237
  • dez
    #116
    Nyilván nincs gyereked, akkor meg minek találgatsz? Egy 3 éves már nagyon sokmindent felfog, és emlékszik is. Ha később tudatosan nem is, tudatalatt igen.
  • Ronny
    #115
    maradjunk a lámpaernyőnél:)
  • Bohun
    #114
    Nem tudom, volt e már szó róla, de ha ez megoldható lenne, ugyanúgy alkalmazhatnák a melegekre is. Pszihiátrialiag az is betegségnek fogják fel, és íme, néhány tabletta kéne és eltűnnének.
  • Lokids
    #113
    jó persze, de a cikk szerint "hasán fekvő kisfiú fenekéhez dörzsölte péniszét, majd a gyerek hátára élvezett"
    Szerintem ezt egy 3 évwes semennyire nem fogja fel, nem több számára mint egy pelenkázás vagy mozsdás. Ezért nem értem, hogy okozhat szellemi rendellenességet.
  • Mike
    #112
    szvsz ilyeneket anyukák szoktak kitalálni váláskor
    bizonyítsd be hogy nem igaz, meg mosd magad tisztára, nem fog menni
    3 éves gyerek nem fogja tudni elmondani mi történt, főleg 6 évvel később, max azt mondhatja amit anyuka belesúlykolt
    ha meg igaz, akkor meg a faszfej megérdemli a sittet
  • LowEnd
    #111
    dehogynem emlékezhet. LEhet, hogy esetlegesen később kialakuló, az emberek iránti bizalmatlansága / szexuális zavarai ezekben az emlékekben gyökereznek
  • Lokids
    #110
    Nem tudom, mennyire szabad linkelgetni, de:
    http://index.hu/politika/bulvar/torokb0927/

    Itt egy cikk, ma jelent meg stb. szörnyű meg minden.
    A cikk utolsó 2 sora kicsit nekem furcsa.
    Egy 3 éves gyerek hogy szenvedhet ilyen lelki sérülést? nem is emléxik arra mi történt.
  • sathinel
    #109
    Lehet hogy igazad van de a nácik is próbáltak egy nekik megfelelőbb világot orvosi úton is létrehozni. Az is tény hogy ez betegség. Ezt sokan nem veszik figyelembe mikor ítélkeznek. Valakiből nem lessz pedofil mert akarja. Egy beteg embert gyógyítani kell de a módszerek sem mindegy milyenek. Az agyműködés még manapság is elég sok kérdést tesz fel. Tehát ildomos belepiszkálni úgy hogy nem ismerjük még eléggé?
  • LowEnd
    #108
    csak ha idősebb vagy 16 évnél.

    Gondolj bele, pl egy 14 és fél éves (évvesztes) lány lefekszik a 13 és fél éves osztálytársával. Miért lenne ez büntetendő???
  • Mike
    #107
    tudomásom szerint ma 14 év a korhatár
  • irkab1rka
    #106
    Persze, kémiával szinte minden szabályozható, legalábbis egy alap szinten. A társadalomnak van-e joga megszabni dolgokat, inkább ezt kéne tisztázni.
    Szerintem a pedofilia esetén igen, mert az egyik fél védtelenségével él vissza az elkövető. Más esetekben nem kéne. Kurvára nem szeretném, ha legyógyszereznének, mert nem hiszek istenben, vagy mert nem a jobb oldalon akarok menni az úton.
  • AranyKéz
    #105
    << erőszakos köszörülés >>

    HAHA
  • KayJay
    #104
    jha, persze ha egy 50 éves molesztál egy kiskorút, azt fejbelőném De abban kiegyezhetünk, h minden emberben van egy egészséges vonzalom a tinilányok iránt ByE
  • KayJay
    #103
    Pedofília...pff..hülyeség. Én nem érzem magam annak, de én is szeretem a fiatalokat..de szerintem majdnem mindenki..csak sokan tagadják. jó, nem 12 éves, de 14-től jöhet. Mostanában a tinik 13 éves korban kezdik általában, nincs ebben semmi rossz, ez van, 21. század, nem úgy mint 20-30 évvel ezelőtt, el kell fogadni. Hoppá, akinek nem tetszik, szereljen a lányára nyomkövetőt és ellenőrizze, hol mikor, kivel "Ne dohányozz" Úgyis fog :D Ha akar..ennyi. Szerintem, ha a lány is akarja, akkor hagyni kéne. Persze csak ésszel. Ha a szülők minnél erőssebben tiltják lányuknak a nemi életet, annál jobban akarni fogja, és úgyis csinálja :D Ennyi. További kellemes napot!
  • LowEnd
    #102
    már csak röhögni olvasom az SG főrumot. De mindegy, ehhez hozzászólok.
    Van egy 12 éves kislányom. Az Úr irgalmazzon annak a pedofilnak, aki hozzáér.

    De ez nem változtatja meg a tényeket:
    - A "pedofilperek" (ilyen néven nincsenek, de hagyjuk a jogászkodást), és a nemi erőszakos bűncselekmények perei nagy részt szimpla boszorkányüldözések. Ha valakire a gyanú árnyéka rávetül, NEM TUDJA BEBIZONYíTANI (legalábbis a társadalom előtt semmiképp) hogy ártatlan. (Az ártatlanság vélelme le van szarva)
    - Gyakran a legvadabb pedofil és buziellenes hangadókról kiderül, hogy titokban erre vágynak, és ezt kompenzálják túl.

    Más

    12 és 14 év közötti önként beleegyező kiskorúval a közösülés és fajtalankodás csak akkor bűncselekmény , ha az nem egyezett bele (erőszakos köszörülés, vagy fajtalanság), vagy az elkövető 16 év felett van. (megrontás)
    12 év alatti áldozat esetén, a beleegyezés nem számít (ugyanúgy erőszakos közösülés), viszont ha tényleges erőszak áll fenn, súlyosabban minősített eset.

    Ha bebizonyosodik, hogy a pedofília betegség, valószínűleg idővel megváltozik a büntetőjog hozzáállása is.
  • AranyKéz
    #101
    lámpaernyőnek szerintem hasznosabbak lennének, dehát te tudod...
  • magus
    #100
    jolvan gyogyszerezzuk be oket vagy inkabb rakjuk vagonra oket es vigyuk el egy jutalomtaborba, csinaljunk beloluk szappant heil hitler. istenem...
  • dez
    #99
    Szerinted az nem orvosi eset, ha egy felnőtt férfi megdug egy kislányt, és lehet vinni összevarrni a vagináját (más lehetséges testi következményekről nem beszélve)? Vagy egy kisfiút, és a végbelét?

    Szerinted ilyenkor pszichés mellékhatás sem játszik be, akár elfogadja az ilyesmit a társadalom, akár nem?
  • sz4bolcs
    #98
    Aha, akkor nyilván a felnőtté válás kifejezést is biológiai értelemben használtad, ami mondjuk fogantatástól a nemzőképesség kifejlődéséig tart?
  • Csaba42
    #97
    Akkor itt van: http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%93kori_G%C3%B6r%C3%B6gorsz%C3%A1g

    Viszont akkor töri egyes, ne menj érettségizni.
  • sz4bolcs
    #96
    Várj. Ókori Görögország? Valami nem stimmel, itt én már elakadtam. :-)
  • sz4bolcs
    #95
    "Egyrészt ha valakinek megmérik a koleszterinszintjét és magas akkor abból megállapitható hogy kezelés nélkül x éven belül akár a halálát is okozhatja pl szivinfarktus formájában."

    -Az társadalomban elfogadott normákat követő emberek sem erőszakolnak meg csinos nőket, holott ez lenne a természetes, ha a pedofil hajlamból egyenesen következik a kislányok megerőszakolása.


    Én minden pedofilnak csak azt kívánom, hogy a ferde hajlamuk mellé ne társuljanak olyan indulatok, mint amik ezt a gyöngyszemet iratták itt valakivel:

    "de azt is kivánom neked tapasztald meg milyen lenne ha a te lányoddal történne meg..."
  • Csaba42
    #94
    dez: ha felfogtad, feltétlenül szólj!
  • Csaba42
    #93
    "Az egász dolog szépséghibája, hogy a pedofilia - és nem csak az! - nem orvosi probléma, hanem társadalmi."
    Anno az ókori Görögországban csak az lehetett férfi, akinek volt egy idősebb férfi szeretője. (kiegészítés: manapság már inkább a férfi helyett a köcsög buzit mondják rá)

    "Na ez azért erősen függ a két személy korától, és a fiatalabbik érettségétől. Gyermek esetén nagyon is orvosi (fejlettlen és méretben "nem passzoló" nemi szervek sérülése), plusz pszichológiai probléma. Utóbbi talán egyszerűen kiskorúnál is fennáll. (Miért akar jóval idősebbel kapcsolatot.)"
    És sok esetben nem 18 évestől kezdődött a férfivé válás, hanem korábban. (kiegészítés: erősen kétlen, hogy egy 18 év alatti fiúhoz passzolna egy 40-60 éves férfi, viszont náluk ez a kis "kényelmetlenség" a férfivá válás része volt)
  • Csaba42
    #92
    Ha nem megy, akkor szívesen elmagyarázom.
  • Csaba42
    #91
    És akkor te is az enyémet, mert épphogy pont arra válaszoltam.
  • dez
    #90
    Most akkor próbáld meg úgy elolvasni, amit írtam, hogy fel is fogod.
  • Csaba42
    #89
    Ez pusztán társadalmi "probléma". Anno az ókori Görögországban csak az lehetett férfi, akinek volt egy idősebb férfi szeretője. És sok esetben nem 18 évestől kezdődött a férfivé válás, hanem korábban.
  • dez
    #88
    Nem elégíti ki (kisgyereknél nem is tudná, nagyobb meg megoldja maga), csak meghúzza, hogy megnyújtsa (legalábbis próbálja).
  • dez
    #87
    "Az egász dolog szépséghibája, hogy a pedofilia - és nem csak az! - nem orvosi probléma, hanem társadalmi."

    Na ez azért erősen függ a két személy korától, és a fiatalabbik érettségétől. Gyermek esetén nagyon is orvosi (fejlettlen és méretben "nem passzoló" nemi szervek sérülése), plusz pszichológiai probléma. Utóbbi talán egyszerűen kiskorúnál is fennáll. (Miért akar jóval idősebbel kapcsolatot.)

    Amennyiben gyermekről (mondjuk <12) van szó, egyértelmű a természetellenesség is: az állatvilágban elég ritka a nem ivarérettkorúval való párzás. (Mondjuk a legtöbb állatfajnál eleve csak az éppen fogamzóképessel történik párzás, de fejlettebb állatoknál nem csak ekkor.)
  • Csaba42
    #86
    Nem csak kicsit, hanem nagyon is. A mai szülők többségét nem lehet szülőnek nevezni, mert egyáltalán nem foglalkoznak, törődnek a gyerekkel.
  • Ronny
    #85
    nem találtam. Nekem kicsit városi legendára hajaz, mivel az így kielégített srácok előbb-utúbb ledöntenék az anyjukat.
  • Csaba42
    #84
    Nem, mert kifejlesztette maga köré a normát.
  • dez
    #83
    "De ettől még nem árt ha kezelik akárcsak a koleszterinszintet."
    De, nagyon is árt, mert komoly mellékhatásaik vannak az ilyen gyógyszereknek, csak hát nagy pénz van benne. Pedig valójában nem a koleszterinnel van baj, hanem bizonyos zsírsavak elégtelen beviteléről, stb.
  • dez
    #82
    "Nem hiszem hogy az agyban lévő elváltozások állandóak lennének. Csak akkor alakulnak ki, amikor a pedo felizgul egy gyermekre.
    Hogy miért lesz pedo valaki, annak szerintem főleg pszichés okai vannak (magatartászavarok, identitás zavarok, gátlások stb)."

    A két dolog összefügg. Azaz, a magatartás- v. identitászavaros, gátlásos személyek agya is másképp működik bizonyos területeken.

    "Ha valakit azért csuknak le, mert abnormális elváltozást tapasztaltak az agybán, akkor a lakosság 2/3-a börtönbe rohadna meg, szvsz..."

    Régen az elmebetegeket mind bezárták... Csak azon vitatkoztak, hol húzzák meg a határt elmebeteg és normális között, mert hogy nincs éles határ.

    "És vannak, akik "csak" ilyen tartalmú képeket, videokat gyűjtenek, és arra élveznek. Ezeket összegyűjteni, elítélni, hűvösre tenni nagyobb + költségesebb feladat, mint amekkora haszna lenne. Ezek tkp. nem ártalmasak a társadalomra nézve, még ha a társadalmi normák alapján elítélendő dolgok művelnek sem."

    A cikk sem börtönbezárásról ír, hanem gyógyszeres kezelésről. És hát aki ezt csinálja, rá is fér, mielőtt gyakorlati síkra helyezné az ügyet.
  • duke
    #81
    "Na a buzulás, hogy segíti a túlélést???"

    A homosexualis egyedek pozitivan befolyasoljak az adott allat csoport viselkedeset.Igy azok osszesegeben sikeresebbek.Tobb elelmet szereznek,jobban vedik az utodaikat.Mindegyik allatfajnak egyedi homosexualis viselkedese.
  • AranyKéz
    #80
    Már megint melyik barom keverte bele a buzikat ?


    A pedofilokat nem azért üldözik, mert természetellenesek, hanem mert:

    1) ÁRTANAK a kölyöknek, lelki megrázkódtatást okoznak, testi épségét veszélyeztetik, satöbbi
    2) a kölyök és a pedofil közötti erőviszonyok kiegyenlítetlenek, a kölyök azt se tudja mi a franc történik; szó sincs közös beleegyezésről!
  • OliApa
    #79
    vagy valami kép . . .
  • Mike at home
    #78
    van
    keress rá azt hiszem a szexuális hiedelmekre
    de majd meg is keresem neked, ha érdekel
  • _Vegeta_
    #77
    Uristen, szinte az egyetlen ertelmes hozzaszolas DjDano billentyuzetebol a #38-as kommentben hangzott el. Ejj ejj
    A nemi eroszak mindig buntett, kortol fuggetlenul.