2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Demeter
    #840
    Végre most sikerült megszerezni upgrade szinten az Archmage's Staff-ot! Nem volt egyszerű menet! Itt jött aztán igazán jól a Geyser!!!! Szal jó kis botocska lett belőle. Most ha olyan feleségem volna aki tud használni fegyvert akkor csinálhatnék neki is egy ilyen botot mert van mégegy a tarsolyba. És akkor az már +10 és +60% lightning volna! De szép is lenne....
  • farferi
    #839
    Végre 16. szinten sikerült elérni a 20-as int-et, a fire rainnel meg a hipnózissal már egész jól el lehet boldogulni az elfeknél.Aki még az elején tart próbálja meg a tárgyait upgradelni, még ha a sereg nagy része el is veszik, mert pl. egy sima varázslóbotból egy +5 int-es botot lehet csinálni.
  • Demeter
    #838
    Na végre meglett a Firestorm is! És így már időszerű volt, hogy dobjak egy upgradet a Flame Necklace-nak (+30% power of fire spells). Szal így már elég finom a sebzés. Ja és még csak lvl 2-es a chaos spells! :) Csak sajna nem nagy a hatósugara (7 terület). Mind1 azért ne legyünk telhetetlenek. :)
    Viszont van egy másik nagyon ütős (ha nem az egyik legjobb sztem) spell a distortion ágon, mégpedig a Geyser. Lvl 3-nál már a területen (legyen bárhol!) lévő összes egységet sebzi!!!!! Nálam most olyan 1,5-2,3k között sebez. Szal ha úgy vesszük akkor ez ütősebb spell mint a firestorm.
  • Ebola
    #837
    Penge: Ezt a higher magic skill-t csak Mage tanulhatja?
  • Demeter
    #836
    Srácok arra van vmi épkézláb magyarázat, hogy a "dig" miként műkszik? Csak mert sokszor van olyan, hogy csak megyek és random elkezdek ásogatni és nem talál semmi, viszont van olyan, hogy csak állok és megjelenik a fény, hogy itt biza van vmi. De ez fordítva is igaz. Ez az egész tök véletlenszerű vagy van benne "rendszer"?
  • mzprox
    #835
    A barbár kőfejért lehet kapni egy +3 def, +2 attackos pajzsot. A kezdőkontinensen van egy barbár tábor, ott lehet becserélni
  • jocika
    #834
    Mágia suli? Lehet, hogy én azt a küldit fel sem vettem?
  • Fairy Elf
    #833
    1. megtaláltam a kőfejet és hurcoltam magammal sokáig, de semmire nem volt jó ezért eladtam:) Lehet, hogy van jelentősége de nem volt türelmem többet szórakozni vele.
    2. Ja megtaláltam az egyik gyémántot (50K) azt amelyiknek a térképét egy kalóztól kaptam egy kis szigeten. Sőt találtam még egy térképet amivel valami törpe cuccost lehet találni ( asszem Titan tear a neve)
    de még nem vittem el a törpéknek.
    3. beszéltem valami kalózzal aki magyartázott 2 elsüllyedt hajóról és valami nagy kincsről hadovált, de konkrétan nem jelent meg ez a küldik között.

    Megcsináltad ezt a 2 hajós dolgot?
  • Fairy Elf
    #832
    A törpe szigetre már én is elnéztem, de túl sok sárkány kolbászolt össze-vissza ezért még nem erőltetem. Viszont a Creston bányát kipucoltam:)
  • penge25
    #831
    és te megtaláltad fiery freedom islandon az 50k érő gyémántot és a két szellemhajót felszabadítottad, mert biza kettő van :)
  • penge25
    #830
    Fairy te rájöttél mit lehet kezdeni a Freedom islandon található barbár kőfejjel, egy tárgy de semmit nem tudok vele kezdeni csak 35k ért eladni :)
  • penge25
    #829
    Krakent lvl 12 nyomtam le, kurva könnyű volt voltak veszteségeim, de nem volt vészes :)
  • penge25
    #828
    Békaemberkék küldije, az amikor a zászlókat kellet kitűzetni velük? Én is pepecselős vagyok mindent megcsinálok, kurva sok küldim van kész és kb 5-6 van még talomba, de mert azokhoz még sovánka vagyok :) Igazából még csak belestem a törpék birodalmába, most kell a tatyókat összeszednem egyik törpicseknek, thx akkor majd lesznek küklopszok oksa.

    Jocika a küldit még szinte a játék elején lehetett felvenni, a kezdő vár közelében van egy mágia suli és ott megcsinálsz 1-2 küldit és utánna adja be a csóka a küldit, hogy bizonyos ritka állatokból szedjél össze x darabot. Az az npc, aki elmondta, hogy a molnár azért vált zombivá, mert a gyűrűn átok volt hátha így tudod :)
  • Fairy Elf
    #827
    Rámjött az írhatnék:)

    oriást csak a törpék kontinensén lehet csak toborozni???
    Érdemes a Kraken-t (lehet, hogy rosszul írtam a nevét) LVL 15 környékén érdemes már megpróbálni, vagy előbb csináljam meg az összes kalózos küldetést?
  • Fairy Elf
    #826
    Mondjuk egyébként az említett vár elfoglalása is egy küldetés.

    Más: még csak most csinálom a Freedom island-et és annak küldetéseit és már most annyi befejezett quest van, hogy hihetelen:) Persze én mindig mindenhol mindenkivel beszélek, hátha adódik valami:)
    Mocsárban a béka emberkék küldijeit megcsináltátok???
  • Fairy Elf
    #825
    Penge!

    Abban a bányában ahol a rabszolga törpék vannak, ( azon a pályán van ahol a Griffek szigete is) Creston mine a neve, van egy kastély ahol lehet venni küklopszot. Persze előbb le kell nyomni a várban lebzselő emberkét.
  • jocika
    #824
    Ez melyik küldi? És hol, ki adja? Valahogy nem emlékszem rá...
  • penge25
    #823
    Á te mázlista nekem meg ilyen fos tekercseket adna, de még nem tudom azt a küldit megoldani, mert küklopszot sehol nem tudok neki szerezni a többi megvan, pedig már bemerészkedtem a törpicsek közé is :( Bár emlékeim szerint az első pályán volt egyetlen egy az egyik földalati részben, lehetmostmár csatlakozna, na este meg is lesem
  • Demeter
    #822
    Bakker van egy olyan küldim (még a legelején úgy lvl 5-6 környékény) amikor egy varázslónak vissza kell vinni rare egységeket. Gondolom ezt mindenki megkapta. Na nekem annak a jutalma 3 féle scroll és köztük van a sacriface! De eddig még nem is foglalkoztam ezzel a küldivel. LOL :D
  • penge25
    #821
    A sacrafice a legdurvább spell, mert mondjuk ha van egy sárkányod és van mellette vagy 200 griffed, szépen feládozod a spellel a grifet és lesz belőlük 4-5 sárkány :) De az igazán durva amikor charmolod az ellenséget és őt áldozod be, vagy akiket feládoztál azokat feléleszted resurectionnal. Lehet itt okoskodni ám
  • penge25
    #820
    A spelleket tök random kapja az ember én pl a tűzesőt azt western szigeten vettem, de pl én meg a sacrafice spellt nem találom sehol nekem az, meg az armageddon kellene nagyon :)
  • penge25
    #819
    Lordpeter tudol bővebet mondani a küldiről, mert melóhelyen vagyok és itt nem megy a játék, hátha eszembe jut ha több infót kapok róla:)
  • Demeter
    #818
    penge25: igen mondjuk ezen a magyar fordításon már én is elgondolkodtam, de azért megelőlegezem nekik a jó fordításért járó hálámat. Mondjuk én is elboldogulok az angollal, de azért más lesz ha magyarul olvashatom. Amúgy thx a linket a kézikönyvhöz, majd átböngészem. Ja amúgy grat a Higher Magic miatt, én is hajtom 1000L. Lassan meg is lesz. Amúgy csak egy kérdés te hol szerezted be a tűzeső spell-t? Vagy random találtad vhol?

    lordpeter: na úgy néz ki, hogy minden (majd minden) tárgyal 4 dolgot lehet művelni (use,info,drop és ha a tárgy engedi akkor upgrade). Namármost ha egy tárgy fejleszthető (értsd upgrade) akkor ahhoz, hogy újabb szintre emeld a tulajdonságait meg kell, hogy küzdj az úgynevezett " Örzőkkel " akiket ha legyőzöl akkor jutalmul megvan az upgrade. Értelem szerűen minél magasabb szintre kívánod fejleszteni az adott tárgyat, annál nehezebb lesz legyőzni az örzőket.
    Példának okáért van egy bot (lehet jocika erre gondol) ami alapban csak egy Disciple Staff alap statokkal. Upgrade után lesz belőle Adherent's Staff +2 INT +15% lighting DMG és még ezt upgradelve Archmage's Staff. Na, hogy ez mit ad azt nem tom mert ez még nekem elég húzós de rajta vagyok. :) Amúgy egy jó tanács ha küzdelemre kerül a sor, akkor javaslom, hogy a tornyokat zúzd le először mert sok csúnyasággal tudnak bombázni.
  • penge25
    #817
    Nem minden tárgyat lehet upgradalni csak amelyiknek a zöld betűkkel alura van írva, hogy upgrade. Ezekre a tárgyakra ha nyomsz egy jobb klikket akkor választhatsz egy spéci menűt, hogy upgrade asszem. ekkor bizonyos létszámú sereggel meg kell küzdened és ha győzül akkor fejlődi a tárgy, de elég durva seregekkel kell néha küzdeni :)
  • lordpeter
    #816
    Valaki akkor tudna segíteni a Baert Hornetes küldiben? sehol nem találom a kapitányt!
  • lordpeter
    #815
    Ténlnyeg arra még nem jöttem rá, h lehet upragelni a cuccosokat(mármint amit lehet) azt írják speckó helyeken kell velük harcolni, de az mit takar?
  • penge25
    #814
    Western szigeten találtam egy barbár kőfejet az jó valamire vagy csak el lehet adni?
  • jocika
    #813
    Ok, igaz.
  • penge25
    #812
    Jocika ha megmondod a staff nevét, akkor meg tudom mondani milyen bonusokat ad, de linkeltem a angol nyelvű manualt abba benne van minden tárgy és azoknak a bonuszai is!
  • jocika
    #811
    Az lenne a kérdésem, ha valakinek már megvan, hogy van az a küldetés, amikor három oltárt kell megérinteni egy lezárt területen, az első szigeten. Egy őr áll elötte és a varászlóhoz kell menni a jutalomért. Na, ott kaptam egy botot, amit nagy arccal gondoltam upgradelni, de az első kör után inkább a load varászlatot alkalmaztam. A kérdés pedig az, hogy milyen jellemzői vannak a botnak, ha már ilyen a védelme?
  • penge25
    #810
    Ja el is felejtettem lvl 15-ös lett a magem, 21 lett az intelligenciája és sikerült végre kiraknom a higher magic skillt, körönként kétszer spellezhetek ( 2*3k sebzés tűzesővel nem rossz, mi lesz itt ha megkapom az armageddont), gyááá asszem hiába hardon nyomom innen vége mindenkinek. Novemberben ha jön magyarul, akkor impossible fognak nekiesek, bár a magyar fordítások szánalmasak szoktak lenni legtöbbször. Mondjuk angolul is megértek mindent, de magyarul azért filligensebb ha jó a fordítás.
  • penge25
    #809
    Demeter a négy porontyot sajna nem lehet törölni, a modokat köszönjük, de szerintem már volt közölve itt , de nem baj ha van többször sokan nem olvassnak vissza , vagy nincs idejük rá. Szerintem is pöpec a játék, rég találkoztam ilyen hangulatos játékkal. Egyébként ha visszaolvasol sok érdekesség, tipp is le van írva. Ja akit érdekel itt a 130 oldalas orosz manuálnak amit korábban linkeltem az angol változata :
    1-22.oldal
    23-73-ig

    Mindkettőben le van írva az összes spell, az összes tárgy, a korában már kitárgyalt feleségek és azok lehetséges gyerekei bonuszai és ezer más dolog, használjátok egészséggel :)
  • Demeter
    #808
    Srácok ha netán vkit érdekel akkor akkor itt http://gamempire.extra.hu/downloads.php?cat_id=3 talált néhány MOD-ot a gémhez. Kipróbáltam és működnek frankón. Érdemes használni főleg az interface-t mert sok hasznos kis apróság került bele.
  • Demeter
    #807
    Ez a gém egyre jobban tetszik. Egyszerűen nem lehet abbahagyni. Pedig már számtalanszor gondoltam rá, hogy elég de mégis itt ülök és irtom az ellent! :) Nagyon magával ragadó! Az tuti, hogy mire kijön magyarul addig valszeg mindenki így vagy úgy de végig tolja, viszont nem lennék meglepve ha sokan épp a magyar nyelv miatt kezdenék újra. Mivel jó "sok" benne a párbeszéd nem lesz mind1. Én már bizonyos, hogy köztük leszek....
  • Demeter
    #806
    Srácok ha már megvan mind a 4 poronty lecserélhető valahogy? Gondolok itt tárgyakra, vagy már maradnak örökké?
  • apedro
    #805
    Köszönöm a választ! Lehet, hogy vásárlás lesz a vége.
  • penge25
    #804
    Lehet alaplap probléma, de szerintem a proci is ludas lehet, mert gondolom egymagos a vasad igaz, és az pedig tuti nem hajtja ki a 1950pro kártyát, sokkal többre lenne képes a masinád egy új alaplap+dupla magos combóval. Az amd- duplamagos processzorai nagyon olcsóak, és ha csak játékra használod a masinát, akkor nagyon megérik az árukat :) De ha grafikai, videótömörítő programokkal foglalkozol, akkor pentium dual core-t javslok, de az drágább sokkal. Amd dupla magos procit már 10k alatt is kapsz!
  • penge25
    #803
    Eheheh és fogadjunk a karid neve Kigyónyelv
  • mzprox
    #802
    hozzátéve még hogy a leggyakrabban használt vatrázslatom a jégkígyók és a címeremben is kígyó van, teljesen kígyókirálynak érzem magam :P
  • penge25
    #801
    Hát annak a gyűrűnek én is örülnék, de sajna nekem még nem adta be a gép, ez a szépsége ennek a játéknak hogyha újrakezded teljesen máshogy kell okoskodnod, mert a tárgyak, spellek tök random kerülnek be. Mondjuk én a sacrafice varázslatnak örülnék de nagyon de biza azt sehol nem láttam még, pedig már a törpöknél járok.