2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Zóanagyvarázsló
    #2446
    Az 16:10-es képarány. Mondjuk szerintem vicc ezen lovagolni, de hát ez már az ő dolga.
  • Aradebil2
    #2445
    ööö nekem simán megy 1680*1050-ben
  • sherlock1
    #2444
    Hogy lehet visszaállítani a magyar feliratokat angolra?
  • Csokis
    #2443
    Meg is venném, ha végre kijavították volna a 16:9-es felbontások normális támogatását. Mivel sz@rnak rá, én meg nem veszem.
  • Aradebil2
    #2442
    persze hogy rúna
  • Szabi84
    #2441
    nabazz, egyik szemem sír, másik nevet
  • tototto
    #2440
    köszi visszamentem én is demonisba és tényleg ott volt fent egyik boltbancsak elkerülte a figyelmemet :)

    a piramisban levő térképet ti kinek adtátok el, inkább úgy kérdem mire cseréltétek el, a törpe +8védelmes páncélt, a király 250.000 aranyat, mágus 4*3 tekercset(ne ez lópikula), vagy elf 3*10 runa
    egyenlőre ennyit kérdeztem meg, de kiváncsi vagyok ti mit sefteltetek :D
  • bélanéni #2439
    Nekem a K'sB az elmúlt pár évben a kedvenc játékom volt, hihetetlen nagy felüdülés volt végigtolni. Több ilyen programot!!!
  • ricsa008
    #2438
    pedig igaz
    végre valamit mutat a nagy guru is
    remélem a dvd borítót is visszarakták
  • bélanéni #2437
    Hát ez E L K É P E S Z T Ő!!!!!
    Hihetetlen, most káprázik a szemem vagy tényleg az alig fél éves King's Bounty Legend a teljes játék a holnap megjelenő PCGURU-hoz???
    Én meg megvettem februárban 6.000 pengőért.
    Ha nem elírás, és még SC2 előzetes is van a lapban, minden elismerésem az övék és ajánlom mindenkinek aki kacsintgat a játék felé!!!
  • Aradebil2
    #2436
    én a sacrificet a démonoknál találtam egy boltban:) teljesen random az egész,pl az egész játék alatt nem találtam fire raint,az armored princessben meg már rögtön az elején:)
  • tototto
    #2435
    na démon földöd is jártam már, megszereztem a haas labirintusának kulcsát most léptem be oda, lassan vége a játéknak ez msot valami bug hogy még mindig nem kaptam meg? :D
  • tototto
    #2434
    én még mindig a sacrifice spellt szeretném megszerezni de mi ennek a magyar megfelelője, mert már a elfek után a dead valley meg a szürke pusztaság vagy mi a neve helyen járkálok a sárkányok között de mind hozzám képest "erős" és elkéne a segitség mikor és hol kéne megtalálni ezt a spellt és hogy műxik (mit csinál) pontosan, megköszönném ha valaki felvilágosítana
  • ollie
    #2433
    És angolul nem fogjátok forgalmazni? Az alapjáték is angolul kéne.
  • tototto
    #2432
    ez jól hangzik, emellett márcsak a disciples 3at várom magyarul, remélem az is magyarul lesz majd megvásárolható :)
  • vandyke
    #2431
    Sziasztok!

    Írásos szerződés még nincs róla, de szóban már megegyeztünk az 1C - Cenega kiadóval a King's Bounty: Armored Princess magyarországi forgalmazási jogairól. A lokalizációs anyagot 2 héten belül megkapjuk, de, megjelenési dátumról még nem tudok semmit.

    üdv,
    t.g.
  • lammaer
    #2430
    vagy megnyitni notepaddal az nfo vagy readme fajlt ami valoszinuleg ott van a letoltott fajlok kozt, es elolvasni mit irtak bele :)
  • ollie
    #2429
    Ja, meg kell venni.
  • Lacoka12
    #2428
    letöltötem a teljes verziot a netről de cd kulcsot kér hogy irjam be
  • 3P
    #2427
    Semmi gond, köszi. Majd csak elindul egyszer.

    Esetleg más ilyesmi?
  • RZednik
    #2426
    Sry, azt hittem ez már megy. Nem próbáltam ki, csak eszembe jutott, h van egy ilyen HoMM-os cucc.
  • 3P
    #2425
    köszi
  • Landor
    #2424
    5 másodperc alatt összeszedett információ a weboldalról ;>

    Register now to get exclusive information about the game and be among the first to join the Beta test
  • 3P
    #2423
    Köszi a linket. Rgisztáltam ide magam szépen végig nézem a tutorialt, de a játékot csak nem tudom elkezdeni. Valami tipp?
  • RZednik
    #2422
    Hát, esetleg ez?
    Heroes of Might & Magic: Kingdoms ;)
  • 3P
    #2421
    Van egy kicsit off kérdésem.
    Nincs ilyen Kings Bounty, vagy HOMM féle flashen játszható játék?
    Nyár van és kevés bent az irodában a meló, de csak weben futtatható játék jöhet szóba. Szóval ismer valaki ilyet?
  • Jocisan
    #2420
    Sziasztok!
    Jó hír: King's Bounty: Armored Princess - Oroszról- Angolra!
    A King's Bounty: Armored Princess orosz feliratait lecseréli angolra.

    Nem 100%-os, de játszható lesz így a játék! A file neve: (oc_ses.kfs).
    Ezt kell bemásolni a A játék főkönyvtára\sessions\addon\és itt felülírni a létező filet.
    Csinálj biztonsági mentést az egész jétékról, bár nálam rögtön elindult hiba nélkül!
    Én az orosz 1.0 verzióra tettem fel! A filet a letöltések\Patch&Mod\könyvtár 2. oldaláról tudjátok tölteni! Jó játékot!



    Letöltés!!!

    Jó játékot!
  • Landor
    #2419
  • Aradebil2
    #2418
    Végigtoltam,kb 430 ponttal,normal fokozaton,83 nap alatt,mage-el,elsőre nem is annyira rossz sztem:) jó kis game volt
  • Aradebil2
    #2417
    huh megcsináltam Karadort...32 körig tartott,de végül royal thornsoknak hála sikerült behúznom a kötelezőt:)
    a csapatomban volt 13k leadership mellett: royal thorns,inquisitor,black unicorn,knight,royal snake ;)
  • Aradebil2
    #2416
    tudtok adni egy tippet hogy merre találhatok royal thornst,lehetőleg nagy mennyiségben?:)
  • livin
    #2415
    #2385 erre még mindig semmi?
  • Aradebil2
    #2414
    akkor ez pech:(

    Ez a Karador kemény csávó,egy ideig felfüggesztem a vár ostromát,pedig már 25-ös vagyok:(
  • Jocisan
    #2413
    Szia!
    Véletlenszerűen generálja a gép!
  • Aradebil2
    #2412
    fire raint és armageddon tekercset honnan lehetne szerezni?
  • Landor
    #2411
  • Aradebil2
    #2410
    nah lassan végigszenvedem most nyáron a gamet....most tartok 59. napnál,de ebből legalább 30 azzal ment el,hogy rohangálok át a fél világon csapatok után,pedig egy adaggal simán lenyomok 4-5 stronger csapatot
    Most átnyargalok hullákra,talán akkor nem kell annyit császkálni,de ez így hamar el tudja venni a kedvemet :S
  • Sheltem
    #2409
    Hát gyerekek a pain skullt nagyon megéri upgradelni dead skullá(bár nem egyszerű mert 50 csatát kell lenyomni fél hpval ami az elfektől már okozhat kis gondot) de ad a dead skull +5 attack +5 intelligencet. Így most lvl22n van 35 intem Szerintem ez már elég jónak számít a játék vége felé is. Manám lehetne több az 124 most itemekkel, olyan 150 már elég lenne.
  • Zóanagyvarázsló
    #2408
    Csak egyszer.
  • Sheltem
    #2407
    1 kérdés:
    Ha feonorát kidobom(ki akarom próbálni a törpe illetve az elf morált növelő feleségeket) utána újra hozzámjön valahogy? Vagy 1 nőt egyszer lehet elvenni ?