5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • armageddon666
    #4744
    Szerintem átversz. Olyan nincs hogy ékezet a kódban.
  • Shad01
    #4743
    Én is megvettem. Majd kipróbálhatjuk milyen multiban.
  • KondorKhan
    #4742
    Ma vettem meg steamen a GOTY Editiont! Vegyetek fel és zúzzuk multiba :D

    steam név: tkondor
  • Optimus Prime
    #4741
    Steamen most 75% sale van minden Borderlands címre. Sima, GOTY, DLC-k.
    Érdemes a DLC-ket megvenni? Az első kettő SecuRom-os. :S
  • EnZsolt
    #4740
    Mondjuk a magyarítás nem fog érinteni, de elég széles vigyorral fogom megvásárolni én is biztos :)
  • handrx
    #4739
    Oké oké...
    De én a GalaxisNeten és az 576-ban szoktam nézelődni.
    Ott nem volt soha PC-s GOTY, én legalább is nem találtam 1x sem! :S

    Külföldi oldalakról nem rendelek, se angol nyelvtudásom se bankszámlám, ergo bank kártyám nincs. Persze gondolom lehet utánvétel is. :)

    Na mind1. Lehet meg veszem Rony94 által ajánlott oldalról. :)

    Közben meg néztem 1490 ft a plusz költség :D. Gnet meg az 576 is csak 990ft pluszt számol fel.

    Tud valaki esetleg magyarországi boltot ahol kapható, nem túl magas plusz kültséggel?

    Vagy lehet kivárom a novemberi 576-os megjelenést, és 1 pesti ismerőssel megvetetem, spórolok 990 ft minimum! :D$$
  • vzajcev
    #4738
    "Unique access code: MAJD-BIZTOS-BEÍROM-IDE-PUPÁKOK" nem müxik a kód
  • Jani21
    #4737
    Annyival egészíteném ki, hogy az én - szintén angol földi - példányomban a DLC-k lemezen voltak.
  • IMYke2.0.0.0
    #4736
    itt pedig a szöveges tartalma:



    2010. nov. 08. 11:09 #11955

    Kibontottam a "Borderlands GOTY"-mat.

    * DVD9
    * Kézikönyv (angol, 29 oldal)
    * DLC Token Code lapocska, hátoldalán ismertető - azaz a DLC-k letölthetők [WTF?]
    * A3-as, kétoldalas poszter - egyik oldalán az ismert ujjai fejéhez tartó alak, és a karakterek - másik oldalán Pandola keleti partvidékének térképe, amolyan "Borderlands"-es stílusban
    * és egy fehér lapocska:

    "Congratulations! You kick ass and chew bubblegum!
    DUKE NUKEM FOREVER FIRST ACCESS
    Visit www.dukenukem.com/access/
    and follow the instructions

    Unique access code: MAJD-BIZTOS-BEÍROM-IDE-PUPÁKOK"

    És középen napszemüvegben ott feszít a Herceg.
  • IMYke2.0.0.0
    #4735
    Itt a bizonyíték.
  • IMYke2.0.0.0
    #4734
    Hol voltál eddig?
    Nekem már régóta megvan a "GOTY" - angol földről lett berendelve, és megérkezve: 2010. november első hete.
  • Rony94
    #4733
    Igazából itt már régóta itt volt!
  • handrx
    #4732
    Igen én is kaptam katalógust.
    Meg is örültem hogy végre, picivel több mint 1 évvel a megjelenés után végre nálunk is lehet kapni a GOTY-t PC-re. Mert ugye tavaly októberben jelent meg, de hazánkban csak konzolra jött ki :S

    De most talán a PC-sek is részesei lehetnek végre a komplett játéknak eredetibe! :D $$

    Már azt hittem mostanság lehet megvenni, de hiába kerestem a neten. Néztem a katalógust, az aprobetűs részt... megjelenés November. Óóóó Bakker :@ :D
  • Rony94
    #4731
    Az 576 Kbyte katalógusa szerint novemberben a Borderlands GotY 4999Ft lesz. Gondoltam szólok. És mivel a magyarítás is nem soká kész így örömmel fogom megvásárolni. :)
  • Seib
    #4730
    kicsit megkésve, pár napja kezdtem el a játékot. Online sajnos nem nagyon találkozok magyarokkal. ha valakinek kedve van tolni vegyen fel barátnak és mehet a menet:] EvilSeib néven nagyok fent.
  • fib
    #4729
    Pancser voltam, rendszergazdaként elindult.
    bocsi , köszi.
  • rumkola
    #4728
    indítsd kompatibilitással xp sp3 módban a setup.exe-t, hátha
  • fib
    #4727

    Mivel nemsokára elkészül a magyarítás arra gondoltam felrakom a játékot win 7 alá, de ba...ná meg error-t ír ki mikor elkezdené a telepítést.
    van valakinek valami ötlete ?
    köszi
  • Fpocok
    #4726
    Nem egy trezort, hanem A Trezort.

    "Valami hangzatos név kell, ami érdeklődés kelt, a Trezor nem ilyen szerintem!"

    Hát... szerintem meg a kamra nem hangzik érdekesen. Ráadásul kamráról az jut eszembe, ahol a befötteket meg ubikat tartja az ember. A trezornak meg van egy kis "egzotikus" íze.
  • Hunter of Deer
    #4725
    csak soloban.
    nemtudom mennyi idom lesz jatszani de lehet inkabb megvarom a magyaritast :)
  • armageddon666
    #4724
    Kell egy Hellfire meg egy Double Anarchy, onnantól legyőzhetetlen vagy :D
    Phoenix-t célszerű kitenni, meg az On Kill skilleket. Nem tudom solo vagy coopot akarsz, mert én pl. a gyógyítást kihagytam, mert van egy medic roland haverom :)
  • MerlinW
    #4723
    Siren-nel gyakorlatilag mindegy, ő a játék terminátora. A láthatatlan spec képességét és a hozzátartozó hp regen + dmg-t kimaxolod és gyakorlatilag halhatatlan leszel (már amennyiben okosan használod).
  • Hunter of Deer
    #4722
    hali! kezdtem egy sirent. esetleg valaki tudna mutatni egy jo skill treet hozza. ehhez a karihoz nem igen ertek, eddig egy huntert toltam lvl 55 most.
    thx! (de a huntert meguntam most a zombie dlc-nel)
  • ratgab
    #4721
    Boltív a Vault (Mint írtam többször végigvittem már én is)! Felőlem lehet kapu is... " Keressük meg a Kapu-t"... Húú de izgalmasan hangzik.
  • armageddon666
    #4720
    Vagy amennyiben nem az a hely a Vault, hanem az a boltív amiből kijön japán csápos erőszakoló, akkor meg legyen a neve: A Kapu ?
  • armageddon666
    #4719
    Most lépjek be és csináljak screenshotokat, vagy beírod magadtól youtube keresőjébe, hogy Borderlands Vault.
  • ManoNegra
    #4718
    És ha egyszerüen csak kincs lenne?
  • ratgab
    #4717
    Nem fogunk megegyezni! Engem egy Trezor nem aljz föl.... Ellenben egy Barlang már inkább... De viccet félretéve miért ne maradhatna Vault és kész?
  • ratgab
    #4716
    Az még nem a Vault volt! Annak más volt a neve! A Vault csak a legvégén volt, mikor az általad is hajkurászott Fragmenteket kellett használni!
  • ratgab
    #4715
    Nem azt írtam, hogy el volt zárva, hanem nem őrizte a kutya se(legalábbis nem úgy, mint egy bankban... tehát nem Trezor jelleggel, jobban mondva nekem nem egy Trezor jut róla eszembe).

    Végigjátszottam többször is!
  • armageddon666
    #4714
    Hát mindenképp izgalmasabban hangzik, mint a Kamra vagy a Barlang :D
  • armageddon666
    #4713
    Végülis havazott, lehetett látni az eget, a felhőket. Tényleg tök zárt mint egy barlang. Biztos csak el van varázsolva a plafon mint a Herri Pottyerben.
  • armageddon666
    #4712
    Nem ez a helyzet? Emlékeim szerint el volt zárva eléggé... Lehet más játékot játszottunk, én valami Vault key fragments dolgokat gyűjtögettem.

  • ratgab
    #4711
    Közelítsük meg másfelől: Téged izgalommal töltene el, hogy egy "Trezor"-t keresnél, mikor tele van hányva a játék kisebb méretű páncélszekrényekkel?

    Valami hangzatos név kell, ami érdeklődés kelt, a Trezor nem ilyen szerintem!
  • ratgab
    #4710
    Nyitott ám a lópikulát....
  • ratgab
    #4709
    Nem teljesen értek egyet, mivel a Trezor a bankoknak a elzárható páncélszekrényét jelenti és itt egyértelműen nem ez a helyzet, ez csak egy "Kincseskamra" gyakorlatilag.

    Trezor egy folyamatosan őrzött dolog.... Más történetekben sem Trezor-t keresnek hanem a kincs lelőhelyét!

    De ha ennyire fura (egyébként a Kamra se a leghelyesebb) ez a fordítás egyeseknek, akkor miért ne marahatna csak simán Vault? Igazából nem is derül ki a történetből, hogy egy Kincseskamráról, Bunkerről, vagy másik dimenzióról van szó (ez is lehet, az is lehet), így miért ne maradhatna a Misztikus nevű Vault (Mint pl. annak idején Eldorádót keresték és mindenki tudta, hogy az egy kincsekkel teli aranyváros... mégsem az utóbbi hosszú elnevezést használták)!
  • IMYke2.0.0.0
    #4708
    Hajlok arra is.
  • armageddon666
    #4707
    Az úgy rémlik mondjuk, hogy egyértelműen le lett szavazva :D
  • Sir Quno Jedi
    #4706
    jah látom volt
  • Sir Quno Jedi
    #4705
    kincseskamra akkor már