5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Fpocok
    #4784
    Tényleg?
    Jobb később, mint "soon"...
  • PunkZoli
    #4783
    cloud a saveknek:D
  • MerlinW
    #4782
    Anyám, mi ez a másfél gigás peccs?:)
  • Tatyla
    #4781
    na egy hét után (mivel múlthét szombaton vettem)és 32 óra játék után eljutottam az első végigjátszás végére és a kiegeket még nem is láttam ,level 36 vagyok jelenleg...
  • Fpocok
    #4780
    Szerintem mindegy. Játék, patch, zombis, general, robotos.
  • gabo91
    #4779
    Helo.

    Kérhetnék egy telepítési sorrendet. Milyen sorrendben tegyem fel a patcheket és a dlc-ket? Vagy elég a 1.4.1 aztán rá tetszőlegesen a dlc-k?
    Köszi előre is!
  • blackcalibra
    #4778
    Kb. mikorra datálható a magyarítás?
  • handrx
    #4777
    Igazad van!!! Jó nagy barom vagyok hogy a legfontosabbat kihagytam! :D :@

    Borderlands 2 kamerás gameplay videó
  • KondorKhan
    #4776
    azért egy link nem ártott volna....
  • handrx
    #4775
    Ki szivárgott Borderlandds 2 gameplay!!!
    Nézzétek amíg még fent van! :)

    14 perc hosszú, kamerás felvétel!
  • Fabio Capello
    #4774
    már megint nőzöl, mi? :D
  • Noodlee
    #4773
    Nem egészen pontos a megfogalmazás.
    Egyértelmű, hogy olyan fegyver kell, amit a skillek tunningolnak. Hogy milyen elementális sebzés az, ami a legjobb, olyan nincs, minden lényt más visz jobban.
  • Tatyla
    #4772
    kéne kis tanács,soldierként milyen fegyvert ajánlotok mert már annyi féle van és eléggé elbizonytalanodtam,most vagyok level 27?
  • llkobe
    #4771
    Beállnék a sorba, nagyon várós! Nagy riszpekt a honosító kollégának, ha megadja a címét küldök neki sört.
  • xerb
    #4770
    Én is nagyon várom , és igen , respect :)
  • Shad01
    #4769
    Már nagyon várjuk!
  • IMYke2.0.0.0
    #4768
    Nincs baj :)

    Csúszni fogok - sajnos.
    Becsúszott egy néhány estés más dolog.
    De igyekszem.
  • Tatyla
    #4767
    hajrá,hajrá már 22-es vagyok újrajátszásnál már jó lenne
  • fib
    #4766
    Ezt írta i2k. ( remélem nem haragszik meg a bemásolás miatt )
    Respect a fordítónak.
    Ami valójában a jövő havi (szeptember első hete) 1. kiadásban csúcsosodik ki

    Magamnak adtam az augusztus 31-es határidőt, a fordítás befejezésére.
    Szeptember első hetének valamelyik napján kerül a netre az 1. verzió, és a visszajelzéseitek alapján finomodik a fordítás.

    Szeretném ezt az eljárást minden jövőbeli honosításomnál is eljátszani [meghatározott dátumig befejezni, utána kiadni, majd a segítségetekkel véglegesíteni].
  • fib
    #4765
    A magyarítások portálon azt írta i2k ha jól emlékszem, hogy holnap jön egy olyan beta verzió, majd a hozzászólások alapján jön majd a végleges verzió.
  • Jaka923
    #4764
    Félkész verziót biztos nem fognak kiadni. Amúgy már nagyon a végén jár.
  • Shad01
    #4763
    Hogy áll a magyarítás? Most kezdtünk új játékot a bátyámmal, és ő nem túl jó angolból.
    A félkéséz verzió is érdekelne.
  • Noodlee
    #4762
    Emlékeim szerint ez port beállítási gond, ami nem feltétlenül a te hibád.
  • Areyn
    #4761
    régebben játszottam vele akkor volt ilyen gondom de ujraraktam és megoldódott. esetleg próbáld ki.
    nézzétek meg ezt a linket, facebook alkalmazás, csak engedélyezni kell semmi több. előre is köszi aki segit :) link
  • Gubberx
    #4760
    Másnak is van olyan problémája hogy ha online szeretne játszani akkor vagy nem tud csatlakozni a szerverhez vagy ha igen mielőtt betöltene szétdob hibával?
  • Sir Cryalot
    #4759
    Tuti átvariálják a skilleket, csomó fölösleges van és 1-2 igazán jó build.
  • Tatyla
    #4758
    közben megtaláltam melyik inibe kell bemásolni mit más fórumban.
  • wedge31
    #4757
    Szerintem ezzel egyszerübb.
  • Tatyla
    #4756
    FOV-ot valahol a configban lehet variálni?
  • Shad01
    #4755
    Én az elsőt preferálom, azon belül azokat a képességeket, amik növelik a fegyverek hatékonyságát. A másik két irány inkápp támogató, aminek akkor van értelme, ha nem egyedül játszol.
    A kettes ágból csak a municiótöltést növeltem, hogy ne kelljen lőszerre költenem.

    Magasabb szinten lesznek olyan kiegészítők (olyan mint a pajzs és a gránátmód), amik egyszerre több skillt is növelnek.
    De azt nem tudom, hogy ha valamelyik 5-ön van, ahhoz hozzáadódik-e a plusz érték.
  • Tatyla
    #4754
    soldier-el milyen single szintezos talent tree-t ajanlotok?
  • MerlinW
    #4753
    Csak euro-val tudsz vásárolni Steam-en az unión belül (kivéve a britek). Legközelebb nézd a sima európai Steam weboldalt, és ne az amerikait:)
  • Gubberx
    #4752
    Ennyiért best buy volt, én is megvettem :D Bár elég lehúzós a steam mert a kosárba rakásik 7.5 dollár volt fizetésnél már euro :D
  • MerlinW
    #4751
    Mikor a teleportnál kiválasztod a DLC-k helyszínét, felugrik egy aktiváló ablak, ahova be kell írnod az adott DLC kulccsát.
  • IMYke2.0.0.0
    #4750
    Ott van az - de nem a földön, hanem felette, a perem közelében.
  • Shad01
    #4749
    Tudja valaki, hogy Arid badlands-on a combat rifle küldetésben a combat rifle sight hol a fenében található?
    Ahol a térkép jelzi ott nem találom.
  • IMYke2.0.0.0
    #4748
    Nem kell hozzáadni.
    Feltelepíted őket, és a játékon belül elérhetők lesznek a 'transzport állomásoknál' - az úticélok között, a lista végén.
  • Tatyla
    #4747
    a dlc-ket játékon belül hol kell hozzáadni ha megvettem a GOTY-t?
  • IMYke2.0.0.0
    #4746
    DE, mivel itt mindenki okos, így senkit sem tudtam átverni.
  • IMYke2.0.0.0
    #4745
    Megfogtál - tényleg mindenkit átvertem :)