808
  • XLR8
    #768
    én megnéztem a dupla részt
    nem volt egy nagy wasisdas
  • stargatelost
    #767
    Én szerettem volna remélni, hogy ezzel a duplarésszel (bár még nem néztem meg) végre vége az évadnak, de most látom, hogy jön a következő rész a hétvégén... Mondjuk már az UA 3. évada is 32 részes volt, valszeg ez is akörül fog zárni.
  • XLR8
    #766
    valaki nem tudja hogy lesz-e újabb rész ebből a borzalomból?
  • XLR8
    #765
    am mi ez a zombi bohóc Zombozó?
    komolyan?
    mi volt a baj az őrült bohóccal stílussal?
  • Jrex
    #764
    A store23-omban(a párhuzamos univerzumos részben)
  • XLR8
    #763
    aztán ott van még az a robotkéz
    wtf?
  • stargatelost
    #762
    Igazából jó kis sci-fi témák voltak ezek a részek, szerintem azért jöttek be nekem :)
    Én már a professzor kinézetét fel se vettem, hiszen MINDENKI és MINDEN szarabbul néz ki ebben az Omniverse-ben, így hát miért pont ne Paradox maradna ki. De ezt már lentebb képekkel illusztrálva kitárgyaltuk. De akkor ne maradjon ki ős sem:





    Komolyan nem tudom, mégis mit képzeltek az alkotók, hogy ennyire telibe szarják az eddigi kinézeteket, de ez a régi koros gönc már tényleg nem tudom, mennyire meríti ki a SZÁNALMAS szó fogalmát. És neki se nagyon sikerült szemet rajzolni...
  • XLR8
    #761
    a szülőbolygós nekem nem tetszett
    az elmekicserélős csak annyiban nem tetszett hogy Professzor Paradoxnak olyan hülye külsőt adtak
    nekem jobban tetszett a régi szórakozott professzoros külsője
    a párhozamos nem volt rossz azt mondom rá :D
  • stargatelost
    #760
    Jajj, azt hittem végre évadot zártunk ezzel a duplarésszel, erre most látom, lesz még minimum két rész?
    Egyébként három epizódot tudok megemlíteni, ami kiemelkedett ebből a degradációból: 1x17 (Rook szülőbolygója), 1x18 (Elmekicserélős, időparadoxonos), 1x19 (párhuzamos világos, emo-Benes :D).
  • XLR8
    #759
    nem az hogy fos
    az új omnitrix hangja elmegy
    de ha a régi is szól mellette akk látszik hogy a régi mennyivel jobb
  • stargatelost
    #758
    Ez az Omniverse sorozat MINDEN tekintetben visszalépés, szóval nem meglepő, ha a hangok is fosok.
  • XLR8
    #757
    am csak én gondolom úgy hogy a régi omnitrixnek sokkal jobb hangjai voltak?
  • XLR8
    #756
    melyik részben volt az?
  • Jrex
    #755
    Igen én nézem. Csak a "prototipus"-ból (vagyis az első omnitrixből) tűnt el, am nem a kis Ben segítségével kapta meg,egy korábbi részben is átváltozott nagy Ben Feedbackké.
  • XLR8
    #754
    van még valaki aki nézi?
    csak mert nem értem hogy tudta megszerezni a 16 éves Ben Feedback-et a 10 éves Ben segítségével amikor az ő Omnitrixében sem volt már benne :/
  • Jrex
    #753
    Azért Bocin és Pipin meglepődtem :D
  • Jrex
    #752
    akk itt egy jelenet vele.
  • stargatelost
    #751
    De ez valami fan rajz, nem? :D
  • Jrex
    #750
    Az AF,UA is szép számmal elkúrogatta a kinézeteket, a legszánalmasabb az egyik kedvencemmel történt: ,azóta szerencsére kijavították.
  • stargatelost
    #749
    Nem nem nem, ez nem mentség arra, miért rajzolták ilyen fogyatékosra a smoothy-t.
    Nem, olyan formája van, amilyenre megrajzolják :) És attól, hogy rárajzolnak ilyen kiálló zseléket, nem fog kinézni faszábbul.
    Na mindegy, nézem tovább, és várom szörnyülködve, melyik idegent kinézetét kúrják el legközelebb

    (Többiek vélemény? :) )
  • Jrex
    #748
    Igen a régebbi részekben(AF,UA) is repült már...

    Am a smoothy azért változott meg mert Ben Alien x-ként újra teremtett mindent, és nem minden sikeredett olyanra mint amilyen volt, ezt említi is.
    Goop meg alapbol egy alaktalan zselé,szal bármilyen formája lehet.
  • stargatelost
    #747
    Az egy dolog, hogy az összes idegen kinézetét szétbasszák (múltkor Fourarms néger pofaszakálla volt a legalja), de hogy még Mr. Smoothy-t is sikerült ilyen fogyatékosra újrarajzolni, ahhoz már tehetség kell. Jó, persze, kit érdekel hogy néz ki egy jelentéktelen italfigura, de ez is csak bővíti az elbaszott átrajzolások listáját.



    Tudom, sokat rugózok ezen a témán, meg ez csak egy rajzfilmsorozat, nem kell véresen komolyan venni, hiszen gyerekeknek készült, ezt mind tudom, de nem tudok amellett szemet hunyni, hogy ennyire ledegradálták a sorozatot az előző két széria után.
    Mókus elvezeti a kisrobogót? Macskán lovaglás? WTF?

    Ja, Goop-ot is sikerült tök idiótára megcsinálni, gratula. És eddig is tudott repülni?

  • Jrex
    #746
    A leegyszerűsítés is egy egyfajta átrajzolás. Bár azt elismerem,h a mostani epizódban szereplő hasztalan kis idegenek elég gagyik :D

    de legalább mutatja h nem minden idegennek van szuperképessége
  • stargatelost
    #745
    A leegyszerűsítés még mindig jobb, mint a stílusváltás, átrajzolás :)
  • Jrex
    #744
    Én ezt nem letisztultságnak nevezném:


    Csak sima leegyszerűsítés....
    A másik meg nem azzal van bajom, h több idegen is ugyan azzal a képességgel rendelkezik, hanem, h egy korábbi idegen aminek teljesen más képességei voltak már nem lehetett meg szikrázás,lézerlövés vagy szárny nélküli repülés nélkül...

    Ez a mozdulat is ismerős lehet Ultramantől
  • stargatelost
    #743
    Mert az Omniverse-be aztán kellett még egy elektromos idegen. Bloxx meg aztán a legalja, komolyan Lego alien?
    Jó, megváltoztatták a mitológiát, de a jó irányba, hogy többet ki tudjanak hozni. Abban egyetértek, hogy a Vredle fivérek tényleg szánalmasak voltak :D
    Én az ábrázolásra inkább a nyugodt, kimért, komoly, letisztult jelzőket mondanám. A karakterek is normálisan néztek ki, hasonlítottak az eredeti szériára, és voltak szemgolyóik(!!!!!).


    Amit belinkeltél epizód, oké, a szörny nem a legjobb, de pl. tele volt X-akták utalással.

    Ez lenne a fejlődés, hogy szemet nem tudnak normálisan rajzolni?
  • Jrex
    #742
    ezt akartam betenni
  • Jrex
    #741
    Nem a történet volt leegyszerűsítve, azzal az a bajom h összekavarta a dolgokat. pl: a szerelők eredetileg egy földi szervezet volt az idegen behatolók ellen,mint a MIB, nem intergalaktikus szervezet...akkor Max-nek eredetileg titkolnia kellett a családjátol is h szerelő, itt meg Verdona is idegen, a Ben 10.000 visszatér-ben meg egyszerűen szánalmas volt, h csak a képességeket veszi fel és nem alakul át, akkor Vilgaxbol egy piti kis ellenfelet csináltak, akkor már minden idegen repül,meg lézert lő szinte(pl Waybig, Kromakő,ghostfreak),Primus-ról nem is beszélve stb...
    A leegyszerűsítettséget az ábrázolásra értem. pl a háttér nem kidolgozott, olyan egyhangú, az idegenek ellenfelek is gagyik,pl a Vredle fivérek, ezt meg ők sem gondolhatták komolyan:
  • stargatelost
    #740
    Mármint mi volt leegyszerűsítve? A történet inkább összetett volt, és ez volt a jó benne, volt egy normális főszál. Ez a mostani fejvadászos szál vérgagyi, simán egy egyepizódos sztorinak lenne elég. Erre már tizedik része ezt nyúzzák, és még mindig nem lesz vége.
    Nem panaszkodnék, hogy ilyen komolytalanra vették a dolgot, ha nem lenne a hátunk mögött az AF és az UA, számomra ezek nagyon magasra tették a lécet a sötét, komoly hangulattal, és a csapat dinamikájával (Kevin beszólások :D), így ez az Omniverse egy hihetetlen nagy visszalépés. Ugyanígy a rajzolás is. Szörnyű. Max-en még mindig nem tettem túl magamat, hogy egy vonal a szeme
  • Jrex
    #739
    Én veled értek egyet.Az alien force meg az ultimate alien annyira leegyszerűsített volt, meg a történetet is annyira összekavarta...
    Bár ez a big chill-ábrázolás tényleg nem túl jó,de pl. ott van echo echo tök normális lett az omniverse-ben.
  • DantszEE
    #738
    Épp hogy az Alien Force spin-off gárdája mocskolta be elég szépen az eredeti szériában kialakított, egyedi, stílusos karakter koncepciókat.

    Talán szubjektív, személyes véleményem szerint az Alien Force és az Ultimate Alien a rajzfilmprojekt mélypontja volt.
    Valóban, erős váltás ez a jelenlegi karikaturisztikus ábrázolás, kissé bolondos hozzáállás. De rossznak nem kimondottan titulálnám.
  • XLR8
    #737
    ezt én is néztem
    valami borzalom hogy néz ki :S
  • stargatelost
    #736
    Oké, most már kurvára elegem van, hogy elbasszák az összes idegent. Ez mégis mi a faszom? Big Chill volt a kedvencem.



    Mint a quasimodo. Szánalmas komolyan mondom.
    Jah, de minek nézem még, mi? :) Olyan sci-fi ínség van, hogy még ez is megteszi :D
  • Jrex
    #735
    Nekem jobban tetszik mint az Alien force....Gravattack szerintem egyenesen királyra sikeredett.
  • stargatelost
    #734
    Na hogy álltok? :) Nézitek még?
    Én nézegetem, de ugyanúgy gyenge 7 rész után is. Túl komolytalan, a rajzolás pedig továbbra is röhejes.
    Pl. Argit-ot nem is tudom, hogy gondolták komolyan. Régi Argit , Új Argit.

    Annyira nem érdekel, hogy utána olvassak, de szinte biztos vagyok benne, hogy rájuk szóltak, hogy az előző szériák túl komolyak lettek, és nem tudták vele megfogni a fiatalabb nézőket, ezért kellett ez a váltás. Meg ezért rakják be a kisebb Bent is (megjegyzem tök random módon, semmi értelme nincs.) Ja és gondolom ezért ilyen pitiáner szar a főszál is, már ha lehet ezt a fejvadászt annak nevezni, aki össze-vissza gyökérkedik a kutyájával.

    Na mind1, néha van jó pillanata, de ez eddig a leggyengébb Ben 10 széria, ezt bátran ki merem jelenteni :)
  • tommygear
    #733
    dik
  • stargatelost
    #732
    1x02 Omniverse

    Egy duplarészt elcsesztek arra, hogy egy hülye behajtót lekapcsoljanak? Évadnyitóban? Kidding me? Oké, ismert volt a karakter már, de hát akkor is...
    Aki üldözte, meg csak egy trófeagyűjtő? Ez lesz a főszál? Nem lesz ez így jó...
    Az új társ még mindig bejövős, jó ez a "tankönyv" karakter
  • XLR8
    #731
    hát a rajzolás az tényleg gagyi
    Spidermonkey nekem nem volt a kedvencem de tényleg elég gyökérül néz ki
    nekem Cannonboltnál csúrrant ki egy könycsepp mert borzalmasan néz ki :S
  • stargatelost
    #730
    Na most néztem meg az első részt az Omniverse-ből, bevártam a folytatást (bár ahogy látom még nincs release a második részből, hmm).
    Első verdikt. Szar. Vagyis inkább az előző két szériához képest sehol sincs. Ugye nekem az tetszett ezekben, hogy darkosra, sötétre, komolyabbra vették a hangulatot, témát. Hát itt ennek nyoma sincs nagy sajnálatomra.
    Aztán ott van a rajzolás. Teljesen komolytalanok a figurák. Az élen grandpa Max áll, amikor megjelent először, azt hittem valamiért be van csukva a szeme. DE NEM! Egy kurva vonal a szeme. Hihetetlen balfaszul néz ki. Ben még úgy ahogy elmegy, de mintha alacsonyabbra rajzolták volna meg, újabb rossz pont. Kevin valami eszméletlen gyökérül nézett ki, mint valami ősember. Talán jobb is, hogy nem lesznek benne Gwennel.
    Az továbbra is kérdőjel, miért is lesz benne a kisebb Ben, de biztos lesz jelentősége, ha már a főcímben is így kihangsúlyozták. Remélem jobban főszálasra veszik a témát.
    Az új idegen, most komolyan, kibaszott lególény? WTF? Spidermonkey meg az egyik legjobban kinéző idegen volt, erre ezzel az új rajzolással egy ilyen nyomorék lett.
    Az új társ viszont egész jó karakternek tűnik. Talán ennyi a pozitívum.
  • Jrex
    #729
    Itt a teljes első rész.
    Végül is nem olyan rossz, tetszik, hogy próbálják viccesebbre venni.