2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • farferi
    #2846
    Ahhoz kell egy képzettség , az elme oldalán van, a neve inkvizíció
  • alratar
    #2845
    Köszönöm a választ.
    Sikerült.

    És akkor kérdeznék még valamit.
    Miért nem tudom a mágusaim inkvizítorrá fejleszteni?
  • farferi
    #2844
    Jobb kattintás a gyűrűre és ott van valami leigázás vagy hasonló
  • alratar
    #2843
    Sziasztok.

    Bepróbálkozom itt is, hátha tudja valaki a megoldást.
    Elakadtam az átalakult molnár küldetésénél.
    Megszereztem az elátkozott gyűrűt, azonban nem tudom, miként tudnám leigázni az őrzőit.

    Tudnátok segíteni?
  • kissssss
    #2842
    soha nem veszítettem egy csatát sem(tudom hihetetlenül hangzik)így ebben a kérdésben nem tudok segíteni :-)
  • ollie
    #2841
    Tudtommal nincs semmi bünti. Elég nagy büntetés az, hogy elveszted a sereged, ugyanis végesek a felbérelhető egységek a játékban, na meg a pénz is hamar elfogy ha állandóan vesztesz.

    Javaslom, hogy minden csata előtt ments, és ha vesztesz, töltsd vissza a játékállást.
  • ImpersonatoR
    #2840
    Ha csatában vesztek akkor van valami büntetés? Pl. Xp büntetés vagy hasonló?
  • darkling
    #2839
    Steam-en ~2.000 Ft a platinum csomag:
    King's Bounty
  • gandrus
    #2838
    Van egy kard, ami +5 támadást és +50% sebzést ad sárkányok ellen. Illetve van a sárkányölő varázslat is.
  • Zolcsi 84
    #2837
    Helló!
    Olyan segítséget szeretnék kérni amit már biztos kkértek páran csak nincs időm végogolvasni a kommenteket, se türeklmem. A démonok világában járok. A King's Bounty Legend-ben. Az aranyam sajna nem sok van. De azért valahogy mególdom. Az érdekelne, hogy a sárkányokat meg ezeket a tűz szörnyeket milyen csapattal lehetne jól leszedni? Mert sajna nem tudok rájönni. Azt hittem a varázslók jók erre a célra, de nem. Mert hát a sárkányok mágikus lények. Senki nem volt elég hatásos nekik igazán. Légyszi segítsetek nagy stratéga mágusok. :)
  • patrikdg
    #2836
    Hello lenne 1 kis problémám. Feltelepítettem a játékot fel is ment sikeresen. De amikor meg akarom nyitni a játékot nem csinál semmit. Már autorunnal éa mindennel probáltam megnyitni de nem ír ki semmi hibát hanem konkrétan semmi nem történik.
    A játékhoz van elvileg crack? Mert én nem találtam a telepítés után, bár szerintem nem ez a probléma. HELP PLEASE
  • kissssss
    #2835
    jújj ha te a harcossal szenvedsz akkor a másik két kaszt kínzás lesz számodra.
  • Lacoka12
    #2834
    szerintem mágus de a paplovag is jó
  • Rash87
    #2833
    Melyik a legkönnyebb kaszt? :)
    Mert harcossal kicsit szenvedek...így 3. sziget után.
  • Lacoka12
    #2832
    na rendbe hoztam csak a játék beállításoknál a élsimitás alatit be kell kapcsolni
  • Lacoka12
    #2831
    de hol van az leírva vagy valamit be kell állítani a ati contror centerbe
  • trident
    #2830
    Tehát:
    szerinted más a baj.
    ismerősöd szerint nem megy 7-en.

    kontra:

    ati driver relase note-ban ismert hiba (a következőben már le van írva, hogy javították.)
    itt is beírja egy fórumozó, hogy ez volt a baj, és megoldotta
    belinkeltem a kiadó fórumát, ami csak erről szól.

    Ráadásul leírod, igen, az a drivered van ami ezt a hibát okozza, előtted lévő hozzászólások is ezt a hibát taglalják (és megoldását), ráadásul még hajlandó sem megfontolni a lehetőséget, hogy több felhasználónak és a catalyst programozóinak van igaza, mert "szerinted".
  • Botond #2829
    Szerencsére az én játékomnak nem szólt senki, hogy nem szabad mennie win7 alatt, szóval megy.
  • Lacoka12
    #2828
    1 gigás ati video kártyám van és igen 11.5 ös verziom van de egy ismerősöm szerint win 7 nem megy ez a játék pedig hasonló megy úgy hogy más a gubanc szerintem
  • trident
    #2827
    Leírod, hogy ati kártyával van gondod, az elmúlt hozzászólások és link arról szól, hogy melyik driver okoz ilyen hibát. Három másodpercbe kerül, hogy kiderítsd (és ha neked is a 11.5 okozza a hibát, akkor a megoldás is le van írva).
  • Lacoka12
    #2826
    mi van senki nincs itt?
  • Lacoka12
    #2825
    meg tudná valaki mondani miért fekete a kép az xp nem volt ilyen de nem rég win 7 re váltottam és ez fogadott ati video kártyám van és nem hiszem hogy a driver lenne a gond a segítséget előre meg köszönöm
  • vjoi
    #2824
    Talált!

    A 11.5-s driver nem jó hozzá. Letöltöttem az újabbat, azzal már működik tökéletesen. Köszi a tippet :)
  • trident
    #2823
    Elvileg driverhiba, vagy a legfrissebbet próbáld ki, vagy egy korábbit. link.
  • vjoi
    #2822
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám a játékkal. Feltelepítettem, elindítottam. A bevezető animációk helyett nagy fekete képernyő, csak a hangot hallani. Átugrottam, és a játék főképernyője megjelent. Gondoltam, kezdek egy új játékot. Kiválasztás, sztori szöveg, minden ok, de amikor maga a játék képernyő bejelentkezett, csak az alsó kezelősort látni. A játéktér helyén csak nagy feketeség látható. Minden működik rendesen, hallani a hagokat, a térkép, karakterképernyő stb. rendesen megjelenik, látni a vezérlő kurzort is... de a játéktér helye tök fekete :(. Kértem haveroktól más verziót is - magyar, angol - a legújabb GOTY Crossworld-os verziót is, de mindegyiknél ugyanez a helyzet. Nincs egyiknél sem kép. Próbáltam Xp-n és W7-n is, de ugyanez a helyzet. Minden más játék tökéletesen műküdik - régebbiek, újabbak - , soha nem találkoztam még ilyen jelenséggel. Valakinek esetleg van valamilyen ötlete a jelenséggel kapcsolatban? Köszi előre is.
  • kissssss
    #2821
    hagy gratuláljak én is
  • shaba23 #2820
    köszi, akkor megöltem őket a C formázásával:)
  • gandrus
    #2819
    C:\documents and settings\user\Documents\My games\Kings Bounty

    ahol a c nyilván a rendszerpartíció, szóval más betűjele is lehet, a user helyére pedig a saját felhasználói neved helyettesítsd be.
  • shaba23 #2818
    hol tárolja a játék a mentéseket?
  • Klub
    #2817
    Jaja hát még én.
  • kissssss
    #2816
  • tototto
    #2815
    értem, remek, akkor kitartást a fordítóknak, én nagyon örülök neki hogy valaki csinálja :)
  • Klub
    #2814
    Az már kész van egybe fogják kiadni a crosswordsal.
  • tototto
    #2813
    hamár itt tartunk akkor ugye az armored princess is elkészül valamikor? :)
  • Klub
    #2812
    A crosswordsnak.
  • Klub
    #2811
    Nyáron lesz kész a fordítása.
  • trident
    #2810
    Köszönöm Neked, Nektek!:)

    Így már tiszta, a magyar verzióban ez nem volt benne, de így tiszta!:)
  • Zóanagyvarázsló
    #2809
    A magyar verzióhoz sajnos nem készítették el külön az 1.7, az EU patch pedig nem megy fel rá, így az mindenképpen 1.6.5 marad.

    A Doom/Végzet spell leírásából pedig kiderül, hogy kik ellen tudja a hős használni, a Chaos Magic fejlesztése nélkül csak 1. és 2. szintű lények ellen vethető be, tehát valószínűleg nincs olyan ellenséges sereg életben, amely ennek a feltételnek megfelel. Lásd itt.
  • trident
    #2808
    Egyes varázslatoknál azt írja ki: nincs ellenfél kijelölve.
    Ilyen varázslat például a végzet (érdekes módon, néha el tudom lőni, engedi, máskor nem).

    Seven M-es változat van meg barátnőmnek, neki segítenék (s ezzel nincs is baj).

    Gondoltam bug-ra, de a legfrissebb patch nem települ fel (frissebbnek jelöli a telepített seven M-es verziót).

  • ollie
    #2807
    Meg se próbáltál rákattintani az ellenfélre?