2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Fasiszta
    #1445
    Nehéz a játék?
  • Kmarha
    #1444
    végül is inkább fps fan vagyok, szóval azért túlélő üzemmódom egész jó kezdés.. aztán majd belejövök :D
  • Zóanagyvarázsló
    #1443
    Ha már egy darab egységet is veszítek, azt vereségként szoktam megélni, vigyázni kell a csapatra. Mindenesetre nem panaszkodom, nekem jut mindenből, inkább néhány még exkluzívnak számító egységre (Knight, Horseman) nem tudok így átnyergelni. Bár a boss ellen egy darab is elég lenne a jó HP miatt, úgyis csak elterelésre kell.
  • Zóanagyvarázsló
    #1442
    Na igen, macik nagyon szimpik nekem is, a demóban kedvenceim voltak, de a Guardsman 4+1-es kezdeményezése (varázstárggyal) azért nagy taktikai előny. Én pedig szeretek a mozgékonyságra, de főként a folyamatos lépéselőnyre építeni (lásd még Royal Snake). Ettől függetlenül megeshet, hogy átnyergelek Ancient Bearre (3+1 kezdeményezés, az is elmegy, de futás nélkül akkor is eggyel kevesebbet tud lépni).
  • Kandurex
    #1441
    Egyébként jól érzem, hogy elfogynak a felbérelő helyeken a lények? :( elég gáz,..végül is így tetszik, csak kicsit rá vagy kényszerítve a folyamatos csapat váltogatáshoz,...
  • Kandurex
    #1440
    Én tankként újabban barna mackókat használok...félelmetes über tápperek, az elején kiszaladnak a csata tér közepére a többit meg elintézik a caster -ek, meg persze a jó bejáratott fireball meg pár nyalánkság varázs, pajzs pár jól elhelyezett csapda varázs meg ilyenek :)
  • Kandurex
    #1439
    Akkor valamit elrontasz, nekem az első mapon 3-4 ilyen ellen volt akit el kellett kerülni, de a vége felé őket is lecsapdostam, kivételt képez a mocsárnál a fazon a saját várában...vele nem kötekedtem :p
  • Zóanagyvarázsló
    #1438
    Én ezt még nyilván nem tudom tökéletesen emgítélni, de nekem úgy tűnik, hogy akkor is megéri. Gondolok arra, hogy jobb mindjárt az első körben letarolni az ellenséget, utána máris könnyebb a manában jóval olcsóbb lassítás/gyorsítás/egyéb boostok kombóval szétszedni a galádokat.
  • Micsu
    #1437
    a higher magic rohadt "drága", és csak akkor éri meg fejleszteni ha van manád bőven, abból meg magas szinten mindig hiány van :)
  • Zóanagyvarázsló
    #1436
    Nem tudom, én hardon kezdtem mágussal, de annyira nem félelmetes a nehézség. Persze hős vezette csapatokat csak módjával érdemes megtámadni. Majd beindul a karatered, ha lesz Higher Magic (nekem sincs még) és Destroyer skilled, magas intellektusod, Rage Box, na meg persze felfejelsztett varázslatok.

    Adok három tippet, mert most ennyi időt szánok rá:

    - nem érdemes mindenkibe egyből belekötni, ez egy ilyen játék, de ez igaz volt az elődre, igaz a Disciplesre, igaz a HoMM-re

    - az Inquisitor az elején nagyon jó (már ha találsz), élőholtak ellen kötelező, emellett feltámaszt, és "rage power plant"

    - érdemes arra törekedni, hogy egy masszívabb egység tartsa fel az ellenség áradatát, ha egyszer a közelbe érnek - az Archmage pajzsa sokat segíthet a "tanknak" (nálam ez főleg a Guardsman, amíg nincs jobb), és Sleem pajzsa is (a Royal Snake pedig közben sunyiban ritkítja az ellent)
  • Zóanagyvarázsló
    #1435
    Melyik kézikönyvben? A lemezen található angol nem éppen ezt írja. Nyomtatottban pedig nekem francia van, azt inkább hanyagolom :)

    Egyébkétn lehe thasználni, és én használom is lelkesen.
  • ollie
    #1434
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • ollie
    #1433
    A kézikönyvben az van.
  • Micsu
    #1432
    azt meg ne felejtsd el hogy mind az 5 slotba vegyél annyi embert amennyit csak tudsz

    nekem 18 szintű mage-m van, már 2000-3000eket sebzek varázslatokkal de kell is, az elfek szigete elég kemény
  • Micsu
    #1431
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • PanzerWolf
    #1430
    Igazad van!:)
  • zsotesz
    #1429
    Miért ne tudná használni?
  • ollie
    #1428
    Vigyázz, ha varázslóval vagy, nem fogod tudni használni a harag szellemeit!
  • gaspijoci
    #1427
    SZUPER!!!!
    Megint a játékrol szól a fórum! Csak egy magyarítás kellett hozzá! Köszönet az elkövetőknek!!!
  • csokasg
    #1426
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • Janoooo
    #1425
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • csokasg
    #1424
    pont a legkönnyebbel kezdted el, hidd el :)
    varázslónál nem az egységek mennyisége számít alapvetően... kezdetben mivel megkapod a fireball varázslatot azzal le tudod varázsolni a lövőseit az ellenfélnek... a többi közelharcost meg lelövöldözöd, szóval legyen min. 2 távolsági egységed de lehet 3 is az elején
    miután meglesz a higher magiced onnantól meg már 2 varázslatot is tudsz nyomni egy kör alatt és úgy már gyerekjáték :)
  • sequor
    #1423
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • Kimi23
    #1422
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • csabicsabi
    #1421
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • Gipsz75
    #1420
    Én is így kezdtem :) Válogasd meg az ellenfeleket.Ha rájuk mész az egérrel, kiírja milyen erősek. A varázsló meg nagyon tápos lesz a végére...legalábbis azt mondják. Én 4. szinten vagyok, ha jól emlékszem 21 nyilas, 18 pap, 175 paraszt, 22 kardforgatóm lehet csak.
  • Kmarha
    #1419
    Nos, elkezdtem a játékot, a varázsló kaszttal. Gondolom a legnehezebb kaszttal kezdtem el a játékot (vagy csak én vagyok a béna?).

    Alig tudok harcost besorozni a seregemben. Összlétszám alig halad túl a 20 darabon. De az ellenfelek (az elszort pár lényen kivül) mind 200 köröli lényszámmal rendelkeznek. Nagyszerű hogy van pár hatásos varázslatom, na de mire azokkal eljutnék oda hogy lemorzsolom az ellenfelet, az én hadseregem megszünik létezni. Már csak 10-20 ellenfél marad, de az a pár tiz darabb, a következő varázslat elnyomása elött kivégzi a túlélőimet.

    Egyszerüen nem áll másból már egy ideje a játék, mint hogy kicsalogatom őket, és elfutuk mellettük, reménykedve, hogy elég gyors vagyok ahoz, hogy ne kelljen harcba szállnom. Nem mondom, izgalmas igy a játék, de egy idő után egyszerüen nem tudok tovább haladni.
  • JackSparrow88
    #1418
    Na most értem a végős csatához. Még nem csináltam meg, csak belenéztem. Hát elég durva h ez az egyedüli harc, ahol körbe vannak az ellenségek, mi meg középen vagyunk, így igen hamar tudnak minket sebezni. Bár sok benne a sárkány de sztem a seregemmel le tom gyűrni, ilyen v. ennél erősebbeket is kinyírtam már, szal sztem nem lesz gond vele...
  • Gipsz75
    #1417
    egész jó :))
  • zsotesz
    #1416
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!
  • zsotesz
    #1415
    érdemes fejleszteni minhárom ágat. Én paladinnal már egyszer végigtoltam, a magic ágból majdnem minden 3-as volt, a mind úgyszintén, egyedül a might-ot nem fejlesztettem annyira, bár az onlaugt-ot kitoltam 3-asra. Most varázslóval nyomom, magic rune-nal nem leszek gondban az biztos.
  • Kandurex
    #1414
    valami kis gagyit gyorsan összepainteletem...majd lecseréljük, ha valaki csinál valami igényeset
  • Kandurex
    #1413
    köszi,hm,..!
  • Zóanagyvarázsló
    #1412
    Nem volt banner. Pedig én sem bánnám. Ha valaki csinálna egy megfelelőt, Kandurex biztos szívesen betenné, de legalább lenne mit linkelni a megfelelő topikba.
  • farferi
    #1411
    11. szinten harcossal legyőztem a démonokat Boccacio váránál, most már vehettem 38 lovast, király.
  • rotator
    #1410
    Mert ez az egyetlen fórum a Földön, ahol a szerkesztés gombért fizetni kell.
    Tényleg, nem volt itt banner régebben? Lehet, rosszul rémlik.
  • Gipsz75
    #1409
    rakok=raktok :)

    Miért nincs szerkeszt gomb? :(
  • Gipsz75
    #1408
    Nem rakok be valami jó kis képet a bannerba ? Jobban nézne ki :D

    Tegnap én is sokáig toltam, hát kihívás még így könnyűn is. Paladinnal vagyok, nem sokat tudok varázsolni, és így elég nehéz. Nagyon türelmesnek kell lennem, és van olyan küldetés, amit csak jóval később tudok megcsinálni az erős ellenfelek miatt. Nekem sokáig fog tartani a játék, az tuti :D
  • Zóanagyvarázsló
    #1407
    Én is csak 9. szintű vagyok, tehát nem ismerem kívülről-belülről a játékot, de szerintem nagyon is érdemesnek tűnik fejlesztgetni mást is. Eleve az említett szellemeknek sem árt pár fejlesztés, elvégre az induló 10 rage pont körülbelül semmit nem ér.
  • ricsa008
    #1406
    Köszi Gipsz75 a magyarítást!