2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Fairy Elf
    #600
    A béka csaj +3 int:)
  • penge25
    #599
    Az 5 lehetséges asszonyka közül melyik, ami a magenek való. Tehát ami intelligencia bonusokat ad, mert ez a zombi csaj max warriornak vagy palának való bonuszokat ad
  • Avenger
    #598
    Az nemrossz, bár így az orkoknál nemnagyon láttam questet amit ellehetett volna vállalni, eléggé ellenséges ott a hangulat :) meg nem egy nagy hely.
  • persil
    #597
    Rengeteg lehet összesen, ha belegondolok még hátra van két sziget, ahol szinte semmit sem csináltam és most van 80~ :D
  • Avenger
    #596
    90 darab, de a labirintustól kezdve kicsit kezdtem unni a harcokat és sok helyen csak átszaladtam :)
  • persil
    #595
    Ezekre én is kíváncsi leszek, ha végigjutok, bár nekem tény sokáig fog tartani, nagyon pepecselős vagyok:)
    Mennyi teljesített quested lett?
  • persil
    #594
    Bug...
    Lentebb írt valaki egy linket egy halom moddal.
    Ott megkeresed a Mirabelle-fix nevűt a verziódhoz valót, és beteszed a fájlt a játék könyvtárába egy "mods" mappába.
    (elég ha google-be beírod, hogy mirabelle fix, a fél vesémben fogadok, hogy az első 5-10 találatban benne lesz:) )
  • Avenger
    #593
    jaj bocs, moderáljátok ha baj :) de részleteken nem árultam el :D Egyébként végigtoltam nemrég, 26os szinten fejeztem be 24k leadershippel 9 millió leadership-nyi megölt lénnyel :D
  • persil
    #592
    Próbálom nem lelőni a poént erre Te... :DDD
  • persil
    #591
    Most így átgondolva 5ről tudok xD
  • BetonK
    #590
    Srácok!
    Mirabellánál kilép nekem.mit is kell csinálnom,h ne?
    köszi!
  • Avenger
    #589
    Van a békacsaj, a zombi, a kalóz, elf, démon. Ork és törpe nővel nem találkoztam akit ellehetett volna venni :D
  • persil
    #588
    :D

    Hát nincs olyan hű de nagy választék, szal jól bánj azzal a békával :D
    Eddig én 3al találkoztam, de tudom, hogy lesz még 1 a közeljövőben, szóval én 4ről tudok.(biztos több van)
  • AnubisEE
    #587
    hány csajszi van a jatekba ? nekem ez a beka van itt ccartyog :D mindig meg kell csokolni mar tiszta bekanyal vagyok :P
  • persil
    #586
    Nem tudom mennyire szoktál varzsolni, de elég hasznos lehet a következő taktika is.
    Masszív hp-s(óriás, küklopsz, sárkányok, bármi ami nagy) vagy végtelen mennyiségben vásárolható 100-200 hp-s szörnyekre nyomatsz egy sacrifice varázslatot és a(z egyelőre nem feltölthető) egységeidet vérfrissíted ilyen módon.
    Majd ha nagyon kell, akkor inkvizítorral(vagy akár egy spellel) feltámasztod a "feláldozott" lényeket.
  • persil
    #585
    Igen így van, viszont ha megcsinálod a király törpös küldetését(kicsit előre kell haladni a dwarf területen, illetve 1 quest a törp királynak is, tulképp 2 nehéz csata, meg számtalan átlag) és megcsinálod a griff király feladatát ami könnyű nagyon, akkor azért megkönnyebbülhetsz egy ilyet :)
    Végtelen lovas és "végtelen" griff(1000~ db) válik megvásárolhatóvá.
  • wellman
    #584
    Annore aki az elf koronat adja rewardnak, merre van? Megcsinaltam mar a kuldijet de nem talalom :S
  • Fairy Elf
    #583
    Gondolom griffet majd csak a koronájuk visszaszállítása után tudok venni. Horsemen viszont csak 6 db volt a sátorban de azt mind meg is vettem, máshol meg nem láttam még. Akkor előre a Puffinnal:)
  • persil
    #582
    Úgy emlékszem törpe nincsen, de vannak ork egységek pl amik szerintem akkor elég jók voltak. Egyébként én akkor még főleg embereket használtam(bowman, horsemen,swordsman,inquisitor + griffek)
    Később vettem a szigeteken goblin katapultost, ami szerintem szintén elég jó egység.
    De mindíg azt kell használni ami az adott helyen erős, és van belőle megfelelő utánpótlás.
  • persil
    #581
    Haladj a sztoriban és idővel be fognak engedni.
  • Fairy Elf
    #580
    köszi Persil, de törpicsekek vannak a kalózos szigeten???? Vagy valami jó kis egység ami hasznos????
  • AnubisEE
    #579
    hi 1 szigeten a Creiston mine ba hogy jutok be ? van ott egy or es okoskodik :) pedig elvileg ott kene vennem cyclopst !
  • persil
    #578
    Asszem elfoglalni nem lehet :) Viszont tudtam onnan venni goblin katapultot, ami szerintem nagyon jó kis egység, egy jó darabig vittem őket magammal.
    Meg, ha sokáig zaklatod(nekem egyszer csak beadta, pedig előtte nem volt olyan opció)
    akkor,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tőle lehet lejutni egy sárkányhoz is, némi mókás párbedszéd és egy csata erejéig.
  • persil
    #577
    Dede, szóval simán elképzelhető, hogy olyan tárgy van nála.
  • Fairy Elf
    #576
    hali,
    A kalózós szigeten (freedom island) vannak törpék????
    Mert én ott egyenlőre csak kalózos küldiket kaptam, illetve meg kéne keresni a griffek koronáját:) Ja meg van egy ork vár amit nem ártana elfoglalni.....
  • Zóanagyvarázsló
    #575
    Nem pont a törpére írtátok lejjebb, hogy akár 50%-kal is lehet csökkenti a leadership-igényét?
  • persil
    #574
    De, ha jól emlékszem, akkor a mocsárban csak almkímista van, azt meg inkább dobd el messzire:D
  • persil
    #573
    Lehet csak elnéztél valamit:)
    De az a valószínűbb, hogy tárgyakból van neki leadership igény csökkentés.(pl -10%, ergo a 100as leadership-el rendelkező lénynél csak 90re van szükség)
  • persil
    #572
    Érdemesnek érdemes lenne megvenni, de ha nincs lóvéd, akkor tárgytalan. De lesz később is hasonló(illetve jobb) cucc, nem is egy. Nekem tárgyakból kb 3000 leadershipem van most.

    A zombitól sehogy nem sikerült megszereznem a gyűrűt, pedig még azt is megpróbáltam, hogy rothadt patkányt vittem a bányából... :DDD

    Szerintem nem lehet neki húst szerezni.
  • Sephi
    #571
    Az hogy lehet, hogy ismerosom MAGE-e lvl 7 es van neki 8 torpeje a mocsarbol, nekem meg lvl 9-es a MAGE-em, tobb LS-es es megis csak 4-et vehetek max???
  • Csokis
    #570
    Pedig van a jó kis labirintusról is térkép, KATT!
  • penge25
    #569
    Nos, lenne pár kérdésem sajnos időhiány miatt nincs kedvem kipróbálni hátha tud valaki rá válaszolni. Szóval a játék legelső várában nekem lehet venni egy zászlót 60k-ért ami ad 800 leadersipet, ami jól jönni mivel mage vagyok. Szóval érdemes-e ezt megvenni ( a gond nagyon kevés a kesem mert hard fokon tolom), vagy fogok később ingyen szerezni ilyet? Másik kérdés van az a küldi, amikor a mocsárban egy zombi fiútól kell valami cuccost elkérni, aki szó nélkül ide is adja. Nos, ez a zombi fiú azonban mondja, hogy van számomra egy érdekes tárgya, de csak akkor adja ide ha friss emebrhúst hozok neki, de nem tudom meggyőzni csak úgy, hogy lenyomom és akkor ad egy szép gyűrűt. Kérdés harc nélkül is meglehet a zombit győzni, hogy adja ide a gyűrűjét?
  • PanzerWolf
    #568
    Köszi!Ez már biztosabbnak hangzik.:)
  • persil
    #567
    Csinálj saját megjegyzéseket a térképen a játékban(jobb klikk), hogy később tudd ki/mi hol van.
  • BetonK
    #566
    Kár,hogy csak Darionról találtam eddig mapot..
    valakit mindig elveszítek...:(
  • Zóanagyvarázsló
    #565
    [URL=http://www.cdv-sevenm.hu/preview.php]A hazai forgalmazó is novembert "tippel".[/URL]
  • PanzerWolf
    #564
    Sziasztok!
    Mikor fog nálunk megjelenni magyarul a játék,nem tudja valaki?Olyat olvastam,hogy október vége,november eleje.Viszont ez csak tippelgetés.
  • persil
    #563
    "There is a playable alpha of a mod that allows your hero to participate in fights directly, sorta like Homm4"

    Ezt hivatalos fórumon olvastam. Kérdeztem az illetőt, de még nem válaszolt.
    Nem tudja valaki, hogy ez mennyire valós, és, hogy ha igen, akkor honnan szerezhető be?

    Egyébként érdekes, de pont a heroes 5ben van olyan félig-meddig csatázós hős, mint amit a Kings-ben is meg lehetne valósítani egy egyszerű mod formájában, és a heroes 4-ben pedig relatíve összeszett rendszer alapján küzdenek a hősök(gondolok itt lépéspontra, sebességre stb)
  • persil
    #562
    Erre az esély kb 0. Aki NORMÁLISAN beszél idegen nyelvet magyarországon, az nagyon valószinű, hogy angolt (is). (amit iskolában tanítanak, az nem normális, sőt szánalmas, anno középsuliban németes létemre nekem kellett angol házit írni a sok birkának, mert annyit nem tudnak...)

    De a felesleges kötekedésre kapsz azért egy kisötöst:))
  • jocika
    #561
    Ok, köszi.