2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • RZoli89
    #1000
    Sziasztok, elvettem mirblellát(kalózcsajt) vagy kit feleségül, de nekem nem igazán van szükségem a +sebzésre a pirate-oknak. Azt szeretném kérdezni, hogy kit lehet még feleségül venni, illetve, hogy lehet-e cserélgetni őket. Vmint megköszönönném, ha lebírnátok írni melyik mit is ad pontosan.
  • csokasg
    #999
    sztem ha végig az első válaszra kattintasz akkor simán nekiugrasz... csak akkor rak a lávába sztem ha az utolsó pillanatban meggondolod magad:D
  • lordpeter
    #998
    Baalt h lehet kinyírni, mert mikor én neki akarok ugrani, akkor minig kiröhög és elküld egy melegebb éghajlatra... :D
  • gandrus
    #997
    Igen, vedd meg... majd ha megjelenik - elvileg - novemberben.
  • Demeter
    #996
    Hát ez a labirintus nem egyszerű az már tuti!
  • csokasg
    #995
    ha legyőződ a 7 formáját Haasnak a labirintusban akkor Skaar (labirintus elején a sárkány) megmondja a varázsigét amivel ha bemész a labirintusba akkor megkérdezi h használni akarod-e és egyből a túloldalra rak ha igen... onnan meg marad a léghajó az elfektől:)
  • farferi
    #994
    Az orkoknál, a játék utolsó részében vissza lehet majd jutni valamilyen gyorsabb útvonalon Darionba ? Mert irtó nincs kedvem a labirintuson visszamászni, a megszokott seregem meg nem nagy kedvel cserélném újra ha veszteségek lesznek.
  • Demeter
    #993
    Akkor valszeg tényleg összeszedtem az obeliszkeket csak még nem mentem vissza a piramishoz. Mert azt gondoltam, hogy a démonoknál is kell lennie egynek. Na akkor go vissza a piramishoz, majd onnan a labirintis. De amúgy köszi a tippet.

    Ja és neked is Nos!
  • HErBY30y
    #992
    A Magyaritasok.hu-n néztem elkezte-e már valaki magyarosítani, de azt írta magyarúl jött ki.
    Ha valaki megvette a magyart az nem rakná fel a magyar file-okat?:)
    Angol tudásom elég kezdő és a questeket csak elnyomkodom, hátha kiírja, hogy Completed. Így elég sztoritlan.
    ...vagy kussoljak, oszt vegyem meg mi?:):):)
  • HErBY30y
    #991
    Baszott jó ez a game!!!!!!! :):):)
  • csokasg
    #990
    918-as hsz-emben ott az összes obelisk helye ha nem találnád meg az összeset.
    annyit súgok hogy ha a labirintusnál jársz akkor már meg kellett volna találnod az összeset amúgy :)
  • Nos
    #989
    A démonoknál nincs obeliszk. Csak ott van, ahol King Fangor (ez a neve?) járhatott.

    És befejeztem, nagyon tetszett. Nagyon szépen kidolgozott világ, várom a folytatást. Bár Murokban több volt a potenciál, mint ami belekerült. Rég kötött már le ennyire játék.
  • Demeter
    #988
    Viszont még egy dolog a démonokkal kapcsolatosan gondolom biztos év vagyok a vak, de nem igazán leltem meg ott az obeliszket. Vagy lehet, hogy nincs is azon a földrészen? Bár ezt kétlem....
  • Demeter
    #987
    Na most végeztem a démonokkal, irány a labirintus.
  • csokasg
    #986
    nem olyan bonyolult az:) a lényeg h amelyik átjáróba bemész, visszafele nem biztos h ugyanoda jutsz ki:)
  • Nos
    #985
    Huhhhhhhhhhhhh . . . . ezek nem vicceltek, amikor labirintusról beszéltek . . . . sok sikert annak aki odaér . . . .
    (szerintem ne rontsátok el azzal, hogy azonnal térképet kerestek a neten :) )
  • farferi
    #984
    köszi.
  • gandrus
    #983
    ITT
  • jocika
    #982
    A tengeralattjárónál, upper izénél, ahol bejöttél a törpökhöz. Egy szinttel lejebb kell menni, onnan tudsz felliftezni.
  • farferi
    #981
    Nem emlékszik valaki, hol van a fagyott "gleccser" aminek a tündéktől kell vizet vinni.Megvan a víz de nem jelöltem meg a térképen, és nem találom.Valahol a törpéknél de hol?
  • csokasg
    #980
    sokat jah:D 6os szinten semmiféleképp:D 10es szint felett már lehet ha arra gyúrsz rá... de sztem nem ér annyit... vannak jobb skillek is az elején:)
    ikon meg azért van ott h majd lehet (bár tényleg kiírhatták volna oda h mi kell hozzá (mivel amúgy a legtöbb mindenhez le van írva szépen minden), mert az elején engem is idegesített h miért nem lehet:D)
  • HErBY30y
    #979
    Jujj...szóval sokat kell még ahoz is játszanom:)...6-os szinten ne álmodjak ilyesmiről mi?:)
    (hát de akkor miért van ott az az ikon?:P)
  • csokasg
    #978
    sehogy... csak a priest-et lehet inquisitor-rá akkor ha megvan a mind skillek közt az utolsó
  • HErBY30y
    #977
    Sziasztok.
    Hogy lehet az egységeket upgradelni? Nekem szürke az az ikon az egységek tulajdonságai ablakban.:(
  • gandrus
    #976
    Néhány csata múlva úgyis visszaváltozik békává.
  • MorGanN
    #975
    Hmmm...és mondom Feanora...
    ...mostmár megyek aludni, mert nem is látok...
  • MorGanN
    #974
    mondom "élő/holt feleségem"...
    csak tudnék írni... :/
  • MorGanN
    #973
    Egy kérdés...
    Szélnek eresztettem szegény elő/holt feleségem, ki megajándékozott egy gyermekkel akár kértem akár nem (biztos húúúzós egy esték voltak vele,csak remélni merem, hogy élő formájában... ;) ).
    Teljesitettem kedvenc Fenora béka-tündérkisasszony kérését, és megmentettem békula barátocskáit. Rögvest hozzám is jött, én pedig nyomtam egy cuppanósat az ajkára. Namármost meg is jelent a szentem,mint feleség és kapok is tőle +3 Intellect-et.
    Dehát könyörgömmmm... ez egy érdekházasság lett volna!!!... Nekem inkább a "+100% attack to snakes" kellene!!! Kedvenc kígyó seregemet kellene erősitenie!! :/
    Van rá mód, hogy rávegyem a csinipofis csajszit erre? Avagy nem kellett volna cuppanósat nyomni az ajkaira hanem az "I'll think about it"-et kellett volna választanom?
    Jelenleg hiába beszélek vele, nem hajlandó béka formába változni, hogy a kígyóimat erősitse. Vagy törődjek bele, hogy ő már csak +3 intellectet fog adni?

    Előre is megaThX a segitségért!
  • csokasg
    #972
    jegecmaci nekem is sokáig a kedvencem volt:) én szerencsére arlaniaban az egyik hajónál tudtam kb 400-500 db-ot venni az bőven elég volt, igaz utána a törpéknél is kb ennyi volt az egyik várban.
    után talán cannoneer volt a kedvenc, meg küklopsz :D

    farferi: nekem a geyser 1700-3500-ig sebzett ugye 8 ellenre... na ilyet elnyomtam első körben is kettőt meg a 2.-ban is... az azért az ellenfelek nagy részét lenyomta.
  • farferi
    #971
    A mostaniak közül talán a sámán, mert erős ,gyors és sokoldalú.Persze minden lénynek megvan az előnye, hátránya.a macit én is szerettem.
  • Giovanni Gatto
    #970
    A megoldás egyszerű. Van ugye a régebben belinkelt 1.6.4-es orosz patch, ami semmi mást nem csinál, mint leveszi a védelmet a játékról. Tehát ennek a patch-nek a felrakása után csinálj egy másolatot az immár védelem nélküli kb.exe-ről. Ezután futtasd le az 1.6.5-ös hivatalos javítást, majd írd másold vissza az orosz kb.exe-t (felülírva az újat) és ennyi. Védelem nincs, a bejelentkező képernyő szerint pedig a játék verziója 1.6.5.
  • Nos
    #969
    KEDVENC EGYSÉGETEK?
    Még nem értem a végére, most megyek a "pokolba, de eddig a legmegbízhatóbb egységem a jegesmaci volt.
    Igaz mostanában nem fért be, de azért a brutaliti + masszív kritikus tulajdonság az állatoknak +50% támadót adó druidabottal igazi gyilkológéppé tette. Nekem eddig ők produkálták a legnagyobb sebzéseket. Csak kár, hogy nem kaphatók korlátlanul.
  • farferi
    #968
    Nem tudom, az én gejzírem csak 2000-et sebez pedig max. a destroyer meg a chaos skill is.Ráadásul 30 vagy 40 pont.nekem nem jött be, persze ha többet sebezne....
  • farferi
    #967
    Azt hiszem feladom, a démonokkal nem bírok csak ha nagyok a veszteségek, állandóan visszaszaladgálni seregért meg nem fogok.Még ha a manna elég lenne talán, dehát egy normális varázslat 30-40 pont, és még azután is vannak jócskán.Lehet, hogy én vagyok a béna, bár a hősöm skilljei jók,az inteligencia is magas, egyszerűen túl sokan vannak.Mit lehet pl. kezdeni 450-en impel, 200-300 cerberussal és 200 démonnővel némi démonnal, archdémonnal megtámogatva.Hoppácska, mi lenne ha magas szintű lényeket vinnék meg íjászokat és fearral az ellen felét lebénítanám?( tényleg most jutott eszembe, nézve amit eddig írtam)Na ezt még kipróbálom ha hazaérek más ötletem nincs.
  • csokasg
    #966
    először is grat!:)
    másodszor: normal szinten tolod? nagyon legyepált :S bár tény h te gondolom nem tudtál geysereket nyomni amik a fekete sárkányon kívül elég szépen sebeztek mindenkit:) érdekes lesz így ha eljutok én hardon paladinnal odáig:D
  • terasz
    #965
    Sikerült!!

    122 demoness
    108 knight
    218 cerberus
    245 dwarf
    és 14 küklopsz

    Ezzel mentem neki, plusz 3-4 black hole és vagy 15 pain mirror fogyott el. (Maradt összesen 11 knight és 5 demoness a végére...)
    De sikerült!

    Óriási boldogság, mert anno C64-en is végigtoltam, és ez legalább akkora élmény volt. Még mindig ez a kedvenc játékom!
    :))
  • terasz
    #964
    oksa, köszi, rápróbálok így
  • csokasg
    #963
    terasz:
    én lvl28 mágusként normál szinten simán lenyomtam haas-t... fekete sárkány, piros sárkány, küklopsz, knight ill cannoneer volt a csapatomban... ennél persze lehetne ütősebb hadsereget is összerakni de ennyi is elég volt:) leadershipem olyan 20-22 ezer körül volt...

    farferi:
    +1 morál arra jó h +10% damage és +10% defense és +25% esély a kritikus sebzésre annak az egységnek... +2 a duplája, -1 meg természetesen az ellentettje

    tárgyaknál csak annyi a lényeg h ne 0 legyen különben akkor nem adja meg a tulajdonságait.

    huntert meg ahogy írta terasz.
  • terasz
    #962
    huntert elf főkastélyban adnak azután, hogy megcsináltad a queen-es küldetésüket.
  • jocika
    #961
    Én nem vettem figyelembe a királyi kalapácsom morálját. Miután megváltozott, a sereg 2/3-da ráment a "nyugtatásra". 7-8 ezres tornyokat rakott ki és folyamatosan tűzlabdázott és villamosozott. És azt is meg kellett várnom, hogy visszacsökkenjenek az egység darabszámok, mert persze a tárgy leader-ét is elvesztettem és helyem se volt a kispadon. Kiver a víz ha rágondolok...