2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Vass Gábor
    #2726
    Ja értem, hát nekem muszály beírni a pénzkódot mert anélkül nem lehet megcsinálni sehogyse.
  • kenyeresdaniel
    #2725
    Hát akkor sok szerencsét hozzá :)
    Van a feltámasztás varázslat de az csak max 4.szintig támaszt fel és nem is hatékony.
    Az adomány varázslat jobban megéri az inkvizitorra ,így lehet feltámasztani mindenkit ,csak mana kell sokszáz ,erre ott a Lina Ellátmány varázslata.
    Mivel minden random ezért nem tudhatja senki hogy hol tudsz majd olyat szerezni.
    Ám van egy progi valami save game scanner :
    http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=11780
    ezzel betőlltöd a mentésed és megmutat mindent , én nem használom mert sztem ez már cheat ,és az nem buli.
  • Vass Gábor
    #2724
    Én lehetetlen szinten nyomom, de élesztőm nincsen azt hol lehet megszerezni?
  • kenyeresdaniel
    #2723
    Üdv.
    Na hölgyeim ,uraim ,vége.
    Mostanra sikerült végigjátszani hardon.
    A végére már untam hogy minimum félorás egy csata ha fel akarok támasztani mindenkit :S
    Nem is támasztottam fel gyakran mindenkit csak amiből már nemnagyon volt utánpotlás , vagy amiért messzire kellett volna visszamenni.
    Lehetetlen szinten bele sem akarok gondolni mennyi idő mire mindenkit feltámasztok ,úgyhogy valószínű azon a szinten nem fogom kiprobálni:P

    Szinte egész végig a sámán,főmágus,inkvizitor trioval mentem.
    Pechemre nem találtam addig inkvizitort sehol,ki kellett fejleszteni.
    Élőholtak és démonok ellen egyszervú, és fekete egyszarvú volt a másik 2 egység.
    Illetve a törpöknél a trió mellett az ágyúkezelő ,és a jegesmedve.
    Diplomácia 2. szinten volt csak ,de 10% átállt akkor az már elég jó.

    Legfontosabb varázslatok
    1.Adomány :) //vagy 10xer -20xor is használnia kellett az inkvizitornak a feltámasztást
    Csapda - Kezdetben állandóan ezt használtam.
    Áldás (tömeges)
    Hipnozis - sokszor használtam, gyakran "lefaragtam" annyit egy enemy egységről hogy mire ő jönne addigra tudjam hipnotizálni.
    Tükör - nemegyszer 15K környékén sebzett
    Sárkányölő (tömeges) - sárkéányok ellen mindig egy áldással és ezzel kezdtem.
    Fantom - Főleg ha nem volt távolsági egység az enemyben akkor az egyszarvúakat lemásoltam és azokkal bele a képükbe , így eljátszottak velük , és nem jöttek közel a varázslókhoz.

    A dupla segerű dublőr nagyobb kihivás volt mint a sárkány. :)
    Van olyan amit nem értek , elvileg a láda szörnyei akkor fejlődnek ha használjuk őket. A Lina t használtam a legtöbbször mégis ő lett a végére a legalacsonyabb szintű :S , ez rejtély.

    eredeti gamem van 1.65 patchel ,de akadtak bugok itt-ott. Hajórol ki-be szállásnál néha beragadt.

    Végére épp elérte a 30.szintet. Manáját kiveslem , harag is épp ugy jött ki hogy 1 pont kellett volna a fekete lyukhoz XD.
    De nem baj a haragszívászt és a lélekszívást használtam legtöbbször,ill a goth páncélját, linanal az ellátmányt , demon barátunknál meg a falat ,nem erős de lehet vele trükközni.

    http://kep.ivpicture.hu/368673.N.jpg
    http://kep.ivpicture.hu/368674.N.jpg


    Valószínű beszerzem a 2. részt idővel :)
  • kenyeresdaniel
    #2722
    Nagyszerű.
    Köszi.

  • Zóanagyvarázsló
    #2721
    Akkor gond egy szál se.
  • kenyeresdaniel
    #2720
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nem zártam be semmit ,legalábbis nem kérdezett rá.
    Megszereztem a kulcsot a demoncsajtol , visszamentem a törpökhöz , tim .. valamihez , ott harcoltam , és utánna mentem labirintusba.


  • Zóanagyvarázsló
    #2719
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az akkor zárul be, ha te bezárod. Ez esetben viszont már nem mehetsz vissza.

    Haas labirintusából pedig minden további nélkül vissza lehet menni, és ha újra visszajössz, akkor rá fog kérdezni, hogy az orkokhoz teleportáljon-e. Persze csak ha előtte eljutottál már addig.
  • kenyeresdaniel
    #2718
    Eszembe jutott még valami.
    Elvileg bezárult a démonok földjére vezető portál ?
    mert én oda vissza akarok menni
  • kenyeresdaniel
    #2717
    üdv
    help
    bementem a haas labirintusába és ugye nem lehet kijönni, mire erre rájöttem lenyomtam jopár csatát.
    (Hardon tolom , sokáig tart nincs kedvem ujrajátszani öket)
    Még maradt egy csomo enemy a demonoknál, azokat még meg akarom ölni a "főboss " elött ( gondolom van ilyen.)
    Teljesen ki akarom játszani a játékot ,ugyhogy remélem nem itt a labirintusban van vége a játéknak?
    Ugye még a final csata elött vissza tudok menni a demonokhoz :S ?
    help
  • Midgaurd
    #2716
    Sziasztok

    Vki el tudná nekem küldeni a Magyar nyelvi filokat?
  • Duke Nukemrész2
    #2715
    Jaja garantált lesz a nyerés.
  • Jocisan
    #2714
    Új kiegészítő a láthatáron:

    Az expansion rögtön két kampányt tartogat számunkra, valamint az Armored Princess-hez tucatnyi küldetést, új tárgyakat, varázslatokat, és lényeket...

    A többi infó:
    King’s Bounty: Crossworlds
  • gandrus
    #2713
    Így van. Kettő sírkő lesz a küldetés elvégzése után.
  • Szid
    #2712
    Asszem meghalt o is, nezd meg ott ahol eredetileg volt a sirkoveket.
  • Swarczi
    #2711
    hali mindenkinek! 1 kis problémám lenne az egyik mellékküldinél. Az elfek területén vagyok és elvállaltam egy mellékküldetést, amiben az egyik elf csávó megkért, h bosszuljam meg a szerelmének a halálát. Ehhez át kellett menni a holtak világába és ki kellett nyírni egy tolvajt. Ezzel végeztem, visszamegyek, de nem találom sehol azt a palit, aki a küldit adta.
  • Nyugis
    #2710
    össze vissza a játék véletlenszerüen generálja hogy kinél hol mit lehet venni. ha jól emlékszem ebbe még az is belejön, hogy egy bizonyos szint alatt kisebb a megjelenési esélye.
    A tündéknél TUTIRA lehet majd venni sárkányt, illetve a törpéknél HA átmész káosz országba.
  • kbence11
    #2709
    Helo
    Az érdekelne hogy erősebb lényeket pl sárkány klüklopsz mikortól vagy inkább hol lehet venni?
    Most a törpe trületen tartok.
    thx
  • gandrus
    #2708
    Én is csak onnan tudtam, hogy ide beírta valaki anno. :) Nem olvasod elég gyakran eme remek topicot? :)
  • Rip
    #2707
    Ah, köszi, ezt nem tudtam.
    Bár a steam-en is 5€ áron lehetett megvenni, az sem volt sok érte :)
  • HaaS
    #2706
    :)!
  • gandrus
    #2705
    Pc-Guru 2009.09.
  • Rip
    #2704
    Melyik újság melléklete volt?
  • gandrus
    #2703
    Az nem rossz, bár újságmellékletként se volt rossz. :)
  • HaaS
    #2702
    Szép árona King's Bounty: The Legends... kb. 1320 HUF.
  • Klub
    #2701
    Na jól van lehet hogy eltúloztam de most már jó.
  • Nyugis
    #2700
    egyszerűbben? :DDD ember!!
    1500Hsz-en keresztül segítettek neked!!
    az a MINIMUM hogy vakkantasz érte egy köszit basz**d!!
  • Cobra.
    #2699
    Nem írok inkább semmit...
  • Rip
    #2698
    Egyszerűbben??
    Többen is leírtuk lépésről lépésre, hogy pontosan mit csinálj!

    Kíváncsi vagyok, hogy hogy írnád le azt egyszerűbben, hogy a saját file-odat konvert .ogg-ba, majd másold be a játék könyvtárába, ahol a zenék vannak a játék eredeti file neveire átnevezve a sajátjaidat...
    A hiba nem a leírásban volt...

  • Duke Nukemrész2
    #2697
    Most már működik, de egyszerű volt mint a pofon, csak kétszer kellett belemásolni egymás után.

    Az előző felhasználóval nem tudok belépni valamiért ezen a gépen valami leblokkolja.
    Egyszerűbben is le lehetett volna írni most már mindegy.
  • Rip
    #2696
    Csinálj egy screenshotot a music mappádról, és linkeld ide.
  • Klub
    #2695
    Oda van írva a végére, hogy .ogg de még így sem jó.
  • Rip
    #2694
    Azért túlzásokba ne essünk...
    Szerintem elég világosan el lett magyarázva. Ez így működik.
    Hogy ki nem hiszi el, azt nem tudom, de nem is érdekel, én nem akarok senkit meggyőzni.
  • Klub
    #2693
    És videóba fel tudod tölteni?, mert nem hiszik el.
  • Klub
    #2692
    Ja értem akkor az volt a hiba, most már biztos jó lesz köszi szépen.
  • Rip
    #2691
    Ha más nevet adsz neki, honnan ismerné fel a KB, hogy neki azt le kell játszani? Itt nem véletlenszerűen játssza le a zenéket vegyesen, ami egy mappában van (mint pl. a GTA), hanem minden eseménykor egy előre meghatározott nevűt (pl. csatában, a mocsárban, stb.). Ezért fontos, hogy a te zenéid az eredeti file nevekkel megegyezzenek.
  • Rip
    #2690
    Nem! Pont hogy az eredeti zenék neveit kell neki adni!
    Ezért kell biztonsági másolat az eredeti file-okról.

    Fogtam egy véletlenszerű .ogg file-t, és átneveztem

    the_legend.ogg

    nevűre, majd bemásoltam a játék megfelelő mappájába, ezzel felülírva az eredeti file-t.
    Persze egy biztonsági másolat maradt.

    Így a saját .ogg szólt a főmenüben.
  • Klub
    #2689
    Te milyen nevet adtál neki amikor a főmenünél raktad át másik zenére?
  • Klub
    #2688
    Aha, de az amit berakok annak nem az hogy teljesen más nevet kell adni?
    A játék meg eredeti mivel a pc guruhoz volt mellékelve.
  • Rip
    #2687
    Nézd, fogalmam sincs, mit csinálsz rosszul
    Én most neveztem át egy .ogg file-t a játék főmenü zenéjének nevére, és gond nélkül lecserélte.