141
Ki ült már repülőn? Milyen érzés?
  • qetuol
    #141
    nem tudom, mi pontosan mi az a bezszállókártya, de ha az az ún. check-in,
    akkor a ryanair honlapján kell(lehet) azt kinyomtatni. (online check-in). de legfeljebb 15 nappal az utazás előtt.
  • kocsisgabor9999
    #140
    tegnap rendeltem meg a jegyet Angliába a ryanair.com-on, és még nem jött a beszállókártya emailben, egyébként citromailem van. Mi lehet a baj? Esetleg tapasztalat?
  • Katarina 60
    #139
    Sajnos még nem repültem,mert a páromnak a magasság gondolatától is tériszonya van.A kékestetői kilátóból is lekellet hozni,Visegrádon még a várba se jött fel.Szegénykémnek nagyon rossz lehet mert,elfehéredik,remeg minden erő kimegy a lábából is.Ezért aztán nem ülünk repülőre,de azért én egyszer szeretném kipróbálni.
  • pasquale
    #137
    Elég csúnya zárt felhőzet volt ott. Nem sok látszódott a tájból.
  • Hymtozis
    #136
    Mostohaanyum mióta ismerem (13 éve) légiutaskísérő. Apukám is dolgozott sokáig a Hungarian légitársaságnál, és az édesanyum is.
    Ebből kifolyólag nagyon-nagyon sokszor ültem már repülőn.
  • RoR zsozso
    #135
    Angolból 5ös vok:)) Háát nem tom összejön-e vagy sem de én kitartó vok:)nyíregyen van itthon pilótaképzés.Kösz szükségem lesz a szerencsére de leginkább a tanulásra
  • Molnibalage
    #134
    Milyen jó vagy angolból? Mennyire vagy penge és kitartó? Felsőfokú angol tudás kell hozzá. Szinte esélytelen vagy ma, hogy úgy felvegyenek egyáltalán pilóta képzésre itthon, hogy nincs legalább legalapszintűbb pilótaengedélyed aminek megszerzése kb. 2 millába fáj vagy még többe. Legalábbis én így tudom. Azért sok szerencsét hozzá.
  • RoR zsozso
    #133
    Én pilótának fogok továbbtanulni...Utasszállítósnak
  • gettobuxa
    #132
    jah köcsög fapadoson nincs olyan képernyő, pedig tök jó h tudod hol vagy épp...
  • PyRex
    #131
    ja? akkor jó, már azt hittem nyálas :)))))))
  • Aspyrin
    #130
    Nem nyálas, csak buzis
    Egyébként én a természettel vagyok így, a látványtól sokszor nem tudok betelni.
  • PyRex
    #129
    Imádok repülni! Lehet, hogy nyálasan hangzik, de nekem könnybe lábadt a szemem, amikor életemben először repültem, valahogy tök durva érzés volt, hogy ott vagyok a felhők felett és hogy az ember ilyet is tud :)
  • gz8
    #128
    Nagyon szép tud lenni onnan föntről a naplemente :)
  • trackmaniac
    #127
    Sziasztok! Két hete utaztam először repcsin, Malév géppel. Furi volt a felszállás - füldugulás, meg a nehézségi erő (remélem nem hülyeséget írtam), de aztán minden rendben volt. Tök jó volt, meg egész úton lehetett látni, hogy éppen hol tartunk, milyen magasan vagyunk, meg hogy milyen sebességgel megyünk.

    Pár kép:



  • gettobuxa
    #126

    és

    sivatag felülről, napfelkeltével :)
  • Zinaj
    #125
    enis repultem mar.kiralysag a felszalas.oan hirtelen emelkedik.eszmeletlen kiralysag.!!
  • clio1616v
    #124
    Lätom te is fapados skyal repültél.
  • Bucser
    #123
    hásználd légyszíves a válasz erre gombot mert nem mindig tudni kinek válaszolsz.

    köszi.
  • Tushan
    #122
    Tehát akkor semmi másért nem kellene h aggódjak, kivétel az unalom?
  • DJ BP
    #121
    hát én USA-t 2x megjártam, de soha többé 9 órás repülőúton nincs kedvem részt venni :), és ez csak a tengeren túli járat ugye, +átszállás stb. Az egész olyan érzés az út végén, mintha 3 napja indultál volna el, szóval engem lefárasztott. Ebben az is benne van, hogy semmilyen járművön nem tudok mélyen elaludni
  • sb1
    #120
    Egy párszor már repűltem, de az elsőt sosem felejtem :-) !!!
    Prágába mentünk haverral, és ezen a rövid kis úton is elég gazdag élményben volt részem...
    Kb. féltávnál jártunk, mikor a pilóta bekapcsolta a "biztonsági öveket bekapcsolni" figyelmeztetést, majd pár pillanat múlva olyan volt, mintha 60-70el kocsival egy csomó fekvőrendőrön hajtanánk át...Mit nem mondjak, eléggé parázós volt, de haverom megnyugtatott, hogy mikor Amerikába repűlt, picit durvább volt a helyzet, mikor a kis csomagok egyszer a plafonon voltak, egyszer a földön , biztosan jó lehetett...

    De azért én így is nagyok szeretek repülni, íme pár kép a legutobbi, Barcelonába tartó gépről :







  • lord nihilus
    #119
    egyszer már igen, de az nem szállt fel :(
  • Aspyrin
    #118
    Elvileg egy mohamed mást nem is tehet :)
  • efti
    #117
    Egyszer volt errol egy cikk es allitolag MALEV-eknal a glutenmentes a nyero
  • mohamed
    #116
    Ha finom és sok kaját akarsz a választékból a kóser ételeket válaszd. tapasztalat.
  • n3whous3
    #115
    nem, nem is szeretnék
  • efti
    #114
    Hogy lehet nem szeretni a repulest?, nincs jobb mint finoman magunk fele huzni a botkormanyt, majd mielott atesik hirtelen belepni valamelyik iranyba es ugyanabba az iranyba csurni is kicsit...
  • Scottt
    #113
    Nekem oda fele 2 krva jó stweim volt de vissza fele 2 ronda dagadt pasi volt.A kaja tényleg fos és drága de vettem mert nem volt(hosszú történet)A legpoénabb az volt amikor a reptéri shopból kijött kb 10 magyar gyerek és mindenki kolbászt majszolt mert csak egy hétig német koszton éltünk szal 1kis kolbász jól esett.
  • shaba23 #112
    igen, mostanában minden évben 1x-2x. és nem szeretek repülni:)
  • Aspyrin
    #111
    A Malév járatain képernyőn követheted az aktuális repülési adatokat, illetve, hogy éppen hol jár a repülő.
  • Aspyrin
    #110
    Dedalon nagyon csúnyán kiüti az embert. Ha valakinek érzékeny a gyomra akkor inkább B6 vitamint szedjen.
  • Aspyrin
    #109
    A legszarabb hely, az összes kézipoggyászt fel kell pakolni, ha valamire szükséged van ugrálhatsz a szomszédod legnagyobb örömére.
  • Larimenn
    #108
    Én nem sokat repültem még életemben, de amennyit utaztam azt mindet nagyon élveztem. Azt is szeretem sokszor, ha csak nézhetem ahogy felszálnak vagy épp le nem tudom mért, de valahogy akaratom ellenére el kezdek olyankor mosolyogni.
  • clio1616v
    #107
    azt helyesen tetted... :P
  • efti
    #106
    nem tudom...autoval meg sose csinaltam dugohuzot :D
  • clio1616v
    #105
    Ez így van az autóknál is.
  • efti
    #104
    Igen.

    106 felszallasom volt vitorlazorepulo pilotakent ezelott 11 evvel es imadtam nagyon. A legjobb a dugohuzo gyakorlat volt, nincs jobb mikor az ember arca erezhetoen a gyomrara akar csuszni :D

    Utasforgalmoban is repultem parszor, de csak mint utas. Mindent osszevetve minden tiszteletem azoke a pilotake akikkel repultem, eltekintve talan az egyiktol aki olyan bena leszallast adott elo amiert oktatok eleg csunyan neznenek...

    Minel kisebb egy repulo annal elvezetesebb repulni rajta es minel nagyobb annal unalmasabb.
  • clio1616v
    #103
    Amikor felszáll és fordul az jó érzés a többit meg átalussza az ember.
  • clio1616v
    #102
    Igen
  • Sephi
    #101
    En majdnem minden honapban 7-8x repulok. Mar olyan mintha buszoznal neha... en ugy toltom el az idot hogy olvasok vagy nintendozok :D