5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • Sheltem
    #4904
    Okés este felveszlek. Milyen szintű karaktere(i)d van(nak) ?
  • wesker24
    #4903
    Az csak majd a PT2-ben a második végigjátszás alkalmával lesz !

    Mert a PT2-ben már nagyobb eséllyel dob sárga vagy narancs cuccokat !
  • ffxi
    #4902
    Pedig többször is voltam online. Nem értem :(
    Skype: chungee85
  • Sheltem
    #4901
    Megjelentél a friendlistámban, de akármikor néztük nem voltál online. Legjobb lesz ha Skypera is felvesszük egymást, az a biztos.

    Más: Srácok láttam, hogy vannak akik linkeltek be képeket arany színű fegyverekről(Vagy legyen narancssárga mindegy).

    Mi lvl28-30 körül járunk de még nem láttam 1db ilyen fegyvert sem(fehér, zöld, kék, lila volt már bőven).

    Valamelyik kiegészítőben jelennek ezek meg?
  • ffxi
    #4900
    Nem kaptam meghívót. Vagy én vegyelek fel?
  • ffxi
    #4899
    Elnézést. Nem tudtam felmenni steam-re az elmúlt napokban. Ma felmegyek.
  • Sheltem
    #4898
    Köszi szépen!

    Csak a vsyncet kapcsoltam be benne.

    ffxi hiába adtalak hozzá friendlisthez nem jelentél meg a listában(gyanítom ha elfogadtad csak utána leszel ott).

    Ma olyan 18:30 tól leszek meló után, ha van kedved gyere.
    Munkatársam holnap vesz tápot(holnap lesz fizu) így ő ma még nem lesz.
    Lvl11 vagyok még csak egyébként(hunter sniper).
  • MerlinW
    #4897
    Használd ezt:
    Borderlands Advanced Config
  • handrx
    #4896
    A játékban nincs lehetőség a bekapcsolására. Vagy is a videokártya driverben kell rá erőltetni!
  • Sheltem
    #4895
    Küldtem friend inviteot.

    Srácok a vsyncet hogyan lehet bekapcsolni ?

    Ez az egy dolog van amit nem találtam meg.
  • ffxi
    #4894
    Ha csatizhatnék. Akkor vegyetek fel. chungeee
  • Sheltem
    #4893
    Na megvettem (cdgalaxisban).

    Szép igényes papírtokon belül van a dvd tok(pirospont).
    Azért, hogy ne legyen minden tökéletes, munkatársamnak akivel játszottunk volna coopban, beszart a tápja...

    Sebaj majd holnap :) Addig letöltöm a tartalmakat hozzá a hivatalos oldalról.
  • mooo
    #4892
    Steamesben vannak achievmentek,ha azok nem érdekelnek akkor mindegy.
  • Sheltem
    #4891
    Köszönöm szépen srácok.
  • MerlinW
    #4890
    "olvastam olyasmit, hogy steamesnél az account adatai a szerveren vannak tárolva, dobozosnál a vinyón?"

    Mindkét esetben Gamespy account kell, tehát tök mindegy melyiket veszed. Egyébként egyik játéknál sem számít, hogy dobozos vagy Steam-es-e.
  • ManoNegra
    #4889
    Tudomásom szerint semmi bajod nem lesz belőle. Nekem is dobozos van, de megy a multi warezzel is. Viszont ez a játék megéri a pénzét!
  • Sheltem
    #4888
    Sziasztok!

    Én még csak most próbáltam ki ezt a játékot(igen van ilyen is).
    Nos 1 óra játék után úgy döntöttem, hogy ez azonnal kell nekem!
    Kérdés: Game of the Year Edition-t néztem ki magamnak(elvileg ebben minden kiegészítő benne van) a kérdésem az, hogy lesz bármilyen hátránya annak(mondjuk multiplayerben) ha a dobozosat veszem meg és nem a steameset? (olvastam olyasmit, hogy steamesnél az account adatai a szerveren vannak tárolva, dobozosnál a vinyón?)
    Vagy nyugodtan vegyem meg a dobozos verziót?

    Köszi szépen előre is a választ.
  • Olandin
    #4887
    Sziasztok. Szeretném kérni a segítségeteket, mert sajnos bebugolt az egyik küldetésem. Playthrough 1 General Knoxx-ban a Super-Marcus Sweep nevezetű küldetésem, ami így néz ki most Countdown 0/1 Steel loot 1/1 Boom! 0/1. Nem tudok bemenni az ajtón, mármint a színes kódos ajtó után van egy kapu és az kinyílik ha bemész,de nálam sajna nem :S Sehogy se tudom elindítani a visszaszámolást mert megakadályoz az a kapu/ajtó :S Nem tudom h eddig érthetően írtam-e le ?:D Szóval lehet az a megoldás orvosolná ha valakihez csatlakoznék aki még ennél a résznél jár és akkor lehet sikerülne a küldim. Valaki segítsen. Előre is köszönöm a válaszokat.
  • Knabb
    #4886
    No újra elkezdtem játszani, éppenséggel lvl 20 környékén vagyok a hunteremmel, ha valaki akar játszani annak hajrá, felvehet: hcore88 :PP
  • ntex
    #4885
    Valaki meg tudja magyarázni hogy a depth of fieldet bekapcsolva miért lesz sokkal szürkébb, színtelenebb az összes textúra? Ráadásul a világító objektumok is ilyen pixeles aurát kapnak...
  • ntex
    #4884
    szerintem ha elég tapasztalt vagy ránézésre kiszúrod melyik tákolt fegyver mivel eléggé eltérő statisztikákkal rendelkezik az átlagostól
  • PunkZoli
    #4883
    azt áruljátok el nekem, hogy van valami mod amivel fegyvereket gyártanak és adnak is ha coopban vagy velük, de én azt honnan a faszból tudjam, hogy az most gyártott, vagy alap fegyó?
    van asszem egy ilyen acsívment ,hogy csak alap fegyverekkel harcolj
  • ntex
    #4882
    Nem gyenge kis sniper :O

  • ntex
    #4881
    Nem tudja valaki ha a save editor honlapon bekapcsolom a PT2-höz a dynamic scalinget akkor a lootot is úgy generálja, vagy marad a zóna szintjének megfelelően?
  • ntex
    #4880
    Hozzáadja a skillpontokat csak nem látszik. a HP növelő talentnál észre lehet venni ha ki van maxolva egy skill, és beraksz egy olyan class modot ami növeli azt a skilled akkor látszik hogy több lesz a HP-d
  • Zan
    #4879
    sziasztok!

    Hogyan működnek a class-modok + skilljei? Miért nem látom,hogy ha +2-t ad valamihez? Nem írja,de számolni kell? Vagy ez valami bug?
  • ffxi
    #4878
    Ejuj. Mivel nem vagyok RPG gémer. Ezért nem értettem. Most már értem. Köszi. Érdekes, hogy FPS-ként magával ragad a környezet és az atmoszféra. Nem is foglalkoztam a fejlődéssel. Standard FPS gém stílus módra rush-olok. Volt 1-2 ellen, ahol haver coop-ban kisegített. Lényegében most már értem, hogy nem kell állandóan őt hívnom, ha erős az ellenfél, mert én is lehetek olyan erős. Ahogy ő mondja "tápolni" kell.
  • armageddon666
    #4877
    Általánosságban beszélt. Borderlandsben nincs piros.
  • Noodlee
    #4876
    Piros nekem nem rémkik, lehet ennyire régen játszottam?
    Diabloban is van zöld, csak az a set item.
  • ntex
    #4875
    GOTY Edition, asszem 1.4.1.
  • MerlinW
    #4874
    Diablo-ban pl. nincs zöld, Torchlight-ban fel van cserélve a lila/narancs. Oké utóbbi nem Blizzard, csak exBlizzard:)
  • Fpocok
    #4873
    Nem értem?
    lila narancs... wowban is így van. Nem értem miért írtad azt, hogy felcserélik.
  • MerlinW
    #4872
    A ritkaságot, mint minden szerepjátékban. A sorrend mindig szürke, fehér, zöld, kék, lila, narancs, piros.

    Egyes fejlesztők néha kihagyják a zöldet, illetve felcserélik a lilát és a narancsot (pl. Blizzard)
  • ffxi
    #4871
    Fegyóknál különböző színek vannak kiírva. Mit jelent a zöld, lila stb...?
  • gosumofo
    #4870
    legújabb patch fent van?
  • ntex
    #4869
    Oké, csak nem értem hogy lehet :D Nem nehéz a felfogásom, csak ha kilépek a főmenübe ott nincs olyan hogy új játék, csak PT1 és PT2 közül tudok választani a karakterrel, és ha PT2-be megyek ugyanoda rak vissza ahol kiléptem, minden ugyanúgy folytatódik. Kell hozzá valami?
  • ManoNegra
    #4868
    lyaly... ilyet*
  • ManoNegra
    #4867
    De. Egy skillpontot, ha megcsinálod mind a három arénában az első kört.

    Kezd új játékot, ugyanazzal a karakterrel ismét pt2-ben.

    ijet is lehet? Mindig tanulok valamit. :D
  • MerlinW
    #4866
    Semmit sem ad.
  • MerlinW
    #4865
    Kezd új játékot, ugyanazzal a karakterrel ismét pt2-ben.