5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • armageddon666
    #4624
    Sera Guardian. Ott van az alján. És azért nem felismerhetetlen :D
  • Noodlee
    #4623
    Pedig abból akar lenni :P
  • IMYke2.0.0.0
    #4622
    Akkor nem vagyok egyedül - én is értetlenül állok a dolog előtt.

    Mert, ha mondjuk egy Borderlands szörnyike akarna lenni, akkor értékelhetném.
    Absztrakt (agyament) rajként elmegy. Minden más értelemben: inkább fektetné másba az energiáit a rajzoló.
  • Inquisitor
    #4621
    Ez mi: :)
  • ManoNegra
    #4620
  • Inquisitor
    #4619
    Szerintem meg jó ötlet volt a sorrend, ha a DLC-k készek, akkor a többi már "hamar" kész lesz. Hajrá!
    Úgy is akarok venni egy GOTY kiadást. Néha jó lesz majd egy fél órára belemászni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #4618
    Ezért nem tűnik olyan gyorsnak a haladási tempóm :((
  • Inquisitor
    #4617
    Az tök jó, bár szvsz a három DLC területe az sokkal nagyobb mint a 3 teljes terület.
  • IMYke2.0.0.0
    #4616
    Százalékot nem tudok adni - tovább tartana annak kiderítése, mint maga a fordítás :))) - de megnyugtatásul közölném:
    - 3 teljes terület magyar
    - 3 DLC teljesen magyar
  • Inquisitor
    #4615
    Van valakinek tippje, hogy az Intelstellar Assasin Ninja Clap Trap-et hogy a rákba lehet hazavágni?

    "Kaphatnék még egy utolsó lövést ebből a kiváló minőségi Jacob féle kézilőfegyverből?"
  • llkobe
    #4614
    Nagyon várjuk a honosítást, kaphatunk egy helyzetjelentést?
  • MerlinW
    #4613
    Teleport portálokban tudod elindítani. A lista végén vannak.
  • Noodlee
    #4612
    Játékon belül vannak, nem kell/lehet külön elindítani.
  • Clay
    #4611
    Miután végig vittem az alapjátékot, hogyan lehet a kiegészítőket elindítani?
  • armageddon666
    #4610
    ez jutott eszembe

    am nem rossz :D
  • Sir Cryalot
    #4609
    [URL=http://ow.ly/4XfmZ]Ez meg az atlas vs. "eyeballs" téma miatt érdekes.[/URL]
  • IMYke2.0.0.0
    #4608
    "Atlas regrets that you are on its 'must die' list and hopes that you will continue to use our products should you survive this encounter."
    :)))))))))
  • ratgab
    #4607
    Ez vajon honnan ismerős zene....
  • Optimus Prime
    #4606
    Ha a játék hangulata, stílusa érdekel én azt mondanám részben western, részben olyan.. borderland :) feeling. Egyébként olyan, mint egy RPG felvehetsz questeket, majd ahogy neked tetszik teljesíted őket, vehetsz cuccokat, de persze van loot is. De ha itt meghalsz, akkor egy U-New checkpointhoz teleportálódsz (kicsit Sliders vagy Stargate típusú féregjáraton át).

    Ha érdekel az achievement, akkor Steamen vedd meg, ha nem számít akkor bárhol és tényleg érdemes a GOTY kiadást beszerezni, bár az alap játék is jól gyakható.

    Újfent mosolyogva olvasom, hogy sokaknak brutál gépen akad a játék. Az én gépemen meg full grafikán, azaz minden effekttel, Vsync, AA 1440x900-on simán megy. Az Unreal3 engine egyébként is piszok jól optimalizált, nekem 3 Ghz Celeronnal is anno csak a Batman AA demója szenvedett.
  • Inquisitor
    #4605
    Nekem AMD Phenom 810 procival, 4GB rammal, és egy HD4730-al (ami gyenge, de legalább sokat fogyaszt és hangos) elég normálisan megy, igaz "kis" felbontásban 1280-ban használom, de maxra állítva. A nevezett város néha nálam is beszaggat, de van, hogy órákig nyomom és nem, igaziból nem értem mitől függ, talán a memóriában maradt szeméttől? De mint írtam elég ritkán csinálja.

    Alien fegyvereket hol lehet szerezni? Azt hiszem túlságosan előrefutottam a DLC dolgokhoz és valahol kimaradtak ezek ...
  • IMYke2.0.0.0
    #4604
    Haladunk vele. :)
  • Rony94
    #4603
    Oké, de nem ezt kérdeztem. :D
  • lolSL
    #4602
    game of the year változatot szerezd be ami tartalmazza az összes dlc-t.
  • Rony94
    #4601
    1: Majd a nyáron lehet megvenném ezt a játékot és az lenne a kérdésem hogy érdemes megvenni a DLC-ket vagy anélkül is élvezetes? És amúgy is miféle játék ez? Ne mondjátok hogy olyan mint a Diablo mert azzal még nem játszottam. :D

    2:Kedves Imi, hogy állunk a magyarítással kb.? :)
  • PunkZoli
    #4600
    nekem meg megcsinálhatná valaki a 20köröset, akinek van steame, kap acsivmentet
    van egy 8 as karakterem ,bejössz egy maxolttal és hiphopp megvan
    a lényeg, hogy moxxis dlc meglegyen
    frenc: punkzoli
  • BlueRain
    #4599
    én most kezdtem újra a játékot, igaz, már mindegyik karakterem maxon van, de újra indítottam egy hunter level 1-en. Akinek van kedve, csatlakozhat. Id-m: boom6991. De én is szívesen segítek másnak, ha elakadna vagy csak úgy szimplán.
  • ProEvoFan
    #4598
    egy kicsit tényleg jobb lett, köszi:)
    de igazából az bosszant, hogy a 6950 2GB kariamt átlagban 48%ban használja ki a játék....:(
  • Sir Cryalot
    #4597
    Nekem 120fps-t megy stereo3d 720p-be (azaz majdnem annyi pixel mint a fullHD) az idő 90%-ban , SLI 9800GTX-kszel

    Triple buffert nagyon szereti. Persze durva geometriánál nekem is leesik ...

    60-ra : ))
  • armageddon666
    #4596
    Azért Unreal Engine 3nál ne kelljen már említett vasak mellett kompromisszumot kötni :)

    Am úgy rémlik egy hatalmas nVidia logó díszeleg a játék elején, szal ha 4890nél akad azt még meg is érteném talán, viszont GTX560Ti-nél? :D
  • Sir Cryalot
    #4595
    -triple buffer a titok nyittya' , kapcsold be, az AA-t meg kapcsold ki , és igenis jól optimalizált a területekhez mérten
  • mooo
    #4594
    Nem a legjobban optimalizált,nekem HD4890videokártyám van és core2quad Q9550
    és bizony eléggé be tud lassulni pár helyen,de van ahol szépen fut.Ha az árnyékokat kikapcsolom,akkor viszont szépen fut,lehet neked is megoldaná.
  • ProEvoFan
    #4593
    Tisztelettel érdeklődnék, h kinek hogy fut a játék, mert több havernak és nekem pl a robotos DLCben a kezdő városban iszonyat szaggat (15-25pfs...), és bizonyos nagyon árnyékos területeken is...bosszantó a helyzet, mert i5core 2500k+6950 2gb és GTX560Ti szintű gépeken lassul be ennyire...valakinek valami ötlet?
  • armageddon666
    #4592
    Mi haverokkal végigtoltuk P1-en, aztán elkezdtük P2-t, és még eléggé az elején átmentünk P2 DLCkre. Na Knoxxnál most megakadtunk, szóval vissza rendes küldikhez. Aztán azóta nem volt úgy hogy mindhárman ráértünk :\
  • Inquisitor
    #4591
    Én erre nem tudok válaszolni. Eddig úgy látom ha nem az alapküldetések után próbálkozol, hanem közben, akkor kb. annyira nehezek csak. Más tészta, hogy lehet spoileres küldetések is lesznek ...
  • lalakov
    #4590
    Lehet valamit kezdeni a DLC-kel, hogy ne legyenek túl könnyűek (P1), de ne legyenek túl nehezek sem(P2)?
  • IMYke2.0.0.0
    #4589
  • armageddon666
    #4588
    Szerintem gagyin hangzik és nem illik a környezetbe, a karakterhez sem igazán. Mármint mondod valaha is magyarban hogy kemény, mint a tégla vagy valami? :D Betont inkább használjuk így. Szerintem ez így faja, és úgy mondom ezt, hogy alapvetően nem szeretem a fordításokat, pláne nem a nevek lefordítását. (Még ha szükségesnek is találom racionálisan tekintve)
  • Rowlend
    #4587
    Szerintem jobb a beton. :)
  • wesker24
    #4586
    Mi bajod a Téglával ? Nem jó a hangzása ? Vagy nem illik bele a környezetbe ?
  • pointer4
    #4585
    De Imi, az nem azt jelenti :D