2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • ollie
    #2766
    pl:

    steampowered.com
    gamersgate.com
    direct2drive.co.uk
  • Kmarha
    #2765
    De komolyan.. annyira sem veszed a fáradságot, hogy a hozzászólás feletti, banner alatti, vörös és fekete, kiemelt szöveget elolvasd?
  • Klub
    #2764
    Hol lehet letölteni a játékot?
  • Jocisan
    #2763
    King's Bounty: Crossworlds - Teszt

    Itt!
  • Jocisan
    #2762
    Sziasztok!
    Nagyon várom a King's Bounty: Crossworlds landolását. Még hat nap. Néhány infó:

    King's Bounty: Crossworlds, képek,trailerek,infók,új egységek,skillek...
  • Nazgul1980
    #2761
    Segítsetek már, vennék Ó entet, de sehol sem találok, lehet egyáltalán venni?
  • Vass Gábor
    #2760
    Ez az editor mire lesz jó?
  • RZednik
    #2759
    - 2 brand new campaigns (Champion of the Arena with boss battles in a gladiatorial tournament and Defender of the Crown with battles in unique tactical arenas with a random selection of enemies and allies).
    - Massive expansion of the original King’s Bounty: Armored Princess - Orcs on the March, featuring new units, spells and quests.
    - New creatures to slay or use in combat.
    - 70 new items, 8 new item sets, including one for the pet dragon and 3 component artifacts.
    - 7 new quests allow players to continue their journey.
    - 50 new abilities and skills.
    - 13 new spells.
    - Game Editor for King's Bounty: Armored Princess.
  • Vass Gábor
    #2758
    Az új kiegészítőben mi lesz?
  • gandrus
    #2757
    Nekem is a PC Guru mellékletként van meg, és soha nem volt semmi gondom vele win7 x64-en. Négyszer vagy ötször játszottam végig.
  • Gipsz75
    #2756
    Nekem megvan eredetebiben a magyar verzió, 2x játszottam végig a játékot a Win7 x64-es rendszeren, és soha nem volt vele semmi gond...
  • Carlos
    #2755
    Ennek az iso-ját szedtem le énis (PC Guru melléklet volt) és ez nem megy az én 64-es XP-men.
  • Zóanagyvarázsló
    #2754
    És létezik 168 millió hardveres-szoftveres környezet, melyek valamelyikén fut, valamelyikén nem. Lottó. Ez van, és ez nagyon gáz.

    Carlos: Azért a többség túlzás (legalábbis ez alapján), mert ilyen topikokba nyilván azok írnak leginkább, akiknek problémájuk van. Nem reprezentatív.
  • Botond #2753
    Három féle verzió van minimum, szóval szerintem az is közrejátszhat ebben. Nekem 1.6.5 magyar van ami vmi újságnak a mellékletében volt és az tökéletesen fut.
  • Carlos
    #2752
    Ezzel vitatkoznék. Tegnap végignéztem a hivatalos fórum technical issue topikját. Valakinél megy, de a többségnél nem!
  • Botond #2751
    64 bites win7en fut az tuti.
  • Zóanagyvarázsló
    #2750
    Teljesen igazad van, én ha neked lennék, megírnám a hivatalos fórumon a demóval való tapasztalataimat, és közölném, hogy sajnálom, hogy ezért ki kell hagyni a játékot - 2010-ben. Nem mintha ez érne valamit, de mégiscsak valamiféle feedback.

    A Crossworlds szeptember 17-én jelenik meg, remélhetőleg nem csak oroszul.
  • Vass Gábor
    #2749
    A Crosswords kiegjéről tud valaki valamit a megjelenéséről?
  • Carlos
    #2748
    Azért ez elég szánalmas szerintem.
    Végignyálaztam a hivatalos honlap fórumát, de totál használhatatlan. Sirnak a userek, hogy megvették, de nem megy a 64-es Vista-n vagy XP-n. Erre a moderátorok/adminok: Igen, nem támogatja a 64 bites oprendszereket.

    Akkor miért nincs a játék dobozára irva könyörgöm???
    Eddig két ilyen játékkal találkoztam: King's of Bounty és a Ceasar 4. Gratulálok a készítőknek.
  • Zóanagyvarázsló
    #2747
    Hivatalos oldalon csak annyi van, hogy XP/Vista, ezért nyilván alapértelmezettnek vették. Viszont hivatalos fórumon már azt írják, hogy csak 32 bites oprendszereket támogat a játék, továbbá Steamen is így írják az alapjátéknál.

    E topik alapján van probléma a GOG-com-os verzióval is. Persze lehetne írni a supportjuknak, csak az vásárlás nélkül furán venné ki magát.
  • Carlos
    #2746
    Hmmm...érdekes:
    Itt a compatibility-nél azt irja, hogy XP és Vista 32, 64 kompatibilis...
    Nem értem.
  • Carlos
    #2745
    Köszönöm. Akkor szerintem kuka... :(
    Kár érte...
  • Zóanagyvarázsló
    #2744
    A játék nem támogatja hivatalosan sem a 64 bites XP-t, sem a 64 bites Vistát. Vagy fut rajtuk, vagy nem :(

    Esetleg megnézhetsz egy 1.7-es verziót (magyar kiadáshoz nincs 1.7), hátha azzal szerencséd van, de changelog szerint nem volt változás ebben. Továbbá megnézheted az Armored Princesst, de sajnos annál is lutri.
  • Carlos
    #2743
    A demó is csinálja ugyanezt a jelenséget, szóval nem a w. hibája. Szerintem az 64 bites XP lehet a gond. Ötlet?
  • Carlos
    #2742
    Csúnya verziójú magyar (1.65) települt, viszont a töltések helyett (egyszer az intró videók után), de leginkább akkor amikor elkezdődne a játék elszáll Runtime Error -al.
    Van valami ötletetek?
    (XP 64 bit)

    (Lehet, hogy a w. spórol nekem 2500 Ft-ot? Kár lenne érte)
  • Zóanagyvarázsló
    #2741
    Magyar kiadásod van? Ahhoz szerintem a mai napig nincsen 1.7. Na meg egyébként is megfelelő verzióhoz (Nobilis release, US release, digital release)a megfelelő patch kell.
  • Daell Drow
    #2740
    Kozben rajotem a hibara, az 1.7 patch a ludas.
    Ujra telepitettem 1.6.5 verziora akkor elindul, 1.7-el nem. :/
    Igy eggyel elozo verzioval tolom.
  • zsotesz
    #2739
    szerintem crack
  • Daell Drow
    #2738
    Hali, még megjeleneskor megvetem a jatekot toltam is egy jodarabig aztan eltettem ugy 1.5 eve. Most elovetem de neha alig birja beolvasni, de ez csak a kisebbik problema. Ugyanis mikor inditom akkor kiirja hogy tegyem be az eredeti lemezt, pedig ez bent van.(nem tudom erre is minek kellet securom?) A jatek patchelve van 1.7-re. valaki tud valami megoldast, akar no cd crack is szoba johet ha mas megolda nincs.
  • Vass Gábor
    #2737
    Ja aztakurva akkor ki is próbálom.
  • Nyugis
    #2736
    :DDD van egy képesség (ha jól emlékszem) ami arra szolgál, (talán hírvivő?), hogy a csatákban NEM tudják kinyírni az összes emberedet az utolsó MINDIG megmarad! és ennek fényében illetve ezzel karöltve alkalmazod kenyeresdaniel -kolléga tökéletes stratégiáját!
  • Vass Gábor
    #2735
    Hát igen ha nem ölnék meg őket olyan gyorsan.
  • kenyeresdaniel
    #2734
    Na ,abból indultunk ki hogy pénzkódot írsz be mert anélkül nem bírod megcsinálni. Ebből azt feltételeztem hogy meg tudod nyerni a csatákat , csak rengeteg veszteséged van, ennek a pótlására nem lenne elég pénzed. Ha minden egységedből túléli legalább 1 a csatát akkor a harc végén a trükk amit írtam kivitelezhető sztem lehetetlen szinten is, én csak ennyit akartam mondani.
    Felsorolsz brutál sebzéseket ,haderőket amiket elhiszem hogy közel sem egyszerű legyőzni,de ezen a pénzkód sem segíthet.
    Az én trükköm a már megnyert csatáknál alkalmazható hogy mindenkit felélessz.

  • Vass Gábor
    #2733
    Hát na jah
  • Nyugis
    #2732
    ilyenkor van az, hogy visszahúzol fejlődni és átgondolod a stratégiádat.. ;)
  • Vass Gábor
    #2731
    Hát de cseszhetem süsd meg, a nekromantáknál is amikor megtámadtam akkor mindig a monkból kifejlett egységemet baszta szét kapásból, van neki olyan nekromantája ami 5965-öt sebez egy lövéssel, a közelharcban meg 3523-at sebez, meg 4562 körül kritikusnak, esélytelen, csak annyit tudtam tenni, hogy a monkból kifejlesztett emberét sikerült kinyírnom, és marad neki még 256 nekromantája, csak 237-et tudtam megölni.

    A másiknál a főküldetésnél meg azonnal lenyírják az embereimet, szóval nem tudom hogy tudod csinálni de akkor profi vagy.
    A főküldetésnél meg van 161 feketelovasa 3156 kb pókja 2646kb csontváza 76 vámpírja, 82 nekromantája, 2208 csontvázíjásza 16 csontsárkánya van neki és 20 támadása 25 védekezése 15 szellemi képessége van és 25.-ös szintű.
    Van az elején 4 védőfalnak szolgáló védelem, de azt kapásból szétlövik, a kétfelé szedett csontija bemászik már a védőfal mögé és ütlegelni kezd, végülis nem lenne az gond mert könnyen kinyírtam, csak amikor már kinyírta az összes védőfalat azonnal sebeznek 5-és 6 ezreket vesz le egy csapással a pókja is, a feketelovasa meg 4754 kb sebez a csontvázíjásza is 2657-meg 2346.-ot sebez, szóval esélytelen a trükk amit itt leírtál, meg az is baj, hogy körülvesznek egyből és egyszerűen nem tudok sehova mozdulni, és mire sorra kerülök kinyírják a legnagyobb embereimet majdnem az egészet.
  • kenyeresdaniel
    #2730
    Egyszerű.
    Teljesen mindegy hány embered hal meg ha minden egységből legalább 1 db megmarad akkor onnantól kezdve FULL sereget felélesztheted ha türelmes vagy.
    A kulcsember az inkvizitor, 2 vagy 3 körönként újra lehet használni azt a képességét amivel 5-10 haragot kaphatsz ,ergó haragod végtelen van.

    Másik főszereplő a Lina ládaszörny ellátmány varázslata, ezzel 2x7 mana , 3x7 haragot gyűjhetsz be kb 4-5 körönként. (legalábbis azon a szinten ahol nekem volt kb ennyit)

    Tehát végtelen manád van ,és végtelen haragod, hála az inkvizitornak és Linának.

    A csata végén hagyj életben egy távolsági egységet az ellenség soraibol, ő nem fog odajönni hozzád , az embereid nem ütnek neki vissza tahát sokszáz körön keresztül életben maradhat.Ha nincs távolsági egység az enemyben akkor jó a közelharci is ,de akkor a sámánnal pakolj a képébe egy csomo gyógyító totemet , ha ott van melette akkor azt fogja ütni,(ha minimális számú egységet hagysz életben akkor kb soha nem fogja lecsapni a totemet). Tehát körbezárod totemekkel ,akkor aztokat fogja ütni .

    Tehát végtelen mana ,végtelen harag , és annyi köröd van amennyit csak akarsz.
    Megszerzed az adomány nevű varázslatot , inkvizotornak visszaadod a feltámasztás varázslatát ahányszor csak akarod, így az egész sereget FULL ra vissza tudod éleszteni.
    De ez iszonyat sokáig tart. Hardon nekem elég volt, nem lenne türelmem lehetetlen szinten ezt megjátszani.
    De lehetetlen szinten minimum így kell csinálni,nem csítelni!
    Víg napot polgár!
  • Vass Gábor
    #2729
    Hát azért gondolkozzál már olyan nagy seregeket hogy a fészkes fenébe nyírsz ki minimális veszteséggel???
  • Rip
    #2728
    Igen, persze, valószínűleg úgy írják meg a játékot, hogy ne lehessen végigjátszani...
  • kenyeresdaniel
    #2727
    Hát ez LOL XD
    már hogyne lehetne megcsinálni, már többen is megcsinálták ,olvasd végig ezt a forumot.