2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • penge25
    #1160
    leadershipel kapcsolatban nyugi fel fog menni mage-ként is, ha a főküldiket megcsinálod azért baromi sok leadret szokott adni a király. Lvl 30 magnek kb 20-22k a leadere a végén vagy több. Én egy tárgyat tartottam csak meg ami +800 leadert ad és +4 defet ez egy zászló, de van egy staff is ami meg upgradelve 1000 ad, de inkább a +5 inelligenciás botomat erőltetem helyette.
  • Leland
    #1159
    Viszont az én leadershipem marha gyenge az olvasottakhoz képest. Nem emlékszem pontosan, de én úgy 4-5 ezerre tippelek (3 óriásom fér el). Ezt most gyengének érzem, bár hozzá kell tennem, hogy resurrection és sacrifice nélkül vagyok még, és így is egy strong, vagy slightly stronger ellenfelet le tudok, úgy nyomni, hogy nagyon kevés, vagy nincs veszteségem. Illetve próbálom mindig azokat az egységeket "öletni", akiből van reserveben pótmunkásom :)
    Most találkoztam először démonokkal a Taron Minesban.
  • Sheltem
    #1158
    3.5 kt sebez centerben? az hogy lehet amikor nekem 30 intel sebez 3025 öt centerben level20 on(lvl3 nálam is) ezt nem nagyon értem:)
  • Leland
    #1157
    Király!
    Akkor az obeliskes questnél figyelni fogok, hogy a tárgyat az elfnek adjam.
    Nekem jelenleg a legerősebb spellem az ice snake, de ehhez a törp bányában jutottam csak hozzá 1 szinttel ezelőtt. Geysir-em is van, de distortion 1-en van csak :( Ez a fire rain piszkálja a csőrömet, amúgy biztos nem hagytam ki vhol, mert mindent megveszek, és spellt gyártok belőle, még ha akkor nem is tűnik úgy, hogy használni fogom. Elvégre elfér a spellbookban.
  • penge25
    #1156
    Most nézem még nem nagyon jársz törpföldön, mindegy ha ügyes vagy nem lesz gondod a magic runákkal :)Ha mage vagy a legfontosabb az inelligencia és, hogy minél több manád legyen. Én most vagyok lvl 26 40 az inelligenciám és 18800 a leadershipem, de azért a végefé már ez is sovány, sokat kell taktikázni nem elég csak a támadó spellek használata. Majd az ice snak nevű spelt is fejleszdd fel, meg a gejzírt is mert a tűz alapú spellekkel szart se fogsz érni a démonok ellen. A gejzír se rossz spell minden ellenséget sebez :)
  • penge25
    #1155
    Nos én is belekotyognék, a két spell között a különség még az is, hogy a fire rain sokkal többet sebez a fireballnál. Armageddon spell tök random, sokan pl a törbányában, a a cet gyomrában találták meg az ottani npc-nél. Nekem ott nem volt, hanem az elfeknél találtam meg egy kincses ládikában. Én nem panaszkodom én dőzsöltem hardon a magich runákban, úgyhogy az alkimiát és a necromanciát leszámítva minden fulos magich ágon.

    Egy tipp magich rúnákhoz, de biztos olvastad már: Törpföldön láthattál egy obeliszkekből álló kört, ami fényesen világít és egy piramis van a közelében, nos ha a játék során megfogtad az összes obeliszket, akkor a piramisba be tudsz menni, ahol egy varásztárgyat találsz. Ezt a tárgyat beváthatod a három király közül bármelyiknél, de minden király mást ad. Ha az elfeknél váltod be mindenből 10 runát fogol kapni :) Másik az elfeknél lesz egy küldi, amikor egy kutya szerű szobrot kapsz és meg kell vele etetni ilyen fekete kis pacsmagokat ami a térképen van összesen 20-at találhastz és ezért majd szintén 10 magic runát kaphatsz, vagy a felét az összeszedet pacsmagok számának.
    4. elsüllyedt hajó arra lesz ahol a főboss volt
    5. minden rage fejlődik, de amelyiket használod a csata alatt az nyilván jobban fog fejlődni a többitől.
  • Leland
    #1154
    Köszönöm a gyors választ.
    1. Nekem ez baromi soknak tűnik, bár még van addig 5 szint. Nekem most 5 attack, 13 defense, 23 int van asszem. Lényegében int-et erőltetem, a másik kettőt meg így dobta a gép szintlépésnél, tárgyaknál és wishinng wellnél, magic shrine-nál.
    2. A Fireball is 7 cellás (jelenleg nekem 3,5K-t sebez centerben, és 17 manába kerül, level III-on)
    3.Akkor majd veszek, mert pénz gondom eddig nem volt (normál erősségen úgy láttam senkinek)
    4. Ok, akkor megnézem, mert nekem ilyen spellem még nincs, bár nem biztos, hogy ezt dobja.
  • Sheltem
    #1153
    Szia!

    Én megpróbálok válaszolgatni amire tudok.

    1. Mage karakternél az intelligence a legfontosabb, de ugye az attacktól meg függ a lényeid sebzése, nekem 10 az attackom most 22 a defense és 30 az intelligence(level20on).
    2. A fire rain és a fireball két különböző spell, a fire rain 7 cellre hat.
    3. Sajnos nem lehet dőzsölni a magic rúnában viszont van egy vár a törp bányákban(az utolsóban) ahol ha megcsinálod a questjét utána 100000 aranyanként vehetsz 1-1 rúnát bármelyikből.
    4. Vagy az eastern vagy a westernnek a bal felső sarkában van, ha már megvan a scrollod és odahajózol ki fogja írni, hogy használod e...Egyébként 1 jó spellen kívül semmi nincs azon a hajón ami hasznos(talán ott kaptam a fire raint)
    5. passz, fejlődnek azok mindenképp :)
  • Leland
    #1152
    Sziasztok!

    Most jutottam oda, hogy végigolvassam az összes kommentet, de látom, már le is késtem a témáról, hiszen a hardcore gamerek már végig is tolták a játékot. Azért még kérdeznék, hátha választ kapok:
    1. Attack mennyire számít egy Mage karakternél? Nekem azon is van pár pluszt adó tárgy, de alapvetően int-re gyúrok (most 23). Sajnos túl sok plusz tárgyam nincs, de azért a Békakirálynő és egy elég ütős mage staff fullra upgradelve már megvan. (ez így +7 asszem)
    2. Nagyon sokan írtátok a Fire rain-t (tűzeső), de én ilyet még csak nem is láttam. Nekem alapból Fireball van, és sebez, mint az állat. Lehet, hogy ugyanarról beszélünk? Armageddon mikortól lesz elérhető, vagy full randomra dobja?
    3. Láttam karakterlapokat belinkelve szanaszét maxolva Mage skilleket (kb mind maxon volt). Ennyire lehet dőzsölni majd Magic Rúnában a vége felé?. Én most lvl 15 vagyok, és maxolva van a chaos spell és a higher magic, 2-esen van az order magic és 1-esen a distortion, ezek mellett a szokásosokra költöttem én is. Ezekre már így is rengeteg ment el, és alig találok. Mindig inkább Mind vagy Might-ot találok a pályákon. (és természetesen minden questet megcsinálok, egyet sem hagyok ki vagy ha nem vagyok még elég erős, akkor visszamegyek később).
    4. Az elsüllyedt hajót hol találom Freedom Islanden? Megvan a scoll, ami kihozná a víz alól, viszont nem kaptam sem térképet, sem plusz infót, hogy hol találom. Ötlet?
    5. Rage lények tapasztalata attól függ, hogy milyen aktívan használom őket egy-egy csatában, vagy attól, hogy mennyit csatázok? A játék hintben azt írja, hogy minél komolyabb csatákat vívok, annál jobban fejlődnek (vagyis nekem az utóbbi a gyanúm, tök mindegy, hogy ténylegesen használom-e őket vagy sem a csata során).
    Köszönöm a válaszokat!
  • penge25
    #1151
    Persze, hogy van ilyen spell:) Tök felesleges leírnom, hogy hol szereztem, mert ebben a játékban minden spell, tárgy lény stb random, tehát sose ott fogod megtalálni a tárgyat, varázs scrollokat, ahol egy másik ember. Mondok egy durva tippet, ha majd lesz succubusod a démonvilágban vehetsz jó sokat, nos neki van egy durva skillje a charm, azaz átálítod magad mellé az ellent, és erre nyomsz egy sacrafieced spellt és azt rányomod egy lvl 5 lényre pl sárkány, így a sárkányaid létszáma megnő a feláldozott elenség létszámával :) Nem rossz combó csak vigyázni kell nehogy többet csinálj mint amennyit a leadersipped bír!!!
  • Sheltem
    #1150
    Resurrection scrollt még nem találtam :( Hol van olyan? (azt tudom, hogy az inquisitorok resurrectelnek, de van ilyen spell is?)
  • penge25
    #1149
    Egyébként ettől csak nehezebb lesz a game, mert demon worldban szintén minden strong és ettől csak erősebb seregek vannak, de ha mage-el vagy sok veszteséged nem lehet, ha jól használod a spelleket :) Az elején darálsz a sebző spellekkel utána meg ha vesztesz egységet akkor ressurection vagy ettől durvább a sacrafice+ressurection combó :) Igaz ezt manával is kell bírni,(meg nem árt ha jó a mana regened nekem
    +9 körönként) nekem most 158 van :)
  • penge25
    #1148
    Nem tudom én hardon nyomom, de semmi gondom nem volt a land of dead mapon. Igaz a csapatom is más összetételű volt, meg nem tudom de nekem a leadershipem is 15-16k lehetett már ott, pedig mage-el tolom. Megcsináltad az elfes főküldit? Mert azt ha leadod, akkor jó sok plussz leadert kapsz!
  • Sheltem
    #1147
    Fasza azért, hogy lvl19 en 29 es intelligencevel összes lény maxon és land of dead mapon minden ellenfél minimum strong de inkább overpowered...(12500 leadership) 68 horseman 94 unicorn 92 black unicorn, 40 ent, 171 elves és mégis...Pedig már minden mapot letisztogattam kivéve az elf városokat...na mind1 próbálkozom, csak így elég nehéz kijönni úgy, hogy tudjam pótolni a seregeket...
  • Szabi84
    #1146
    jaja:D az elfelejtettem, gyakran nézem azt az oldalt
  • Sheltem
    #1145
    Bocsánat. Énis utálom azt a reklámot de ettől még a hír frankó.
  • gandrus
    #1144
    Akkor használj Firefoxot Adblock/Flashblock-al!
  • Szabi84
    #1143
    komolyan már a tököm kivan ezzel a kurva tetves deadspace-s reklámmal
  • Sheltem
    #1142
  • Lammer
    #1141
    zenek kib. jok! ennyi44
    gg4! :D
  • Szid
    #1140
    A 2. jobbnak tunik.
  • saxicola
    #1139
    Helló!
    2 újabb fejléc ajánlat. Mit szóltok hozzájuk?
    King's Bounty fejléc 1 változat
    King's Bounty fejléc 2. változat
  • Shan
    #1138
    Ja-ja, de igaza van...:)
  • Kandurex
    #1137
    nagyon csöpögsz az tény :)
  • Sheltem
    #1136
    Under_the_shadow_of_oak.ogg ez a zene teljesen kész van...Ha lenne díjazása a pcs játékok zenéinek erre szavaznék.
  • Sheltem
    #1135
    Basszus amikor bejön a valley of thousands river zenéje egyszerüen nem tudok továbbmenni annyira gyönyörű... Bocsánat, hogy így el vagyok szállva de valami fenomenális ez a játék(rég nem dicsértem már így semmit).
  • Zóanagyvarázsló
    #1134
    Egyébként a CD Galaxis téli katalógusában (11. oldal) 5990 Ft-ot írnak, és azt is, hogy játék a honlapjukon előjegyezhető - ez utóbbi jelenleg még semmiképpen nem áll.

  • Sheltem
    #1133
    Basszus ez a valley of thousands river map is de gyönyörű... Teljesen kész ez a játék.
  • Sheltem
    #1132
    Ja bocs, késő van nem láttam a kommentedet :)
  • Sheltem
    #1131
    Én egyet se találok, biztos, hogy az elf városban vannak azok?
  • csokasg
    #1130
    egész pontosan a valley of thousands river részen vannak szétszórva:) ilyen kis fekete növények(?) :D
  • Cassell
    #1129
    Szétszórva van a földön ilyen fekete mity-muty:) Több helyen is megtalálhatod ezeket csak ráklikkelsz aztán meg is kajálta:)
  • Sheltem
    #1128
    Köszi baz mennyit kerestem.. Ha már ilyen rendes voltál még1et kérdeznék. Egyik küldetésben az elfek földjén meg kell etetni Egnum nevü kisállatot "evilns" ekkel. Mi a szar az és hol van?
  • csokasg
    #1127
    verlon forestben ahol a rege-s dobozt is kaptad a toronynál:) ha nem keverem a vár előtt levő magic school(?)-al :D
  • Zóanagyvarázsló
    #1126
    Ez sem ilyen egyszerű, mert máshol éppen azért lehet olcsóbb, mert eleve erősebb a piac, a kevesebb wareznek vagy egyáltalán a nagyobb közönségnek köszönhetően. Na meg idehaza szinte úgy tűnik, mintha nem is lenne igazi verseny, mindenki az egységes retail price-on kínálja a termékeket (a WoW BC CE árát pedig 30k-ig felnyomták), míg külföldön az ember valóban válogathat az akciókból.

    Azért idehaza is megmozdult valami, és már nem pár száz darab megy el egy játékból, de ezrek, egy WoW-ból pedig tízezrek. Talán egyszer az EA is lejjebb viszi a poftálan 12k-s magyar árait. Addig is lehet örülni a kedvezőbb árakat behozó CD Projektnek és az olcsóbb rétegjátékoknak, már messze nem olyan drága dolog játékokat vásárolni itthon, mint egykor. (A reálértékről nem is beszélve.)

    Remélem jól fog fogyni a KB itthon, mert jó lenne, ha egy esetleges folytatásból a seven m bevállalna gyűjtői kiadást is.
  • Demeter
    #1125
    Igy már más megvilágításba kerül a dolog. Azért jó lenne a az itteni kiadók is kapnának eme "üzletpolitikán" és felmérnék a kereslet-kínálat szülte piacot. Vagy kicsit "magukba" nézhetnének és elgondolkodhatnának azon, hogy miért is ilyen sok a warez. A fura az, hogy amit kijön a magyar verzió ebből a gyöngyszemből vele együtt jön majd a warez is. És ugye megtehetném/megtehetnénk, hogy leszedjük de ehelyett elmegyünk a boltba és megvesszük. Én a magam részéről ha mondjuk nem 5k volna hanem 10k akkor is megvenném, főleg úgy, hogy már végigjátszottam. Azért ez egy kicsit elgondolkodtató. De mondjuk a pl. a Fallout 3-at nem venném meg hanem letölteném. Jó ez most lehet nem a legjobb példa volt, csak érzékeltetés miatt hoztam fel.
  • Zóanagyvarázsló
    #1124
    Jó kérdés. Ha megnézed, idehaza bizonyos műfajok eleve - árat tekintve - budget kategóriába kárhoztattak. Talán valamelyik Broken Sword volt az utolsó p&c kaland, amit teljes áron ki mertek adni.

    Hozzátartozik az igazsághoz, hogy a térségben eleve olcsóbbak a játékok, mint nálunk, például Lengyelországban egy EA játék is 8-9 ezer Ft, de annál olcsóbban is kapható. Egyszerűen alacsonyabb a szokásos ár is, így a "szláv termékek" esetében nem is kell sokat lefaragbni, de ezeket egy kicsivel tényleg olcsóbban adják. Mondjuk 99,90 z³ (7000 Ft - Fallout 3) helyett 79,90-ért (5400 Ft - KB). Nálunk látványosabbnak hat a különbség, nyugaton pedig nincs, legfeljebb csak a fanatikusok emelik le a Fantasy Warst a polcról. Ezzel szemben Oroszországban, Lengyelországban egy The Witcher, egy HoMM V uralja az eladásokat, és áltlaában szeretik a TBS-eket.
  • Demeter
    #1123
    Értem. De akkor a mi kis régiónk milyen meggondolásból van ilyen "kiváltságos" helyzetben? Csak nem a jószomszédi viszony (vagy iszony? :)) ) miatt?
  • Zóanagyvarázsló
    #1122
    Minden releváns piacon. Kelet-Közép Európában, a volt szovjet tagállamokban, Észak-Amerikában (39.99 dollár), a kontinentális Európában. A briteknél még nem jelent meg, de a play.com 29.99 fontért rakta ki előrendelésre.

    Nálunk majd akkor lesz biztos a megjelenési dátum, ha már a polcokon van, jelenleg decemberről van szó a seven m honlapján.
  • Demeter
    #1121
    Csokis: igen pont erre utaltam az előbb! Szal nem az a gondom, hogy olcsó hanem az, hogy a többi ehhez képest irreálisan drága! Főleg úgy, hogy tartalmilag egy nagy nulla. Jó persze tisztelet a kivételeknek, de asszem azon játékok ára közel sincs "egyenes" arányban a minőséggel. Ennél a játéknál meg pont a fordítottja tapasztalható. :)

    Zónagyvarázsló: hol van az a "máshol"? És mennyi az az annyi?

    Amúgy pontosan mikor is lesz kapható nálunk?