2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • kissssss
    #2806
    hogy érted a kijelölést? marha rég játszottam már a játékkal de én kijelölésre nem nagyon emlékszem.
  • trident
    #2805
    Sziasztok!:)

    Az ellenfél kijelölése hogy történik? A kézikönyv nincs most nálunk, rakat gombot már végigpróbáltam...:/
  • Klub
    #2804
    Na jah én is bírnám.
  • Landor
    #2803
    Na végigcsináltam az alap King's Bountyt
    42óra gameplay :D 420 csata, 0 vesztett /Normal/
    Azért tök jó lenne ha készülne a kieg magyarítás. Nagyon bírtam a humorát a játéknak :D
  • wolf magic
    #2802
    dll fileokat hiányol a gépről
  • Cobra.
    #2801
    Dx7 W7 alatt?? Töltsd le a dxwebsetup.exe-t az MS oldaláról és frissítsd vele a géped. Bár a játéknak telepítéskor elvileg fel kellett volna raknia a DX9-et. Ha utána is ír hibát, akkor írd le pontosan mit ír ki.
  • gandrus
    #2800
    Persze, hogy nem. Tedd fel a legújabb directx-et.
  • wolf magic
    #2799
    de nem a legend valami crossworlds de dirx7 nem jo ?
  • wolf magic
    #2798
    nincs csak direktx 7 :D de a Keresztapa gammel is ez van :S
  • gandrus
    #2797
    Persze, hogy fut. Megfelelő directx fent van?
  • ollie
    #2796
    És a játék eredeti?
  • wolf magic
    #2795
    nekem Win 7 ultimate 32 bit es van és valami dll hibát ir ki hogy az hiányzik.. friss az op rendszerem most tettem ujra és nem müködik.. :S
  • Cobra.
    #2794
    Persze.
  • wolf magic
    #2793
    srácok win 7 en fut ez a game?
  • Klub
    #2792
    Jaja észrevettem.
  • Jocisan
    #2791
    Egy kis Help!
    King’s Bounty: Crossworlds II.-rész – A „Champion of the Arena” Kampány

    Térkép, Képek, Végigjátszás Tipp!
  • Jocisan
    #2790
    Kezd el játszani, és észre fogod venni kb. 1 óra után, hogy ez a bővített AP, az az találsz benne új küldetés sorozatot (Orcs on the March), új tárgyakat, varázslatokat stb....

    A lényeg ugyan úgy fog indulni a játék, de a kikötőnél már az "ork bácsi" mesél nekünk a küldetésről is.
  • Klub
    #2789
    Ez van nálam is.
  • Light
    #2788
    Hali!

    Nekem annyi lenne a kérdésem, h az utolsó - Orcs on the March - kampány miként működik? Az alapjáték alatt található 2 kampányt lejátszottam, de amikor az utolsót indítom, akkor az Armored Princess játék eleje jön be - a kiegészítések az alapjáték újrajátszása közben tűnnek meg elő vagy én csinálok vmit rosszul...?

    Üdv
  • Klub
    #2787
    Nálatok is két egyforma hadjárat van?
  • Klub
    #2786
    Na csak annyi volt a baja, hogy iso-ban kellett volna feltelepíteni a játékot. :D :D
  • Klub
    #2785
    Na mért nem lehet használni?
    Még fordítva is felraktam és ugyan az a hiba.
  • Jocisan
    #2784
    Egy kis Help!King’s Bounty: Crossworlds I.-rész – A „Defender of the Crown” Kampány

    Térképek, Képek, Végigjátszás Tipp!
  • Klub
    #2783
    Hát még mindig adódott probléma az hogy nem lehet használni a menüjét.
  • Klub
    #2782
    Most már működik is igaz 2 órát szenvedtem vele de működik már.
  • Klub
    #2781
    Jaja ma már végre letöltöm ezt a játékot és játszhatok a crosswords-al végre.
  • PjotrS
    #2780
    Köszönöm szépen
  • gandrus
    #2779
    A hős értékei (támadás, védekezés stb.) befolyásolják az egységekét is. A hősnél lévő tárgyak növelik az értékeit, így az egységekét is. Persze más jellegű tárgyak is vannak. De szerintem ezt a játékban is leírja. A hős pedig csak varázsol, illetve - a legendben - a harag ládáját használhatja.
  • Klub
    #2778
    Én eddig is beírtam csak akkor még nem volt feltöltve sehová sem.
  • PjotrS
    #2777
    Sziasztok !

    Én még csak most kezdtem el a játékot, gondoltam a legelején érdemes, tehát a Legenddel. Elolvastam előtte egy PC Guru tesztet is, és abból olyat vettem ki, hogy a hőssel is lehet harcolni. Én erre viszont nem látok módot, viszont ha nem lehet vele harcolni, mi értelme van a felszerelésének ?

    Nagyon szépen kérnék egy nem leoltó, hanem egy segítő választ, mert így sajnos egy picit kezd monotonná válni a játék.

    Köszöntem
  • ollie
    #2776
    Taníts minket mester!
  • Cobra.
    #2775
    Marha nagy skill kellett beírni egy torrentoldalon, hogy Kings Bounty
  • Klub
    #2774
    Már nem kell a segítségetek megoldottam mással és nem orosz hanem angol nyelvű hoppá.
  • Kmarha
    #2773
    még mindig el kéne olvasni ezt a kurva felíratot itt, hogy nincs warez, kitiltás jár érte!
  • Klub
    #2772
    Le lehet tölteni is ha eddig nem jutott volna eszedbe.
  • Cobra.
    #2771
    Csak single van benne.
  • atibacsi1977
    #2770
    Hello!
    Multizni lehet a játékkal? Erre való leírást nem találtam. Arra gondolok, mint a heroesban. Egy gépen ketten.
  • ollie
    #2769
    A játék nem ingyenes.
  • Klub
    #2768
    De ingyenes a netről nem pénzért.
  • Klub
    #2767
    Ja aha kerestem én csak nem találtam meg.