2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Fasiszta
    #1280
    Milyen hosszú játék?
  • Fasiszta
    #1279
    Nekem nincs meg a játék én újságból és a Youtube-bon néztem videót és ott láttam nagyon jónak
  • csokasg
    #1278
    hát azt bánhatod mert nagyon tuti kis kardot kaptál volna cserébe (+3 attack, +3 int, +30% attack a demonok ellen)
    amikor én először ott voltam én is gyenge voltam, de simán elloptam mellőlük, még egy piros sárkány tojást is :D
  • Tibbor
    #1277
    Bizony van!A Dragon Labirinth-ben végre kapható Archdemon!!!
    Az Emerald dragon egg küldit viszont elcsesztem, nem tudtam, hogy Ultrax-ba csak egyszer utazhatom...Sajna akkor még gyenge lettem volna annyi sárkány ellen.
  • Tibbor
    #1276
    Már régen csináltam ezeket, de általában a questek leírása ad némi támpontot.A másodiknál határozottan emlékszem, hogy a beszélgetésnél részedről adható válaszokat illetve kérdéseket kell majd úgy variálnod, hogy a gyűrű őrzője végül átadja neked a gyűrűt.Vagyis ments egyet és próbálkozz a beszélgetéssel!
  • Tibbor
    #1275
    Kösz a választ, kifejlesztettem már!Viszem is szorgalmasan a cannonereket és az alchemist-eket!
  • csokasg
    #1274
    vannak azért olyan helyek ahol fix dolgokat kapsz:)

    jacksparrow88: ez lényegében egy küldi:) a fővár mellett a térképen ÉNY-ra van a banda laktanyája ahol él Rina (zombi). addig kell vele beszélni amíg meg nem kapod tőle a gyűrűt. utána el kell vinni a fővár előtt lévő mágus iskolába, majd legyőzni a gyűrűben levő szörnyeket. aztán már nem tom :D
    lényeg h szerezd meg a gyűrűt
  • JackSparrow88
    #1273
    csá, van két küldi amit még az elején kaptam de azóta sem csináltam meg. Igaz csak mostanság kezdtem velük foglalkozni mer eddig volt bőven mit csinálni. Szal az egyik ez lenne:
    Hake's Consort
    Find a way to remove the curse from the ring and free Rina from its spell.
    És a másik:
    Troubles in the mill
    You must suppress the keepers of this ring, so that mage may examine it.
    Na ennél a két küldinél mit kéne csinálnom??


  • zsotesz
    #1272
    nyugi én is sok spellre elcsesztem a kristályokat, a végére jó lett volna pl. a mass dragon slayer. Bár az uccsó csata így sem volt nehéz. Két egységet viszont tudsz pluszban magaddal vinni ha kifejleszted a reserve skillt.
  • Tibbor
    #1271
    Szerintem is szuper!Utoljára a Heroes III fogott meg ennyire.Kimondottan tetszik, hogy a térképen való vándorláshoz nem kellenek akciópontok, azt viszont hiányolom, hogy a lényeimet nem fejleszthetem.Én pl. most vagyok 27-es paladin, és mivel a csapatomban Knight is van, meg Cerberus is(az Impekről nem is beszélve...), rengeteget kell utazgatnom, mire visszavásárolom a veszteségeimet.Mellesleg azt nehezen tudom elképzelni(pedig többen is írták), hogy veszteség nélkül csatáznak.Az Initiativ-ot megnövelő skill-t ui. csak nagyon sokára lehet kifejleszteni, addig viszont általában az ellenfél kezd.Márpedig az első körben - főleg, ha nem egy kósza bandáról, hanem egy spelleket is használó ellenfélről van szó - jelentősen megfogyatkozhat a seregünk.
    Amit rendkívűl bánok: elpazaroltam egy rakás Magic crystal-t hülye spellekre(mármint arra, hogy Scroll-ból Spell-ek legyen-ek), mostanában meg alig találok kristályokat.Pedig ott figyel a Hypnosis és az Armageddon is a könyvemben, mint tekercs...Kár volt áldozni a Precision-ra, Lost Hero-ra, Trap-re és még sorolhatnám.Csakhogy annakidején ujjongtam minden újabb Scroll-nak és már raktam is őket a Spellbook-ba.Legközelebb jobban odafigyelek!
  • Fasiszta
    #1270
    Mert szerintem nagyon jó
  • Fasiszta
    #1269
    Milyen a játek?
  • Tibbor
    #1268
    Mindenkinek kösz a segítséget!
    Az archdemon-vásárlást pedig mindössze azért vetettem fel, mert ha véletlenszerű, hogy mit hol lehet kapni, akkor a magyar rajongói oldalon szereplő térképeken nincs sok értelme a jelölésekhez fűzött magyarázatoknak, amelyek pont erről szólnak..., sajnos.
  • csokasg
    #1267
    nem függ nehézségi szinttől tudtommal... az elején dönti el véletlenszerűen hol mi lesz:)
  • Jocisan
    #1266
    Sziasztok!
    Documents and Settings/registrált név (pu:Tibbor)/Dokumentumok/My Games /Kings Bounty/screenshots: könyvtárba ment a game! Itt minden PRT SCR nyomás utáni képet meg találsz!
    Ennnyi és Bambi!
    Jó játékot!!!
  • gandrus
    #1265
    Egyszerűbb lenne fraps-el. (Még azt is be lehet állítani, hogy ne mutassa az fps értéket, ha az zavarna a képen.) Csak egy billentyűlenyomás, és oda menti, ahova beállítottad a frapsen belül.
  • Tibbor
    #1264
    Kösz a helpet, de ott sincs, viszont már megoldottam másképp(a Paint-ből mentegetem ki egy külön mappába).
    Más: én a Castle Magnis-ban csak sima Demon-okat tudtam venni, Archdemon-t eddig még sehol sem találtam.Lehet, hogy ezeknek a megvásárlása nehézségi foktól függene?!
  • csokasg
    #1263
    ha nem ott van akkor valahol a doc & settingsbe lehet még
  • csokasg
    #1262
    a játék mappájában van egy screenshots nevű könyvtár :) (nálam legalábbis mert én bepipáltam azt h a játék mappájába rakja a mentéseket, de sztem ez a screenshotokat nem befolyásolja)
  • Tibbor
    #1261
    Talán már írták, de nem találom sehol a választ: screenshotot csináltam a printscreen billentyűvel, de nem találom a képet.Hová menti el?!Pedig még ki is írta a játék, hogy okés, elmentette...
  • Jocisan
    #1260
    Valley of a Thousand Riversben is lehet majd a Magical Gladeben – Black Unicornst venni a Quest után. Q=Black Unicorn
  • Jocisan
    #1259
    Nagy meló lesz, de lassan haladok a Haas Labyrinth-el is.
  • Jocisan
    #1258
    Kész van a Gremlin Map!
    Lehet nézelődni pontosan ITT!!!!!!!!!!
  • andrej
    #1257
    Pontos megjelenés: december 05
    Cdgalaxis csökkentette az árat, most már kedvetményesen csak 4490 Ft
  • csokasg
    #1256
    ahol a négyes van, ott tudsz venni elég sok emerald dragont sztem:)
    ha van nála gyorsabb egységed akkor szinte mind1... de elég magas defense van alapból, a spec támadására nem támadnak vissza, a másikkal meg manát tudsz szerezni szóval nem rossz ha van:) elég belőle pár db-ot reserve-be rakni vagy az egyik fővárosba garrisonba:D
  • gaspijoci
    #1255
    Az oldal alján levő keresőt használd! " keresés a témában " Akkor nem az egész fórumban keres, csak abban ahol vagy.
  • Leland
    #1254
    A kereső tényleg nem túl jó, pedig régen mintha jó lett volna (1 éve???), fórumon belül is tudtam keresni, most meg csak az összes fórumban lehet (vagy én vagyok béna?)
  • Leland
    #1253
    Van az a rész Upper Hadarban, ahol a zöld delfin alakú tengeralattjáró van a tóban (az obeliszkes piramis mögött). Ott a forrás. Azt a részt csak a föld alól Lower HAdarból, vagy gondolom tengeralattjáróval lehet megközelíteni.
  • Tutilevi
    #1252
    próbáltam visszakeresni fórumban de a kereső vicces, szóval inkább kérdezek. tudom hogy volt már a probléma,de nem kell leharapni a fejem
    törpe földön van valahol a befagyott forrás ami megkér minket hogy vigyünk neki tündéktől forrásvizet. megvan a víz, de most meg nem találom a forrást, hol van?
  • Leland
    #1251
    Sajnos nincs még resurrection spell-em, éppen ezért van a parám, hogy inkább sok (könnyebben beszerezhető) egységet veszek, és azokat pótlom, nem pedig kevés erőset, akiket ha elbukok, akkor lefőtt a kávé és mehetek vissza vásárolni, vagy esetleg már nem is kapok, mert alapból nem volt sok. Zöld sárkány is elég kevés van (legalábbis én még csak két helyen tudok venni), kb 9+10db-ról van szó nem túl sok, mondjuk a 10000 leadershipem mellé nem iy olyan kevés. Csak ne kellen annyira vigyázni rájuk.
    A másik, hogy ezeket az egységeket én csak "utóharcra" tartom, ami azt jelenti, hogy kb 4 varázslat (első 2 körben 2-2 varázslat), és közben távolsági harc más egységekkel, majd utána jöhetnek pl a unicornok közelharcra. Jellemzően már nem nagyon sérülnek. Íg is érdemes bevásárolni zöld sárkányból?
  • zsotesz
    #1250
    Meg a zöld sárkányt az inquisitorok feltudják támasztani.
  • csokasg
    #1249
    te lehet h ott black unicornt tudtál venni de más nem valószínű mivel azt hogy hol milyen szörnyet tudsz majd venni azt még a legelején dönti el véletlenszerűen.
    élőhalottak ellen amúgy unicornisok +30% dmg-et kapnak (démonok ellen is), szóval érdemes velük menni az élőhalottak ellen ha alapból nem megy:) de még jobb ha priest/inquisitorokat viszel mivel azok meg duplát sebeznek rajtuk:)
    minden +1 morál arra jó h +10% damage és +10% defense és +25% esély a kritikus sebzésre annak az egységnek... +2 a duplája, -1 meg természetesen az ellentettje

    Leland: zöld sárkány azért jó mert nem tűz sebzése van hanem fizikai, így jó a démonok ellen, ill. az egyik spec. támadásával tud manát tölteni. persze így nem tud 2 egymás mögött/mellett levő ellent sebezni de vmit vmiért ugye:) ja és persze tudsz rá varázsolni (meg az ellen is... :D )
  • Sheltem
    #1248
    Egyébként ha már ideröffentem 2 hozzászólást, megkérdezném, hogy van aki Knighttal úgy végignyomta minimum hardon a játékot, hogy nem fejlesztette , csak az első Knight ágat? Tehát mindenféle spell nélkül? Ha igen kérek tanácsokat, mert végig akarom játszani mage után knightként is spellek nélkül(mazochista lennék vagy mi)
  • Sheltem
    #1247
    Egyébként a morál k*rva sokat számít a játékban ahogy észrevettem...A positive/good morálos egységeim sorra kritikáloztak ellentétben a neutrál vagy neadjisten Bad egységekkel.
  • Sheltem
    #1246
    Élőhalottföldön(Land of the Dead) van egy épület ahol Black Unikornt tudsz venni(többezer darab van), ajánlom neked, hogy azt használd White unicorn mellett/helyett, nem is azért mert picit jobbak a tulajdonságai(talán?) hanem mert mivel nem konkrétan elf lény, békében van az összes faj lényével(értsd: nem csökken a morálja ha törp egység van a csapatban mint mondjuk a White unicornnál). Én jobban kedveltem, ez csak egy tipp volt persze.

    Land Of Dead nem nehéz ha Great Forestet is le tudod nyomni, ott is taktikázással(ha van türelmed) meg tudod oldani simán veszteség nélkül is(a démonos rész és az utolsó labirintus a keményebb,de a nagyon profik azt is megcsinálták minimális veszteséggel, én nem )
  • Leland
    #1245
    Elég,de mintha azt olvastam volna valahol korábban, hogy ad 10-et is, és én azt hittem a 8-ra, hogy vmit kihagytam.
    Azért kösz.
    Viszont az élőholtakhoz még nem mentem át, az sokkal keményebb, mint az elfek? Én most az elfeknél is folymatosan match, strong vagy slightly stronger ellenfelekbe ütközöm. Viszonlyag kicsi vagy 0 veszteséggel le tudom nyomni őket, de azért kell taktikáznom.
    Zöld sárkány? Valaki tud róla jót mondani? Én még nem vállaltam be, mert jobban szeretem a sok kisebb lényt, most helyette white unicorn-t használok, de lehet, hogy csere lesz.
  • Fairy Elf
    #1244
    Én 15 db-ot találtam és "csak" 8-at kaptam. Elég az.

    Viszont kéne egy taktika amivel könnyen tudok élőhalott földön (Death Valley, Gray Wasteland) haladni. Ugyanis folyamatosan pofán b@szn@k:)
    Az élőhalottak fővárát pl. nem bírom lenyomni..........(Karadors Castle)
  • csokasg
    #1243
    csak Valley of thousand riversben vannak elvileg, és 15 talán bár én nem számoltam :D és ha jól emléxem akkor nekem 10 rúnát adott amikor visszavittem úgy h mindet megetettem vele:)

    a vaskapuhoz a kulcs főküldi lesz igen, majd a démonoktól tudod a kulcsot megszerezni :)
  • Leland
    #1242
    Elf földön a fővárosban van egy nagy vaskapu (törpe készítménynek tűnik), azt hogyan, mikor tudom kinyitni? Gondolom vmi fűküldetés része lesz, és még nem tartok ott?
  • Leland
    #1241
    Sziasztok!

    Ahol gyűjtögetni kell a fekete kis micsodákat (eviln???)az elfek szigetén, ott pontosan hány darab lesz? Mert én már megetettem 14 darabot a kis lénnyel (azt írja a státuszára, hogy "Pigged out"), és elvittem a varázslóhoz, aki "csak" 8db magic rúnát adott. Valahogy lesz ebből több is (asszem 10-re emlékszem maxra)? A Quest azt írja, hogy Eliniára estek ezek a lények, tehát nem csak Valley of thousand riversben lehet, hanem máshol is? (Great Forest, Magic Valley)?