808
  • Jrex
    #648
    Találjátok ki h ezek miknek a Magyar nevei :
    Picuri
    Vizigót
    Szélvész
    Erőgép
    Karófúró
    Madúza
  • XLR8
    #647
    az is lehet hogy megkapta az Unitrixet
    ez is kicsit sok:D
    mármint hogy már nem Omnitrix van ami a legkirályabb óra:P
    de az a rész 2. évad hanyadik része lesz? 9?
  • Jrex
    #646
    Am jaja én is arra gondoltam h lehet h Euince-t használja :D
  • Jrex
    #645
    A jövőheti rész lesz:)
    Gondolom az Ultimátrix is képes alakot váltani,mint ahogy az omnitrix,vagy talán 1 újabb "szerkezet"-azért is nem változik át...
    Am tudom h hülyeség tudományos alapon venni(főleg ezeket az új részeket)de én azért kezdtem el nézni még a régi Ben10-et mert igaz nemsok,de volt vmennyire köze a tudományhoz,ami megfogott benne,meg a karakterek is jók voltak,de annyit változtattak rajta,meg lebutították,hogy már komolyan azon gondolkozom h nem nézem tovább...
  • XLR8
    #644
    am ez hanyadik rész lesz?
  • XLR8
    #643
    kissé hasonlít Eunice képeségére az amit csinál
    de valóban, ha nincs "látványos" vagy inkább teljes átalakulás akk a sorozat az alapjait veszíti el
    am nagyon értelme sincsen mert az Omnitrix és a többi órának a fő funkciója tulajdonképpen enciklopédia jellegű, hogy reprodukálja bármeik idegen fajt
    am mért van Ben 10,000-nek Alien Forcos Omnitrixe?:D
  • Jrex
    #642
    Úgytűnik mégis csak elcseszik....
    -Már idegenek se lesznek a jövőben,csak a képességeik....így már abszolút nem fog érdekelni...
    Ja és Clokwork nem az aki a multkori részben volt,az továbbra is névtelen...
  • Jrex
    #641
    Ez a rész ígéretesnek hangzik,csak ne csesszék el...:
    "Ben 10,000 Returns:
    Following a visit from Paradox after a fight with Eon, Ben 10,000 arrives 20 years from the future to seek the aid of his past counterpart in tracking down Eon. "
  • XLR8
    #640
    ez igaz
    csak az Ultimate formnak az a lényege hogy még erősebb idegen lesz
    mondjuk Gray Matternél megnézném:D
    meg pl Goop-nál, bár ott külsőre max a színe változna
    de kiváncsi lennék Ultimate Cromastone-t megnézném:D
  • Jrex
    #639
    De ez valami fan art :D
    Am meg ha úgy vesszük bármelyik idegenének lehetne ultimate változata, az ultimátrix nem korlátozza h melyikből lehet:)
  • XLR8
    #638
    de jól néz ki:P
  • XLR8
    #637
    LoL
    ez sem kellene:D
    ez se kell, tudom hogy nem is kéne mert Alien X alabból Ultimate:D
    Ultimate Alien X
  • Jrex
    #636
    Igen én sem értem,de szerintem csak nem tudnak már új képességeket kitalálni...
    Egyébként még 1 újat találtam :Ultimate Wildmutt
  • XLR8
    #635
    igen, ő Clockwork
    nem tom minek kellet egy új gyors idegen, mért nem volt jó XLR8
  • Jrex
    #634
    új idegen
  • Gabe19
    #633
    Sziasztok! Kérlek titeket segítsetek. Már mindenhol keresem a ben10 alien force 3.évadát szinkronosan vagy feliratosan, de sehol sem találom holott már rég leadta a cartoon network. Érdekes hogy sehol nincs fenn... Ha valakinek megvan vagy tud helyet ahonnan le lehet szedni. Please szóljon. Előre is köszi
  • Klemice
    #632
    202 is elég szar lett
  • stargatelost
    #631
    2x01
    Na kezdett a második évad, bár nekem annyira nem jött be. Maga az epizód jó volt, de én azt vártam, hogy megint bedobnak az évadra vonatkozóan egy főszálat, és úgy gondoltam, hogy majd ez az új csaj lesz az, de mikor a végén Azmuth elvitte, hát gondolom nem látjuk sűrűn majd. Pedig érdekes lett volna, ha velük marad egy ideig.
    Na mindegy, remélem azért lesz valami főszál...
  • blaze23
    #630
    értem azért köszi:)
  • Jrex
    #629
    Nem,én tvben néztem...
    Egyébként február 4-én lesz az UA 2.évad 1. része "The Transmogrification of Eunice" címmel.
  • blaze23
    #628
    és tudnál adni linket nekem ahol megtudnám nézni magyarul vagy legaláb magyar feliratal? köszi
  • Jrex
    #627
    Az Alien Force 3 évadja után leadták az Ultimate Alien első évadját Amerikában,itthon még nem,de az AF3 évadját már leadta itthon is a CN.
  • blaze23
    #626
    szasztok segitsetek már nekem pls
    az alien force 3 van már magyarul vagy magyar feliratal ha igen pls adjatok linket ahol megtudom nézni vagy letudomtölteni.
    és az alien force3 után atak még ki részt? köszi a segitséget előreis:):D
  • Jrex
    #625
    Szerintem azzal rontották el h Kevin nem maradt gonosz...
  • stargatelost
    #624
    Na, hát úgy látszik eldurrogtatták évad közben a puskaport a hordóból, és a végre már csak alig maradt.... ez az évadzáró elég gyenge volt szerintem....
    Egyrészt szétnyújtották, simán belefért volna egy részbe... túl sok volt a fight, ami végül is nem baj, de nem voltak annyira epicek... keresik Kevint, Ben makacs, Gwen meg meg akarja menteni.... fasza volt ez, csak mondom, szerintem elnyújtott volt.
    A másik meg a vége, azt pedig összecsapottnak éreztem... na mindegy... Cooper gyerek máris irritáló, hogy így megnőtt... :/
    Második évadról lehet tudni valamit? Berendelték?

    Amúgy ez így első évadnak 9/10, és minden eddigi Ben 10 szériát lepipáltak szerintem :)
  • Jrex
    #623
    Igen az a rész nekem is bejött,de az idegenekkel még mindig bajom van....Pl:ott van Ripjaws(Penge),a régi részekben szerintem ő volt az egyik legjobban megrajzolt karakter,de itt meg nem értem mért kellett átalakítaniuk olyan pontyfejjé,tök béna lett....
  • Klemice
    #622
  • stargatelost
    #621
    Na követi még valaki?

    Szerintem az Ultimate Alien rohadt jó eddig, szinte kivétel nélkül az összes rész. Fasza rendes átívelő főszál, amivel kb. minden második, ha nem minden részben foglalkoznak.
    spoiler aki még nem látta:
    Ugye az elején Aggregor üldözi az alieneket, majd egyenként elfogja őket, végül meg is szerzi az erejüket. Ezután jön a map of infity-s szál, ez is marha jó volt, most pedig Kevin megint beszívta az omnitrix alieneket és meggajdult tőle :D kurva nagy :D
    Meg amúgy is, az 1x12 nagyon fasza volt, kis Bennel :D
  • Klemice
    #620
    október 10 alien force 10. rész
  • Jrex
    #619

    Benpui:D
  • Jrex
    #618
    Sztem,és remélem h így van:D,csak az van h lead pár részt,utánna megismétli az egészet,és utánna kezdi el leadni a többi részt.Eddig így volt...Szerintem ez a rajzfilm hozza a CN-nek a legtöbb nézettséget szóval sztem még nincs vége.
  • stargatelost
    #617
    Nem tudjátok mi van az Ultimate Aliennel? Kasza lett? Mert a 9-es rész még lement, aztán semmi. Pedig egy 10 meg egy 11 még van.
  • Jrex
    #616
    Sztem nem volt annyira pocsék,csak gyerekes,úgygondolták h mind1 a gyerek mit néz:D
    De az Alien Swarm már kicsivel jobb,de inkább effektekben,mondjuk ha kevesebb csili-vili mocira meg kocsira költöttek volna benne,akk elbírt volna még 1 Jetray-t vagy Swampfire-t....
  • XLR8
    #615
    miután láttam az első Ben 10 filmet ami elég pocsék volt, úgy gondoltam hogy inkább nem nézem meg
  • Jrex
    #614
    Am nem csak 10000 idegen van kódolva az omnitrixben:)

    XRL8: Egyébként mi az h nem láttad az Alien Swarmot?:D
  • Wexy
    #613
    most néztem utána, a tegnap volt a con of rath és ma már a 2. évad 1. része a darkstar rising...
    egy jó oldal: http://www.watchben10.net/
    ben10, alien force és már az ultimate alien, online vagy letülthető változatban. igaz csak angolul de azért sztem elég jó...
  • Jrex
    #612
    Már nem,a szellemváros után vmilyen értelmetlen okból elkezdték ismételni az 1. évadot...
  • Klemice
    #611
    Már a magyaron is
  • Wexy
    #610
    Egyébként ma láttam a román CN-en már az AF 3. évadát sugározzák...
    Ma volt a szellemváros és délután lesz a busy box...
  • Wexy
    #609
    XLR8:
    1: Ha tudod használni az omnitrixed az se merül le...
    2, 3: Mintha az omnitrixxel nem lehetne... ha tudod a 10000 kód közül a megfelelőt szinte mindet lehet vele csinálni...