2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • csokasg
    #1686
    nem csukasg hanem csokasg de a szlogent levédetem:DDD
  • HaaS
    #1685
    Neem, nem... 20 rage-el kezdtem, van valami maszkból kettő, abból nyomtam el egy töltetet, merthogy első mozdulatom a rage gyűjtés volt kaszás haverunkkal. (Több meg nem kellett, mert olyan halálozások voltak, hogy egyből felment a pumpa maxra.) A before screenshotot azt a csata után csináltam, rohadt nagy túlerő... azok az élőhalott pókok a rémálmom. Sz*rt se lehet velük kezdeni.
    Egyébként kellettek a kritikálok: az elfek, emberek nálam +2 (azaz good) morálúak szóval csak a Ződsárkányok és giliszták normál. Zöldek is amortizálódtak rendesen, egyetlen darab maradt a közepére, a feltámasztgatások előtt. Remélem nem lesz több ilyen durva csata, tényleg minden kört végig kellett gondolni. Kénytelen voltam harc közben upgrade-elni hármasra a Dispelt is, Karador hülye hipnózisai miatt. Kár, hogy nem csináltam közben is screenshotot, volt hogy az egységeim ötöde-hatoda élt csak... próbáltam először nekiesni a kristálynak, ahogy valaki ajánlotta, ki is lehet nyomni a szömit két-három kör alatt, de addigra nem marad egység. Szóval maradt a hosszú, véres küzdelem.
    Jó a módszered, én is gyűjtögetek előbb, rage és mana az nem gond, az mindkettő termelhető egy csatában, tehát ha nagyon akarja az ember, akkor mindegyiket maximum közeli értékekkel lehet befejezni.

    Ezek a sárkányok se annyira kemények egyébként, csak tényleg hagyni kell az ütögetésüket. Királygiliszta a kivétel, de mint tudjuk: a királygiliszta "az minden ellen jó:)":) /csukasgTM! Ezen röhögtem rendesen, tényleg igaz:)! Az igazi fegyver sárkányok ellen - talán innen a név - a Dragon Arrow spell. Az elf hunterek lazán leszednek egy lövéssel hármat (kivétel bonedrgn persze). Újraaktiválva őket ugye meg... csak arra kell nagyon figyelni az csata elején, hogy ne legyen mellettük egység, ami megint nem gond, mert a Ződsárkányokkal lehet huzigálni őket.
  • rotator
    #1684
    Rage nélkül mentél egy ilyen csatába? :)
    Én mindig azt csinálom, hogy először összegyűjtöm az összes kincset/zászlót, ami lehet a térképen, utána megtámadom a leggyengébb sereget, feltolom maxra a rage-t, és utána végigtipratom a pályát. Törpék már sétagalopp volt. :) Nagyon kíváncsi leszek, mennyire durva hard és impossible fokozaton, na meg a másik 2 class is izgat.
  • HaaS
    #1683
    Köszi!
  • csokasg
    #1682
    64 kör... az szép:D de veszteség nélkül:) őszinte grat érte :)
  • HaaS
    #1681
    Karador before és after.

    Mocsok hosszú csata volt... sok ilyen lesz még?
  • Landor
    #1680
    nem ez volt a kérdés, de már köszönöm, csokasg-nek volt igaza, csupán félrefordítás :)
  • Landor
    #1679
    vezetői képesség: meguntam a limitet és csaltam egy kicsit :Ð
    feleség/gyerekek: #1638
    királykígyó: nem kevés időmbe telt de teljesítettem a mocsoras küldetéseket, ott lehet venni kígyókat már több helyen is dögivel :)
  • Micsu
    #1678
    azt a speckó képességet harc közben tudod előhívni, rá kell a jobb alsó sarokban kattintani úgyanúgy mint ahogy a többi képességet használod
  • Szabi84
    #1677
    Szevasz! Én is 10. szinten vagyok warrioral. Vezetői képesség 5410, Harag:68, Mana 40. Hogy csináltad hogy 9000 a vezetői képességed, skill miatt? Seregem kb hasonló, de elmondhatnád hol szedtél össze 142 király kigyót.:D

    Ja és a csaj gyerekei miket adnak?
  • Landor
    #1676
    Ez bizti?
    Valaki igazoljon vissza plz, akinek nincs meg a 'Kiképzés lvl1', hogy tényleg a "Pusztító csapás" nem egy alap tulajdonsága a Kardforgatóknak!
  • csokasg
    #1675
    egyszerű: félrefordítás....
    tehát: pusztító csapás = megsemmisítő csapás :)
  • Landor
    #1674
    Hali!
    Lenne egy kérdesem!
    Paladinként tudom a 'Kiképzés'-t, ami elvileg a Kardforgatóknak ad "Megsemmisítő csapás" harci technikát.


    De amint látjátok, nincs ott ez a képesség nekik...


    Valaki, valami ötlet?
    (Az Íjászaim egyébként autómatikusan megkapták a "Lángoló nyíl" harci technikát..)
  • Micsu
    #1673
    normálon is 20.000 volt
  • HaaS
    #1672
    Hűűű... nem emlékszik valaki Karador kristályának mennyi hápéja volt egyéb fokozatokon? Ez a 20.000 kicsit soknak tűnik.
    Belenéztem abba a csatába, hááát... nagyon durva. Ki kell majd találni valamit. Csak a zöld sárkány támasztható fel? Feketét próbáltam, bone esélytelen ugye... vörös esetleg?
    Lvl24 egyébként, minden mágia lvl3, spiritek: 20-19-19-20, rage/mana 53/100. leadership 17742.
  • rotator
    #1671
    Köszönöm, megleltem! Vajon a másik mi célt szolgál, vagy csak egy jó is bug?
    Na átjutottam a törpékhez, level 15 és fél, szinte csak végtelen fajokkal, így néhány fős veszteségek nem számítanak, megy a darálás szépen. :))
  • Zóanagyvarázsló
    #1670
    Becsapós, mert máshol van egy másik fáklya is, amelyre már nem kizárólag elvben tudsz rákattintani.
  • rotator
    #1669
    Ott voltam, de ott más van. Ő azt mondja, nem képre kell, hanem fáklyára. Meg is van, de nem reagál, csak animál a kéz.
  • tomcsa4
    #1668
    Az egyik képre kell kattintani. Lemész és középen.
  • rotator
    #1667
    Bocs, ha már volt (kerestem, de nem találtam): a fejetlen csontváz küldetésének végén elárulja, hogy van egy titkos szoba. Meg is van a tereptárgy, ami nyitná, de hiába kattintok rá, nem csinál semmit. :( Valami tipp?
  • stefan
    #1666
    BUÉK!!!
  • HaaS
    #1665
    Szuper.

    Leland: az Impeknél nagyon szépen műxik a Fear, jól útban vannak a többi egységnek legalább, és a nem visszatámadástól, meg a tűzlabdáik miatt egyébként is idegesítőek. Teleportod nincs esetleg? Az is segíthet. Invis dettó. Blind?

    Megvan a resurrection spell, megint könnyebb lesz egy kicsit... épp válni készülök, alighanem dúsgazdag lesz a törp csaj. Mindegy, csak menjen.. egy elf menyecske mindjárt más. Kell még kveszt előtte, de most van 1.372.118 aranyam, szerintem lesz miből felnevelnie a ember-törp gyerkeket:)!
  • Zóanagyvarázsló
    #1664
    Elinnia, 17. szint.

    Leland:

    Tudtommal az archdemonnak is 7-es a kezdeményezése. Egyébként van rá skill, hogy ne legyen morálveszteség. A fekete sárkány démonok ellen szerintem is értelmetlennek tűnik, a smaragd sárkányok viszont fizikai sebzésű alaptámadással rendelkeznek, szintén 7-es kezdeményezés, valamint a hasznos speciális képességek miatt jó pótlékok lehetnek.

    De én még nem jártam a démonok felé, csak törpföldön harcoltam ellenük. Mindenesetre demonesst, archdemont szívesen tudnék a csapatomban.
  • Leland
    #1663
    Ha démont veszek, akkor az nem csökkenti a többi egységem morálját? (elfek, emberek?)
    Egyszer próbáltam venni black knight-ot, de minenkinek a béka s**** alá lement a morálja. Inkább lemondtam róla.
    Amúgy valóban távolsági egységek hiányoznak, asszem visszamegyek cannoneer-ért, és lecserélem egy időre a black dragont. Az unicorn-t és a horseman-t azért tartom, mert viszonylag erősek és rengeteget léphetnek. Az a taktikám, hogy az első körben csak távolsági támadást nyomok + varázslat + rage, és a közelharcos egységeimmel várok. A kör végén az ellenfél már lépett, és közel került hozzám. Ha látom, hogy esetleg visszatámadás nélkül meg tudom sebezni (pl Royal snake-el) és a második kör elején lévő támadásommal + varázslattal kinyírom, akkor betámadom. Ha látom, hogy így nem megy, akkor phantom, vagy ice snake, hogy csökkenjen a lehetséges lépésszáma. A lényeg, hogy mindenki azelőtt meghaljon, mielőtt odaérne hozzám :)
    Csak ez mostanában nem megy igazán :( Démonoknál a demoness bevarázsolja a távolsági egységemet az ő egységei közé a darálóba, én meg kapok cserébe egy kis hellhound-ot (vagy mi a neve)szintén be az én egységeim közé, ő meg ugye 3 cellát is tud sebezni egyszerre.
    Illetve akkor vagyok még szarban, ha nem én kezdek. Erre tartom a royal snake-et, de méginkább a black dragont. Bár múltkor mintha archdemon-nal ő lépett volna először, meg is lepődtem. Nem tudjátok annak mekkora az initial értéke?
  • HaaS
    #1662
    Érdekes... azért próbáld ki... tényleg te holmerre tartasz most?
  • Zóanagyvarázsló
    #1661
    Nekem eddig csak egyszer adott a beholder képessége rendes irányítást egy ellenség fölött (ami főleg azért volt jó, mert minden ellenség őt ütötte, nekem pedig csak gyűlt a rage), de nem volt saját egységem a közelében. Én arra gyanakszom, hogy számíthat az adott egység leadership értéke, esetleg a szintje is. Már amennyire egy esetből le lehet vezetni bármiféle szabályt, de tény, általában a legerősebb vagy legveszélyesebb osztagot veszem rá barátai kedélyes hátba verésére, és akkor éppen elég gyenge csapattal találkoztam.
  • HaaS
    #1660
    Jameg, juteszembe. Volt szó a nem spelles, hanem beholderes hipnotizálásról (sacrifice-hoz). Úgy vettem észre - bár már nem használom őket - hogy a beholderes hipnó után akkor kapod meg _csak_ az ellenfél egység irányítását, ha van mellette saját egységed. Ilyenkor lehet áldozni, egyébként azonnal támad a kijelölt célpontra.
    Egyébként az AI régebben meglepett egyszer-kétszer, de alapvetően nem okos. Könnyen kiismerhető: mindig azt támadja 0. amit elér, 1. ami még támadni fog, 2. amitől nem tud fullon használni egységet, 3. amin a legtöbbet tudja sebezni.
    Ergó nem érdemes azonnal támadni egy-egy egységgel, beváratva jó figyelemelterelő. Vagy az alacsony kezdőértékűeket kell begyorsítani, hogy azelőtt tudd használni őket, mielőtt az ellenfél megszórja. Esetleg bevédeni őket, hogy ne érje meg azokat támadni... sok-sok lehetőség van. Inquisitorokra nagyon kell vigyázni:)! Invisibility is korrekt.

    Szerintem próbálgassátok, érdemes. lvl 22 overpower elf csaj hiró... (Tánya vagy Szonya:)? ) kétszer annyi manával, hipnóval jött, és hozható volt veszteség nélkül, bár hosszú csata volt.
  • HaaS
    #1659
    Lesz az nehezebb is, fel a fejjel... már ha "normál" sorrendben irtod az ellent, korábbi tapasztalatok nélkül.
    A "nincs elég unit" gond meg még durvább, ha esetleg emelt nehézségen újrakezdenéd... persze mindenre van megoldás, ha visszaolvasol, vannak egységgyártós hsz-ok.

    update: lvl 21 mage, imposs, még mindig 0 veszteség: végre megvan a 30-as intelligencia, +1 kör hatás a varázslatokra, álomszerű. Elf szigeten vagyok, de szép lassan vissza kell mennem törpökhöz démonozni. A spiritek szintjei 16-15-15-16, már azon kell agyalni, hogy tudjam őket használni, olyan rage mennyiség kéne nekik, hogy annyi a büdös életben nem lesz. Nagyon rosszul lépik a szinteket. Shebai.
  • rotator
    #1658
    Normal, gondoltam, hogy majd a hard és impossible módokat a másik két kaszttal próbálom ki, de talán jobb lett volna hardon kezdeni.
  • Zóanagyvarázsló
    #1657
    Milyen nehézségi szint ez?
  • csabesz1987
    #1656
    hi vki el tudná küldeni a [email protected] e-mail címre a magyar fájlokat előre is köszi
  • rotator
    #1655
    Level 10 körül vagyok, de szinte még mindig a kezdő egységekkel nyomulok. Sajnos lovagból összesen 23 volt az eddigi térképeken, pedig az egy sebezhetetlen unit, egyszer nem tudtak még kinyírni belőle, viszont zavar, hogy nincs belőle annyi, hogy kilegyen a létszám. :( 4 távoli unit van, meg 1 közelharcos, az első körben eldől, lesz-e egyáltalán veszteség (gyakorlatilag szinte alig volt a játék során). Nekem tetszenek a párbeszédek, nagyon jóféle humor van benne. :))
  • Szabi84
    #1654
    Én is már 8. szinten vagyok harcossal normál fokozaton. Míg megszereztem a ládát elég nehéz volt a játék most valamivel könnyebb, meg kicsit pörgősebb is a rage miatt, rusholni kell nehogy elfogyjon a düh:D

    Nagyon addiktív a játék, bár a párbeszédes részek elég bénák. Egyik válasznál tök kedves a főhős másiknál meg egy paraszt, de mégsem lehet elmozdulni egy jellemirányba sem, pedig jó lett volna gonosz karakterrel is játszani. Például a mocsárban összevissza küldözgettek a békák a hülye zászlójukkal, és az egyik válaszlehetőségnél ott volt hogy a hősöd megelégelte a futkorászást, megtámadja a békát a várban. Na mondom úgyis elegem van ebből a köcsög békából, majd móresre tanítom le is gyűrtem a seregét. Majd ezután rákattintottam a várra, kíváncsi voltam mit szól az akciómhoz. Erre boldogan üdvözölt mit egy rég nem látott utazót, pedig két perce rúgtam szét a pofáját!!!
    Ezekre a dolgokra jobban odafigyelhettek volna de ennek ellenére nagyon élvezem.
  • Kandurex
    #1653
    használj démon egységeket, azok a legtápabbak ott
  • csokasg
    #1652
    royal snake az minden ellen jó:D
    black dragon nem igazán jó a tűz sebzés miatt a démonok ellen, akkor inkább emerald mert annak fizikai a támadása
    hunter jó lövősnek de kéne még 1: pl küklopsz ha találsz eleget vagy evil beholder vagy cannoneer
    unicornis meg horseman az meg olyan átlagos nem tudom helyettük mit kéne

    támadó varázslatban pedig egyértelműen geyser:) vagy ice snake ha kis területen vannak az ellenek
    aztán lehet használni a szokásos phantomot :)

    ill ajánlom h csináld meg a küldetést minél hamarabb ami adja a keru's swordot mivel +30% attackot ad a demonok ellen a +3 attack és intelligencia miatt:) ehhez balra fel kell menned a "levegőbe" és ott kb a 3. szigeten adják a küldit h menj át ultraxba a sárkányok világába és szerezd meg egy tojást... nem muszáj ellenük csatázni, el lehet simán lopni a tojást csak futni kell:D
  • Leland
    #1651
    Most mentem át a démonok földjére, és sajnos mindeki strong, meg very strong, elég nehéz így, illetve lehetetlen veszteség nélkül csatázni.
    Viszont rögtön az elején találtam egy mágust, akinél tudok venni unicorn-t és hunter-t, pont ennek a két egységemnek nincsenek utánpótlásai a csapatomban :)
    Valakinek ötlet, hogy mi a jó kombináció démonok ellen? Mert a tűzvarázslatok annyira nem... Illetve mely egységek a jók. Jelenleg vana a csapatomban Unicorn, hunter, royal snake, black dragon és horseman.
  • Leland
    #1650
    Biztos, mint a halál.
  • Zóanagyvarázsló
    #1649
    A sült patkányok hatása végül is biztosan permanens?
  • csokasg
    #1648
    ellenfél sárkányára is hatni kéne :)
  • Micsu
    #1647
    80%os a mágia elleni védelme nem 100