808
  • Jrex
    #728
    Egy új idegenre szeretném felhívni a figyelmetek,ebben a videóban, 0:02-nél látható.Ez egyébként a Comic-conon levetített első epizód eleje.
    Valószínűleg Chickenhawknak fogják hívni,és az egyik ellenség (Liam) dns-ének lemásolásával kerül majd az Omnitrixbe.
    Egy másik idegen pedig szerepel a pc játékban,de valószínűleg a sorozatban is feltűnik majd,Crashhopper
  • Daza500
    #727
    Mintha Pikachu-géneket ültettek volna egy légybe...
  • stargatelost
    #726
    ???? WTF ??? Ez mi akar lenni? :D Eszméletlen balfaszul néz ki :D
  • Jrex
    #725
    Pedig valószínűleg Gwen és Kevin elég kevés szerepet fog kapni,mert itt Ben "külön úton fog járni". Egyébként arra gondoltam, h azért változtattak annyit néhány idegenen pl: Eatle-ön,mert a kis Ben fogja használni.
    Am itt egy új idegen, ami szintén bénán néz ki: Ball weevill
  • stargatelost
    #724
    Az új ellenség, új társ jó ötlet. De remélem nem Gwen és Kevin kárára. A 11 éves Benre flashback is érdekesnek tűnik.
    Ha jól figyeltem, egy szóval nem említette, miért kellett széjjelbarmolni Benék karaktereit ilyen nyomorék kinézetre. Nagyon szánalmas még mindig :(
  • Jrex
    #723
    Nos?
    Ezek szerint minden idegenét használni tud majd plusz az újakat(az ultimate-ek nem valószínű)
  • tommygear
    #722
    dik
  • XLR8
    #721
    am ennél még a Heroes United animáció is jobb:P
    mondjuk azzal az animációval sokkal jobb lenne, talán még az eredeti Ben 10-nél is:)
  • Jrex
    #720
    Nekem már az eredeti Ben10 és az Alien force/ultimate alien közti minőségromlás se tetszett....
    De ez még rosszabbul fest,pedig azt hittem visszatérnek az eredeti animációhoz....
    De amit a legjobban nem értek az az,h az idegeneket miért kell a felismerhetetlenségig megváltoztatni,pl ott van a linkelt képen az a sárga majomszerzet-az pl. Shocksquatch,pedig tudjuk h a Generator Rexes részben még csak nem is hasonlított erre....
  • stargatelost
    #719
    Amúgy ITT egy kép az új Benről, meg néhány idegenről.
    Elképesztően nyomorékul néz ki, miért kellett így elbaszni?
  • stargatelost
    #718
    Szerintem biztos. Meg úgyis új idegenek lesznek ebben az új sorozatban...

    Spoiler:

    Amúgy eléggé röhejes volt ez a finálé, Diagon szellemírtós leszerelése, aztán Vilgax ugyanolyan lebegő csáphalmaz lett, majd az egymás felé futás... Béna volt, na...
  • Jrex
    #717
    hát igen,nekem se tetszik túlságosan...

    Spoiler!!!
    Most,hogy elpusztult az Ultimatrix,szerintetek az ultimate formák is eltüntek vele eggyütt?
  • stargatelost
    #716
    Miiiiiiii???? Az oké, hogy újabb sorozat, de mi ez a szarfos rajzolás/animáció? Hogy néznek már ki??? Ben miért ilyen alacsony? Kevin is mint valami emoboy ááááááá.
  • Jrex
    #715
    Ben10-omniverse-hmm érdekes.
  • XLR8
    #714
    am nem tudom ki ismeri vagy játszott a Ben 10 Ultimate Alien: Cosmic Destuction-nal (én kétszer is kitoltam PSP-n:P) de abban Albedo pontosan ugyanolyan To'kustar mint Azmuth
    de itt is van hogy minimális a külömbség közöttük
  • tommygear
    #713
    DIK 10
  • zoliii
    #712
    Ben 10: Destroy All Aliens (Le az idegenekkel)
    Le az idegenekkel
  • Jrex
    #711
    Érdekes h olyankor senki nincs az utcán :D
  • XLR8
    #710
    nem szabad ilyen dolgokkal foglalkozni :D
    egy két emberke mit számít az XD
  • stargatelost
    #709
    Na megnéztem, tényleg nem volt rossz :)

    spoiler:

    Bár Asmuth faterja jó nagy gyökér volt, ez már túlzott forrófejűség volt, csak nyomatta nyomatta, de meghallgatni a dolgokat az nuku :)
    Ja és az milyen már, hogy több millió embert megöltek? :D :D Ahogy szétcseszték a várost basszus :D Igen, mese meg minden, de azért ez túlzás volt :D
  • Jrex
    #708
    Igen ezt már tavaly belinkeltem,és szerencsére az eredeti sorozaton alapul :) De eddig annyi történt h megvan ki írja a sztorit.
  • stargatelost
    #707
    Ja tényleg, ez is lesz, de ahogy látom majdnem egy éves a hír, azóta van valami update?
  • XLR8
    #706
    hááát
    nagy költségvetésű?
    reméljük nem lesz olyan szar :S
    am akk ez az új sorozatról lesz vagy a régiről?
  • zoliii
    #705
    Ben10 - A mozifilm
  • XLR8
    #704
    Kevint meg Wildmutt-á :D
    azon a részen jót nevettem :D
    amikor pl Kevin Nanomech-ként kérte Gwent Upchuk-ként hogy faljon a gyárból XD
    am az új idegenje Jury Rigg kicsit olyan mint Gray Matter csak köbö 20 liter kávéval megfejelve :D
  • Jrex
    #703
    Nemtom melyik részben volt,amikor Kevint meg Gwent változtatta át véletlenül.Na akkor csak úgy Clokworkká változott Gwen.Asszem.
  • Jrex
    #702
    Jah am Kevin az jó arc :D de én főleg az idegenekre gondoltam.ott van pl. Fasttrack,ugyan azt tudja mint XRL8 csak még bénán is néz ki hozzá...NRG-ről,Echo-ról és Brainstormról nem is beszélve...Az a baj h nagyon rámentek a szuperképességekre,a régiek közt nem volt mindnek,pl Fourarm is csak annyi h 4 keze van,vagy Wildmutt,csak egy "állat",Waybig meg annyi csak h hatalmas,de sztem sokkal szerethetőbbek.
    Na meg az ellenségek...Vilgaxból is csináltak egy mezei rosszfiút,meg h a víztől átváltozik polippá...Meg maga az ahogy megrajzolják,nem olyan kidolgozottak mint a régiek,vagy a Generator Rexes rész.
    Ezek ellenére szeretem a sorozatot,csak sajnálom h ennyire ledegradálták.
  • XLR8
    #701
    nekem is tetszik a mostani sorozat csak mikor kapta meg ClockWork-öt?
  • stargatelost
    #700
    Na, valamelyik nap meglesem én is.
    Nekem amúgy bejön a mostani sorozat is, szerintem jobbak ezek a karakterek, komolyabbak meg minden. Kevin FTW! :D
  • Jrex
    #699
    Vasárnap kijött a cgi-s Ben10:Destroy all aliens.Annak ellenére,hogy az animáció nem a legjobb,szerintem sokkal élvezhetőbb mint ezek az új ultimate alienes részek.Jobban szeretem az eredeti karaktereket(bár Waybign a mostani alakjában látható)
  • Jrex
    #698
    Úgy tűnik indul 1 újabb sorozat,új idegenekkel és animációval Ben 10 Omniverse néven.
    Tetszenek az új idegenek,de nem értem h Eatle-ön és Shockswach-on miért kell akkorát változtatni...
  • stargatelost
    #697
    Azt hittem a decemberi rész volt a zárás (mondjuk néztem is, hogy annak elég semmilyen volt - Azmuth meg a nője), mert utána nem írtak többet, erre most látom megtoldották pár résszel az évadot, szóval 31 részes lesz
    Szóval február 4-én folyt.köv.
  • XLR8
    #696
    ien hülye nevet :D
    ennyi erővel Big Shock is lehetne XD
    am télleg nem volt rossz rész
    nekem is tetszett
  • stargatelost
    #695
    Nem a lejátszó a lényeg, hanem a kodekpakk.
    K-Lite Codec Pack, én ezt szoktam felrakni, szerintem minden van benne, ami kell. Folyamatosan frissítik is (bár manuálisan kell letölteni). Ezzel biztos menne, rakd fel, és nézd meg tűéles képpel újra :P
  • Jrex
    #694
    Én is azt töltöttem le,fél napig töltötte mert alig akart jönni,aztán kiderült h nincs olyan progim ami lejátszaná,hiába töltöttem le olyan lejátszót ami elvileg támogatja az sem játszotta le....szal youtubeon kellett megnéznem elég ratyi minőségben...De tetszett,kár,hogy a mostani részeket már nem ilyennek rajzolják,csak összecsapják őket.
    Am Shocksquatchról nekem is egyből Pikachu jutott eszembe:D
  • stargatelost
    #693
    Jaja az király volt :D Amit énekelt Rex? :D aha, marha nagy volt :D Meg jó volt az összhang köztük, jó dumáik voltak, szóval tényleg korrekt lett az egész.
  • XLR8
    #692
    am azt észrevetted hogy hiányzik Upgrade mellkasáról a szimbólum?
    az viszont tetszett hogy Ben fölfejlesztette Rexet:D
    és az első Ben 10 sorozat intróját azt halotad? :P
  • stargatelost
    #691
    Na én valami 2 gigás 1080p-s tűéles verziót szedtem le :D :D
    Szerintem baromi jó volt :D Bár először fura volt Ben másféle rajzolása. De tény, hogy ennek a rajzfilmnek sokkal kifinomultabb, részletesebb a kidolgozása rajzolásilag. Az alieneken is látszott ez. Az új elég wtf volt, mint egy jeti :D pikachu erejével :D Ja erről jut eszembe, itt most nem mondta be folyamatosan az idegenek neveit amikor átváltozott rájuk :) Néha azért hiányzott, de csak azért mert már megszoktam :)
    Na de lehetne többször is ilyen crossover :)
  • XLR8
    #690
    nah, megnéztem a crossoveres részt
    nem volt rossz
    bár fura az új idegenje Bennek :/
    itt van az első rész, nézzétek amíg tudjátok mert leveszik hamar :(
  • XLR8
    #689
    én pont ezért nem foglakozom már a ruha részével a sztoriban:D