2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • HaaS
    #1966
    OFF: a fordításokról már volt szó, igen... de az komoly, hogy a második mágiát "Torz mágiá"-ra fordították? Valamelyik hsz-edben volt... mert ha igen, akkor röhögök még... :)
  • HaaS
    #1965
    Szép... hajrá:)!
  • Szid
    #1964
    Ez már a 2. volt. Nagyon jó ez a játék. Már 2 kolegámnak is ajánlottam, akik a nyakamra járnak azota a kérdéseikkel :o)
  • Djuree
    #1963
    sztem érdemes. kapsz jópár cuccot ami az elején jól fog jönni. meg xp-t is...
  • Prince23
    #1962
    Amúgy az elején a 3 tutorialt érdemes megcsinálni? átugrottam, skipeltem.
  • totya4
    #1961
    Nézegettem a kézikönyvet, de sajnos az van mint mindig és mindenhol, ha valami duplán van akkor szinte mindig ellentmondás van, az ember csak idegesíti magát feleslegesen. Itt van pl. a szellemi képesség:

    Kézikönyv:
    A hős szellemi képességei, a varázsló képességei, és a felvett tárgyak befolyásolják a varázslatok erejét. A sebzés, a támadó varázslatok segítségével, minden 1 pontnyi szellemi képességért cserébe 10%-kal nő. Minden 10 pontnyi szellemi képesség növeli a varázslat hatóidejét.

    Súgó a játékban:
    A szellemi képesség befolyásolja a mágikus támadásokat és varázslatokat. Minden hét pontnyi szellemi képesség 10%-al növeli a hős által okozott sebzés mértékét, és minden 15 pont, egy körrel megnöveli a varázslat hatóidejének mértékét.

    Na most akkor melyik igaz? Mert rohadtul nem mindegy :)
  • HaaS
    #1960
    Jaja, csak a spiritekkel vagy több, mint a dupla. Ez az első vagy a második csata volt vele? A második még komolyabb lesz...
  • Szid
    #1959
    Végre levertem saját magam dupláját is. Ha nincs a Ragebox felezo varázslata akkor nem sikerult volna.Így is csak az elf vadászaim meg a laovagjamiból maradt csak.A tobbinek kampec:oD
  • Djuree
    #1958
    ok ok én kérek elnézést. nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te.
  • totya4
    #1957
    Csak átfutottam és kinéztem magamnak 1-1 hsz-t, nem olvastam végig mind. Alapvetően a játékkal játszom ha van rá időm :)

    Zó: A lejjebi egység felsorolásból annyi kimaradt, hogy mivel az ágyús távolsági egység, az is kap +100% támadási módosítót.

    Régebben voltak pl. az ősi medvéim, de elfogytak, bár a törpéknél megint láttam őket. Ők erősek, plussz a kritikus támadásuk igen magas. Persze ahogy haladunk előre egyre erősebb ellenfelek jönnek magasabb támadás/védekezés értékkel...
  • csokasg
    #1956
    erre írtam én utána h nem így van... mert pl a parasztok azok kapnak + attackot ha sokan vannak....de más nem jut eszembe rajtuk kívül :)
  • totya4
    #1955
    "sajnos az emberek többsége eléggé...nem is mondom mert sértődés lenne:)"

    Egyetértek, itt vagy pl te.

    #1909-ben ezt írod:

    "amúgy az attack is nő ha több lényed van, tehát ha 10 oriásod van akkor nem 10xalapsebzést sebeznek hanem 10xalapsebzés+az attack módosító amit kapnak az egységek. minél több van egy egységtípusból annál nagyobb az attack módosító;) ezt látod is az attacknél meg a defensenél. asszem zárójelben van az eredeti és előtte a módosított;)"

    Okoska, próbáld ki hogy elbocsájtod az összes katonát az egységből egy kivételével, és meg fogod látni hogy az támadás/védekezés ugyanannyi marad. A támadás/védekezés (attack/defense) a hős tulajdonságaitól, illetve a tárgyak módosító hatásaitól függenek csak.
  • totya4
    #1954
    Most jelentette be a király hogy elrabolták a lányát. Tehát ami ez előtt van az mind meg van, kivéve a törpék alatti Démonok földje, meg ahová a törpe vasúttal vinne, tengeralattjáróval meg nem visz új helyre meg amúgy is lefagy.

    Csapat.

    Íjász. Távolsági. +100% megnövelt támadás. Varázslatnál sárkány nyíl 3-as szint, esetleg pontosság 2-es szint.

    Küklopsz. Távolsági. Nem sebez nagyot, de jó mert védi a gyenge többi távolsági harcos egységet ha az ellenség valahogy odakerül. Nem gyógyítható, mégse nagyon fogy.

    Lovag. Közelharci. Ez új egység, előtte a sima kardosok voltak, az volt a fő csapáserő. Egyelőre még nem tudom beválnak-e, túlságosan drágák, és hiába tudnak előreszaladni, ott kapnak is a pofájukra. Feltehetőleg más lesz helyettük, még keresgélek.

    Királykígyó. Közelharci. Egy kockán átcsap, tehát akkor tuti nem sebződik. Marha erős valahogy. Ha a béka nincs megcsókolva +100% támadás.

    Ágyúsok. Távolsági. Ez egy "muszáj" egység, a katapultosok jobbak voltak de sajnos elfogytak.

    Rend mágia 3-as szint.
    Torz mágia 2-es szint.
    Káosz mágia 1-es szint.

    A harci láda mindegyik szelleme aktív 17-21-13-10 -es szint ha sorba nézem. Tán varázslónak ilyen nincs. Kíváncsi vagy még valamire? :)
  • totya4
    #1953
    Szerintem te meg üsd fel a szótárt és keresd ki az indoklás kifejezést. Aztán próbálj alkotni egy 5-10 mondatból álló egybefüggő értelmes mondanivalót.
  • andrej
    #1952
    Szerintem meg Totya hagyd abba a játékot, túl összetett ez neked.
  • Zóanagyvarázsló
    #1951
    Hol tartasz és milyen csapatod van?
  • Zóanagyvarázsló
    #1950
    Az ökörségek mellett a szmájlit olvashattad volna, nem véletlenül volt ott ;)

    Egyébként én sem tudom elképzelni, hogy harcossal hogyan lehet veszteségek nélkül játszani, de majd egyszer kipróbálom. Mellesleg az inkvizítorokon kívül még nem volt semmiből sem hiányom, de ugye mágiával ez is kiküszöbölhető.

    Az viszont szerintem is kissé szerencsétlen, hogy mivel itt fix fajjal kezdünk, következő nekifutásra is eltart egy darabig, mire elf, törpe, élőhalott vagy éppen démoni egységeket tudunk szerezni. Azt szerintem kevésbé zavaró, hogy sárkányokat a játék harmadáig nem találni. (Nem tudom, hogy ebben mennyi a random, de a sárkányfészkekből nyilván midnen nekifutásra sárkányt lehet venni.)
  • totya4
    #1949
    Ez az "erős" meg "gyenge" stb. meghatározás a magyar verzióban teljesen értelmetlen. Lehet rosszul fordították, de értelmetlen. Lentebb volt szó ideális csapat összeállításról. Hát ez egy mese már látom, csak szívatás. Először is sárkány Kenyába sincs még, tehát hogy odarakom aztán az íjászok távolról elintézik az mese, mivel nem kapható, meg amúgy is elég sokat kell lövöldözni ahhoz hogy az ellen kimúljon. Elf íjász sincs még sehol, csak mint ellenfél. Pedig ránézésre a térkép fele már megvan. Továbbá fogynak az egységek, amik ugyan kaphatóak, de szinte mindenütt limitált számban, tehát ha elfogynak, más egység után kell nézni, ennyit az "ideálisról". Az hogy "nem kell egységet veszíteni" megint csak mese kedves Zó, igenis fogynak az egységek egy-egy csata során. Legalábbis harcos karakterrel. Kurvára nem lehet mindenkinek szuper páncélja, az ellenség meg szintén szeret távolról támadni, tehát evidens hogy hullani fognak az egységek. Vagy jön a boszi, akit semmi módon nem lehet leszedni az elején mert pl. mind mellé megy, aztán meg csinál egy cserét, a leggyengébb védelmű harcosokat teszi közvetlen a közelharcosai elé aztán szépen vagyunk. Persze tehetek rá páncél-varázst, de hát mindenkire nem tehetek, akkor eddig kire tettem hogy senki se hal meg? Maga a játék jó, csak ne olvasnék ennyi ökörséget itt :)
  • Zóanagyvarázsló
    #1948
    Nem kell egységet veszíteni, és a kkor a csaták csak hozzák a pénzt :)

    Fenrir: Én bezzeg hardon már annak örülök, ha meglátok egy strong/erős csapatot. Mondjuk a játék ezen szakaszában már nekik sincs értelme kiállni ellenem.
  • Djuree
    #1947
    ehhez van egy tweak egy előrébb linkelt oldalon. felrakod és nem fognak veled kiállni a very weak-ek meg a weak-ek.
  • Fenrir
    #1946
    A harcokat nem lehet valahogyan leszimulálni, hogy ne kelljen mindig belépni a táblás játékba? Kicsit unalmas már mikor az n+1-edik very weak ellenfél ellen harcolok mert éppen rámtámadt vagy elállta az utamat. Dögunalom mert esélyük sincs, de az időmet azt húzzák :\
  • Szid
    #1945
    Végre legyoztem Karadort. Elsore sikerult, pedig nemis volt fullos csapatom. Berepultem az ellen kozé 7 feketesárkánnyal, akiket elég hamar lenyomtak. De az elf nyilasok tényleg jók. Veluk sikerult osszetorni a kristályt, utánna meg már gyerekjáték volt az egész.
    Ha kiszedtem a piramisból a térképet, melyik király mit ad érte?
    Az emberek 250000aranyat, torpe valami mithrilpajzsot, az elf minden rúnából 10et. El lehet még valakinek a térképet adni, vagy csak ez a 3eshetoség van.
  • leslie666
    #1944
    Mennyiért szeretnéd? Megegyezünk.
  • Djuree
    #1943
    én nem örülök ha egy ilyen jó játékékot végigtolok. jó lenne ha sosem lenne vége;)
  • Djuree
    #1942
    fel kell vinni a kereskedés képességet 3. szintre és akkor teljes áron adhatod el a cuccokat. annyi pénzed lesz hogy el sem tudod költeni. de hogy fogyott el a pénzed? ennyi veszteséged volt a csatákban?
  • totus
    #1941
    El kell adni az erekjéket!!Én is így jártam,de épphogy elég volt a lóvé az utolsó csatára.Végre végigtoltam!!!!!!!!!!!!!!
  • nico000
    #1940
    Nem értem... Volt 900 ezrem de a csaták leszívták az összes pénzem. Hogy lehet pénzt szerezni?????
  • csokasg
    #1939
    hehe... milyen jó h nekem alapból be van kapcsolva a rejtett fájlok mutatása tc-ben:D különben én is néztem volna biztos:D
  • Djuree
    #1938
    ja ennek nagyon idióta mappája van, először én is néztem mint a moziban de aztán rájöttem a turpiszságra:)
  • Narxis
    #1937
    Ja, hát ez lol. Akkor nekifutok még ma egyszer, kösz.
  • Landor
    #1936
    Nekem vista64en fut. a king bounty mappája rejtett flaget kap azért nem látod.
  • Narxis
    #1935
    Üdv!

    Vistan nem megy a game? Amikor installálom rendszergazda módban akkor a végére mindig eltűnik az összes fájl, csak mappája marad. Csak XP-n megy?
  • csokasg
    #1934
    amúgy azért kaptad meg paladinnal egyből a feltámasztást mert ő azt a varázslatot kapja alapból ahogyan a varázsló a fireballt:) ez fix tudtommal:D
  • totus
    #1933
    Thx!Én is ezt az oldalt szoktam nézegetni.Ez elkerülte a figyelmemet.Kössz.Mek Ultrax-ba!!!
  • Djuree
    #1932
    húú ez hasznos kis link, el is mentem inségesebb időkre:D
  • Jocisan
    #1931
    06 - DEMONS' LAND
    22. Teleport ULTRAX-ba – Q = Journey into the Dragons' World – Sárkányföld. Ide erős csapattal gyere, mert a portál csak 1* nyílik meg. (TIPP:Ha gyenge a csapatod lopd el a tojást!)

    Térkép Itt!!!
  • totus
    #1930
    Végre szétvertem karadort!!Most a démonok földjén vagyok.Hogy tudok eljutni Ultrix-ba??Valami zafírtojást kell hoznom onnét!!!?????
  • Fenrir
    #1929
    Nem néztem meg az ágakat még nagyon, ezért nem is tünt fel.
  • HaaS
    #1928
    Na ja.
  • Djuree
    #1927
    elég lenne a manualt elolvasni, már akkor sem lenne ennyi hülye kérdés...sőt már a skillek átnézése is alap dolog, én ezzel kezdek egy ilyen játékot mindig....

    sajnos az emberek többsége eléggé...nem is mondom mert sértődés lenne:)