2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • zsotesz
    #1200
    Ebbe csak az a kellemetlen, hogy az elsőt még megkapod 100 ezerért, aztán a második már 200 ezer és így tovább. Sárkányok közül meg szerintem a zöld a legjobb.
  • Sheltem
    #1199
    Nem rontottál el semmit, az egyik törpvárban vehetsz pénzért kristályt/rúnákat. Ez persze abban az esetben müködik ha tudsz spórolni a játékban a pénzzel.
  • Sheltem
    #1198
    Egyik kedvenc spellem a jégfal volt... Igaz ugyan, hogy bármelyik egység szétütötte 1 ütésre egy celláját de alapból 1 körrel lemaradt az ellenfél, mert feltartotta. Végefelé mikor már High Magic 3 volt kurvajól meglehetett úszni veszteségek nélkül a csatát...Kivéve a démonoknál vagy a sárkányoknál ugye...Ott nem segített. Ami nem tetszett, hogy sárkányokat igazán az élőhalott földön kap meg az ember és közvetlenül utána a démonok jöttek. Na most mire elkezdtem volna örülni a sárkányaimnak a démonoknál sz*rt sem sebeztek a magas tűzellenállás miatt.
  • Leland
    #1197
    Ezt lehet, hogy én is elrontottam, bár még nem játszottam végig (még csak Törpéknél járok, most kell mennem az Elfekhez), mert én eddig minden lehetséges spellt megtanultam scrollból. Azt is amit még soha nem használtam, de eddig nem volt kristály hiányom. Most, hogy már a legerősebb varázslataimat szeretném fokzoni (asszem lightning III-as szintre vmi 10 kristály, vagy 20?), szerintem lesz egy kis hiány, de eddig ez nem volt gond.
  • zsotesz
    #1196
    Sárkányok ellen szerintem a knight a legjobb, a végső csatában is bent hagytam őket, volt belőle kb. 130. Volt olyan, hogy 4-5 sárkányt is leütött egyszerre. És ott van a circle attack-ja is (persze csak akkor ha a might skillnél ki van fejlesztve).
  • Sheltem
    #1195
    Egyébként én azt b**tam el, hogy jó darabig nem figyeltem, hogy a spellek megtanulásához is kell kristály...Egy rakat "felesleges" spell bekerült a könyvembe ahelyett, hogy értelmesebbeket maxoltam volna.
  • Sheltem
    #1194
    Én végigtoltam , de engem is érdekelne mi a jó taktika sárkányok ellen, ugyanúgy ahogy a hatalmas démon seregek ellen is hogyan játszotok? (azonkívül, hogy gejzíreztek).
  • Leland
    #1193
    Akkor még 1-2 kérdés, ham már így benne vagytok:
    1.Boss-nál nekem előfordult, hogy nem tudtam pl fireballt küldeni rá, mert a gép "nem látta" azt a cellát, amit meg szerettem volna célozni. Ott meg ugye nem mindegy, hogy centerben sebez, vagy csak körülötte. Így a teknőst is és pókot is csak úgy tudtam lenyomni, hogy Greasy mist (ekkor ugye sebezhetőbb lesz a tűzre) + Flame arrow (?, asszem ez a neve). És így már sebzett, mint az állat. Vagyis olyan varázslatnál, ahol 7 cellát érint a sebzés, nem tudtam a centert ráírányítani a Bossra. Kraken-nél sem működött asszem. Nektek volt ilyen, ha igen ez miért van?
    Viszont sajna, sem fire rain, sem sacrifice, sem resurrection nincsen még nálam, és nem is találkoztam vele :( Már alig várom, hogy valahogyan beszerezzem őket, mart igen hasznosak lennének.
    2. Black dragon ellen mi a fene a jó megoldás? Varázslat nemigen hat rá, vagy csak bizonyos spellek. Eléggé bajban voltam mikor a Gremlin kastélyban rámrepült 5db és nem sebezte semmi, csak a fizikai ütés, én meg sorban kaptam tőle a tüzet... Végül kinyírtam, de eléggé megtizedelt, és nem szoktam hozzá ekkora veszteséghez Mage-el.
  • penge25
    #1192
    Ja a szám, az egyszerű, ki hanyadiknak jön a csatában, vagyis a sorrend ki mikor jön :)
  • penge25
    #1191
    Van egy mod ami azonnal feltölti a manádat, ha ráklikkelsz arra a kis ikonra ahol azt mutatja, hogy nappla van vagy éjszak a karaktered pofikája felett. Én mondjuk sose használtam, mert mire végigvittem a játékot akkor találtam meg. Másik az initativvel kapcsolatban, az egyik ágon érdemes majd kiraknod az osslugh (nem tom mi a pontos neve a skillnek) nevű skillt rohadt sok runa lesz majd, de ha kimaxolod akkor még a leglasabb egység is gyorsabb lesz bármelyik sárkánynál.

    A modot itt találod de regelned kell az oldalra, hogy leszedd!
  • Leland
    #1190
    Nem az energiacsíkra gondolok. Azt értem, egyébként az szerintem csak az aktuális (értsd éppen az az egy, amit sebzel) életereje. Pl: van 2 óriásod, akkor 2-es szám van az óriás alatt, de a csík már csak félig van és sárga, mert a "második" óriást már lesebeztem 900-ról 450-re. Ha a második óriás meghal, akkor a csík újra zöld lesz, mert az első még full jól van majdenm max HP-val.
    De a csík mellett van egy szám jobbra, az mi? Biztos, hogy nem az egységek száma, nem is a HP száma, csak nem tudom, hogy mi.
  • Charadras
    #1189
    Ezt egy picit módosítanám: a HP csík azt jelzi, hogy a "csapatból az első" egységnek még mennyi az aktuális életereje (zöld: max. - piros: mindjárt kampó). Tehát ha van 10 fekete sárkányod, és a csíkjuk pros, akkor figyelni kell rá, mert egy mindjárt kinyiffan.

    Ez csak magas HP-jú egységeknél érdekes, nyilván egy 20-30 HP-s csapatnál tökmindegy, de egy 800-as fekete sárkánynál (amit pótolni se olyan egyszerű) már hasznos lehet...
  • penge25
    #1188
    Nem ez csak azt szimbolizálja, hogyan fogy a sereg. Pl van a csat elején 100 archered, akkor még maxos a sereged tehát zöld a csík, ha viszont sebzés éri és elfogy kb 20, akkor már sárga lesz a csík, piros meg ha drasztikusan csökken a számuk, mit tom én kb 100-ból már csak 10 darab van életben. Ennyi jelentősége van az energicsíkjuknak.
  • Leland
    #1187
    Szerintem sem olyan nagy probléma a slightly stronger vagy strong csapatok (mondjuk impossible-re még én sem ugrottam rá magamtól :)), hiszen varázslatokkal brutálisan le lehet gyengíteni őket, ők meg nem nagyon varázsolnak, csak a skilljüket használják. A lényeg, amit már korábban is olvastam, a kezdés, vagyis kell legalább egy magas initiativvel rendelkező egység, aki miatt Te kezded a csatát. (nekem ez jelenleg egy csapat royal snake, de később sárkányok ellen ez biztos sovány lesz).
    Az én legnagyobb gondom a lassú manatöltés adventure map-en (erre a tulajdonságra még nem költöttem csak 1-es szinten van), ezért rendszeresen abba a problémába ütközöm, hogy egy sikeres csata után ugranék neki a következő ellenfélnek, mert magas a Rage, viszont alacsony a manám, ezért inkább várok picit, csak addig meg lemegy a Rage. De még így is jobben megéri nekem várni. Csak vészhelyzetben használom a mana potiont, amikor beszorulok két erős ellenfél közé, mellé, és ahogy végzek az egyik csatával, már jön is nekem a másik ellen.
    Esetleg erre vmi ötlet, vagy Ti is így csináljátok?
  • Leland
    #1186
    Lenne még egy kérdésem:
    Csata közben alt-ot nyomva megjelenik az egységek alatt a HP-juk és a HP csík mellett egy szám. Ez a szám néha zöld, sárga, vagy piros, és általában csökken.
    Nem tudjátok véletlenül mi lehet ez? (Akciópont esetleg?)
  • penge25
    #1185
    Nos hardon végigtoltam a játékot, kurvára tetszett hogy a végén a démon world meg a labirintus kicsit tápabb lett, kicsit változtatva a taktikán azonban megoldhatóak voltak kisebb veszteség nélkül még az impossible enemyk is. Én második lettem a ranglistán, hard fokozaton és 3 milla aranyom maradt a végére :) Várom a kieget már nagyon.
    Off: Más valaki tudna ajánlani olyan kaliberü free mmo-t mint a wow, aminek olyasmi feelingja van mint annak. Sok mmo-t ismerek és próbáltam ki de a wow-on kívül nem kötött még le semmi. Talán majd az Aion, de az csak 2009-ben jön ki :(
  • csokasg
    #1184
    azért írja impossible-nek mert ő csak a tiszta nyers erőt hasonlítja össze sztem... azt nem kalkulálja bele h te miket tudsz varázsolni... és persze a taktikát se :)
  • gandrus
    #1183
    Nem az a lényeg, hogy mennyi a leadershiped. Én impossible-nek írt csapatokat is simán lenyomtam általában, csak taktika kérdése. Arra meg bőven nyújt lehetőséget a játék. :) Nem emlékszem pontosan, de kb. 4-5 millió arannyal fejeztem be a játékot úgy, hogy vagy 1,5 milliót vagy többet költöttem rúnákra.
  • Sheltem
    #1182
    Picit kezdek csalódni amúgy a játékban. Onnantól, hogy beléptem a démonokhoz olyan szinten amortizálódik le a csapatom minden csata után, hogy nem győzöm arannyal.

    Most léptem be a labirintusba lvl 27en 37 intelligence, 19 attack , 13 defense és 19900 leadership, maxravásárolva a csapatot is belebotlok impossible groupokba...Nem hinném, hogy olyan sz*r hősöm lenne, de vicc, hogy fizikailag nem lehet közel sem akkora csapatom mint az ellenfélé egy elég jó leadershippel...
  • csokasg
    #1181
    nézd szépen végig az összeset... fél óra max:) én is ezt tettem először
  • Sheltem
    #1180

    Most akkor ez hogy is van? A leírás szerint a 10esnek a piramisnál kell lenni. Az pedig már aktív..
  • Sheltem
    #1179
    Köszi már csak a felső hiányzik..ami a piramis után van elvileg, vagyis az van a kör közepén nem? merthogy az aktív..szóval passzolok :(
  • JackSparrow88
    #1178
    http://gamempire.extra.hu/articles.php?article_id=37
    Itt megtalálod az összes obeliszk pontos helyét és még pár apróságot :)
  • Sheltem
    #1177
    918 as hozzászólás alapján se találom öket
  • Sheltem
    #1176
    Gyerekek 2 obelisk hiányzik nekem, és már a démonok jönnek.
    Meg tudná valaki mondani hol vannak pontosan?
  • Jocisan
    #1175
    Demons Land. Ahol a küldit kaptad, mögötte lévő lift. Egy kerek platform ahol körben fáklyák égnek. Sok sikert.
  • penge25
    #1174
    Bazz, akkor ez merre van pontosan én már leszámoltam a démonokkal meg haas labirntussal is már murdok vagy mia fenébe vagyok. De még démon wordot ezért nem zártam be hogy ezt a küldit még megcsináljam. Szóval pontosan hol melyik mapon van ez a teleport vagy mi?
  • csokasg
    #1173
    egész pontosan ami "mögötte" van lift azzal:) ja és tényleg a lopás a célszerű :D utána kapsz a démonok ellen nagyon hatásos kardot:)
  • Jocisan
    #1172
    Egy liftel tudsz lejutni egy teleport körhöz. Ez visz át a sárkányok földjére Ultrax-ba. Figyelem csak egyszer mehetsz le, utána a portál bezáródik. Ha túl kemény a csapata próbálkozzál a lopással, én is így szereztem meg a tojást. Jó szerencsét!
  • penge25
    #1171
    Figyuzatok nos kaptam egy küldit egy démonnak a sapphire eggs kell Ultraxból ez holvan? Mármint Ultrax? ez egy vár nem gondolom én!
  • csokasg
    #1170
    most nem azért de ezeket már rég megválaszoltam... minek írsz tripla post-ot?:P

    no offense
  • Jocisan
    #1169
    A Kőfejet Verlon Forest 13 Itttalálod
  • Jocisan
    #1168
    Itt
    tudod aktiválni! Nézd meg a rérképet!
  • Jocisan
    #1167
    Haas Labyrinth- ban tudsz majd rá találni, de véletlen szerűen generálja a cuccosokat. Én 2-őt tudtam venni.
  • Leland
    #1166
    Az igazság az, hogy mindenevő vagyok, de idő hiányában (élet, meló stb)nem az ilyen jellegű játékokkal játszom, hanem inkáb FPS. Az gyors és nem vesz el ennyi időt. Azért felírtam őket és rájuk fogok nézni, mert mindig jó talonban egy ilyen játék. Kár, hogy a mostanival sem bírom ki, hogy ne játszam, annyira jó :) De ez picot már off topic, bocs
  • penge25
    #1165
    Homm 5 igen ilyesmi, de nekem ez sokkal jobban bejött. Nekem a Homm V. nem hozta a Homm3 hangulatát. Még ami nagyon jó játék a Disciples 1-2, ez is ezekhez hasonló körökre osztot rpg/rts. Amit még ajánlani tudok, de az valós idejű rpg/rts, de nagyon jó hangulatú game a Spellforce 1-2
  • Leland
    #1164
    Szerintem is zseniális, de én ezt úgy mondom, hogy HoMM 3 óta nem játszottam ilyen játékkal.
    A HoMM 5 már vmi hasonló volt nem?
  • penge25
    #1163
    Már alig várom, hogy otthol legyek, mert én csak hétvégén tudok este játszani néhány órát :) Meló, feleség pici baba nincs már annyi szabididőm mint régen, s a családom többet ér bármelyik játéknál! Lehet be is fejezem hardon, mert már a démonokkal leszámoltam, minden küldi kész már elvileg csak a labirintus van :) Aztán neki esek impossible-on, ha megveszem a magyar verziót :) Aki azt mondja, hogy szar ez a játék az nem tudja mi az igazi játékélmény. Én a wow-ot hagytam abba e miatt
  • Leland
    #1162
    2.5k-t bocs...
  • penge25
    #1161
    Sebezhet esetleg úgy, hogy valhogy megszerezte a tűzsebzést erősítő tárgyak valamelyikét, van egy nyakék, ami +30%-kal növel minden tűz alapú spellt. Na én még ezt nem tláltam meg sehol :(