2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • gandrus
    #1320
    Hmm. Ha lesz a Vp-i Tescoban is, akkor inkább ott veszem meg, mert a neten hiába olcsóbb 500 Ft-al, a szállítási költséggel együtt drágább lenne, plusz várni kéne a futárt. :)
  • Csokis
    #1319
    Tescóban 12.-től 4990HUF-ért lesz kapható a játék!
  • Zóanagyvarázsló
    #1318
    Sajnos láttam már annyi rossz hivatalos honosítást (ez a többség), hogy nekem ne legyen okom a bizakodásra. Mindazonáltal ennek a játéknak az angolsága is messze van a tökéletestől, tehát ha a szövegeket nem fordítják megértést nehezítően félre, akkor nem lesz sokkal rosszabb a helyzet. Remélhetőleg a fölösleges szóközöket is kiszedik, mert otromba módon rontják a játék amúgy igényes összképét.
  • Demeter
    #1317
    Lehet velem van a baj de én bizakodó vagyok e téren. Mert ha már a srácok összehoztak egy ennyire profi munkát, nem hiszem, hogy pont a fordítással csesznék el az egészet. Főleg amiatt mert ugyebár gondolom a többsége aki végigjátszotta angolul épp a magyarítás miatt fogja megvenni és újrakezdeni. Mert ugye sajna többségünk (én is ezen emberkék közé tartozom) nem vágja anyanyelvi szinten az angolt. Szal én jómagam megelőlegezem nekik, hogy egy szuper fordítással rukkolnak majd elő.
  • JackSparrow88
    #1316
    Egyébként meg ezt valszeg úgy értem el, h szinte már minden ellenséget kiírtottam amerre jártam, szal így jócskán lehet fejlődni, a hősöm is level 30 felé közeledik...
  • JackSparrow88
    #1315
    Hát ja, am télleg le tudok ezzel a sereggel még egy erősebb ellenséget is nyomni, pl. ma sikerült igaz jópár veszteséggel,legyűrnöm egy very strong erősségű csapatot. Lényegében azonban nincs nagy gáz ilyenkor se, mivel jó sok lém van,így simán visszatom regenálni a seregemet, már túlléptem az 1 millát is, igaz olykor lemegyek ez alá. Am már én is a labirintusnál vok és eddig 1 kivételével minden mellékküldetést megcsináltam(egyet csak azér basztam el, mer nemtudtam mit kell ott csinálni, persze később már rájöttem de akkor már késő volt). Szal ez a seregem azóta még picit erősődött is annál amit lentebb írtam, na jó és talán picit hazudtam, de a horseman-ból még nincs 200, inkább csak 170 vhány...
  • ollie
    #1314
    Ráadásul általában elfelejtkeznek a magyar patchekről is, ami duplán szívás.

    Most látom, Botond már írta.
  • Botond #1313
    Ninc is idegesítőbb, mint amikor a príma jó magyarosított játékra nem megy fel az official javítás... Én ahogy tudom kerülöm a magyarosított játékokat.
  • Zóanagyvarázsló
    #1312
    De ez a játék tényleg minden pénzt megér, ma 5-6 órát játszottam vele megállás nélkül, pedig ez már nem szokásom.
  • Zóanagyvarázsló
    #1311
    Úgy értettem a választási lehetőség hiányát, hogy a hazai vásárlással csak és kizárólag magyar nyelvű játékhoz jut hozzá az ember, nem kétnyelvűhöz. Másrészt külföldön jóval drágább játék, az euró árfolyama miatt egynesen arany áron van, UK-ben pedig csak jövőre jelenik meg. Tény, nekem is sikerült megoldani, de nem volt olcsó.
  • gandrus
    #1310
    Nekem az is elég, ha egy korrekt fordítást kapok a pénzemért, és nem egy Jade Empire szintűt. Angolul már végigvittem, nagyon tetszett, csak nem szúrják el annyira a fordítást. Én bizakodom. :)

    Különben meg választási lehetőség mindig van, meg lehet rendelni külföldről is, aki nem akarja magyarul megvenni.
  • Zóanagyvarázsló
    #1309
    Sokan irtóznak a ritkán igazi minőséget képviselő hivatalos ferdítésektől, pláne ilyenkor, amikor még választási lehetősége sincs az egyszeri vásárlónak. Mások pedig megszokásból szeretnek angolul játszani. Én is külföldről rendeltem, bár a nyelv másodlagos volt amellett, hogy CE-re fájt a fogam. Azért valószínűleg előbb-utóbb megveszem magyarul is.

    Egyébként ennek a játéknak nem az igazi az angolsága sem, de legalább nem az anyanyelvemet gyalázzák meg. Persze vannak jobban sikerült hivatalos honosítások is (és dicséretes, hogy egyr einkább természetesség válnaka legtöbb játéknál), de eddig ritkán kellett pozitívan csalódnom.
  • Demeter
    #1308
    ??
  • ollie
    #1307
    Nekem pont az a bajom, hogy magyarul jelenik meg.
  • gandrus
    #1306
    Igen, tag vagyok (egyik admin is :). A tisztelet kölcsönös, mivel te is a közösséget szolgálod a munkáddal. ;)

    De, hogy ne legyen annyi off, a játék elvileg jövő héten jelenik meg, egészen jó, 4500 Ft-os áron. Alig várom, hogy hazaérjek, és megrendelhessem! Remélem a fordítás minőségi lett! A szünet alatt újra neki is állok magyarul asszem. :) Arra bíztatok mindenkit, akit érdekel a játék, hogy vegye meg, mert ilyen áron, magyarul tényleg megéri.
  • Jocisan
    #1305
    Kedves Gandrus!
    Igazad van korrigáljuk!
    Bár nem én tettem rá a ½vízjelet½, le lesz szedve! Nagyon jó, és hasznos az oldalatok (ha te is tag vagy), gratula!
    400 méter mély tiszteletem, és jó munkát kívánok(GH csapatának)!
    Üdv: Jocisan (GE)
  • gandrus
    #1304
    Kedves Jocisan!

    Először is a nicknevem nem GH, hanem gandrus (a logoban levő GH a GameHunter névből ered)! Másodszor pedig én egy percig sem vitattam, hogy sok munkád volt vele, amit nagyra értékelnek sokan valószínűleg, és én is. Ezúttal is megköszönöm a munkád (bár nekem nem volt rá szükségem, ettől még köszönöm, mert hasznos). A problémát abban láttam, hogy saját logot teszel egy másik ember munkájára (az lényegtelen, hogy egészben vagy részben másé). Nem kötekedni akartam, csak megvilágítani, hogy ezt így nem szokás. További jó munkát és kellemes fórumozást!
  • Jocisan
    #1303
    Kedves GH!
    Azt hiszem amennyi munkám benne fekszik, nem pofátlanság, de ha más úgy érzi szíve joga. Én nem csak átszerkesztettem ha megnézed, hanem 33 jelölést helyeztem el, ezért minden csatát végig kellett játszani, le írni az ellenek számát, jelölni az összes helyet, a sárkányos küldetést, mind 7 sárkány jelölt helyével. Valamint a tárgyakat, zászlókat, kristályokat! Magasan ezzel a térképpel dolgoztam a legtöbbet. Igornak meg köszönöm hogy ennyit segített nekem(térkép)! Köszönet illeti még a Katauri Interactive stábját, hogy ilyen nagyszerű játékot csináltak. De ha észre vetted, fent van az összes térkép jelölés nélkül(vízjel), az is az én munkám számold ki mennyi időt energiát öltem bele, azoknak az embereknek akik vagy meg köszönték vagy le se sz@rtak!
    Légy jó, és várjuk együtt a folytatást! A vízjelet lefogom szedni nehogy bántsa a lelked.
    Üdv: Jocisan (Bodom)
  • gandrus
    #1302
    Ez mind szép, de egyrészt már én is belinkeltem egy - ha jól emlékszem - orosz emberke által készített térképet, amit kicsit átszerkesztettem a könnyebb eligazodás érdekében, másrészt te ugyanazt az orosz ember által készített térképet, szintén átszerkesztve, és hatalmas vízjellel ellátva tetted ki az oldaladra. Nem érzed egy kissé pofátlan dolognak más munkájával ékeskedni? És itt nem a segítségnyújtásra, hanem a saját emblémára gondolok a képen...
  • Jocisan
    #1301
    Sziasztok! Jó hírem van, kész a HAAS LABYRINTH térképe!
    Nagyon sok meló vólt vele, az egységek,és tárgyak csak jelzés értéküek mivel véletlen szerüen generál a gép! Azért hasznos lehet tanulmányozni, és találsz rengeteg fix pontot, + ha a számozással haladsz mindent betudsz járni! Quest Dragon Skaar – Q = The Seven Forms of Haas – Öld meg a labirintusban lévő 7 sárkányt, jelölve! Jó játékot!
    Haas' Labyrinth MAP
  • Fairy Elf
    #1300
    200 Horseman?? Bakker 36000 a leadership-ed????
    ( nekem legalábbis 180 leadership kell 1 db Horseman-hez.......

    Jack ezzel a csapattal mindent le kéne nyomnod!!!!
  • eXequtoR
    #1299
    Azok nem 200 erősek hanem annyi van belőlük. Az egységek erőssége pedig attól függ melyik classal vagy. Mage pl sok kaszterrel / íjásszal durva, még a warri / pala melee párti. Mivel már démonoknál vagy törpöknél vásárolhatsz egy rakás egységet. Használd a törpe harcost, ágyust, küklopszot.
  • JackSparrow88
    #1298
    ez a jelenlegi seregem amivel már jóideje hódítom a vidéket xd
  • JackSparrow88
    #1297
    Na már a démonoknál vok, ahol elég izzasztó a főküldi: el kell foglalni két várat majd megszerezni a kulcsot. Az egyiket próbáltam csak de nem sok sikerrel, elég sokat vesztettem volna a seregemből ha bevállalom, de inkább visszamentem a mentéssel és most megpróbálok még fejlődni hozzá. Amúgy ez a sereg mennyire ütős szerintetek: Hunter(kb. 200 erős lesz lassan), Swordsman( már több mint 800 erős), Royal Snake(több mint 400 erős), Giant1(15 erős), Horseman(nemsokára 200 erős)
  • gandrus
    #1296
    #1076
  • jocika
    #1295
    Vissza kell olvasnod több oldalt is itt. Az egyik bejegyzésnél lesz egy térkép ami elmutogatja a visszafelé vivő utat.
  • Fairy Elf
    #1294
    Üdv,

    Haas labirintusából, hogy bírok visszamenni az elfekhez???? Egyszerűen nem bírok kitalálni onnan......
  • Fasiszta
    #1293
    Kösz az oldalt
  • Tibbor
    #1292
    Az kár.Igaz, találkoztam már nem egyszer a Lighing spell-el, de sajnos csak úgy, mint szenvedő alany...
  • Jocisan
    #1291
    Ha érdekelnek King's Bounty-s témák itt barangoljál!
    Szavazás a főoldalon!Milyen karaktert indítottál a King's Bounty-ban?

    RENDSZERKÖVETELMÉNY, A MOD, TIPPEK & TRÜKKÖK, CHEAT,TÉRKÉPEK.................
  • Jocisan
    #1290
    A varázslatokat véletlen szerűen dobja a gép. Lehet hogy nem fogsz találkozni vele! 1231-s válasz!!!!
  • Tibbor
    #1289
    Tudom, hülye a kérdés, mert ki emlékszik már rá, de Ti hol találtatok(vettetek) Lighting-varázslatot?Lassan befejezem a játékot - legalábbis Haas 7. reinkarnációja előtt állok a tegnap éjféli kimentésemnél - és ilyen spellem még nincs.Pedig úgy odapörköltem volna párszor az ellenfelemnek...!
  • Fasiszta
    #1288
    hagyuk ezt? Most egy szar leptopom van.
  • csokasg
    #1287
    én se értem a kérdésed :D
    az én konfigom ami már jópár éves (2500+ barton, 1gb ram, gef 6800) azon is elmegy igaz 1024 min. grafikán
  • Fasiszta
    #1286
    Bócs el írtam
  • Fasiszta
    #1285
    Milyen Kasztouak vagytok
  • Demeter
    #1284
    Úgy mint Tibbor én sem nagyon értem, hogy hova akartál kilyukadni ezzel a kérdéseel?! Lehet, hogy "képzavarban" szenvedsz ami a hard illetve a software-t illeti? Amúgy nem kell izom gép alá, bár ha azért max grafon akarod tolni élsimítás mellett (amúgy egy ilyen játékban minek?) azért nem árt vmi vas.
  • Tibbor
    #1283
    Bocs, de hogy érted, hogy elfut-e XP-n?Gondolom, azzal tisztában vagy, hogy az XP az az oprendszer és általában nem az határozza meg egy-egy játék futtatási sebességét.(Persze némileg befolyásolja, de ezt most hagyjuk)
  • Fasiszta
    #1282
    El fut xp-én mert most nincs jó gépem a jó játékokhoz és én egy új xp gépet akarok
  • Demeter
    #1281
    De még milyen jó! És főleg úgy, hogy lassan jön a magyar verza belőle!!!! Amint meglesz egyből jöhet a pala hard-on. Amúgy a játék nem rövid, sőt! Én biztos beletettem vagy 30-40 órát szal nem kell aggódnod, hogy hamar végig fogod tolni.
    És csak annyit a gammáról, hogy a Disciples II óta nem volt ilyen szuper játék a piacon. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!! Főleg majd a kijön jövőre a kieg hozzá. Na az lesz aztán a frankó!!!!!