2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Kandurex
    #1405
    Tehát akkor érdemes fejleszteni a hatalom és elme skilleket is? Mert alapból úgy gondoltam, hogy csak a mágiát nyomom...
  • Zóanagyvarázsló
    #1404
    1. A főszállal kell haladnod (a király küldetései), akkor jutsz hozzájuk.

    2. Tudtommal a rúnákat is véleltenszerűen helyezi el a játék. Először én sem nagyon találtam belőlük, de később többe is belefutottam, nagyjábók egyenlő arányban találtam mindháromból. Szintlépésnél szintén van némi véletlenszerűség a rúnákból való részesülésben. Mindenesetre a többi ágon is vannak alacsony szintű, de hasznos skillek, addig érdemes lehet azokat fejleszteni.

    3. A farkasokról még annyit, hogy a Wolf Cry a játékbeli leírása szerint csak emberi, elf és törpe egységekre hat.
  • Kandurex
    #1403
    Még egy kevés kérdés, pls :) szóval mi van ezzel a harag szelleme dologgal? Nézem de én nem tudom megidézni, mondjuk még az elején vagyok 4. szintűként :/ mikortól lehet? Vagy hogy? Meg miért van az, hogy a hatalom, meg elme vagy milyen rúnákból egy tucat van, míg a varázs rúnából ami szinte a legfontosabb semmi nincs :(
  • Kandurex
    #1402
    egyébként nincs varázslási lehetőség a vauuu miatt :p
  • Zóanagyvarázsló
    #1401
    Darionban nem igazán volt lehetőségem eddig növelni a morált. Egyedül az íjászoknak van nálam pozitív moráljuk, a gárdisták Commander skillje miatt. Ez kardforgatókra is hat, de belőlük nem tartok.
  • Kandurex
    #1400
    PanzerWolf , Zóanagyvarázsló thx,

    már azt hittem a morál miatt van, hogy túl gyenge, aztán ezt gyengíti tovább a farkas üvöltés, tényleg a morált, hogy lehet emelni?
  • Zóanagyvarázsló
    #1399
    A Wolf Cry csak alacsony szintű csapatokra (Level 1-2) hat, ha nem az alap sereggel mész, ennek nem kell gondot jelentenie, nálam csak az íjászokra hatnak. De elvben a növényekre és berserkerekre sem hatnak az elme alapú támadások, így vélhetően ez sem hatja meg őket. Mindenesetre a végső vérfarkas csordának én eleve csak 5-6. szint körül mentem neki hardon, akkor már kényelmesen meg tudtam csinálni veszteségek nélkül.
  • toma77
    #1398
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • PanzerWolf
    #1397
    Menjél be kicsit később hozzájuk mikor már jobb csapatod van.meg varázsolgass rájuk.Mondjuk én még csak a demoval játszottam eddig de,így csináltam.Majd jövőhéten veszem meg a játékot.
  • piroska26
    #1396
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • Gurgula
    #1395
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • gaspijoci
    #1394
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • Kandurex
    #1393
    Van valami megoldás az elején a vérfarkasok ellen? Mármint az üvöltözés ellen, mert gyakorlatilag így esélytelen leverni őket, legalább is azt aki egy barlangban döglik még közvetlenül az elején....csak ...vauuu...meg vauuuu...elunom az életem míg a gép helyettem lépked és az erősebb csapatomat szarrá veri a gép mert se varázsolni, idiótán lépeget..semmi...csak vauuu, vauuuu....ez elég gány
  • balee4
    #1392
    Az 1.7.es patch-el müxik?
  • balee4
    #1391
    köszi a magyarítást :)
  • rotator
    #1390
    Jó lenne, de valószínűleg már csak jövőre lesz aktuális, idén már nem akarok rendeli, végig is kéne játszani a legutóbbi termést. :P Mindenesetre előre is kösz!
  • Wanted
    #1389
  • Wanted
    #1388
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • Kandurex
    #1387
    nézd, ha komolyan kell, akkor áttolom neked az eredeti angol fájlokat, azon ne múljon...
  • Fasiszta
    #1386
    Nem válaszolna nekem valaki?
  • rotator
    #1385
    Komolyan, mert ha lenne, akkor végre megvenném magyarul, és nem kéne külföldről rendelni vagy letölteni az angol warezt.
  • Kandurex
    #1384
    fixálva, kösziek!
  • Fasiszta
    #1383
    Azt szeretném meg kérdezni hogy lehet képet berakni a szöveghez?
  • DooDoo
    #1382
    Köszönöm szépen apám nevében is! :) (csak nálam van amúgy sessionS-nek írva az egyik könyvtár? zip-ben session S nélkül a végén, ezért nem is működött először, már kezdtem elszomorodni, aztán átnéztem jobban a dolgokat)
  • Kandurex
    #1381
    jó...

    ...most komolyan kell?
  • rotator
    #1380
    Nekem egy angolosítás jönne jól. :P
  • Kmarha
    #1379
    Nagyon szépen köszönjük.. a magam részéről mindenképpen leszedem.. azt ha karácsonyra áll pénz a házhoz, és bejön a magyaritás, meg is veszem a játékot. legyen úgy!
  • Szeszmester
    #1377
    Van 2 nyelvi fájl, illetve egy iniben a karaktertáblát át kell írni. Annyira nem nagy kunszt... ;)
  • Zóanagyvarázsló
    #1376
    Van némi véleltenszerűség az egységek szétpakolásában, tehát minden új játéknál van változás. A verziószám ugyanaz lehet, mivel aligha tartalmazza a magyar kiadás az 1.7-et.
  • Gipsz75
    #1372
    Nálam is érdekes. Én a legkönyebb fokozaton játszom (a heroes sorozatot az V. rész kivételével végigjátszottam, tehát azért nem vagyok annyira kezdő), még is nagyon nehéz, alig bírok küldetést megcsinálni, mert az ellenfelek sokkal erősebbek. Pl. a kisrác nyakán lévő amulett védőivel egyszerűen nem bírok :( És van még pár "lehetetlen" küldetés, amik bent sorakoznak a megoldandóak között :S
  • Vucli
    #1370
    Sziasztok!

    Az mitől lehet, hogy testvéremmel azonos nehézségi szinten játszunk (hard) és nálam sokkal nehezebb a játék, jóval erősebbek a pályán az egységek. PL: elfeknél az élet fáját nálam 9+4 fekete 14 csontsárkány meg még két további egység őrzi, bátyámnál csak egy gyenge csapat denevér őrizte.

    Ő megvette eredetiben a játékot, én nem (nem egy városban lakuk). Esetleg ez az oka? A most kiadott original már könnyebb?

    Tuti mind a ketten hardon játszunk.
  • jocika
    #1369
    Na, ha tüntetni akarsz az elveidért nem leszel egyedül. Ott leszek :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #1368
    Meglehet, a többség tényleg angol warezzal játszott. De szeptember 23. óta igenis meg lehet venni angolul.

    Egyébként a morális kérdés abból jött, hogy le lettek szólva azok, akik nem osztják meg a magyarítást (talán kár is volt reagálnom, és még inkább kisiklatni ezzel a topikot). Nincs joga követelőzni annak, aki nem vette meg magyarul. Nekem sem. Ha valaki megosztja a magyar nyelvi fájlokat, ha nem, nem.

    És tényleg jobb lenne a játékkal foglalkozni. Ha nem pörög a topik, az sem tragédia, nem vesznek el az információk. Én biztos itt leszek, és segítek, akinek tudok, de még mindig Darionban kalandozom, pedig már több, mint 20 órát beleöltem.
  • gaspijoci
    #1367
    Befejezésként én annyit tennék hozzá hogy aki eddig angolul játszott vele az 99%-ban a warezzal tolta, mert nem volt más. Eddig miért nem volt morális probléma?? Mostantól a játékkal kéne foglalkozni, és ehhez bizony kéne a magyarítás is. Többen kérnek itt segítséget a játékmenethez de arra senki nem válaszol!
  • Szeszmester
    #1366
    Megvettem, most telepít ^^

    Egyelőre csak a kézikönyvet néztem át. A manát ferdítették mannára, ejnye-bejnye! Mást jelent a kettő. Amúgy jó a fordítás.
  • DooDoo
    #1365
    Én meg pont fordítva szerettem volna, de ez ellen nagyon tiltakozott itt mindenki...
  • ollie
    #1364
    Az angol hiányt én úgy hidalom át, hogy megveszem a magyar változatot, és letöltöm az angolt.
  • ChristianID
    #1363
    Üdv!

    Nem kívánok az előzőekben lévő vitába belefolyni, tény, hogy megéri az árát (bár az az egy zavar, hogy angolul nem is enged telepíteni... de sebaj...)
    Egy kérdésem lenne: Most takarítottam ki (nagyjából) Demonis-t, eléggé megcsappantak Giant-jaim száma (Paladin/ dwarf egységek), tudna-e esetleg vki info-val szolgálni, hogy Giant-ot merre lehet venni (az Underground Sea-beli tavern-ból sajnos elfogytak) Mivel két vagy három fő varázstárgyam is a dwarfok mellett szól, így nem szívesen cserélném le őket...
  • gaspijoci
    #1362
    Almát hasonlítassz körtéhez. A konzolokra sokkal szűkebbek a lehetőségek. Egyébként ha megfigyeled már egy napja csak ti hárman írtok többet a fórumba és azt sem a játékról hanem a morálról és az elvekről. Ez a többi fórumban is így van egy idő után ha nincs elég ember aki játszik a játékkal.
  • Zóanagyvarázsló
    #1361
    Na azokat én sem szívlelem, akik az "ingyen javak" mellé még követelőznek is. (Pláne, hogy itt a karácsony, a játék ára korrekt, a kritikusok és a játékosok többsége dicséri a végeredményt, és nem is egy egydélutános szórakozásról van szó.)

    De azért megpróbáltam abból kiindulni, hogy azoknak is kell, akik esetleg megvették angolul, bár én rajtam kívül nem sok ilyet látok, és azt sem értem, hogy nyelvtudás híján miért vették volna meg a sokkal drágább külföldi verziót. (Nem akarok megbántani senkit, tudom, hogy akadnak kivételek, extrém esetek.)