237
  • Ronny
    #76
    erről van valami nfo?
  • chokeerigo
    #75
    Itt leginkább nem az egyes 12 éves minikurvákról van szó, hanem 1-4 éves gyerekekről.
  • Ronny
    #74
    aki nem bír uralkodni magán azt igenis az általad felsorolt módszerekkel kell büntetni.
  • bvalek2
    #73
    Szintén állásfoglalás nélkül, csak a tények, amikről tanultam, olvastam:

    Az ember társas lény. Ennél fogva az evolúciója nem egyedek, hanem közösségek kiválogatódása révén történik. Ahogy egy egyén szervezetének, úgy egy közösségnek is van tűrőképessége. Addig a határig felhalmozódnak a szervezetben az anomálisan viselkedő sejtek, vagy kórokozók, a közösségben a saját deviáns elemei, vagy az idegen behatolók. Immunrendszere is van egyénnek is, közösségnek is, ami ha működik, akkor szinten tartja, vagy kiveti magából ezeket az elemeket. Ha nem működik, akkor leépül, és megsemmisül, más, életrevalóbb közösségek veszik át a helyét. Egy jóltáplált egyén / prosperáló közösség nagy tűrőképességű, egy éhező már kevésbé az.

    Ezért van az, hogy a gazdag országok okoskodhatnak, a szegényeknek pedig nagyobb gondjaik vannak, hogy hülyeségekkel törődjenek, ezért persze le vannak nézve. Egy gazdag ország jóval szélesebb körű jogokat tud biztosítani az állampolgárainak, mert kevésbé függ minden egyes polgár hozzájárulásától. Ez persze jó az egyéneknek, mert azt tehetnek, ami épp jól esik nekik, illetve amivel nem akadályozzák mások szabadságát, de ez már más tészta. Erről nem tudok úgy írni, hogy ne foglaljak állást.
  • Mike at home
    #72
    igen, csakhogy ha nagy a szaporulat az adott populáció feléli a környezetét
  • Mike at home
    #71
    leirtam, hogy véleményem szerint miért nem
    olvasd el, fogd fel
    aztán ha ez sikerült, utána beszéljünk, oké?
  • Mike at home
    #70
    oh, azt hiszem az én ügyvédem jobb mint a tied
  • Lokids
    #69
    Na a buzulás, hogy segíti a túlélést???

    Meg az embereket nem sorolnám ide...
    Elvileg az a természetes, hogy az ellenkező neműekkel dugunk, azért, hogy legyen sok kis gyerkőcünk. Namost ezzel szemben a buziknál ez kizárva.
  • bvalek2
    #68
    Nem szeretnék állást foglalni, csak csendben megjegyezném, hogy az egész beszélgetésetek offtopic. Arról van szó, hogy a tesztalanyok nem gerjedtek bizonyos képekre, ennyi. Ha nekem mutatnának olyan képet, ami nem felel meg az ízlésemnek, vagy épp hulla fáradt vagyok, vagy be vagyok ilyedve a vizsgálattól, akkor az én homloklebenyemben is kisebb lenne az aktivitás.

    A "teszt" tehát teljesen tudománytalan, nem mutat ki semmit, mint néhány más pszichológiateszt. Csak azért van, hogy megéljenek belőle azok, akik kitalálták.
  • duke
    #67
    "Na a homoszexualitás, mi ha nem természetelenes??? "

    Az allatokat vajon termeszetesnek lehet nevezni ? Mert szamtalan allatfajnal( madaraknal,delfineknel,majmoknal,rovaroknal) figyeltek meg,mint alapveto tulelesi strategiat a homosexualis viselkedest.Szamszeruen kimutatak,hogy nagyobb volt a szaporulat azoknal a csoportoknal,ahol az atlagnal nagyobb volt a homosexualis egyedek aranya.Tehat a homosexulis viselkedes a termeszetben egyertelmuen elonyos,es kivanatos.A kerdes,az ember vajon resze meg a termeszetnek ?
  • Lokids
    #66
    Az a poén, hogy megtehetném, és mivel itt bizonyíték is van rá, meg is nyerném...
  • duke
    #65
    A bun relativ fogalom.Azt nem gondolnam,hogy egy gyereknek direkt jot tenne egy sexualis aktus,de az hogy utan hogy eli meg az mar a kornyezeten mulik.Ha nem dramatizalja tul,a kornyezete,akkor lehet hogy viszonylag hamar tul esik rajta,mint egy kozepes baleseten.De ha azt erositik,hogy valami satani gonosz dolog tortent vele,akkor lehet hogy tenyleg egy eletre szolo trauma marad meg.
  • Mike at home
    #64
    és most beperelsz, mert azt mondtam hülye vagy :)
  • Lokids
    #63
    Na a homoszexualitás, mi ha nem természetelenes??? Talán az a legtermészetellenesebb viselkedésforálya az embernek. Ehhez képest a pedofília semmiség természetellenesség szempontjából... (Félreértés ne essék, nem aztmondom ezzel, hogy a homok rosszabbak a pedofíleknél). A pedofilok nagy része általában vele ellenkező neműt választ. (Persze itt is megjelenik a legdúrvább, mikor buzi meg pedo is egyben)
  • Lokids
    #62
    Mike lehet hülye vagyok, de a jogrendszer lehetőséget ad arra, hogy bárkit bármikor bármiért beperelj... bár egy 12 évest nem lehet perelni...
  • Mike at home
    #61
    de számtalan más példát is tudok mondani: Afrikában anyuka húzkodja a kisfia pöcsét már kicsi kora óta, mert szerintük ettől lesz majd jó nagy, ehhez képest ez a gyakorlat kishazánkban eléggé beteges dolog lenne
  • Mike at home
    #60
    persze hogy nem termmészetellenes
    társadlomellenes
    ha természetellenes lenne, nem fordulna elő, mert a természet már kiszelektálta volna
    csakhogy az ember nem egyfajta, hanem igen sokféle társadalomban él, és a társadalom dönti el mit lehet és mit nem, nem a természet
  • Mike at home
    #59
    Dominic, kisbogaram, neked látom gondod van a leirt szavak felfogásával, nem azért vagy perverz mert meg akarod védeni a lányodat. az normális, hanem az, hogy miket fantáziálsz arról miket tennél azzal, aki megerőszakolja a lányod (persze apuka szerint mindenki megerőszakolja a ő drága kislányét, kb. úgy 21 éves koráig :)
  • Mike at home
    #58
    Lokids te meg simán hülye vagy
  • duke
    #57
    "nem is vitatkozol velünk csak egyből mondod hogy szadisták,perverz"

    Talan tul eros kifejezeseket hasznaltam,mert sokszor tapasztaltam az ilyen forumokon az agyatlan oncelu gyulolkodest.Jo itt most nem is annyira,mint az megszokott. Bar azert lentieket mar lehet egy kicsit szadistanak nevezni.Az a golyo etetes mar hatareset szerintem :)

    "Hidd el helyemben az ilyeneket helyben agyonlőném, "
    "Mindenesetre aki ilyenre vetemedik azzal megetetném a saját golyóit, "
    "de azt is kivánom neked tapasztald meg milyen lenne ha a te lányoddal történne meg..."



  • Mike at home
    #56
    a hangsúly a megerőszakoláson van
  • Mike at home
    #55
    van ahol pl. a maszturbálsát halállal büntetik, míg máshol mondjuk a fiúk férfivá avatásukig, mint lány funkcionálnak, mégsem lesz semmi bajuk, normális családapák lesznek később. csakhogy ez CSAK az ő társadalmukra igaz, nem a miénkre. mindekinek ahhoz a társadalomhoz kell igazodnia, amiben él.

    másrészt valaki felhozta, hogy mi van a privi.hu-n. nos erről az a véleményem, hogy az ott megjelent 12-13 fruskák nem akarnak kurvák lenni, nem öltöznek annak, hanem ő látja kurvának őket. más kódrendszer
  • Demonic
    #54
    Örülök hogy ilyen jól ismersz engem... "de ugyanigy megemlithetjük itt mondjuk a homoszexualitást, ami szintén nem természetellenes" homokosokat nem akarom idekeverni de ezek szerint a pedofilia neked nem termeszetellenes.. te a statisztikából vonsz le következtetést én viszont ebből a fél mondatból nagyon sok mindent leszürhetnék...
  • Mike at home
    #53
    a statisztika alapján Dominic, nem a cukrosbácsi fogja őt megdugni a parkban, hanem te
  • Demonic
    #52
    Mikenak igazat adok ,ha így folytatjuk tényleg társadalmi lesz, ez a fórum is megmutatja hogy azt ítélik el aki ellenzi, szóval szabad kezet kapnak hiszen kezeltetheti magát... az persze megint más kérdés mekkora sikerrel.
  • Mike at home
    #51
    de ugyanigy megemlithetjük itt mondjuk a homoszexualitást, ami szintén nem természetellenes, csak a társadalom tartja annak
  • Mike at home
    #50
    Az egász dolog szépséghibája, hogy a pedofilia - és nem csak az! - nem orvosi probléma, hanem társadalmi. Egész pontosan adott társadalomban mit lehet és mit nem, mi számít tabunak, mi nem. A természettől nem is lehet elvárni ilyen gyorsaságot, 500 éve dughattál gyerekkel, ma nem. 200 éve nem igazán volt még Európában sem értéke egy gyereknek, sok helyen a viégon mai napig nincs, simán eladod rabszolgának. Félreértés ne essék, nem azt mondom ezzel, hogy mindent szabad, igenis be kell tartani a társadalom szabályait (pl. nem öldössük le embertársainkat, kivéve amikor erre a társadalom engedélyt ad, de akkor még meg is dicsérnek ha sokat megölünk).
  • Demonic
    #49
    Duke benned nagyobb gyűlölet él mint itt bárki másban... nem is vitatkozol velünk csak egyből mondod hogy szadisták,perverz stb. vagyunk. "beteges gyulolkodesre" hűha szóval azért vagyok beteges (ezek szerint én kezeltessem magam) mert nem szeretem ha valaki 12 éves lányokkal közösül.. tudod mit akkor inkább leszek beteges mint hogy védjem őket... És te hogy érzel velük együtt? Mert eddig mást nem hallottam mint hogy milyen szadista vagyok. Sóval mielőtt felettem itélkeznél( mert rosszabb vagyok szerinted mint egy pedofil) nézzél körül a saját házad táján...
  • duke
    #48
    Gusztustalan,hogy sokan,emberek tragediajat(pl sexualis bantalmazasat) beteges gyulolkodesre hasznaljak fel.Jelenleg ez az egesz pedofil hiszteria errol szol.Semmi keppen sem,az aldozatokkal valo egyutterzesrol.Teljesen hiteltelen,mikor valaki,egy aldozat neveben akar szadista meszarlast vegrehajtani,mikozben az aldozat csak tul akar lenni a megrazkodtatason.
  • Demonic
    #47
    Lokids igazabbat nem is irhattál volna.... és az a szomorú hogy itt tartunk..
  • Lokids
    #46
    perli=pereli
    Újra kéne járnom magyartot tanulni. :)
  • Lokids
    #45
    prli=perli
  • Lokids
    #44
    Demonic: Igen te vagy a szadista perverz, mert meg akarod védeni a lányod. Ebben a világban a fagyi nyal vissza, szokd meg. Ha egy pedofil jól elkapja a lányod, még be is prli, mert a sírása rongálta a hallását.
  • xizor
    #43
    Ebben a kutatásban az a jó, ha valaki ráeszmél, hogy érdekli az ilyen dolog akkor elmehet és kigyógyíthatja magát mielött akármit tenne, de ne bújjanak majd emögé a pedofilok, hogy ők csak szegény áldozatai egy betegsének.
  • Demonic
    #42
    Sajnálom hogy igy látod, irhatok akármit ugyse tudlak meggyőzni.. es hogy gyűlölöm azokat akik ilyet tesznek, hmmm, asszem jogosan, persze szerintetek teljesen ok nélkül, es ha szerinted én vagyok perverz, beteges,szadista és nem ők, akkor tényleg tiszta szívből sajnállak és szerintem eddig én beszéltem legtöbbet az áldozatok sorsáról, többiek csak annyit tettek hozzá majd kiheveri... duke neked is erősen ajánlom az olvasás nevű tevékenységet mert még nem megy... lehet nem tetszik az álláspontom, de akkor indokokkal kössél bele ne pedig csak a levegőbe fröcsögjél...
  • duke
    #41
    Ahogy latom Demonic ebbol az egesz tarsadalmi jelensegbol,te csak annyit fogsz fel,hogy ennek kapcsan,szabadon lehet gyulolkodni.Es utat engedhetsz beteges,perverz szadista vagyaidnak.Nem hiszem hogy valoban erdekelne,az esetleges aldozatok sorsa,vagy a pedofiliaval megvert embertarsaid szerencsetlen elete.Csak az a fontos,hogy valakiken ugymod "jogosan" kielheted a gyuloletedet.En azt mondanam,hogy te sokkal betegebb,vagy mint barmelyik pedofil.
  • Demonic
    #40
    *beszélek
  • Demonic
    #39
    Imádom mikor figyelnek az emberre.... mondom azokról beszélnek akik már elkövettek ilyen bűncselekményt, nem azokról akik kezeltetni akarja magát.."nem azokról beszélünk akik még nem követtek el semmit,hanem akik már megtettek ilyet vagy ehez hasonlót" kérlek olvasd el előbb amit írtam! És hiába beteg, amit megtett azt nem lehet elnézni, mert ebben az esetben "Nagy Britanniában számos szakértő kutatja az agy biológiáját nem csupán a pedofilia, de több más megszállott bűnözés, például a pszichopata gyilkosságok megmagyarázásához is." ezeketet is el lehetne nézni, vagy szerinted ez lenne helyes?
  • DjDano
    #38
    Ez a cikk pont arra világít rá, hogy a pedofilokat nem kasztrálni, agyonverni, halálra kínozni, börtönbe/elmegyógyintézetbe zárni kell mert az nem old meg semmit, hanem ki kell őket gyógyítani a betegségükből!

  • Demonic
    #37
    Elfojtott emlékekről halottál már? Na akkor gondolom sejted mennyire van kihatással az ember további életére... Akkor kérlek magyarázd meg egy 12 éves kislánynak mi is történt vele, azután ha továbbra is azt mondod hogy csak egy "rossz emlék" akkor szerintem súlyos probléma van nálad...