3291
  • Lelouch
    #2651
    Nem látod, miért nem veszi ki jól magát az, amilyen állapotban van most Ichigo a fillerben?
  • Ariakus
    #2650
    Egyébként mi az ami szerinted ebben az új arc-ban belepiszkítás?

    Lelouch: De amit Ichigóval művelnek az már a fő történetvonal végén elkezdődött szóval nem a mostani filler arc hibája.
  • Lelouch
    #2649
    Viszont ha ezt nem nézem, akkor egész jó eddig, legalább Yoruichi is szerepel. :D
  • Lelouch
    #2648
    Nagyon szánalmas, amit Ichigóval művelnek.
  • armageddon666
    #2647
    "ez az arc nem egy teljesen különálló maszlag a fő történetvonaltól"

    Nem, ez egy canonba belepiszkító arc :) Ami szerintem rosszabb, mint ha egy nyilvánvalóan közenincshozzá fillert dobnak össze, amire utólag mondhatják hogy köze nincs hozzá...
  • Ariakus
    #2646
    Elég frankó volt az eheti anime rész. Jól meganimált fight-ok és igényes grafika, már majdnem Bleach movie szint. Nem tudom kikre bízták ebben az új arc-ban a rajzolást de jól csinálják. Az is jó pont, hogy visszautalnak az előzményekre (Aizen megemlítése), tehát ez az arc nem egy teljesen különálló maszlag a fő történetvonaltól. Külön piros pont jár azért is, hogy Ishida-t nem mint comic relief karaktert vették újra elő.

    Érdekes egyébként, hogy a Naruto Shippuuden is nagyon jó mostanában hasonlóan a Bleach-hez.
  • Győri Devi
    #2645
    and this is just the beginning
  • Lelouch
    #2644
    Bárcsak a háttér lenne a manga legnagyobb hibája...
  • Győri Devi
    #2643
    csak bántja a szemét a fehér képernyő
  • Lelouch
    #2642
    Szerintem abba a heti 2 percbe nem roskadsz bele. :D Több időbe nem telik elolvasni egy fejezetet.
  • armageddon666
    #2641
    plz kis összefoglalókat ilyenkor :D szeretnék up-to-date lenni, de semmi kedvem olvasni ezt :\
  • Klemice
    #2640
    attomdurvajó volt a manga
  • Lelouch
    #2639
    anime: egész jó ez a filler... :D Legalábbis az elvárható szinthez képest... :D

    manga: tényleg alakul már a dolog
  • Lelouch
    #2638
    Na megnéztem a filler első részét. Bejött amitől tartottam, Ichigóval nagyon szánalmas, amit csinálnak. Inkább ez is sztorin kívüli filler lett volna, mint a szőke lolis meg a Muramasás, és lenne egy ereje teljében lévő Ichigo...
    Másrészt viszont érdekesnek tűnik a plot így elsőre, ez az idővel kavarás különösen bejön. Az art és az animáció meg ha tartja ezt a szintet, akkor nem lesz probléma.
  • armageddon666
    #2637
    Ha így mondod akár még értelme is lehetne. De ez mégiscsak Bleach :D Egyébként nem nézem szal nemtom mi ez a fullbring, csak pont ma került szóba egy ismerősömnél :D Ő még olvassa.
  • RAZOR27
    #2636
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem csak a ruha is a fullbringje része mint a csajnál akivel edzett, aztán kitudja

  • Drephis
    #2635
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most akkor ichigo fullbringje a shinigami erő?
  • CharrDen
    #2634
    jaja, jó volt
  • Lelouch
    #2633
    Végre volt valami haladás a mangában.
  • Kövesdi A
    #2632
    Szerintem itt megint valami olyan dolog lesz mint egy vírus vagy képesség ami a shimigamik felet veszi át az irányítást
    Azért lesz ennyi harc mert lesznek akik immunissak lesznek ellene
    Vagy épen csak ichigo . de akit meg ver az észhez tér
  • LeventeV
    #2631
    eddigi tapasztalatok alapján inkább várjuk ki a végét
  • Ariakus
    #2630
    Egyáltalán nem baj ha nem a mester fejéből pattan ki. Ha az openingben látott fight-ok mindegyike jelen lesz majd a későbbi részekben, akkor ez a filler arc még jobb is lehet mint a fő történetvonal. Aizen vs Ichigo harca úgy is túl rövid és semmintmondó volt, nem úgy mint az Ulquiorra vs Ichigo harc. Ráadásul ha jól láttam akkor elég sok shinigami lesz szerepeltetve a bunyókban (Zaraki FTW)úgyhogy most először nem keserű szájízzel fogadom ezt a fillert.
  • Lelouch
    #2629
    Pont attól filler.
  • mosoporr
    #2628
    ez nem is fillér :) max nem a mester fejéből pattant ki...
  • Lelouch
    #2627
    Ja, ma jött ki az első része.
  • LeventeV
    #2626
    úgy értem a hosszabb történetes...
  • LeventeV
    #2625
    már a filler megy?
  • Lelouch
    #2624
    Új opening


    Az egyrészes marhaságokat nem néztem, de OP alapján ez a filler arc megér nekem egy próbát, ha már a mangában nincs semmi, legalább itt lássak pár komolyabb harcot. :D
  • Kly
    #2623
    Ez egész pontosan mire értendő?
    Engem elsősorban a magyar szinkronos verzió érdekelne, netán ennek a folytatása következik vagy az angol változaté?
  • mosoporr
    #2622
    na még1hét és kezdődik a zúzás :)
  • CharrDen
    #2621
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előző mangában mondták, hogy Ichigo fullbringje át fog alakulni... Reménykedtem hogy lesz valami, de nem volt semmi, még csak meg sem változott..
  • LeventeV
    #2620
    akkor fail :P
  • Klemice
    #2619
    pazmeg
  • NEOreg3
    #2618
    ez a fejezet már a földrengés előtt készen volt
  • LeventeV
    #2617
    ez a földrengés felrázta egy kicsit Kubot is. egész jó volt az eheti manga.
  • LeventeV
    #2616
    most fejeztem be az anime potlast. 310nel jarok, kivancsi vagyok majd a filler arc-ra. lehet jo lesz.
  • Lelouch
    #2615
    Nocsak, kezd egy kicsit érdekessé válni a manga.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Orihimébe durván belevágott Tsukishima, de kérdés hová lett a sérülés? Valami hatása tuti lesz a dolognak, már most is volt ráutaló jel...
  • LeventeV
    #2614
    293. resz nagyon jo volt. egyik legjobb resz szerintem.
  • LeventeV
    #2613
    tulajdonkeppen eddig szinte semmi nem tortent benne. de ezt a "szinte"-t is nagy kinkeservesen irtam oda.
  • Lelouch
    #2612
    Eddig sajnos nagyon gyenge ez az új arc. :(