2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • csokasg
    #2046
    én meg téged nem értelek :D
    nem lehet eladni rúnaköveket hanem pénzért lehet venni a törpöknél :)
    maradt 50 rúnaköved??? abból még telt volna biztos egy-két képességre
    nem lehet h kevered a kristályokkal? vagy én nem tom
  • totya4
    #2045
    Ezt nem értem. A rúnaköveket el lehet adni? Rúnakőből maradt van 50. A képességek annyira lettek fejlesztve, amennyi a rúnakövekből tellett.
  • Landor
    #2044
    szerintem párszor azért vállalható :D
  • rotator
    #2043
    Nem tudtam, mert még nem vetemedtem vásárlásra. :S
  • Landor
    #2042
    egy kis matek sosem árt
  • Zóanagyvarázsló
    #2041
    25 rúnakő ára? Azt ugye tudod, hogy minél többször vásárolsz ugyanabból típusból, százezerrel emelkedik az ár?
  • rotator
    #2040
    Az 25 rúnakő ára, vagy a képességeket kimaxoltad?
  • totya4
    #2039
    Kicsit belehúztam, mert kezdett unalmassá válni. Végül is harcossal 30-as szint, és maradt kb. 2.5 millióm.
  • rotator
    #2038
    Kis kihagyás után újra elővettem. Very high morálú törpecsapatommal vidáman írtjuk az ellent elfföldön, de néha már kezd kicsit kevés lenni a kraft, pedig nincs szívem lecserélni őket, olyan jó látni, ahogy azokat a rettenetes sebzéseket beviszik. :) Démonföldön labdába se rúgunk egyelőre, viszont találtam ott 220 lovagot, valamint 800 inkvizítort, hmm... :)
  • Djuree
    #2037
    elvileg a crack a szar a patchhez. rakd fel az alap verziót és játssz azzak, a patchekhez még nincs műküdő crack...
  • Kaszi46
    #2036
    Sziasztok, az miért lehet hogy upper hadar-ban nem tudom linát aktiválni a chest of rage-nél? Igazából a közelben lévő királyi obelixet sem tudom elolvasni, illetve a mellette lévő pappal sem tudok szóba elegyedni. A "kurzor" aktív lesz amikor föléjük viszem,de hiába kattintgatok, nem történik semmi. Előtte és utána is rendben van minden, csak ezen a pályarészen vannak ezek a gondok.

    vkinek vmi ötlet?
  • HaaS
    #2035
    Már úgy értem, hogy manát ad haragért, alapból a kaszáscsávó jobb haragtermelésre, csak ha lassú, rá lehet segíteni az újratöltött inkvizítorokkal. Itt jegyezném meg azt is, hogy az inkvizítorok extra haragja független a számuktól. Nyugodtan fantomozzátok őket minimális manáért, a feltámasztásukat és a haragpluszt is ki tudod használni, csak utána tűnnek el.
  • HaaS
    #2034
    sanyiiiii: ha nem túl nehéz a csata, igazad van... keményebb csatáknál nem árt néha inkább 1 kiló hápé fölött verni minden ellenséges egységbe az első pillantban (1. lélek egyik skillje, sokadik szinten).

    andrej: jaja... működik. Ugyanígy a tárgyakkal is... érdemes megvenni minden használhatatlan dolgot, ha upgrade-elhető. Ha messze van rage-kút, vagy nincs tárgy, amiből tölthető a harag, nagyon jó lehet ez is.

    De a legegyszerűbb mégis az, hogy eleve max körül fejezed be a csatát. Persze, lehet hogy unalmas, de jól jön. Mikor kevés már az ellen, nyugodtan el lehet húzni a harc végét... alacsonyabb szinteken műxik a MagicSpring + Méregeső + Inkvizítor + Gift kombó, később a Fagyosszent kislány is szépen termel.
  • sanyiiiii
    #2033
    Hát, nekem erre tökéletesen megfelelt a kaszás csávó haragszívása.
  • andrej
    #2032
    Ha már a jó ötleteknél tartunk.
    Szerintem a manóvárat nem érdemes teljesen kitakarítani, hanem magaddal tudod vinni mint egy haragtöltőt, ha nagyon lecsökken harag egy gyors könnyű csata, és a harag majdnem maxon.
  • HaaS
    #2031
    Jaja, van néhány ilyen cucc, másra nem jó... megtartottam én is mindent, hátha, de kevés meglepetés van.

    Nem tudom, mennyire szerettek kattintgatni egyébként, de legutoljára mindenre nyomtam egy jobbklikket, hát voltak érdekes dolgok:)! Már a legeslegelején a sárkánytól elvett királylánybábu is mókás, de végig megéri a próbálkozás... és kicsit megtöri az egysíkú csatározásokat. Csak lestem, mikor mocsárföldön robbantani kell az üstöt, beleszagoltam a folyadékba és még azért is XP-t adott, "a rossz tapasztalat is tapasztalat" címszóval:). Ha nem az a a lombik volt, akkor javítsatok ki... jópár hasonló van.
    Már nem emlékszem, hogy ide írtam-é, de ha valaki köbö ott tart, akkor próbáljátok visszavinni a kezdőszigetre a koponyát Freedom Island keleti feléről. Ha nem rúgtátok fenéken a barbár (vagy milyen) muksót a kunyhóban (uezen a térképen a városban adott küldetést a tulaj, hogy tárgyalj vele), nagyon komoly pajzsot adott. Már ahhoz képest, hogy a játéknak igencsak az eleje még!
  • Djuree
    #2030
    el lehet adni ennyi.
  • farferi
    #2029
    Tudtommal csk eladni lehet az érméket.
  • Sancor
    #2028
    2003-as ra tudtok valamit mondani?
  • Fenrir
    #2027
    Megtaláltam az oldalt, de a link már halott :\
  • Djuree
    #2026
    végülis így is lehet érteni:) de még nem jelent meg. márciusban igérik...
  • Narxis
    #2025
    #2019
  • Djuree
    #2024
    "Már van kiegészítő?" ezt miből gondolod? még nincs....

    "Amúgy nektek nem monoton az x-edik harc után?" akkor monoton ha könnyű, nyomjad legnehezebb fokon, akkor nem lesz (annyira) monoton. sajna a csaták tényleg monotonok, de a q-k adagolják a hanglatot...
  • Narxis
    #2023
    Már van kiegészítő?

    Amúgy nektek nem monoton az x-edik harc után? Vagy lesz valami változás? Még az elején vagyok, nem hagyom abba mert nagyon szép, jók a zenék, megadja azt a kalandozós hangulatot, de jó lenne egy kis változatosság.
  • Djuree
    #2022
    hogyne lenne! fraps a neve;)
  • Skyline
    #2021
    Mostakkor nincs FPS kiiratós szpell?:
  • Skyline
    #2020
    Ah oks köszi a tippeket,de akkor inkább csókolgatom mert a kígyókat Zöld ládabarátom etetésére használtam eddig csak:D
  • Sancor
    #2019
    Nem rossz ötlet, a kiegészítő legjobb esetben is csak valamikor tavasz végén jut el hozzánk. Csináljunk addig egy alternatív fordítást. :)
  • HaaS
    #2018
    Szerintem helyből elmagyarázza az írásjelek használatát, hogy lehagytál egy vesszőt, és így rossz a te példád is:)!
    Különben se közösíts ki bennünket, nehogymán csak veled beszélgessen... olyan röhögőgörcseim vannak, hogy a kollégák nem értik mi van velem. Pedig majdnem lelkiismeret-furdalásom volt az írásaim miatt. Nem tudtam meggyőzni, hogy privátban beszéljük meg, ez van. Én megpróbáltam... legyen így.

    Fiúk, a "Nem létezik" vagy a "Ilyen nincs" az tényleg hihető Spell nevek? Csinálnom kéne egy Kábé magyarosítást, amolyan laza magyarost, tele marHaaSággal :)))!
  • Szid
    #2017
    Ha csinálsz neki gyereket és egy ideig lese tojod, akkor is visszaváltozik békává és jon a +100%attak a kígyóknak.

    Most vettem noul az elf hercegnot. Már kikérni i csak az Élet fájától lehetett. De hogy még a gyerekre is a fától kell áldást kérni...:o)))
  • Baelint
    #2016
    Ha van kígyó egységed, akkor ne csinálj neki gyereket, mert előbb-utóbb visszaváltozik békává és ad +100% attack bonust nekik :)
  • Sancor
    #2015
    Lebuktam.
    Nincs itt senki, csak te meg én.
    Én postolok Andrej, Narxis, Skyline és még Haas néven is. :)

    Egy vicc jut rólad az eszembe:
    autós hallja a rádióban "Egy őrült 160al száguldozik az autópályán szemben a forgalommal"; döbbenten felkiállt - Nem egy száz!!

    Figyelted, hogy senki nincs melletted? Gondolom nem, hozzászoktál más fórumokon...
  • Djuree
    #2014
    igaziból 10 paraszt vasvillákkal felszerelkezve simán lecsapna egy lovagot, ebben a játékban a lovag csapja szét a 10 paréjt. ennyi. nem kell ezen agyalni;) csak játszani...
  • totya4
    #2013
    Akkor meséld a saját szavaiddal hogy szerinted mondjuk 10 paraszt meg egy lovag csatája hogy zajlik le. Én már leírtam kétféleképpen is. :)
    Persze válaszolhatsz ennek a forráskérdésére is, tehát hogy miért nem adódik össze mondjuk a támadás értéke egységek csatája esetén. Ha nagyon érdekeset írsz, én is mondhatom majd hogy "próbálom nem észrevenni az ilyeneket a fórumokon,mint te.:D" :) Szóval egy kis agymunkát várnék, ami bizonyítaná a fikázáson kívül értelmes gondolataid is vannak.
  • HaaS
    #2012
    Totya4, lehet, hogy még nagyobb csalódást kell okoznom... és tényleg nem szívesen teszem.

    Igazából abból az egész hsz-ből annyi igaz, hogy a zöld szín a kedvencem.

    Így is lehetünk még barátok?
  • Narxis
    #2011
    ÁÁÁÁ ez a totya4 kész van, valami jó anyagon él szerintem.. :D
  • Skyline
    #2010
    Idéz a halál, egyszer elég volt beleolvasni a parasztok vs lovag elmejátékodba meg a többi hsz-ba,részemről ennyi elég is volt,próbálom nem észrevenni az ilyeneket a fórumokon,mint te.:D
  • totya4
    #2009
    Totya4 ne stresszeld magad inkább játsz valami számodra egyszerübb érthetőbb fps-t vagy kalandjátékot,ilyesmit,bármit csak ne ezt mert ahogy látom ez meghaladja a képességeidet,még a végén kikészülsz.:D

    Ez nem stressz, inkább szórakozás. Szórakoztat hogy omlanak össze önmagukat nagyágyúknak képzelő illetők amikor nem tudják indokolni az állításaikat. :) Egyébként mesélj, miből szűrted le hogy ez a játék túl bonyolult nekem? Írtam épp eleget, tehát van bőven támadási pont, idézz. Persze ne azt ahol kérdezek. :)
  • totya4
    #2008
    Szerintem viszont kár kiakadni ezen a nyomin, összesen egy a fórumban elfér

    2 napja regisztráltál és azzal kezded lenyomizol egy illetőt? Normális vagy te most úgy őszintén? Esetleg nem te vagy véletlenül "andrej" is, aki szintén minden indoklás nélkül beszólt nekem, de mikor kértem hogy indokoljon vinnyogva elbújt az anyukája szoknyája alá? Vagy esetleg még többen vagytok?

    Az nem baj ha valakinek más véleménye van, de akkor írja le konkrétan mi a baja, mert ha csak annyit ír hogy "nyomi" megy "szerencsétlen" azzal csak magát minősíti, és ez most mindenkinek szól aki ebbe a kategóriába esik.
  • totya4
    #2007
    Mondom én hogy jóban leszünk :)