2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Count Adyn
    #920
    hm:) na mind1:D legalább hűséges voltam:D
  • csokasg
    #919
    nem jó királynak adtad el... :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha az embereknél adod el akkor pénzt kapsz, törpéknél varázstárgyat, elfeknél rúnákat (10et mindből!)
  • csokasg
    #918
    na másik fórumon leírták az összes obelisk helyét:)
    tessék:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. In the starting location, next to Academy,
    2. Starting location, on the little island to the north.
    3. Swamps, near the Frog Princess.
    4. Arlania, between the tavern and the entrance to a snake cave.
    5. Forest, next to the castle.
    6. Forest, next to the eh... that other castle.
    7. West Islands, on the island, where you solve a quest with three pirate kids.
    8. West Islands, near the ork embassy.
    9. East Islands, Mirabella's Island.
    10. First Dwarf land, next to the pyramid.
    11. Location where you meet the dwarven king. Next to the necromancer's home.
    12. Elves, Great Forest, next to the Tree of Life.
    13. Grey Wastes, near the necromancer's tower.
  • Demeter
    #917
    Hú ez nagyon izgi! LOL
    Amúgy már jártam ott nem is egyszer csak nem voltam képben, hogy ez a csóka mit is akar a épület bejárata előtt. Illetve, hogy mi is az a sok obeliszk szerű dolog ott körbe-körbe. Obeliszk......BAKKER! :))
  • csokasg
    #916
    na... kinyírtam mindenkit akit lehetett (még verlon forestben a régi kastélyban a képből megjelenő szellemeket is...:D )... 30 as szintig jutottam így, reaper 22-esig. megcsináltam minden küldetést is... már csak az utolsó csata lenne hátra de előbb még meg szeretném találni az utolsó obelisket :)

    szóval Count Adyn vagy bárki aki megtalálta az összeset: meg tudnád mondani h hány darab van az elfeknél, orkoknál, törpöknél...? szóval elég lenne már az is ha csak a nagy "földrészeken" számolnád össze :)
  • csokasg
    #915
    én is csak egy 2500+ bartonon, 1 gb ram-mal, és egy 128 mb-os gef6800-assal tolom... igaz nálam is előszokott jönni néha h rohadtul belassul és akkor ha állítok valamit akkor "megjavul"
  • gandrus
    #914
    Nem megölni kell, hanem megmenteni... Ha akarod megölheted a molnárt, de akkor persze, hogy bukta a küldetés. Beszélni kell a molnárral, ő elmondja, hogy egy gyűrűt ásott ki a temetőben. Majd elmész a gyűrűért a a vártól északnyugatra lévő banditákhoz, ahol kiderül, hogy a banditafőnök nője is zombivá változott a gyűrűtől, akitől el kell kérni a gyűrűt, majd a mágia iskolába menni, beszélni a mágussal, és hatástalanítani a gyűrűn lévő átkot, majd beszélni a mágussal, majd a zombi molnárral, majd a banditával. Kb. ennyi, ha jól emlékszem.
  • SarkanyfuaRUSH
    #913
    Sziasztok!

    csak azért írom le, hátha valakit érdekel vagy érint:

    Sehol nincs leírva rendesen a játék minimum sys requirementje. De az van mindehol, hogy legalább 256MB-os videókártya kell, meg min ati x800-as...

    Na nekem simán megy a játék (persze nem max garfikával, de szépen) a notebook-omon! 1 magos AMD proci; 1,5Gb ram és egy ati x700-as, 128MB-os videokártyával!!!

    Szóval bátran próbálják ki gyengébb géppel rendelkezők is! Tök jó kis játék...
  • hentesferi
    #912
    Sziasztok :)

    Remélem tudtok segíteni abban , hogy van az a "miller zombies-s" küldetés , amikor bekell mennem az eggyik épületbe , és meg kell ölnöm a miller zombikat , aztán kimegyek , leadnám a q-t és bármelyiket választom mindig failedet ír ki ... : \ Hogy tudnám rendesen befejeznem a küldetést ? (=

    Előre is köszönöm a segítséget :)
  • persil
    #911
    A feltámasztás nem hülyeség valóban :)
    "Különben is, a hókuszpók is így hívta a törpöket. :P" Igazad van, oké :D
  • persil
    #910
    Ott helyben meg fogod látni mennyi van összesen, és azt is, hogy neked mennyi kell még:)
    Mindent el fognak mondani, amint odaérsz, nyugi :))
  • Demeter
    #909
    Értem thx. Viszont akkor felmerül a kérdés, hogy mennyi obeliszk van amit meg kell találni illetve, hogy látom e ezt vhol, hogy mennyit találtam meg az összesből?
  • Count Adyn
    #908
    Törpöknél van egy piramis ahova beengednek ha megvan mind, ott van egy értékes térkép. A király bácsi adott érte 50k pézt:)
  • Demeter
    #907
    Mi van akkor ha megvan az összes obeliszk? Illetve mi jelentőssége van a játékban eme oszlopoknak??
  • csokasg
    #906
    az az egy megvan az elfeknél a great forestnél? :)
  • farferi
    #905
    Nekem is csak kettő hiányzik, tényleg jó lenne a térkép.
  • csokasg
    #904
    arlaniában lehet lemenni a creiston mines-ba és ott át szépen upper hadar-ba, az már a törpök földje, igaz a fővárosukhoz le kell menni lower hadarba, aztán át taron mines-ba, és onnan fel ardan peaks-re ... ennyi végülis:D


    valaki aki megtalálta az összes obelisket az leírná h merre vannak? 1 hiányzik és már szinte mindenhol voltam :S max még a démonoknál lehet... vagy nem tudom... elfeknél (land of death-hel együtt) 1et találtam csak... orkoknál egyet se sztem, démonoknál se eddig... vagy az lenne a legjobb ha lenne vmi térkép neten amin mutatná az összeset :)
  • Exelior
    #903
    hogyan jutok át Kordarba ha már megvan a quest hozzá?A hajo nem jo és a léghajos nem enged fel (gondolom azzal kéne mennem)
  • Kandurex
    #902
    okés, thx
  • Demeter
    #901
    Thx, most már ezt is tudom. Akkor van még mit fejlődnie a Reaper-nek.
  • Zóanagyvarázsló
    #900
    Magyarul adja ki itthon a seven m. Elvileg valamikor novemberben.
  • Exelior
    #899
    Kösszi a segitséget a rear monszta ügyben.Esetleg van arra mod hogy a már meglévö seregemet feljebb lehessen upgradelni ,és ne kelljen mindig ujjat venni vagy ezek fix level szintel rendelkeznek?
  • Kandurex
    #898
    Sziasztok, úgy hallottam lesz vagy van?! hozzá magyarítás?
  • gandrus
    #897
    Én mostanában gyakran vagyok úgy, hogy 5-6 kör alatt nyerek, meghagyok egy minimális ellenséget, és közben feltámasztgatom a csapataimat, akár a huszonharmadik körben is. :)

    A "törpicsekkel" kapcsolatban meg: csak viccesen akartam mondani. (Különben is, a hókuszpók is így hívta a törpöket. :P)
  • persil
    #896
    "Mindegyik képessége használható szvsz. bizonyos helyzetekben" Ezzel tökéletesen egyetértek, ezért javítottam ki magam a második írásomban, hogy szerintem szar:)
    Én úgy nézem, hogy ha már arra van szükségem, hogy "majd a 23. körben, amikor elfogy a manám...." akkor nekem már meszeltek:) Egész "stílusom" ebben a játékban a köré épül, hogy nyerek 1-2 kör alatt.

    Ezt meg ne vedd kötözködésnek véletlenül sem, de "törpicsek" a mesékben van:D
    Ezt az egy dolgot sosem tudtam megemészteni, de ha a törpről, mint fajról beszélünk, akkor az dwarf, nem pedig "kisnövésű törpe", mint pl midget vagy pygmy). :)
    Elvégre fantasy:)
  • gandrus
    #895
    A játék várhatóan novemberben jelenik meg magyar nyelven.
    A "rear monszta" a rage box harcosait jelenti? Azokból a második kettő majd a törpicsekeknél jön.
  • Exelior
    #894
    Sziasztok!Nemrég kezdtem játszani ezzel a kis játék csodával :) és meglehetösen tetszik is csak az a kis bökkenö hogy sajnos kimaradt az angol nyelv az életemböl.Ezért a legtöbb küldetést hasra ütés szerüen csináltam (na jo azért egy kicsit megprobáltam öket forditani).Viszont igy nem az igazi és magyaritást nem lelek hozzá.Ha tudnátok segiteni hogy van-e hozzá valahol leirás v magyaritás azt megköszönném.Amugy most már LV 16-os a paladinom és meg van már 2 rear monsztám is,és sikerült átjutnom a másik szigetre.De már leöltem ott is szinte mindenkit,és nem tom merre tovább.És hogyan lehet hozzá jutni a másik 2 rear monsztához?És gondolom még van egy rakás dolog amit fel sem fedeztem a játék során mert nem értem a szöveget :(
  • gandrus
    #893
    Szerintem is jó a fagyboszi. :)

    Mindegyik képessége használható szvsz. bizonyos helyzetekben. A charges pl. nagyon jól jön nekem a mana utánpótlására amikor sokadjára szeretnék feltámasztani az adott csatában, és már nem lenne elég manám a gift-re, hogy az inkvizítoroknak visszaadjam ezt a képességet. Bizonyos kör után felezi, majd megint felezi a körönként visszanyerhető manát, szóval a charges és az Emerald Dragon manalopó támadása nagyon jól jön.
  • persil
    #892
    Reaper valóban nagyon csúnya, utóbbi időben csak azt használom, a black hole-t nem tudom megunni :D
  • persil
    #891
    Én is el tudtam olvasni, hogy melyik skillje mit csinál... :D
    Nem azért szar, mert nem értem, hál isten se hülye nem vagyok se tipikus ungarische(ergo tudok angolul) csak nekem nem jó. Ettől még másnak lehet fasza :)
  • csokasg
    #890
    * +100% sebzés a labdánál
  • csokasg
    #889
    már miért lenne hulladék? jó mind1 skillje végülis :)
    -a charges pl ha fogytán a manád vagy csak pont egy AP kéne h üss valakit... hátha eléd rakja le a bigyót :D
    -a labda elég durvát tud sebezni ha átgurul a pályán (minden egyes hexán ha átgurul akkor +100 sebzés), nekem olyan 3000-4000 körül sebzett így a vége felé
    -az ice thorns is zsír, lenyomod a támadók köré , így mire leütik elmegy egy körük vagy megkerülik, úgy még több ált.
    - a gizmo-ra gyúrni kell kicsit h többet sebezzen,de nekem már 1000-2000 között sebez valahogy... fekete sárkányra is elég jól sebez

    de tény h a reaper a legjobb :)
  • persil
    #888
    Nekem 20 (-+1) mindegyik, kivéve a jeges techmágust, mert az egy hulladék.
    De, ha mindenn igaz 25 a max, vagy ilyesmi.
  • Jocisan
    #887
    Sziasztok!
    Készülget a végigjátszás, és már 6 térkép kész beszámozva. Freedom Islandig fent van a fő szál leírása. Ha érdekel nézd meg itt

    Valaki kérdezte a tárgyak upgrade-ét. Tárgylista jobb klikk a tárgyon, ha zöld és upgrade van ráírva, klikk a tárgyon az upgrade-re, és mehet is a csata. Az átkot is így kell leszedni a molnár gyűrűjéről. A forgó fehér helyeken meg ásni kell. :-)
  • csokasg
    #886
    hi all!

    na ma végeztem végülis a játékkal:) normal szinten varival... ha jól emléxem 53 órányi játékidővel
    de visszatöltöm majd még az utolsó mentést mert még volt egy pár küldi meg jó pár szörny :D
    bővebb infok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    28-as level, 35 int-em volt a végén ha akartam de csak azért ennyi mert 3* is meg volt a +30% tűz sebzést adó nyaklánc és azokat használtam ha szükség volt amúgy +10% xp-t adó könyvet, meg a bot helyett is kardot mivel 50 csata után adott volna 10 might rúnát és még hiányzott 20 csata:D viszont gyerekek közül jókat kaptam: +20% def, int és mana :) 168 manám volt így. kb 21000 leadership. spiritek szintjei: 10, 17, 18, 19.
    fire rain sebzése: 6000-6800, geyser sebzés: 1600-3300 (megjegyzem h "csak" 8 ellenségen sebez egyszerre, nem pedig minden ellenségen... van mikor többen vannak:) )
    itt egy kép is: http://www.csoki85.extra.hu/kb.jpg
    amit még jó varázslat és sűrűn használtam a vége felé: pygmy... -40% élet és sebzés az ellenfélnek... többet ér néha mint a fire rain.
    ha van kérdés akkor szívesen válaszolok egy-két dologra:)

    lehet kezdek majd hardon egy paladint:) mert ez a mágus túl könnyű volt
  • farferi
    #885
    Mennyi az int-ed, a mannád meg mondjuk a tűzeső sebzésed? Csak kíváncsiságból kérdem, mennyire vagyok lemaradva.
  • penge25
    #884
    Engem az amod érdekelne, ami egy tök új szigetet rak be a játékba, állítólag az oroszfanok dobták össze, de sehol sem találom
  • penge25
    #883
    lordpeter már nem emlékszem de tuti, hogy eastern vagy western szigeten.
  • lordpeter
    #882
    oks, sose voltam jó bibliából...
  • jocika
    #881
    Mekkora találmány ez a sacrifice!
    A törpéknél találtam a földön. Mivel a törp királyfit nem szabadítottam meg ezért nem tudok venni lovast, hiány vagy harminc.A limitem 52 db.
    A következőt csináltam: Gyenge ellenfél betájol, csata indul. Jégkígyó+mérgező felhő.Első körben minnél közelebb vittem a kardforgatót az ellenfélhez. Következett a második kör, itt manavisszanyerő a kardosra és be a felhőbe.Harmadik kör áldozat a kardosra és a lovasra, +3 lovas. Még egy kör áldozat, következő feltámasztás. Utána az egész elölről, amíg lehet. A vége az lett két csata után, hogy a lovasok majdnem feltöltve és egy kevés kardforgatót pótolnom kellett. De majdnem teljes a haderő.