2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Kandurex
    #1526
    Szerintem lehetetlen végigjátszani veszteség nélkül,
  • HaaS
    #1525
    Aki szeret agyalni: kis változtatásokkal a stratégián az "egységgyártás" végteleníthető :)))! Most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy végig lehet-e játszani max nehézségen veszteség nélkül... nagyon jó ez a játék!
  • HaaS
    #1524
    Tibbor: hát a titánkönny a kincs. Térkép alapján lösz mög.
    26-ról 46-ra az inquisitorokkal meg hypno+sacrifice volt.
    Hátha érdekel: most ugye nincs Hypno-m, se EvilBeholderem tehát sokkal nehezebb a dolog, de örömmel jelentem, hogy lehet egységeket kreálni a semmiből (veszteség nélkül). Most éppen építem a seregemet, másra nem is figyelek a csaták során. Épp az inquisitorokat és a néhány lovagomat duzzasztom, de mivel semmilyen megidézett egységet nem lehet beáldozni (RoyThorn csemeték, főnix, szerintem druida macit sem, ezt az utóbbit nem tudtam még kipbróbálni), jól meg kell gondolni, ki mit mikor csinál.
    Szóval level 9 mágus, 49 alap, +2 mana/kör, csak két szellem van még, és a recept: kell egy nagyszámú lvl1-2 egység, amire vigyázni kell, de nagyon. A többit szét kell szaggatni. Aztán Fear a maradék egységre, mellé a királygiliszta. Bevédeni archmnágusokkal, fele sebzés. Erre jön a Magic Spring, ami ismét 20% védelem, és a mana visszatáp. Jön a méregfelhő. A giliszták minden egyes záporban maximum 1-2 hápét sebződnek, és egy bevárt körrel a teljes Magic Spring visszatölt, ki lehet lépni a felhő alól, varázsolgatni. Sacrifice a kígyókra, úgyis alig fogynak. Inquisitorokkal feltámasztgatni a beáldozott kígyókat és ennyi. Ha nem tuti, hogy kibírja a befearezett egység, akkor az arkmágusos bevédés _után_ kell a Sacfrifice, ugyanis felezi a sebzést a beáldozásnál is, de használható magasabb szintű Sacrifice, aminek magasabb a hápétranszfere, a különbség csak 5 mana, ez elhanyagolható az eredmény szempontjából, így kevesebbet kell feltámasztani a gilisztából. (Sacrifice lvl1 - 50% transzfer, 15 mana, Sacrifice lvl2 - 60% transzfer). Jó mi:)?
  • tekphos
    #1523
    De okos vagy má!:D
  • csokasg
    #1522
    magától nem csökken az armyd sose... ez biztos
    sztem az lesz h növekszik a leadershiped és így ugye mindig többet tudsz venni mint előtte :)
  • sequor
    #1521
    bejja77
    keress meg ímélben!
    [email protected]
  • nagy1miklos
    #1520
    Esetleg elmehetnél a boltba megvenni és már van is magyar verziód.
  • xSethx
    #1519
    Sziasztok!
    Jó ideje követem a hozzászólásokat, sokat merítettem belőlük én is a játékhoz, most viszont akadt egy probléma és nem tudom mi okozhatja.
    Most léptem az elfek földjére és kapásból szereztem is három fekete sárkány, de most nem tudom mi okozza azt a jelenséget, hogy szépen lassan elkezdett fogyatkozni az armym.
    A seregben lévő egységek lassan de biztosan csökkenni kezdtek és ezt nem jelzi semmi,hogy megtörténne.Abból figyeltem fel rá ,hogy az ellenségek erejét jelző felirat egyre masszívabban durvult, aztán feltűnt csata közben ,hogy ezek nem is kemények.De mikor megláttam ,hogy a csapatom mennyivel kisebb lett, akkor képedtem el.
    A csaták során nem volt elhalálozás, ezért nem értem miért tünedeznek el, a moráluk is neutralon van.
    Találkozott már valaki hasonló jelenséggel?
  • sequor
    #1518
    én meg próbálom etetni a gyíkot a ládából - meg is ette a királygilisztákat - aztán többet nem jelenik meg az etetés opció a beszélgetés során! emészt vagy mivan? :)
  • Tibbor
    #1516
    Én is ugyanúgy vagyok, mint Zsotesz: palával nyomtam végig elsőre, most mage-em van.Nem rossz az sem, hidd el!
  • bejja77
    #1515
    Sziasztok!!!
    Honnan tudom letölteni a magyarositást?Segitsetek!!!
  • zsotesz
    #1514
    én elsőre paladinnal toltam, nem volt vele semmi gond, most neki ugrottam én is mágussal.
  • sequor
    #1513
    el vagyok keseredve ... én paladinnal kezdtem a játékot, mert azt hittem az lesz a legélvezetesebb, ha mind a két irányvonaltól egyenlő távolságban leszek, de olvasva a különböző fórumokon a hsz-eket úgy tűnik ez a játék varázslóval fasza igazán. :(

    valóban így van ez?

    ps: menet közben nem lehet valahogy változtatni? :)
  • Tibbor
    #1512
    Nem vetítek, de a Bot elleni csatát végülis megnyertem, csak olyan áron, hogy inkább újratöltöttem az állást és kimentem.
  • Tibbor
    #1511
    Hogy tudtad az Inquisitoraid számát ennyire megnövelni?
    "Kincs" alatt a küldetéstárgyat, vagyis a Map-ot érted?
  • HaaS
    #1510
    Micsu ez nem így működik. Mint olvasható a fórumon (is), random generáltak a monszták és a kincsek is. Ergó senki nem fogja neked megmondani hol van. Nah, ez ilyen. Lehet, hogy pont abban a ládában volt, amit felszedett előled egy Royal Snake egy csatában.

    Mazo a köbön: indítottam egy mágust, imposs fokozat, megpróbálom, hogy egy egységet se veszítsek a játék során. Eddig megy... simán (lvl7). Mondjuk alaposan változott a stratégia, nincs fantom, nincs hipnózis (Blind se:)... szóval érdekes lesz, de működik a dolog, nem kell töltögetni, csak a tutinak megyek neki. (Sacrifice az van, de nem sikerült használni, a tűzmadárra nem jó. Van még ötletem, keresek druidákat, hátha a megidézett macikat be lehet áldozni... Egyelőre druida sincs... meg Evil Beholder sem:/)
  • Micsu
    #1509
    nah blindot még most se tudjátok hol tom megszerezni?
  • Leland
    #1508
    Elég magas az intem, illetve van royal snake a csapatomban és Horseman. Ezeknek elég magas az initial képességük, emiatt, szinte mindig én kezdek a csatában. (ha van sárkány az ellenben akkor nem )
    Ha pedig én kezdek, akkor azért az első körben elnyomok két nagyon erős támadó spell-t+ még ha maradt az előző csatáról rage-em is, akkor még egy rage varázslatot is (pl soul drain 30%-al)
    Ha előjönnek a sárkányos csaták ott szerintem bajban leszek, ezért próbálok előre készülni, nekem is valószínű "színesebb" harcmodorra lesz szükségem. Például alig használok egyéni képességeket növelő spelleket (ritkán berzerk vagy dragon slayer vagy demon slayer), pedig biztos kell majd később. Csak eddig még nem volt rá szükségem, ugyanis amíg a csata első 1-2-3 körében vagyok, szinte biztos, hogy olyan varázslatot használok, ami több egységet sebez egyszerre, csak nagyon erős vagy távolról sebző ellenfelek esetén "kivételezek". Olyankor csak őkm kapják az áldást
  • farferi
    #1507
    A démonoknál meg lesznek bőven olyan seregek ahol trükközni kell mert a tűz nemnagyon hat rájuk.Ott pl. én fearral meg hipnózissal operáltam.Persze ha nagyon magas az inted akkor sebző varázslattal is levered őket.Nekem nem volt nagy.
  • farferi
    #1506
    Oda én még 20. szinten sem mentem ha jól emlékszem.
  • HaaS
    #1505
    Tibbor: Mihelyst a törpökhöz érsz, és megvan a "kincs", meglesz a gejzír is, onnan már azért könnyebb. Az előbb egyetlen csatában 26-ról 66-ra növeltem az inquisitoraim számát, kicsit örül a fejem... :))

    Leland: Az Evil Beholderek nagyon jók, mindig van nálam, a hipnotizálásuk annyiban más, mint a spell, hogy kell ellenfél. Így az egy darab fearezett egység ellen már nem jó, csak a Hypnotize varázslat, ha belőlük akarsz áldozni. Ugyanakkor kérdésedre válaszolva macerás, de alkalmazható a taktika: annyi a lényeg, hogy ne ez az egység legyen a következő, aki lép. Ha a beholderes hipnotizálás után még ellenfél lép, akkor fel tudod áldozni, hiszen tiéd az egység. Lényeg hogy túlélje a hipnotizálás és a te köv lépésed közötti hoooosszú szünetet:)
    A "trükközés" a lényeg:)! Inkább a Zöld mágiát nyomtam hármasra, éppen ezért. Változatos, tényleg. Fantomok, Magic Springek, Slow, Hypno, Geyser... szvsz sokkal érdekesebb. Szerintem fontosabb spellek vannak egy durva csatához a Zöldben. Sokkal... A távolsági egységeit az ellen gyakorlatilag nem tudja használni, ugyanúgy boostolhatóak, és ha döglenek, jön a rage, mint a gép... egyébként talán ez a legnagyobb nehezítés imposs fokozaton. A rage _nagyon_ nehezen nő... és Vörös mágiával sokkal-sokkal gyatrábban, mint ha csapkodják az ügyesen arcukba tolt shadow-okat.
  • Leland
    #1504
    Hi!
    Kérdés: Én szoktam Evil beholder-rel hypnotize varázslatot nyomni, de az csak 1 körig hat, és csak arra használom, hogy megtámadjon a célpont egy másik ellneséges egységet. Ha jól gondolom itt nem működik a sacrifice, mert amint megtette ezt a lépést az ellenség, már nem irányítom?
    Bevallom, én inkább támadó varázslatokat szeretek alkalmazni 3 kör alatt rendszerint vége a csatának 3-as higher magic-kel. (geysir, lightning, firerain, icesnake, fireball több nem is kell, és ezeket váltogatom, úgy, hogy a legoptimálisabb mana felhasználással menjen a történet, illetve a legmagasabb sebzést érjem el)
    Valaki más is csinálja így, vagy mindeki "trükközget" a különböző varázslatokkal (order v. distortion)? Így azt érzem, hogy kicsit egysíkúvá válnak a csaták, de nagyon eredményesek, veszteség nélkül, illetve miniális veszteséggel lehet hozni a legtöbbet.
  • Tibbor
    #1503
    Tegnap megtapasztaltam, mennyire fontosak a Keeperek ellen a távolra ható ill. repülő egységek...A Varázslótorony legfelső szintjén a Pusztítás "Bot"-ja(?) elleni csatában szinte teljesen leamortizálódott az inkább közelharcra alkalmas csapatom.Persze újratöltés után szépen kiódalogtam a toronyból, de még visszajövök!!!
    Mindössze kiváncsi voltam, mire képes a seregem lev.10-en...?
  • HaaS
    #1502
    Muhahaha van Sacrifice:)))! Kicsit átértékelődik az inquisitor, már nem is nélkülözhetetlen:)))))! Annyira annyira D U R V A hipnotizálni az ellenfelet, aztán azonnal felááldozni annyira duuuurva:))))!

    Tibbor: Meg eszembe jutott, hogy Keeperek ellen Cannonereket vigyél, azok jól sebeznek a tornyok ellen ;).
  • gandrus
    #1501

    OFF
    Leslie666!

    PM ment.
  • balee4
    #1500
    Ez a harag ládája állat, legalábbis a 4 szellem ami benne van, különösen a jégszellem marha nagy arc :D
  • Kandurex
    #1499
    na basszus, ha pár nappal hamarabb szólsz...:/ mindegy, biztos lecsapnak rá hamar...
  • leslie666
    #1498
    Sziasztok. Van egy magyar nyelvű eredeti Kings Bounty játékom eladó. 2000 Ft + postaköltség utánvéttel(Pécs)Négy napja vettem de nekem nem jött be, szerintem a Heroes sorozat játékait meg se közelíti. De ez csak egy magán vélemény.
  • Micsu
    #1497
    18as szinten vok de még blind varázslat tekercset nem tudtam szerezni, hol találhatok?
  • Tibbor
    #1496
    Basszus, lehet, hogy már odaadtam azt a bizonyos tekercset?Milyen spell-t lehetett megtanulni belőle?
  • Zóanagyvarázsló
    #1495
    Ugyanarról a küldetéstárgyról beszélsz? Mert a 'recipe" az más.

    Egyébként a könyvekbe a 'Use' lehetőséggel lehet belelapozni. Néha van tekercs a második tréningküldetésben szerezhető könyvben is. (Book of the Dead?)
  • Tibbor
    #1494
    Gondolom, a Target spellnél arra célzol, hogy pl. Hypnosis-al átállítani a mi oldalunkra egy ellenséges egységet+rárakni a Target-et, hadd fogyjon, mire elmúlik a Hypnosis.De a Target nyilván arra is jó, hogy egy 800-900 HP-s egységet kinevezni "tank"-nak, hadd üssék, a többiek meg addig osztják az áldást...

    Apropó, HaaS!!!Engem is érdekel ez a küldetésben szerzett megtanulható spell!!!Ugyanis NÁLAM VAN a kriptában szerzett tekercs!De hogyan tudom meg, milyen spell ez?Csak annyit ír, hogy valami recipe és érdekelheti a mágusokat.És hogyan lehet megtanulni?
  • HaaS
    #1493
    Lost Town Chronicles a mágusnak, Shivariusnak. Első kvesztek egyike.
  • HaaS
    #1492
    A Fear nem mozdul akkor igaz, ha 3+ szintű mindenki a partiban... ugye így van:)? A Target spell is egy álom, de nem lövök le minden poént.
  • Kandurex
    #1491
    Milyen mágus küldetés? Hol pontosan?
  • HaaS
    #1490
    Tibbor: Phantom Spell - jó alaposan nézz szét, első két szigeten lennie kéne, eddig mindig volt. Én is tartalékolom a kristályokat... pedig rég 30%-kal kevesebbet kéne költeni spell upgrade-re, de 50 magcryst alatt már fékezek erősen. Hipnózist kéne nagyon upgrade-elni, de megvárom lvl3 alkímiát (50%-kal olcsóbb), na meg a lvl3 Zöld vagy Vörös Mágiát. Igazából nehéz dönteni, egyelőre nem sikerült. Fantomok, vakítás, lassítás miatt Zöld lenne jó, meg a Vörös sebzését ugye skillfából is lehet növelni szépen. Vörös lvl3 meg jó lenne, mert jó lenne. Szóval majd kiderül, milyen spellek jönnek...

    KandurEX: igen, az fontos nagyon... ne feledd el megvizsgálni a Scrollt, amit az első szigeten a kriptából szedsz ki (mágus küldetéshez), abban van az a spell, amit megtanulhatsz. Ezt is másodszori játékra vettem csak észre, először odaadtam neki, kalap-kabát. Tényleg jól jön néha. Azért jóval rosszabb, mint a fantom, mert abban a körben, mikor varázsolsz, nem tudod irányítani a feltámasztottakat. Figyelemelterelésre viszont jó.

    Tibbor megint: Keeperek ellen biztosra nem mehetsz, de mindig legyen nálad repülő egység. Azok általában gyorsabbak... és a királygiliszta is fos, ha bekap egy slowt, akkor használhatatlan, dispelezni kell, és vesztesz egy nagyon drága varázslási lehetőséget. Griffek. Egyrészt repülnek, másrészt meg oszthatók is, így be tudod rakni védeni szűk helyekre őket, amíg hátulról jön a mágusáldás (távolsági egységek, bármi). A Keeperek ezen a fokozaton gyakorlatilag extrém k*cs*g*k, tán két tárgyat tudtam csak én is upgradelni.
    Keeperek ellen akkor kezdődik a valódi harc, ha már van egy Gejzír nevű varázslatod. Lehet szenvedni a tárgyakkal, de a gejzír ott hat és akkor, ahol és amikor kell. Ha az első két kör alatt elpufogtatott három gejzír sem használ, akkor valszeg kicsit tényleg magas a mérce.
    Lényeg: gejzír+távolsági+repülő.

    Próbáljátok csak ki egyébként: egy llvl2 egység (lehetőleg nagyszámú) Fearezve nem mozdul. Királygiliszta kap egy Magic Springet, bevéded Archmage Shielddel, odaáll az ellenfél mellé. Jön a méregfelhő a barátunktól, giliszta sz*rt sem sebződik, ömlik befelé a mana és újratöltheted az inkvizítorokat, akárhányat fel tudnak támasztani. A Fear megújítandó, ha többször is meg kell csinálni. Így annyi mana van, amennyi jólesik... és persze amig az a lvl 2 egység életben marad. Kár, hogy ellenfelet nem lehet gyógyítani:)).
    Bááááááár... most jut eszembe, hipnózis után lehet, hogy mégis:)! Na majd kipróbázom...
  • Tibbor
    #1489
    Van egy Spell, ami undead-ként támasztja fel az elesett katonákat.Nekem sokszor jól jött, szerettem.Sajnos még nincs meg a Scroll hozzá a második játékban.Talán Rise of undead a neve...?
  • Tibbor
    #1488
    HaaS!Bizonyára kipróbáltad a Keepers-ek elleni harcokat is(tudod, amikor a nálad lévő "Bot"-ot lehet upgrade-elni(most nem a saját gépemnél ülök, ezért nem ugrik be a weapon neve).Ott milyen taktikát használsz, hiszen ha emlékszel, ott a tornyok egymás után szórják a keményebbnél keményebb spelleket és a csatatér is nagyon szűk.Én legjobban azt utáltam, amikor - WoW-osan szólva - bebirkázta a katonáimat, ráadásul többet egyszerre, egyetlen körben!Abból ui. jelenleg csak egyet tudok dispellezni körönként.
  • Kandurex
    #1487
    Én is így vagyok vele, csak én még az első végigjátszásánál vagyok, látod én is elnyomtam feleslegesen a necromanciára, holott nem kellett volna, nah, mindegy, van valami necro varázslat amit még erősít, hátha ott több hasznát veszem a későbbiekben.
  • Tibbor
    #1486
    Kösz a hasznos infókat, látszik, hogy vérprofi vagy a játékban.Annyit azért hadd jegyezzek meg, én nem impossibile fokazatra gondoltam.A tanácsaidat szívesen kipróbálnám, de sajnos még nincs meg a Phantom Spell , és enélkül kicsit nehézkes a dolog.A Spellbook-al kapcsolatban csak annyit, a második végigjátszásnál már sokkal jobban figyelek, mire költöm a drága kristályokat.Az első alkalommal minder Scroll-ból Spell-t csináltam, aztán a felét sose használtam.Amire meg nagyon kellett volna a kristály, arra már nem jutott.Úgyhogy tanultam a dologból!