808
  • XLR8
    #568
    lehet hogy úgy néz ki mint az a srác aki Heatblast-á tudott változni
    (am Heatblast nem a kendvencem)
  • Jrex
    #567
    Sztem ugyan úgy fog kinézni mint az omnitrix,mert azt olvastam h a ben10 evolutionsban elérhető lesz Lánglovag,de attól még lehet h az AF-ből van a kép:
    Heatblast

    meg a Ben10000-ben is hasonlított rá.
  • XLR8
    #566
    talán azért mert Vilgax az Omnitrix Mestere mint hallhatuk oly sokszor a régi Ben 10-ben
    és hogy ne tudja írányítani
    am valahol van kép erről az Ultimatrixtól?
  • Jrex
    #565
    Azt értem,csak mért kell elpusztítani az omnitrixet és csinálni 1 ultimatrixot?
    Biztos ezzel akarják az elérhető 1 000 903 idegent 10000 re csökkenteni...
  • XLR8
    #564
    sztem ez lesz az új sorozat kezdete
    szal ez után már sztem jön ez a Ben 10: Evolution
  • Jrex
    #563
    The Final Battle: Part 2" February 26, 2010 (2010-02-26) 320
    Powerless, Ben goes aboard Vilgax's ship and faces off with Vilgax to stop his invasion of Earth in their final battle. Azmuth gives Ben the Ultimatrix and Ben gets a new set of 10 aliens.

    Ultimatrix???
  • Jrex
    #562
    Ha a Ben 10 evolutions ban is ilyen béna idegenek lesznek,akk lehet számomra megy a süllyesztőbe...
    Rath(de úgy néz ki mint Shirkán)...
  • Jrex
    #561
    Szerdán is magyarul adták...
    vagy hogy érted?
  • stargatelost
    #560
  • zoliii
    #559
    Ben 10 Alien Swarm

    Szombat 9:00 Csak magyarul adják majd le :D
  • Jrex
    #558
    Mert Kevin Ben szülinapjára készítette volna a kocsit/ami már 2 hónapja elmúlt:)/
    De h összetörte Kevin kocsiját,már nem akarta neki adni,de Ben megtartotta.
  • stargatelost
    #557
    azt nem értettem elsőre angolban, és nem volt kedvem visszatekerni, hogy az új kocsit miért Ben vezette (kétszer is) ? :D
  • Jrex
    #556
    Na,most néztem meg a filmet.Szerintem nézhető(sőtt az első film nyomába se ér...)
    A szereplők is jók,kivéve Max-nagyapát/mind külsőre mind színészileg irritált/
    Én is elnéztem volna még pár idegent,meg Óriásszaurusznak is lehetett volna kicsit hosszabb a szerepe/de hátha a következő részekben:)/
    Nanomech-en viszont meglepődtem,de nem csalódtam.
    Reméltem lesz vmi olyan zene hozzá ami a rajzfilm intróját tartalmazza,de hiába,a zenéje,hát nem a legjobb...
    Talán még lehetett volna kicsit hosszabb,mert az nem igaz h "mozifilm hosszúságú",talán reklámmal együtt:)
    Meg nem igazán lehet besorolni időben a sorozat évadjai közé mint az első részt.
    Mindenesetre várom a következő részt,v esetleg egy tényleges mozi filmet,Ben10kilo-val:P
  • Jrex
    #555
    Én megvárom magyarul,addig nem olvasom el a spoileres részt:D
    és majd én is leírom a véleményem
  • stargatelost
    #554
    Ben 10 Alien Swarm


    Hááát ez nagy ziccer volt...sokkal de sokkal jobb lehetett volna... Nem mondom, hogy rossz volt, simán nézhető, de mégis de....
    Spoilerekkel tovább:

    Szóval először is nem kellett volna bele egy plusz szereplő (Elena). Egyszerűen zavaró volt az eddigi hármas felállás után... Vagy akkor legalább Julie-t rakták volna bele. És akkor lehetett volna bent Ship is (rá kíváncsi lettem volna "élőben").
    Aztán.... Kev kocsiját végülis jól kihasználták, de sajna csak az első feléig, hogy aztán apró darabokra zúzhassák....
    Színészek.... Max szar volt, és Gwen is rossz választás volt. Ben még ok, egyértelmű nyertes pedig Kevin, ő adta legjobban vissza az Alien Force karaktert.
    Aztán....oké hogy kis költségvetés de WTF??? Két alien?? Ennyivel kiszúrták a szemünket? Kettő??? Jó, egy sima epizódban sem nagyon változik több idegenné Ben, de ez A film.... Ráadásul még egy új idegent benyomnak a végére....(ami amúgy nem volt rossz amúgy sem, meg ötletileg sem). De Minimum (!) egy Spidermonkey ugrándozást elnéztem volna, vagy egy Glue szétfröccsenést... Mert az effektek egyáltalán nem voltak gázak, sőt simán tűrhetőek.
    Gondolom a pénz szólt közbe Kevin és Gwen képességeinek is, kiaknázatlanok maradtak. Főleg Keviné, alig láttuk őt teljesen átváltozni. Gwen sem nagyon "varázsolta" a rózsaszín falakat. Viszont az tetszett, hogy berakták a kis lépcsőket :)

    Egy szó, mint száz, ez sokkal jobb lehetett volna, ha több pénzt szánnak rá... és persze több idegent....
  • Jrex
    #553
    Köszi az infót.
    de én a dec.9.ét nem találom az oldalon,biztos akkor lesz?
  • monocska
    #552
    Kedves mindenki! A Ben 10 Alien Swarm bemutatója december 9-én lesz a Cartoon Network csatornán, illetve a december 6-i premier vetítésre nyerhettek jegyeket. Info a www.cartoonnetwork.hu oldalon.
  • XLR8
    #551
    tuti hogy húzni fogják a határidőt
  • Jrex
    #550
    Lehet nem kell várnunk félévet a szinkronosra?
  • Jrex
    #549
    Az 5. részben elérhető 1 új idegen Ledostar.
  • Jrex
    #548
    KB. November második felében adja le a CN Amerikában.

    A zenét meg sztem nem a filmhez írták,mert van 1 olyan videoklipje is aminek semmi köze a filmhez...sztem csak később vették meg a jogait.
  • zoliii
    #547
    Ben10 alien swarm film mikor jelenik meg? Ez gondolom nem lesz moziban.
    A Ben 10 Harban az idővel is csak TV-ben volt (Cartoon Network) :D
    Ebben azért már jobb animációk vannak :D
  • XLR8
    #546
    sztem kicsit koppintani karták a Transformers 1-2 zenéjét
    nekem az hallatszódik ki
  • Jrex
    #545
    Ben10 alien swarm music
    igaz nekem annyira nem tetszik.
  • Jrex
    #544
    Az első 2 a Vengeance of Vilgax a 3. meg az inferno, asszem.

    A Vengeance of Vilgaxot én is megnéztem,tetszett hogy visszavettek pár dolgot a sima Ben10 ből,de azér nagyobb harcot vártam a végére:P
  • XLR8
    #543
    meik a 3. rész?
  • Klemice
    #542
    na ledaráltam az első két évadot meg ugye a 3. évadból a 3 részt
    közelébe nem ér a sima ben 10-nek
  • XLR8
    #541
    nem azt mondtam hogy felelőtlen hanem nagyképű
  • Jrex
    #540
    Meg volt az oka h mért oldotta fel...
  • Klemice
    #539
  • stargatelost
    #538
    hát akkor biztos bumm belének érzed, ha nem néztél meg minden részt ne csak az évadzárót szedd le, hanem mindet, nem olyan nagy cucc ledarálni....
  • Klemice
    #537
    akkor le kéne szednem az évadzárót...
    de amúgy csak így bumm bele hipp hopp sztori.. eléggé el van baszva
  • Jrex
    #536
    Ha az első generációs alatt azt érted h a sima Ben10 idegenjeit,akk nem
    csak a 2. évad utolsó/és azelőtti részben oldotta fel a kulcsot Azmus(nemtom hogy kell leírni:D)és bármely idegenné változhatott volna ami az órában van(1 millio 9száz valahány),de persze csak olyanokká alakult amit már ismetünk...:D(waybig,upchuk,cannonbolt)
    A legvégén meg újraindult az omnitrix és 10 imeretlen idegent mutatott(konkrétan 1et mutattak)de Ben nem ismerte öket,
    Ezért nem értem h mért vannak most a 3. évadbam,meg a készülő filmben is a "régi"idegenek........
  • Klemice
    #535
    eddig is tudott első generációs idegeneket használni? mert csak az első évad pár részét láttam meg most a 301-2-t
    meg way big szökött ki az órából? nem az alien force alap 10ből szökött el 4? na mindegy azért egy kicsit új kinézetet kaptak az első generációs lények...
  • stargatelost
    #534
    hááát nekem nem jött be az a 3x01
    először is Kevinnek ultragáz volt a ruhája. Viszont ez a keverék képesség elég jó húzás volt.
    aztán nekem egyáltalán nem jött be, hogy "visszaköszönt a 10 éves Ben", ez az Alien Force, ne legyen már megint annyira felelőtlen. Az sem tetszett, hogy világos volt. És Kevin kocsija? Igázán új lehetett volna, vagy valami említés, hogy megjavították.... Meg hol vannak az új idegenek? Második évados clifhangerre ennyire szarnak rá? Full új idegeneknek kellett volna lenni :/
  • Jrex
    #533
    És kiderül benne h mért nem az új idegeneket használja?
    a válasz jöhet privátba is:)
  • XLR8
    #532
    nah láttam a "The Vengeance of Vilgax"-ot
    nem volt rossz
    kicsit visszaköszön a 10 éves Ben de sztem jó lett
    am mostmár használható idegen Way Big:)
  • Jrex
    #531
    Új előzetes
    itt már Kevin képességét is lehet látni,+ kb 3 képkockára 1 új idegent.

    Asszem ha jön ki több előzetes akk nem fogom megnézni mert úgy járok mint az avp2 vel h nem marad semmi a filmre:P
    (csak már nagyon kíváncsi vok rá:)
  • XLR8
    #530
    én azt olvastam hogy az a címe hogy "The Vengeance of Vilgax"
    de ez csak sejtés
  • Jrex
    #529
    Szept. 11. én lesz Amerikában a premier(érdekes...) a címét nemtom...

    XLR8 én a hozzászólásoknál vmi olyat olvastam h az Deamondhead és Chromastone fúziója lesz v mi(mint a dragonball-ban:D)