2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Count Adyn
    #880
    Jónás bameg:D
  • Demeter
    #879
    Mázlista! Nekem bezzeg az a cet semmi jót nem adott. :(
  • lordpeter
    #878
    Találtam armagedont a bálna gyomrába! én kis Júdás.. :D
  • kHares
    #877
    Biztos megvan a stratégiai alkalmazása, nekem inkább a firestorm jött be. De ha a jó kis modokat letöltöd(főleg az interface) akkor láthatod upgradelve mennyit sebeznének + csomó más dolog, nagyon hasznos

    Biztos volt már linkelve: modok
  • farferi
    #876
    Na, átmentem a land of deathre aztán gyorsan vissza is szaladtam.Szegény mágusom mindenhol stong vagy overpowered sereggel futott össze, itt még a varázslatok sem segítenek.Pontosabban igen mert levertem egy 200 ősvámpírból,300 vámpírból stb álló sereget de nagyok voltak a veszteségek.Az élet fáját azért elültettem az lenne a kérdésem hogy adott egy spellt ami sebzi meg elrettenti az élőholtakat, vagy mi, szóval ezt érdemes upgradolni(order magic) vagy sem?
  • Demeter
    #875
    Ok rendben. De azért maradjuk a realitások talaján, és nem pár lábbal a föld fölött lebegjünk. :)
    Jó az a kis ent akkor is. :)
  • Lammer
    #874
    ami a nagy erossege az a nagy hatranya is(nem tudod buffolni!) ;)
    Sz@rra enchantolt voros vagy smaragd sarkany sokkal erosebb ;)
  • Demeter
    #873
    De mondjuk az tuti, hogy a Black Dragon visz mindent!
  • Demeter
    #872
    Először is igen ha a max egységet vmi úton módon (lásd sacrifice) túlléped, akkor addig a gép veszi át az irányítást az egység felett míg vissza nem áll "normális" szintre. Másodsorban azért mondtam, hogy nagyon jó egység az ent mert a mellett, hogy közelharcra sem utolsó (A30,D36,H200,DMG25-30) rendelkezik a futás illetve a wasp swarm képességgel. Ez utóbbi egy távolsági támadás és nem gyenge (amellett még mérgez is). Ja én az sem megvetednő, hogy csak 260-as leader kell hozzá. Igaz jól mondtad van egy hátulütője nem nagyon szereti a tüzet. :)
  • lordpeter
    #871
    "hogy valamelyik szigeten van egy kripta, ha azt kinyítod, abban lesz egy kalóz szellem, akivel dumcsizol és az hirtelen eltűnik. Majd később egy szigeten fogod megtalálni a szellemet, akit le kell nyomni és azon a kis szigeten ahol lenyomtad, ott kell ásni és ott lesz a gyémánt"
    Ez még mindig a western Islandon keressem?
  • lordpeter
    #870
    kösz penge az infókat!
  • farferi
    #869
    Jó az ent? Ellenfélként találkoztam velük, a tüzet nem nagyon bírják meg lassúk.Nem kötözködni akarok, csak írd már le miért jó.
  • farferi
    #868
    De a leadership korlát miatt nem tudod őket írányítani, vagy igen?
  • Fairy Elf
    #867
    Nekem LVL 12 a "kőemberke"
  • Demeter
    #866
    kHares: black dragon-t még nem próbáltam éleszteni (gondolom mivel immun mindenféle magicra nem is lehet) de emerald green-t már igen. Szal sárkánya válogatja.

    Tényleg ha már a spirit jött szóba, vajon mennyi lehet nekik a max szint? Csak mert ez a Reaper már így is (lvl 10) elég ütős a soul draining-el, de vajon meddig lehet még őket fejleszteni?
  • penge25
    #865
    Gondolom a magek a vége felé félistenek leszenk, mert most lvl 15-ön is hardon nagyon arcosnak érzem magam :) mert nézegettem más fórumokat, meg a kézikönyvét a játéknak akár 50 intelligenciát és +50-60% plusz sebzést össze lehet még tárgyakból hozni
  • Lammer
    #864
    (smaragd)
  • penge25
    #863
    A chaos nekem maxos ehehe piromániás vagyok :)
  • penge25
    #862
    Fekete sárkányt szerintem az armagedon spell sebzi nem? De csak fekete sárkányt nem lehet ugymond növelni sacrifice spellel növelni, a többit lehet nem?
  • kHares
    #861
    Lentebb írtátok a sacrifice-al minden csapatot lehet növelni. Nos a sárkányokat nem. Az már tényleg durva lenne. Meg föltámasztani se, egyedül az inkvizítorok tudják a zöld(emerald?) sárkányokat ressurectelni.

    Amúgy nagyon jó kombókat lehet összerakni varázslatokból + tárgyak meg egységek amik egymást erősítik. Higher magic-től nem kell félni, nekem 3-ason van de így is eltelik vagy 5 kör csatánként. Feketesárkányok ugye lerázzák a varázsatokat aztán elmegy az időm a sacrifice/ressurect dolgokkal. Illetve ez a pain skull a sírba visz. 1%-onként csökken minden csatánál és veszi el a helyet értelmes dolgoktól.

    Lehet már tudni a pontos mechanikáját a spiriteknek? Értem ez alatt az xp növekedésüket. Néha kapnak a nem offenzív dolgaikért is néha nem, számít-e ha több sebzést okoznak vagy többször elsütöm egy csatában. Amúgy meglepően jó ez a játék csak konkrét infó ne hiányozna.

    A team amivel kisérletezek: a 3 fajta sárkány, inkvizitor és evil beholderek. Gondolkodtam egy durva necromantán, csak élőholtak + dark commander 3as szint de nem tudtam időben bérelni a jobb egységeikből. Talán impossibble szinten :)
  • Demeter
    #860
    Hàt megmondom a frankòt ezt nem gondoltam volna. Amùgy sztem a sárkányok mellett az ent az egyik (nekem legalàbb is) legütőképesebb egysèg. Viszont ajánlom a distortion ág maxolàsàt, mert nagyon csúnya dolgokat lehet vègezni. ;) Viszont èn most mèg felviszem max-ra a chaos-t, mivel telhetelen lettem a sacriface végett!!! :D
  • penge25
    #859
    És mint írtam demeter a legdurvább amikor charmolod az elenfeled és őket áldozod fel, akkor még veszteséged se lesz, vagy a feláldozott saját egységeidet feléleszted, na ezek is durva dolgok ám :)
  • penge25
    #858
    Ezzel a csapattal lehet a ritka egységeket növelni, pl ha véletlen az eljén belebotlasz pár darba vásárolható rare egységbe mondjuk én már az elején tudtam volna enteket venni, akkor azok számát feltormázhatod a csillagos égig. Eheheh egyszer legyen meg az a spell lesz sárkányom dögivel :)
  • penge25
    #857
    Eheheh mondtam hogy az nagyon durva spell :)
  • Demeter
    #856
    Te jó ég! Nem is vágtam, hogy a Sacrifice-al nem csak azokat az egységeket lehet visszahozni a halálból amik egy azon csatába vesztek oda, hanem akármennyit!! Csak "töltelék" kell ami olcsó és kicsi a leadershipje és a lehetőségek tárháza ezek után korlátlan!!! Na ez az igazán csít! :D
  • penge25
    #855
    Hmm akkor elgondolkozok a distortion ág kimaxolásán :)
  • Demeter
    #854
    penge25: igen vágom, hogy Mirabella tud fegyvert hsznáni de sajna mire rájöttem, hogy a porontyai helyett inkább tárgyakat adok neki addigra már lett két kölyök. Szal a fegyvert így pont buktam. :( De sebaj mert a két kölyök pont rage bónuszokat adott amit eleinte feleslegesnek véltem, de mostanra már (majd 60-as rage-el) Reaper 10-es szinten igen jól pusztít mind a Black Hole illetve a Soul Draining-el. Szal már nem is bánom, hogy elbuktam a fegyót.
    Ja és a Geyser-t úgy kell érteni, hogy a területen lévő (legyen bárhol!!) összes ellen alatt feltör a vízsugár és brutálisan sebzi őket és nincs menekvés. Ez alól még a repülő egységek sem kivételek!
    Nálam a distortion ág max-on van és így az alap sebzés 1500-2400-ig ami még módusul a +% spell dmg-vel. Mondjuk sajna elég magas a mana költsége (40) de alap higher magic-el első körben két ilyen és nem sokan maradnak életben. ;)
    Mondjuk sztem ez a higher magic egy kicsit tápra sikerült mert igaz, hogy igen magas a fejlesztési költsége de ha vkinek max-on van akkor minden körben 2x varázsol és lássuk be sztem ez nem normális. :D

    farferi: ez egy kicsit "trükkös" mert a hely amit keresel bent van a fában. Szal menj be a száján csak aztán ne csodálkozz azon amit bent találsz. ;)

  • penge25
    #853
    hmm akkor lehet az a küldim már kész van, mert tuti hogy a tekercset már megszereztem és le is adtam a bosinak, de akkor is van ott egy kripta amibe nem lehet bemenni, hmm fene se tudja
  • jocika
    #852
    Az az elveszett város küldi. A kezdő ponton a mágia iskolában adja a küldit a valami Sbetűvel kezdődő emberke, ő elküld a boszihoz és ő ad valami tekercset, ha jól emlékszem, és azzal már be tudsz menni.
  • farferi
    #851
    Rémlik, hogy valaki mágikusan zárta le a kriptát, beszélgetni kell emberekkel, talán a lovag vagy a pap nyitja ki atemetőben de nem biztos.Nem a hős, akit le kell nyomni, az biztos.Ja, nincs nála kölyök, ő a "kölyök" aki rossz útra téved szóval vissza kell téríteni...erővel.
  • penge25
    #850
    Sajnos ezekben én nem tudok segíteni, annyira még nem járok elől még csak a törpicsekekhez kukantottam be. Erről jut eszembe az első szigeten ahol a mocsár van, van az a rakat kripta és ott van egy lezárt kripta is oda majd valamikor be lehet jutni? (bár lehet ha az ottani vár urát ha lenyomom akkor fogok, mert annál van valami kölyök, csak anno ahhoz a várhoz nagyon sovánka voltam)
  • farferi
    #849
    Két kérdésem lenne.Azokat az orkokat amik a nagy fa gyökereit vágják az elfeknél, merre lehet megtalálni?A land of deathen?Mert az elfeknél nem találtam őket.Másik:szintén az elfeknél van egy vasajtó amit csak egy kulcs nyit.Azt hol találom?Köszi.
  • penge25
    #848
    Az az aranyos küldi az amikor, valkinek az egyik kalóz megvette a feleségét, és aranyban kell kifizetni a súlyát. azt az aranyat western islandra kell elvinni ahol 3 kalóz kunyhó is van egy szigeten. Asszem itt kellett csatlakozni a kalózok egy bandjához és itt kaptad azt a küldit, amikor ki kellett szabadítani egy kalózt a börtönből. Hátha így tudtam segíteni :) A gyémánt asszem az úgy volt, hogy valamelyik szigeten van egy kripta, ha azt kinyítod, abban lesz egy kalóz szellem, akivel dumcsizol és az hirtelen eltűnik. Majd később egy szigeten fogod megtalálni a szellemet, akit le kell nyomni és azon a kis szigeten ahol lenyomtad, ott kell ásni és ott lesz a gyémánt. De ez utóbbi nem 100%, de azt hiszem ez a küldilánc adta a gyémántot
  • jocika
    #847
    Az a törpös egy marha jó küldi. Elmondják a kódot és ha rálözelítesz a gépre, akkor tudod tologatni a pöcköket.
  • lordpeter
    #846
    Ahola! a Baeret Hornetes küld: (lehet h ez a 2. kalóz hajó?) Nah szal az a küldi ez mikro először valami aranyat vagy mit kell szállítgatni, valahol FreeDommon vehettem fel, nem tom régóta megvan...
    Másrészt érdekelne, ez az 50k-s gyémánt. Hol a másik, az első az tom, h a kraken felé vezető úton van valami Black eye kapitány, az megvolt, térképet nem kaptam tőle, viszont a jobboldalán megszereztema térképet, de az a hulla jelölt kapitány csak a törpék kincséhez adott.
    Azt tom, h van még egy kalóz hajó amit egy scrollal lehet elő csalni, de őt sem Baret Hornetnek hívják, Hanem Crez Kellernek... és csak Creepeket tok nála venni... Akkor hol a másik?
    Törpöknél is van egy küldi amire nem jövök rá..: Van 2 törp akik valami masina elött álldogálnak, ez egyik lemondja h kell megszerelni, de hozzá se tok nyúlni az előtök lévő géphez, ezt a kütyüt amit meg kell csinálni hol keresem, vagy valami cucost kell előbb megszerezni hozzá?
  • penge25
    #845
    demeter ez a gejzir,írtad hogy minden ellent sebez bárhol is legyen, ezt hogy kell érteni? Az egész pálya területre hat, a te egységeidet nem sebzi?
  • penge25
    #844
    lehet akkor a gyémántal is lehetet volna valamit kezdeni, ha már a kőfejjel lehetett, a gyémántot is eladtam szóval már mindegy. Na majd ha kövinek visszem végig :)
  • penge25
    #843
    Ebola : igen a higher magic skillt csak a mage tanulhtja meg, minden kasztnak van két spéci skillje amit csak az adott cast tagja tud elsajátítani! már várom a hétvégét én csak akkor tudom tolni :)
  • penge25
    #842
    Fairy elf igen megcsináltam a két hajós küldit, de nekem bekerültek a küldibe asszem vagy csak a tárgylistába kaptam akkor valamit akivel beszáltem az egyik esüllyedt kapitány az arra fele volt ahol a krakent kellett lezuzni, ahol azok az elsüllyedt házak vannak, bazz ezt a kőfejes dolgot jól elcsesztem, az a pajzs nem lett volna rossz :) A gejzir spell nekem is megvan,de sajnos a distortion ág csak lvl 1 -es, sajnálom rá a runákat, inkább a higher magicet tolom fel magasabb szintre majd.

    Demeter vedd el a kalózcsajt ő tud fegyvert viselni, vagy a végén a démoncsaj asszem ő kettő fegyvert is tud hordani :)
  • Demeter
    #841
    Na ismét sikerült egy régen halogatott upgrade. Nevezetesen a Marshal's Baton nevű botocska (+1000 leadership, +1 morale to humans). Finom!!