogy Ishida az utolsó élő quincy??? Meg volt a fejezetben 3 olyan quincy, akiket Yamamoto elégetett, azt hittem azoknak már annyi...
  • RAZOR27
    #3236
    az új fejezet, kapásból az első oldal allja
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha emlékszel még a kenpácsi icsigó harcra, amikor megszúrta icsigót és elakart sétálni, akkor jött be "zangetsu" a képbe és elrejtette őt az "árnyékba" aztán megis állította a vérzést azzal a blut vene cuccal, emlékszem még mondta is hogy nemsokáig tudja visszatartani és végső csapásnál is ő segített be, ott is a kis kép amikor rátette a kezét képletesen icsi kardjára
  • armageddon666
    #3235
    És hogy győzte le? Ez melyik fejezet? És hol olvastátok?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon Ukitake meg a másik duplakardosnál is van valami extra háttérstory?
  • RAZOR27
    #3234
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tetszett hogy kiderült hogy csapta le ichi kenpácsit annakidején, így már van benne egy kis logika, meg tetszik az új zangetsu is, kíváncsi vagyok kap e új képességeket vele, meg magára a bankaira is már most kíváncsi vagyok :D biztos renji is fellet tápolva, az ő kardjára is kivi leszek szerintem az övén is fog kubo változtatni valamelyest
  • Lelouch
    #3233
    Mi volt benne fasza?
  • RAZOR27
    #3232
    a kutyafáját :D szerintem fasza volt az eheti :D
  • Lelouch
    #3231
    Imádom az ilyen "tartalmas" fejezeteket.
  • Count Adyn
    #3230
    Huh jobb nem belegondolni tényleg:DD
  • mikromanus
    #3229
    Persze. Szórakoztató lehet, érdekes is, csak kb nem az a bleach amit évekig épített. A szereplők azonosak, a többi minden változott. Ami kb logikus volt és átgondolt az szépen szemen lett köpve. Tiszta Naruto már (azt is szeretem, de az is nagy katyvasz lett. Azzal is megbékéltem ennek ellenére.)
  • RAZOR27
    #3228
    vannak benne igazságok, de ezek felett inkább elkell siklani szerintem. Ennyi év után már nehéz sallangmentesen visszanyúlni a gyökerekhez :) én örülök hogy tart még, Kubo is kitesz magáért hogy szórakoztasson és legalább maradt valami a fiatalkorból ami nem totál szar :D meg amúgy a fullbring az csak annyi hogy a sima emberben magas a lélekenergia (kvázi sugárfertőzés :D) azt akkor lesz valami fika ereje (chad meg inoue), nem számolnám bele Ichi képességeibe, mert nem vérvonal képesség, meg már megsincs neki, bár biztos megtudná újra csinálni ha kéne, de jobb elfelejteni :DDD
  • mikromanus
    #3227
    Nem tervezett az elején ennyire előre semmit Kubo. Csak szegénykét kényszerítették hogy folytassa a Bliccet (az orra alá dugtak gondolom némi készpénzt). Most meg igyekszik belegyömöszölni az új agyrémeit az eddigi keretbe. Picit azért logikai bukfenc az egész, de ne is agyaljunk rajta.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Pár apróság:
    - A Főparancsnok mindenki állítása szerint az ezer év alatt született legerősebb sintérgámi szemétláda. Aztán az eltaposott Quncyk egy ősatyja/túlélője toboroz némi sereget a távoli leszármozattaiból és a nagy Ős-shinigami parancsnok csak egy mezei kis mutatványos (kaméleon) tagjukkal bír el, de csak azért mert megparancsolták nekik, hogy fél kézzel harcoljanak. Aztán a főshintér és Ősf@sz összecsapása annyi, hogy ugyan régen se bírtak egymással, de most simán kivégzi az Ezerévlegjobbját a 900-évnyi-szundi. Na igen. 'nyád!
    - ugyanaz a névtelen kis tökátlag közquincy, akivel Nagyöreg szívózott később, először lecsapja simán Kempachit csak mer Ken-chan visszafogja magát tudat alatt és nem tud harcolni (ÁÁÁ). Persze neki a legbivalyabb a lélekereje és ugye alapszabály, hogy két lélekenergia ütközésekor a gyengébb sérül. No, mindegy.
    - Ugyan elhullottak régen a harcokban a sunyi (korábban erősen íjas-nyilas harcmodorúnak tűnő) quincyk, de most visszatértek és reflexből minden és mindenki lélekenergiáját elszívja még egy gyenge tiszt is köztük. Pl a lidércek erősebb verzióit is testestül-lelkestül meg az egész Hueco Mundot. Hiába. Régen minden erősebb volt. A lidércek is elkorcsosultak. Régen nem bírtak velük, különben besétáltak volna simán hozzájuk és laza feltankolás közben eldőlt volna a harc a lidércfajzatokkal örökre.
    - Bicsigó ugyan kis testedzés után mindenkit leszedett korábban félkézzel (Gayzent is széttépte mint Blöki a lábtörlőt), de mint kiderült ez az erejének csak a töredéke volt és az ereje anyai ágon ami furaalak formájában kering a vérében és skizo elméjében ott tett neki keresztbe ahol tudott és szinte teljesen elnyomta végig.
    - Ichi kardja/shinigami ereje a shinigami-lidérc Gayzenes kisérletinyúl, aki megpróbálta megszállni régen anyucit
    Most csak azt nem értem, hogyha a vérében a quincy ősök miatt ott a quincy erő, apci shinigami, de nem tőle örökölte a shinigami erejét, hanem a "White"-tól akivel Gayzenék kisérleteztek, akkor mit örökölt Ichi apucitól? A bamba tekintetet? Lényegében akkor most Ichi egy lidérc-shinigami-quincy félvér (harmadvér) fullbright képességgel. Hm. Van még amit nem tudhat? Hülye ez a Kubo. Ha eltekintünk az első párszáz résztől, akkor talán még jó is lehetne. Így picit azért viccesen következetlen...
  • Count Adyn
    #3226
    Kíváncsi lennék hogy ezt igy tervezte az eleje óta, vagy csak menet közbe izzadta ki mint magyarázat:DD
  • Lelouch
    #3225
    Micsoda dolgok kerülnek itt ki... :D
  • armageddon666
    #3224
    tudtam!!! :D
  • Drephis
    #3223
    ch 540.

    ez mi
  • Lelouch
    #3222
    Micsoda fejlemény. :D
  • Lelouch
    #3221
    Na ja, már éppen ideje. :D
  • Lelouch
    #3220
    Meg nem hinném, hogyha most kap is valami plusz erőt, sokat hozzá tudna majd tenni a dolgokhoz...
    Ehhez kapcsolódva, szerintem Hitsugaya se fog sokra menni sima kardforgatással. :D Soi Fon viszont még lehet ütőképes Yoruichi módjára... Apropó Yoruichi, kiváncsi lennék rá hogy mi van vele is, már nagyon régóta nem szerepelt.
  • NEOreg3
    #3219
    végre kiderül majd mit(kit?) talált Mayuri a 8. espada laborjában (306. fejezet)
  • RAZOR27
    #3218
    én mindig is kíváncsi voltam miért van kutya feje, de azért nem annyira hogy a fél fejezet ezzel menjen el amikor sokkal érdekesebb szálak is futnak :D főleg úgy hogy ugyanazt a két mondatot fejtik ki újra meg újra :D
  • Lelouch
    #3217
    Most őszintén, kit izgat Komamura? De legalább fel lett vezetve néhány érdekes dolog.
  • Lelouch
    #3216
    Így is több nappal hamarabb szokott kijönni a fejezet angolul, mint ahogy hivatalosan megjelenik Japánban a magazinban... Nem mindig jutnak hozzá olyan gyorsan a RAW-hoz. De spoiler már van, és a fejezet is kint lesz hamarosan.
  • RAZOR27
    #3215
    hát nemtudom ilyenkor azért már jópár oldalon kint szokott lenni
  • Lelouch
    #3214
    Miért ne lenne?
  • RAZOR27
    #3213
    na mivan a héten nem lesz?
  • NEOreg3
    #3212