2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • persil
    #640
    Milyen patch-et? Honnan töltötted le? Mi nem sikerült? Mit írt ki? Hol akadtál el?
    Ezek nélkül szerintem nem tudunk segíteni :)
  • jocika
    #639
    Letöltöttem a patch-et, elolvastam amit írtak, hogy hogyan kell telepíteni, de mégse sikerült. Aki feltelepítette, az leírná hogy hogyan sikerült?
  • Gabisan
    #638
    Hi All!
    Találtam egy jó kis oldalt,ahol készül a full végigjátszás.Most 4 térkép van kész,számozottan elérhető karakterekkel és küldetésekkel.1-2 napon belül felkerül 1 mod,ami rengetek újdonságot és könnyítést hoz a játékba.
    King's Bounty The Best : INNEN!
  • BlackShadow
    #637
    ah azt a nőcit kissé hanyagoltam.. lehet nem kellett volna ^^ kössz
  • persil
    #636
    Ez engem is érdekelne, de eddig csak utalásokat találtam rá.
  • persil
    #635
    Persze, mintha új egységeket vettél volna.
  • persil
    #634
    Beszélgess Mirabelle-el, akkor kerül először szóba. Elirányít majd egy kapitányhoz, aki segít;) (hozzá amúgy is kell[ett volna] menned)
  • penge25
    #633
    Még régebben olvastam, hogy az orosz fanok máris összedobtak egy új szigetet. Nem tudja valaki azt a modot honnét lehet leszedni?
  • sandros
    #632
    Bemesz Arlaniaba es kozvetlenul jobbra, talalhato a magikus kapu.
  • mnorbi
    #631
    es ha igy növeled a sárkányok számat az végleges lesz ? tehát csata után is megmarad ?
  • jocika
    #630
    Akinek van tapasztalata női vonalon, az feljegyezné ide, hogy melyik milyen karakternek való? Nékem paladinom lenne..
  • AnubisEE
    #629
    A jatek elejen felvettem 1 Q de nem tudom mit kene csianlni ha valaki ismeri irja mar le legyszi ! The Magic Range a Q neve es 3 altart kell benne aktivalni elvileg csak tudnam hol? :P
  • BlackShadow
    #628
    :O s az hol van? nem találkoztam eddig vele
  • persil
    #627
    Igen tudom ez érdekes, arra tudok gondolni, hogy "minden új játék elején random generál mindent a játék" (tippeknél írja) tehát már az elején meghatározza, hogy miből mennyi/hol lesz stb.

    De a lényeg, hogy itt látom magamnál, hogy a dolgok rendszeresen mások, több-kevesebb stb, mint amit mások írnak le, tehát egész biztos van benne valamiféle randomizáció.
  • persil
    #626
    A spell szintjétől függően sebez valamennyit és ezért a sebzésértékért cserébe kapsz ugyanennyi "értékű" másik egységet.
    Pl:van 1 óriásom, ami 900 hp-s. Ebbe "sebzek" a sacrifice-al mondjuk 300at, és utána ezt egy 10hp-s szörnyre irányítom, akkor a 10hp-sból kapok 30db-ot.
    Szóval nagyjából jól gondolod csak annyi különbség, hogy nem egységeket számol, haem hp értkéket. Így lehet, hogy mondjuk parasztból tudsz venni végtelen de vörös sárkányból hiány van, akkor a parasztokra nyomsz sacrifice-t és annyi hp értékű sárkányt kapsz érte.

    De pont e miatt inkább visszafele működik jól. Sok hp-s mobból amiből egyet sem öl meg a sacrifice (tehát nem lesz veszteséged) nyomsz olyan mobra, amiből már kevés van.
  • AnubisEE
    #625
    Na most nem lehet hogy attoli s fugg hogy te mivel jatszol ?
    varriornak ezt adja magusnak paladinnak mast ?
    Volt lentebb egy comment hogy metes visszatolt masad na most en eljatszottam ezt egymas utan 20 szor kb mindig ugyan az a gyerek szuletett:)
  • penge25
    #624
    Mekkora már a hivatalos oldal, bazz lelövik a poént. Még azt is leírják, hogy 3 superboss van lol :(
  • penge25
    #623
    Nincs meg a spell csak ezt vettem ki az itteni meg más fórumokból is
  • penge25
    #622
    Most ahogy kivettem ezt a sacrafize varázslatot nem ugy műkszik hogy pl van 1 darab piros sárkányod meg vagy 800 parastod, fogod feláldozod a parasztokat a spellel és kapsz mondjuk +2-3 piros sárkányt?
  • persil
    #621
    Bizony, freedom szigeteken
    :)
  • persil
    #620
    Ha neked is az van, akkor inkább az oprendszer lehet, én xp-t használok, vistát semmi pénzért nem tenném fel. Eddig nem volt problémám, semmilyen fagyás formájában.
  • mnorbi
    #619
    köszi , de nekem is 1.6.4 van fent , vagy arra id rá lehet tenni ? amugy az opprendszerre gyanakszom , azért kérdem ti mivel toljátok ?
  • BlackShadow
    #618
    hmm akkor kihagytam vmit? :D eddig a teki volt meg még az elejéről
  • persil
    #617
    Mondjuk 20as szint környékén csináltam elég szép sereggel + volt egy halom critem :)

    100%ban én kezdem a csatát az összes egységemmel, plusz varázsolok/tekercsek, szóval mire a tényleges csata elkezdődött már csak olyan 18-20k hp-ja volt, talán kevesebb.
  • persil
    #616
    Nekem ő a harmadik boss volt... :D
    Az az érdekes, hogy hivataloson is mondták mennyire durva a srác, nem vicc de én összesen 9db lovast veszítettem a csata alatt :DDD
  • BlackShadow
    #615
    én asszem freedomon szereztem meg.. de még egyszer sem használtam.. túl értékesek az egységeim :)

    más:
    multkor egy gigászi harcot folytattam a 2. bossal .. hát olyan !50! körömbe került a dolog.. elfogyott a manna és későn eszméltem h vannak tekercseim.. MAGIC SPRING nagyon fontos spell! (akkor jöttem rá :D)
    az a vicc h az egészet azért tudtam megnyerni iszonyú nagy túlerő ellenében mert a pókok alig tudják sebezni a royal snake-eket (400 db pók sebez rajta 30-at kb)
    mindezt 15-ös szinten vállaltam be, és úgy 90% szintnyi xp-t adott ^^
  • persil
    #614
    Passz, elvileg a tekercsek is random esnek, szóval akár mikor megtalálhatod :)
  • penge25
    #613
    Ezt a sacrafice varázslatot kb mikor szerzem meg, lvl 8 mage vok de még mindig az első szigeten pepecselek még sok sok küldim van
  • penge25
    #612
    Akkor random a lurkók bonusza oks :)
  • persil
    #611
    Asszem pont ezt írtam ;)
  • persil
    #610
    A feleségek fix bónuszokat adnak, a gyerek viszont biztos, hogy random, mert nekem pl egész mást adtak mint AnubisEE-nek(lentebb írta). Nekem +rage, meg def.
  • penge25
    #609
    Nekem kezdetektől az 1.6.4 pathel megy a játék és atom stabil semmi cras nem volt semmi bug idáig
  • persil
    #608
    Az 1.6b7 verzió RÉGEBBI mint az 1.6.4, csak nehogy valaki félreértse.
  • penge25
    #607
    Szerintem a feleségek nem random bonusokat adnak meg a kölykeik sem
  • persil
    #606
    Fent van neten 1.6.4 orosz patch, kb 5 mega.
    Hivatalos fórumon azt írták faszán működik az angol verzióval, és az atari verziós játékban rengeteg hibát kijavít(pl Mirabelle stb).

    Csinálsz egy mentést, kiteszed biztos helyre és megnézed, semmit nem veszíthetsz vele.
    Kicsit legörgeted van egy nagyobb szöveg "Patch 1.6.4" címmel. Az alatt pedig kettő link. Neked a public http-s fog kelleni.1.6.4
  • persil
    #605
    Lenne egy kérdésem.
    A privát üzeneteimet nem lehet letörölni, mert mindíg visszarakja magától és kb 6db-ot látok, az újakat nem jeleníti meg, illetve itt a szövegbox alatt mindíg látom, hogy ekkor meg akkor üzenet jött, pedig már rég elolvastam...
    Ez mitől lehet? Soha nem volt még ilyen.
  • persil
    #604
    Gyerek az mindíg más.
  • mnorbi
    #603
    undead zonában vagyok és folyamatosan crashel game windows vista alatt... olvastam hivatlos forumokat és másoknak is itt kezdett el el crshelni. atari az hallgat. ti milyen opp rendszer alatt toltátok hogy nem fagyott ki ? nekem csata alatt fagy ki mindig... föleg miakor 10 perce csatázok tök jó..
  • AnubisEE
    #602
    En harcossal tolom es a beka csajal szeritem jol kiegesziti a harcos hianyossagait tudok varazsolgatni eleg zsirul perzse nem sebzo spelleket Inkabb vedelmi meg bonus spelleket sose fogy ki a mana :P
    amugy leirhatnatok milybonuszokat addnak a csajok kivancsi lennek.
    A bekacsaj Feanora +3 int gyerekek : +4 spell 30%mana 10%mana meg +10 mana nem nagy szam :P
  • wellman
    #601
    Van elvehető törpe csaj is! 2db zászlót is lehet adni neki es a torpeknek ad +1 attackot ha jol emlekszem. Melyk elf csajszi az elveheto, az erdekelne =)
    Ja meg az h vissza lehet-e szerezni azt a csajt akitol mar elvaltam?
    Ill ha vki volna olyan szives es elarulna merre van Debat azt nagyon megkoszonnem! :)