2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • farferi
    #960
    A morállal kapcsolatban van tapasztalatotok? Van ugye a csapat morál, de egyszer beraktam egy zöld sárkányt meg óriásokat a seregbe, a sárkány morálja leesett de tudtam mozgatni, szóval nem tudom mire jó.A másik meg a tárgyak morálja.Itt van egy jó varázslóköpenyem nagyon alacsony morállal és kristállyal lehetne javítani, de nem tudom van e haszna, mert a hatásai alacsony morálon is megvannak.Ja, és huntert hol vehetek?Sehol sem találok csak az elfeknél csatlakozott 50 de már 100 is lehetne.
  • terasz
    #959
    Sziasztok.
    "Utolsó" küldetést aki megcsinálta - teknős fején -, kábé milyen sereggel érkezett? Jöhet spoilerben, vagy priviben is.

    Én most lvl 27-en állok, olyan 20e leaderrel, 267e exp-el, paladinként.

    Ez azért elég kell legyen rá, csak kellene valamilyen ütős gárda. Ahogy elnézem, ide most verekedős sereg kell, meg jónéhány varázslat és rage. (Reapert fejlesztettem végig, lvl 22-őn van, a többi jóformán sehol.)
    :)

    szóval akkor szerintetek mivel essek neki haasnak?

    terasz
  • Tutilevi
    #958
    nah, most nyomtam le a másfélszeres harcot. elég szép volt :)
    3000 XP a harcért, és 2 rúna mindegyikből. duplának nem hiszem hogy nekimegyek paladinként. se fire rain, se armageddon, se geyserem nincs pedig mindent bejártam eddig...
  • radeer
    #957
    Hi!
    Készítettem róla egy videóműsort amibe kb. 10-12 perc a Kings Bounty ismertető. Ha gondoljátok nézzétek meg.

    Kings Bounty Videóteszt

    A videó ismertetőjénél az adott linknél megtaláljátok a Blogos oldal és műsor címét amiről itt szó van, ide nem szívesen írom mert utálok reklámozni tudom más sem szereti. Minden héten számíthattok majd hasonlóra. De gondoltam dolgoztam vele annyit, hogy megnézzétek.

    A játéknak csak tudom a felszínét suroltam, éppen ezért a jövő héten szeretnék összedobni egy rádiós Podcast-et is ahol jó lenne, ha Ti mondanátok el a véleményeteket. Ezeket a beszélgetéseket egy zenés műsor keretében beinzertálnám. Aki tehát szívesen beszélgetne ( értelmesen ) erről a remek játékról és van mikrofonja + Skype-ot is tudja használni az küldjön nekem egy privit és felveszem vele a kapcsolatot.

    (Ui.: Régen voltak B+ és egyébb radiós helyeken játékos műsoraim így lehet néhányan már hallottátok ezeket.)
    (Aki a Brothers in Arms topicban ugynezt látja ne lepepődjön meg mivel erről a két játékról szól az adás )
  • Fairy Elf
    #956
    Üdv,

    Egy technikai kérdés:

    letöltöttem a patch.1.6.5-öt, ezt gondolom bemásolom a game könyvtárba, aztán futtatom. Utána a kb.exe-t megint törni kell????? Ugyanis már megint azt akarja, hogy regisztráljak meg kér valami aktiváló kulcsot is.....

    Szóval valaki szájbarágósan leírhatná nekem a patch-elés folyamatát mert úgy néz ki hüjjje vagyok:)
  • farferi
    #955
    Köszi a tippet, a demon portalon kívül mind megvan, majd próbálkozok.Meg viszek töltelékcsapatot aztán sacraficel megpróbálom pótolni a veszteségeket.Ja, meg eszembe jutott, hogy van két tárgyam ami 20 meg 30 magic resistancet ad, ha a kettő összeadódik mehetne az armageddon mert az csak 35%-ot sebez a saját csapaton, abból is lejönne a fele ugye.A baj csak az , hogy kevés kristályom van, még nem fejlesztettem fel, de majd keresgélek még.
  • csokasg
    #954
    ahogy beérsz a démonokhoz, balra menj fel a levegőbe, majd addig amíg az egyik szigeten lesz egy (pontosabban kettő) házikó és az egyik ad egy küldit, meg kell szerezned egy sárkánytojást és kapsz érte egy kardot ami +3 attack,+3 int és +30% attack demonok ellen :)
    ennyit tudok segíteni... meg h itt a fire rain helyett más használj:D pl ice snake, geyser, phantom, demon portal stb... vannak jó kis varázslatok azért:)
  • farferi
    #953
    Valami tipp a démonok ellen? Mert most már oda kell mennem, minden mást bejártam és minden sereg strong vagy very strong.A tüzet is jól bírják, szóval a seregem nagy része bukik.Pénzem ugyan van de mi lesz ha elfogy az utánpótlás? Azt hittem az elf királynős küldi után az elfekből lesz hordányi mint a lovagokból, de nem és huntert sem tudok sehol venni.Tehát ötletek kellenének.( mage vagyok, int 26, a fire rain olyan 3k-t sebez, a jégkígyó kicsit többet)
  • gandrus
    #952
    Elnézést, szerkeszteni nem tudom az előző hsz-em, szóval írom külön. Leírom, hogy én hogy csináltam (csak egy tipp, hogy könnyű a double-t legyőzni).
    Az aktuális seregem kiraktam várakba ideiglenesen, hogy ne azokat gyilkolják le. Vettem Enteket, Ancient Enteket, a kétféle húsevő növényt (nem jut eszembe a nevük, de az egyik lőni tud, a másik nem), meg az egyik tündért. A közös bennük, hogy mindegyik sérülékeny a tűzzel szemben. A növények (Entek is növények) dupla sebzést, a tündér másfélszeres tűzsebzést szenved el. (Közel annyinak kell lenni, amit a leadership-ed bír, mert csak akkor küzdhetsz meg vele.)
    Ezután már csak nyomogatnom kellett rájuk a fire rain spellt. :)
    (lvl 27 Mage, intellect 29)
  • gandrus
    #951
    Mindegyikből 3 darab.
  • csokasg
    #950
    már nem emléxem... :S
    vannak jó skillek a fighternél is... nézz körül :)
  • Demeter
    #949
    10 rune nem semmi!! És a duplázásért milyen rune jár? Csak mert ha might akkor kell a fenének. Már így is van egy rakattal és nem tudok velük mit kezdeni. Nemhogy a másik két rune-ból lenne. :(
  • csokasg
    #948
    én ha jól emléxem 10 magic rúnát kaptam mivel mindet megetettem vele:D

    duplázás questnek az értelme h kapsz érte rúnákat asszem, ill. ugye xp-t magáért a csatáért is:)
  • Demeter
    #947
    Ha már ennél az Evil Eater-es küldinél tartunk ki mit kapott a leadott "gonoszokért"? Amúgy sztem messze a legjobb rewardja van. Én leadtam 9db-ot és kaptam érte 6db magic rune-t!! Azt hittem nem jól látok. :) Amúgy mennyit lehet vajon összeszedni?

    Viszont érdekelne, hogy ennek a dulpázós q-nek mi az "értelme"? Azaz van értelme foglalkozni vele? Csak mert az elsőt megcsináltam, de asszem mint majd mindíg Might Rune-t adott plussz goldot asszem.
    Szal van értelme szarakodni vele?
  • csokasg
    #946
    sztem az írja ki h set tárgy-e valami és h milyen bonust ad az egész ha összegyűjtöd... de ez csak tipp:)
  • csokasg
    #945
    "arlaniában lehet lemenni a creiston mines-ba és ott át szépen upper hadar-ba, az már a törpök földje, igaz a fővárosukhoz le kell menni lower hadarba, aztán át taron mines-ba, és onnan fel ardan peaks-re ... ennyi végülis:D"
  • Tutilevi
    #944
    creiston mines a hely neve. nem sokkal leljeb van leírva a teljes útvonal:Creiston mines, upper hadar, lower hadar, taron mines, nemtudommosthirtelenmilyen peaks
  • penge25
    #943
    Tényleg az a bonus mod mire jó? A többit ismerem a modok közül csak ezt az egyet nem!
  • penge25
    #942
    Ha megcsináltad a király küldijét freedom Islands-on, akkor menj vissza ahol kezdted a játékot beszélj a királlyal és ezután mehetsz új területre, ami a törpök bányája lesz, ez a legelső szigeten van egy barlang bejárata, amely előtt egy őr ár és a király engedélyével tudsz bemeni. A helyszín neve nem ugrik be hol, mert melóhelyen vagyok. De a bányát azon a pályán találod, ahol a griff királynak kellett segíteni egy küldiben.
  • Dzsí Pí
    #941
    Hy all! Freedom Islands-on megöltem a krankent, meg midnen gonosszot. Hogy tók továbbjutni a köv részre?
  • csokasg
    #940
    normalon mágussal elég simán lenyomtam a duplát is a vége felé amikor már volt fire rain varázslatom:D
    ilyen sacrifice-t meg armageddon-t én nem is használtam sose :D anélkül is bőven meg lehet normalon csinálni mágussal:)
  • Ebola
    #939
    Igaz a mágusnak is kemény lehet, mert duplázódik az Inteligenciája és a mannája is a Tükörképén.
  • Fairy Elf
    #938
    HA nem teljes, vagy megközelítően teljes csapattal mész akkor nem engedi a törpe, hogy megcsináld a küldetést:) Ki van ez találva.

    Én tegnap lenyomtam a másfélszeres csatát, de igen leamortizáltam magam:)Talán meg lehet csinálni a duplát is, de ahhoz szerintem erős mágus kell.....
  • penge25
    #937
    Üdv most olvastam itt a törpös küldiről, amikor magaddal kell küzdeni. Nos én még nem járok ott, de mi lenne ha nem a full seregeddel mennél, hanem mondjuk kitenél szinte mindenkit és csak max 5-6 óriást vagy mittom én vinnél magaddal? Hmm valaki próbálta, mert így egyszerű lenne az a küldi nagyon, nem?
  • jocika
    #936
    Meg kell etetni, egy elf küldiben kapott cicaszerű lénnyel. Ahol partra szálltál, onnan jobbra lesz a küldi adó, ha jól emlékszem.
  • Ebola
    #935
    Bakker, elfeknél mik azok az Eviln nevű fekete pamacsok, amik elvesznek a csapataimból x%-ot ha közelükbe megyek? Fel is lehetne venni őket...
  • csokasg
    #934
    a camera pl arra h jóval nagyobb területet látsz be vele
    az interface sok kis dolgot módosít: képek itt (bár itt mindenről van sztem:) )
    a bonust azt konkrétan nem tudom mit csinál de a képek közül valamelyiket biztos :D
  • Fairy Elf
    #933
    hááááááááááát azért kíváncsi lennék, hogy a bonus, camera és interface mire jó:)???
  • csokasg
    #932
    röviden: igen :)

    nevükből ki lehet találni mi mire jó:)
  • Fairy Elf
    #931
    mod_164_eng_anim_spirit.zip 03-Oct-2008 16:07 16440
    mod_164_eng_armywalk.zip 03-Oct-2008 16:07 2070
    mod_164_eng_bonus.zip 03-Oct-2008 16:07 26598
    mod_164_eng_camera.zip 03-Oct-2008 16:07 851
    mod_164_eng_interface.zip 03-Oct-2008 16:07 120688


    ez mind hasznos??

  • Fairy Elf
    #930
    Köszi, láttam egy listát én is egy rakat problémáról, amit ezzel a patch-el lehet orvosolni, de a kérdés, hogy gyakorlatban az 1.6.5-ös jól működik??:)

  • Zóanagyvarázsló
    #929
    Csak a napokban jött ki a patc, eddig más megoldás volt arra a problémára, de papíron az 1.6.5 is segít rajta.

    Patch 1.6.5 - ezeket javítja
  • jocika
    #928
    Ez egy új javítás? Én csak az 1.6.4-ről tudok.
  • Fairy Elf
    #927
    Tudom-tudom már ezerszer kérdezték és ezerszer válaszoltatok erre a kérdésre, de:


    Patch (version 1.6.5) ezt kéne felraknom, hogy ne lépjen ki a játék amikor beszélek Mirabellával???:)
    Azt jól értettem, hogy a modokat csak a patch után lehet felpakolni???

    Köszi!!
  • jocika
    #926
    Ha bszélsz Mirabellaval és megkéred a kezét, akkor elmondja, hogy csak tökös sráchoz megy nőül. Na, ekkortól lesz kraken. Megmondja livel beszélj.
  • Ebola
    #925
    A törpéknél amikor a sereged másfélszeresét, majd a dupláját kell legyőzni... Azt hogyan csináltátok meg?
    Az első simán megy, de a seregem duplájával nem bírok, mert a tükörképem értékei is jobbak. Bizonyára mágusoknak könnyebb a dolguk.
  • penge25
    #924
    Ravasak, ha egy icipicit visszaolvasol, akkor ott linkeltem egy hivatalos 123 oldalas manualt, aminek az első 73 oldala le is lett oroszról fordítva angolra, abban benne van minden a játékról az összes spell , az összes tárgy, az összes feleség stb rengeteg tip, titok stb :)
  • farferi
    #923
    Érdekelne hogyan öltétek meg a death valleyban a kastélyban karradont vagy kit.Nem elég, hogy erős serege van, ott van még a 20k-s kristálya ami teremti pluszba a vámpírokat, meg még ő is varázsol.ja, most olvastam, a freedom of islanden van a kraken.Na én ott már mindenkit levertem de krakennel nem találkoztam.Fel kell hozzá venni valami küldit?
  • Dzsí Pí
    #922
    Hy all! Freedom Islands-on megöltem a krankent, meg midnen gonosszot. Hogy tók továbbjutni a köv területre?
  • Ravasak
    #921
    Jo volt a jatek kar hogy szamomra gyenge az ujrajaccasi lehetöség amit nyujt skirmish-t rakhattok volna bele mint a heroesban volt de mindegy :)

    A vegcsatatol kicsit többet vartama leamortizalt demonseregeim siman gyöztek :)

    nem tudja valaki van e valahol olyassmi ami leirja mien varázstárgyak vannak a jatekban kivancsi vagyok miket nem találtam meg.