2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • persil
    #680
    Részemről a kalóz és barbár egységek tökéletesen haszontalanok, mert mindíg van helyettük valami más, ami egyben jobb is :)

    Persze ettől még lehetnek jók, lehet, hogy másnak bejön, csak optimálisabb alternatívák is vannak :)
  • persil
    #679
    Csak, hogy világos legyen, onslaught-al a leglassabb egységemnek is 8as a kezdeményezője, ennyi meg a sárkányoknak sincs alapból :)
    Nagyon fontos, hogy ez a bónusz csak első körre vonatkozik, viszont ez bőven elég arra, hogy a második körre már ne maradjon az ellenfélnek ütőereje, a gyors/veszélyes egységeket mindenképp leszedem.
  • persil
    #678
    A fos képzettségével szoktam első körben felezni az ellenséges sereget:DDD
    Lassúnak lassú, de hogy őszinte legyek lehetne 0 is a speed-je. Első körben lép az összes lényem, még mielőtt köpne egyet az ellenfél.

    Első körben lép 2-3 cellát a behemót és használja a földrengést, ami már előny, ráadásul onnantól mindenki őt üti, és a 900 hp magas def-el szép kombót alkot...
  • AnubisEE
    #677
    Ugylatom a sea dog nevu egyseget nem nagyon emlitete senki ezert en mostmegemlitem 2 skillje van az elso 3 targetet tamad a masik +2 mozgas
    alap bonusz meg 10 % gold csatakbol.
    Na most nekem ebbol olyan 300 van beteleportalom az ellenseg kozepebe specko tamadas es halott a fel brigad :P a maradekot beholderrel meg ijjaszokkal leszedem 2 -3 kor mindenki halott ha van veszteseg ranyomok egy feltamasztast mielott leolom az utolos egyseget az ellenek es maris mehetunk tovabb.
    A felesegemet lecsereltem a kaloz csajra +100 % pirat damage eleg sulyos kombo
  • Zóanagyvarázsló
    #676
    És még nem is sárkány! :)
  • Lammer
    #675
    de miert jo az orias? azon kivul, hogy van egy fosch kepzettsege meg tetu lassu izs :S
  • persil
    #674
    Nekem lovasok, asszem most fért be 100 db, bowmen 360~, beholder 100, óriás 9, és cannoneer 80. Elf egységeket egyelőre nem tettem be, messze van az utánpótlás, illetve óriás helyett nem nagyon tudnék mit betenni :S
    Mert a bowmen helyett jöhetne az elf cannoneer helyett meg a hunter pl, de óriás helyett nem akarok sárkányt, valamiért jobban bejön ez a nagy behemót:)

    Persze úgyis mindíg változik a felállás az aktuális utánpótlástól függően.
    Szerintem törp területeken ezzel nyomom, és amint átérek ténylegesen az elfekhez, akkor váltok.
  • Avenger
    #673
    Nálam unikorn, +30% sebzés élőholtak és démonok ellen nagyon hasznos, 180 darab fért be a vége felé kb, aztán knight-ból vagy 140 darab, sárkányok ellen nagyon jó, és nagyon bírja a sebzést. 14 darab zöldsárkány, mert erős, gyors, és jók a speckó képességei. 340 elf, meg 200 körüli hunter. Ezeket nem részletezem, nagyon erős távolsági egységek :)
  • persil
    #672
    Jó ez igaz :DD
  • persil
    #671
    Két féle van, az egyik amikor egy várba teszel egységet, ez simán kijelölöd és beteszed alapon műkszik.(ahol vennél egységet alatta van 3 slot)
    A másik módja a "reserve" amikor a hősödnél az egységek mellett válik elérhetővé a két extra slot.(reserve nevű skill mind ágon)
  • persil
    #670
    Nah igen, erről beszélek :)
    Ellenben erős lvl 3-4es szörnyekből 100-150 db már elég brutális tud lenni... :D
    A lovasok spec 3ezreket tesznek oda :D

    Amúgy szerintem pont, hogy az "néz ki jól" amikor van egy valódi sereg több száz egység, és mondjuk 1 csapatnyi sárkány:) Vagy valamilyen más nagyvad, nekem pl óriásaim vannak, iszonyat szeretem :)
  • Avenger
    #669
    Sok sárkánnyal vért lehet izzadni sztem a játék vége felé :D Én a zöld sárkányt favorizáltam mert elég tápos speckói vannak és nem tűz alapú a sebzése. Vicces amikor a 8 darab fekete sárkány lángfújása összesen 100at se sebzett az ellenséges vörös sárkány csoporton :)

    Kedvenc varázslatom amúgy a phantom volt, az ellenség előszeretettel püföli az így létrehozott egységeket, és a veszteség minimalizálható könnyen vele. Mellesleg az is ugyan akkorákat üt mint a normál egység, csak kevesebben vannak kicsit.
  • wellman
    #668
    Hogyan lehet "talonba" rakni egyseget? Erre meg nem sikerult rajonnom de ennek ellenere befejeztem ma Mageel. Vegul 37es INTem meg 85% spell erosites ehhez meg +60% tuzsebzes A tuzesoim min 6k-t sebeztek =)
    Izgi volt ;)
    Lammer nekem is hasonlo csapatom volt de en kukposz helyett Necromantakat vittem magammal. Igen hasznos a 3x-i feltamasztas szerintem :)
    Nekem a legkemenyebb csata a demoni asszonyom kegyeiert ment vegul el is vettem felesegul es o maradt a vegeig, egy gyerkocot szult nekem az +3 attackot adott szerencsere a cipo slotba kerult a gyerkoc szal nem kellett vissztoltenem a jo regi mentest :)
    Ja es 92 befejezett kuldim volt + 2 amit megcsinaltam ugyan de nem tudtam leadni mert nem talaltam a helyet ahova kellett volna leadni :S
    Oromujjongasomat olvashattatok :)
  • Lammer
    #667
    ez teny...

    de a feelinget nem adja vissza a sok lowtech egyseg... amikor veled masirozik felszaz sarkany... na az buntetos(lehet)
    en ilyen vizualis tipus vagyok es ossze-vissza vizelnem magam ha ott repkednenek korulottem ezek a szarnyas gigantok
  • persil
    #666
    Ahogy érzed ;)
    Van ám még egy dolog, ami miatt "jobb" a több egység.
    Ha 10 sárkányból meghal 2 akkor a potenciális sebzés jelentős hányada is oda van.
    Ha viszont 100 egységből hal meg valamennyi, akkor, mivel egységenként elhanyagolható a sebzés, nem lesz a csapat "maradék" sebzése sokkal rosszabb.
  • persil
    #665
    Ez egy teljesen új játék nem felújított változat :)
    De sajna(vagy épp nem sajna) nincs benne ilyen repülős dolog.

    Viszont, ha tetszett a régi, akkor mindenképp jól fogsz szórakozni, ha repül, ha nem repül a hős:D
  • Lammer
    #664
    aaa az sokkal idegesitobb :D mivel gyengebb egysegnel tobbet vesztesz (nalam ZERO TOLERANCIA VANIK :D)
  • dalmar
    #663
    Helló mindenkinek!
    Én még nem játszottam ezzel a felújított változattal,de a régiben megvolt az a lehetőség,hogy ha csak repülni is tudó lényt vittél akkor a térképen is lehetett repdesni,ez most is így van?
  • persil
    #662
    Bizony, de mondom egyszerűbb, ha nyomkodsz :D
    Én spec azt szoktam, hogy ahol érzem lehet valami kincs, pl barlangokban, nagy tisztáson, ami feltűnően puszta ilyesmi... ott nyomok 2-3 d betűt, ha van kincs kiássa.:)
  • persil
    #661
    Ne csodálkozz, hogy nehéz lett...
    Ha sárkányból veszítessz 1-2őt, akkor a csapat nagy százalékát teszi ki, ergó, ha kis veszteséggel nyersz meg egy csatát, akkor is túlontúl sokat veszítettél, mert 10ből 2 sárkány sok.

    E helyett vinnél olyan egységet, ami nem is túl gyenge, és tudsz belőle 120at vinni, abból nem baj, ha meghal 5-10...
    Nekem pl van 100 lovasom 5-6 sárkány (tök mindegy milyen) egyáltalán semmit sem ér ellene, 1-2 kör alatt elpusztítom őket, és ha véletlen megdöglik 100ból 10-15 lovas? Nos, szarok rá :))
    Persze, ha neked az jön be, akkor hajrá, ez csak vélemény :)
  • penge25
    #660
    Oksa, tehát tuti hogy fényenek is kell világítani ahol elásott kincs van
  • persil
    #659
    Ezt egy kicsit meg kell fordítani... a fény világít ott, ahol kincs van(tehát csak együtt léteznek), direkt, hogy észrevedd.
    De nem kell megvárnod míg kiviláglik, elég ha úgy érzed, hogy itt a pusztában lehet van valami elásva, akkor elkezded vadul spammelni a "D" betűt, és ha van kincs, akkor kiássa.
  • Lammer
    #658
    felreertettel :D
    nekem szinte CSAK sarkanyaim vannak :D
  • penge25
    #657
    Mondjuk én is maggel vagyok kicsit tartok én is a sárkányoktól, de tőlük még messze vok, állítólag a sárkányon nagyot vág a knight egység, asszem neki van 160 hp-ja
  • penge25
    #656
    Figyuzzatok már, valaki talált már ásással kincset olyan helyen ahol nem világitott az a kis fényecske? Vagy tényleg csak ott vannak kincsek elásva, ahol az a kis fénycsík megjelenik?
  • Lammer
    #655
    nah enmeg eljutottam odaig, hogy flusztraloan nehez lett... mage karival meg sarkanyokkal is szenvedek a demonvilagban... ellenek meg 'mecs' meg 'szlájti sztrongerek'... ami nem is lenne gond... de mindig van vesztesegem egy picike... es olyanbol ami nincs tarcsiban... akinek 82 nagyanyja van az maszkaljon vissza utanpotlasert :C
  • Fairy Elf
    #654
    1. + 10 rage
    2. + 5% def
    3. +20% def
    4. úton van:)
  • penge25
    #653
    Akkor az első gyereket megvárom, remélem manát ad az sose árt, de több nem lesz mert scroll helyek nem kellenek nekem :) Gyerünk gyerekek kinek milyen bónuszokat adott a béka néni kölkei?
  • Tutilevi
    #652
    köszkösz, ez lettvolna tegnap az utolsó sejtésem, csak beszorultam 2 evil beholder sereg közé és már nem volt kedvem kimanőverezni közülük :D

    békacsajtól van 2 kölköm, nekem az egyik +5vagy 10(nem emlékszem pontosan) manát ad, a másik meg +4 scroll helyet a spellbookban
  • persil
    #651
    Amint beérsz Kordar területére rögtön a creiston bánya után, épp ahogy kilépsz ott egy törpe, aki elmondja.

    (elindulsz és ahogy kijöttél a bányából bal kéz fele lesz egy lift, ami levisz alsó Hadar-ba. Ott szépen megkeresed a Taron bányát, amiben pedig lesz egy kijárat egyenesen a kastélyhoz.)
  • penge25
    #650
    Békacsaj kölkei kinek milyen bónuszt adtak?
  • Lammer
    #649
    [buszkelkedes]

    nektek milyen seregetek vanik?^^

    nekem lvl 27-es Mageem van es a seregem (most megyek le zuzni a Demonokhoz komolyabban)
    - 8 db Fekete Sarkany
    - 10 db Voros Sarkany
    - 13 db Smaragd Sarkany
    - 16 db Csontsarkany
    - 14 db Kuklopsz

    tarcsi: 54db Voros sarkany, 43 db Csontisarkany (tudom hulye vagyok fekete sarkanybol kellett volna "kispadozni, de kesobb jottem ra, hogy kispadnal "vegtelenszamu" unitom lehet es azt a 43 db csontit nem akarom kidobni :D)
  • Lammer
    #648
    EZ ENGEM IS TOKRE IDEGESIT!!444

    Nem talalom :D

    joval elobbre jarok, de visszaneztem az eddig nem megoldott kvesztjeimet es ott arvalkodott... hol a fenebe van?
    sracok! "Annore"-t hol talalom, mar tokre elfelejtettem es nem jeloltem be a terkepen sem :C
  • Tutilevi
    #647
    cs, engem az érdekelne hogy a törpék királyának kastélyát merrefelé találom? Creiston Mine után vagyok, a fenti részen nem találtam, lementem, ott se nagyon. csak rohangálok itt a szörnyek között, mert nem akarom nagyon leamortizálni a seregem velük :)
  • persil
    #646
    Nah ugye :)
    A kérdőjel meg cirill betű lenne.
  • jocika
    #645
    Köszi, kínomban már azt tettem amit leírtál és úgy már teljes siker. A többiek számára : a második kérdőjeles ablakocskánál, ahol két sor lesz, na ott várni, amíg egy soros kérdőjelek lesznek.
  • persil
    #644
    Én voltam pontatlan!
    Szóval duplaklikk után ne kattints a gombra! Kimész kávézni vagy ilyesmi, és kb 5-6 perc alatt végzi el a dolgát.
    Utána mehet is a játék:)
  • jocika
    #643
    #606, ha jól látom a tied.
  • BlackShadow
    #642
    biztonsági másolat is működik patchelés után?
  • persil
    #641
    Az oldal egész igényes:)

    Viszont a játék rendszerigényét nem tudom kitalálta ki, de egész biztos nem volt ép elménél:D(a hivatalos is egy baromság)
    A megjelelölt MINIMUM gépnél sokkalta szarabb gépen is nagyon de nagyon szépen elfut a játék. Valami csodálatosan optimalizálták.
    Nekem spec a jó öreg 1900+ os amd-vel és egy 9600 pro-val, szerény 1 giga ram mellett max grafon reccenés nélkül megy.. :) (1024ben, mondjuk nem is lehet más felbontást választani valamiért :S )