2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Lammer
    #1240
    Ló-áll... nekem elso dolgom offra tenni az AI-t!
    (egyaltalan mire jo az a fosch? :D)
  • Kandurex
    #1239
    Megoldva (kikapcsoltam a catalyst AI-t)
  • Kandurex
    #1238
    hali, szerettem volna játszani a játékkal, de sajnos nagyon szaggatott érthetetlen módon. C2D-8400; 3870X2; 4GB RAM, ATI 8.10 driver, enyhe grafikai anomáliákat is tapasztaltam, főképp akkor amikor a felbontást akartam választani. Mi lehet a gond? A rendszer teljesen friss!
  • Sheltem
    #1237
  • Jocisan
    #1236
    BÉKE!
    :-)
  • Sheltem
    #1235
    Nem tudom miért érint ennyire érzékenyen, ha máshogy gondolja valaki mint te :) Ennyire a fórum az életed, vagy nem értem? Varázstárgyakat nem említettem egy szóval sem, nem tudom honnan veszed, de az összes spellel találkoztam legalább 2szer...(kereskedőknél is lehet ám lapozgatni közöttük).
    Nyugodj szépen le, semmi rosszat nem írtam, csak a véleményemet.
  • Jocisan
    #1234
    Én kérek elnézést!
    Tuti hogy nem volt sem Gejzír, sem Armageddon varázslatom, és biztos lehetsz benne hogy nem vagyok vak. Te szerencsés voltál. Ha azt mondom véletlen szerűen akkor vagy van, vagy nincs. % arányban megvan írva a kód ami generálja a varázslatokat, tekercseket, varázstárgyakat. Azt ne mond hogy az összes varázstárgyad meg volt :-)!
    Na ennyi, ez az én véleményem kedves Shelten.
    Jó játékot mindenkinek.
  • zsotesz
    #1233
    én pl. sacrifice varázslatot nem találtam.
  • Sheltem
    #1232
    Kizárt, hogy ne találkozzon gejzír varázslattal, majd fog. Én minden spellt legalább 2szer láttam a játékban(még az armageddont és a fire raint is)
  • Jocisan
    #1231
    A varázslatokat véletlen szerűen dobja a gép. Lehet hogy nem fogsz találkozni vele. Nekem sem volt meg. Talán most másodjára. Sok szerencsét.
  • Jocisan
    #1230
    A főküldetések végig kész, összes térkép bejelölve Questek infóival,cheat, modok, tippek, bossok leírása, obeliskek helye. Hamarosan Gremlin Castle térkép, és labyrinth térképek.Ha elakadtál nézzél fel.IDE!:-)
  • Csokis
    #1229
    Elő is lehet rendelni, KATT! Igaz, egy ezressel drágább lett itt, mint az 576 katalógusban volt.
  • Csokis
    #1228
    "Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy tegnap délután elkészült a magyar feliratos King's Bounty master változata. Ez azt jelenti, hogy a kitűzött határidőt tartva előreláthatólag december elejére a boltokba kerül a játék." - Seven M honlapján olvashat! Végre!
  • csokasg
    #1227
    van (fő)küldi igen, ott szerzed meg az egyik várban a labirintushoz szükséges kulcsot :)
  • Tibbor
    #1226
    Mazochista vagyok, ezért én palával nyomom...
    Azt szeretném kérdezni, hogy a démonokhoz van valami küldi is, vagy ők csak tápolásra alkalmasak?Tegnap ui. vissza kellett mennem Undergroun Sea-hez Giant-ot venni és gondoltam, megnézem, mi van a híd túloldalán?Hát..., nekem meglehetősen durvák még az ottani ellenfelek, amit viszont venni lehet arrafelé, az csábítóbb, mint egy Tesco-akció!
  • csokasg
    #1225
    konkrét hely nincs sztem mivel minden varázslat, szörny, egység véletlenszerűen dől el az elején h merre lesz, lesz-e stb...
    jó a sebzése jah:) de helyesbítek: nem mindenkin sebez, hanem csak 8 ellenfelet (max szinten) :) van amikor több csapatból áll az ellenfél ;)

    charadras: lehet az is befolyásolja a pontszámítást h hány nap (óra) alatt játszottad ki :)
  • kavaro
    #1224
    Sziasztok.

    a gejzir varázslatot meg lehet valahol szerezni????

    mert nem semmi a sebzése, és mindenkit sebez
  • Charadras
    #1223
    Hi All!

    Sajnos befejeztem a cuccot (3. lettem a ranglistán), pedig igyekeztem minél tovább elhúzni, minden küldit megcsinálni, minden ellenséget levadászni - de hát mostanra tényleg vége lett.

    Az uccsó csata Haas-sal tényleg lehetett volna kicsit keményebb, sok ennél húzósabb csata volt korábban; de ettől függetlenül ez volt az évtized játéka, az tuti!

    Ide a kiegészítőt, de azonnal! :)
  • csokasg
    #1222
    utólag csak a q (quest) gomb megnyomása után írja le tömören a lényeget. annyi elég is szokott lenni :)
    ha van konkrét küldetés ami nem sikerül vagy nem tudod mit kell akkor írd le (ne csak a nevét azért:D) és segítünk
  • kisvihar
    #1221
    Helló
    lamer kérés:-)))))
    Questekröl hol tudok infót szerezni?( a gyerek ordit mert nem tudok pár dolgot megcsinálni)
  • csokasg
    #1220
    1. azt csak eladni lehet tudtommal :)
    2. úgy ahogy gandrus mondta: griff király melletti szigeten van, aztán upper hadarba kell vinni amit kiásol ahogy átérsz oda balra a kocsmába:)
  • Charadras
    #1219
    Dejó :) Akkor valszeg ezért nem találtan Freedom Islands-on, és hiába jártam be minden kis szikkadt földdarabot

    Köszi az infót, lecsekkolom akkor ott :)
  • gandrus
    #1218
    Ha jól emlékszem, akkor a Titánok könnye Darionban, Arlaniában van, a Griff király melletti szigeten, ott kell ásni, de csak azután, hogy megkaptad ezt a küldetést, előtte hiába is keresnéd.
  • Charadras
    #1217
    Sziasztok!

    Már csak a végső csata van hátra Haas-sal, és várhatóan az se lesz nagy feladat (lvl. 29 mage, 43 int., 117 shaman, 13 archdemon, 13 green dragon, 10 red dragon, 8 black dragon) - viszont van még 2 dolog, aminek a végére szeretnék járni:

    1.) Van nálam egy óriási gyémánt (Clear Eye, 87 karát, Endoria legnagyobb gyémántja) - ezzel vajon mit kéne tennem? Csak arra jó, h eladjam (50k), vagy lehet használni másra is?

    2.) Van egy térképem, amit a Monte Rodrigez nevű arctól kaptam a kalózoknál, az jelzi a "Titánok könnye" nevű mincs rejtekét (Titan's Tear) - na ezt valahogy képtelen vagyok megtalálni...

    Ha esetleg lenne valami tippetek a fenti 2 témában, azt megköszönném!
  • csokasg
    #1216
    az biztos h sokat lehet tanulni belőlük: szókincsem legalább 70%-át játékokból tudom:D
  • Leland
    #1215
    Játszatok angolul, nagyon jó dumák vannak benne, és szerintem egyszerű angolt használtak a készítők. (még így is akad benne hiba).
    Ha meg nem beszéltek jól angolul, akkor ezek a játékok azok, ahol kíválóan meg lehet tanulni, ahogy én is tettem anno.
    Még emlékszem mikor Országh László féle angol-magyar középszótárral az ölemben nyomtam a Fallout-ot, vagy a Monkey Island sorozatot :) Rengeteget lehet belőlük tanulni.
  • andrej
    #1214
    576-ban azt monfták December 7-ig megjelenik.
  • csokasg
    #1213
    csak xp gyűjtésre jó ill arra ha szerzel vmi olyan tárgyat ami x csata után ad vmit... :)
  • ollie
    #1212
    azért a december sincs messze
  • BlueGold
    #1211
    Köszönöm az információt.

  • Gipsz75
    #1210
    Kicsit visszaolvasnál, tudnád, hogy magyar felirattal fog nemsokára megjelenni (igaz most tolták el a megjelenést decemberre :( )
  • BlueGold
    #1209
    Hali! Magyaritást honnan lehet letőlteni a játékhoz.
  • Leland
    #1208
    Még egy:
    A Deserted Castle-ban nem néztem meg minden képet, csak a lényegest, de gondolom mindegyik mögött egy-egy csata rejtőzik, szóval ha másra nem xp gyűjtésre jó? Ez így van, vagy vmi lényegeset is lehet taláni?
  • Leland
    #1207
    Archmage staff. Akkor ez lesz a probléma. Viszont abból tegnap szereztem még 1-et, szóval most már ha tudná kezelni az asszony, akkor csak a két bot +10 int.
    A békalánynál van most egy artifact-em +4 int, ő maga ad +3-at, és még egy db +1-es öv asszem. Így az már +8.
    Nálam pedig van a bot +5, és egy gyűrű +2 = +7, összesen +15 int. Így asszem level 18-on van 31 int-em, ami üt, ha varázslásra kerül a sor :)
  • penge25
    #1206
    1. Ezt a kérdést én is felvetettem annó, én se találtam semmi értékest ha csak a feketesárkány és csontsárkány tojás annak nem számít, ezeket teljesen a kastély legalsó földalatti szintjén találtam meg.

    2. Melyik staffra gondolsz? Mert ha druida staffod van, annak -1 folyamatosan csökken minden egyes csatával a morálja, ha az ellenfélnél van animal akkor pedig -3-mal csökken a morál, ha az arcmage staffra gondolsz, ott pedig -2-vel megy le a morál ha az ellenfeled csapatában archmage van.
  • Leland
    #1205
    Hi! Nem nagyon pörög a fórum...
    1. Tegnap bementem a Gremlin kastélyba, viszont azon kívül, hogy sokat csatáztam egész erős ellenfelekkel, szinte semmit nem találtam. Pár ezer arany + Leadership zászlók + néhány might rúna csata közben, de ennyi. Valamilyen értékes tárgy van odabenn, amit én nem találtam meg? Még a törpe király említette, hogy értékes cuccok vannak az ilyen gremlin kastélyokban. Valakinek tapasztalat?
    2. A mage staff-om tegnap lement terrible morálba, vagyis meg kellett újra az őrzőivel küzdenem (elég kemény volt), ez milyen gyakran fordul elő? Most újra excellent a morál. Illetve mitől függ? Korábban olvasttam, hogy ha Human cuccal embereket pusztítasz, akkor annak csökken a morálja. Mage Staff-nál ez mi lehet? Varázslót ne öljek a segítségével, vagy mi?
  • csokasg
    #1204
    menj ki teljesen a labirintusból egészen a valley of thousands riverig és utána amikor be akarsz lépni a labirintusba újra akkor megkérdi h használni akarod-e a varázsigét:) ugyanígy muroknál is
  • Charadras
    #1203
    Hell!

    Kéne egy pici help: leirtottam végre Haas labirintusát, visszamentem a legelejére a sárkányhoz, aki adta azt a küldit, hogy nyírjam ki Haas 7 reinkarnációját. Nagyon örült, adott sárkányköpenyt meg xp-t, és _elvileg_ megmutatta (meg valami varázsigéről is szó volt), hogy hogyan tudok rögtön eljutni Murokra anélkül, hogy újra végig kelljen kommandózni az egész labirintuson.

    Na, ehhez képest akármerre indulok, csak úgy tűnik, hogy végig kell másznom az egészen... tudja valaki erre a megoldást?

    Előre is THX!
  • Leland
    #1202
    Na ez így baromi drágának tűnik. Én vigyázok a seregeimra, csak ritkán csinálok teljes vérátömlesztést (teljesen lecserélek egy addig jól bevált csapatot), és most így van 600K aranyam 17-18-as szinten. Ez akkor elég lenne 3db rúnára :(
  • penge25
    #1201
    Nos démonoknél én is elkezdetm szívni, aztán törpöltem egy kicsit mondom mi lenne ha a démonok ellen full demon sereggel mennék és bevált, sőt nekem a démonoktól kezdve a legvégéig csakis démonokból+piros sárkányból álló seregem volt. Fekete sárkány egy kalap szar, mert azt nem tudod se gyógyítani, se sacrifiace spellel visszahozni az életbe. (A zöld a legjobb, de abból csak a végefelé tudtam szerzni sajna)Illetve a démonok a sárkányok ellen is kurva jó volt haas labirintusában, mivel a tűz alig sebez rajtuk. illetve van a démonok ellen a démon slayer spell, illetve sárkányok ellen a dragon slayer spell. De nekem mindkét esetben a demon sereg vált be :). Kedvencem a succubus volt aki átállítja az ellenfelet a et oldaladra, akit aztánn vigan feláldozol és növeled vele a saját sereged, de a többi démoni lény is nagyon durva ám.