808
  • stargatelost
    #808
    Ugh



    Hát akkor ennyit a Ben 10 franchizeról.
  • Jrex
    #807
    Na most már nem várom az új sorozatot....



    Miért kell mindent így humanoidizálni?.....
  • Jrex
    #806
    Ugyan úgy jár mint pòkember. hogy sose nő fel. :D
  • stargatelost
    #805
    Ez most komoly?



    cikk

    Hát ez szánalmas. Újra 10 éves Ben? Újra nyári szünet Gwennel meg Max-szel? Mi a faszért kell rebootolni ezt is? Áhh baszki, ennyit a Ben 10 franchize-ról...
  • stargatelost
    #804
    Szép lassan ledaráltam ezt a harminc részt vonatútjaim alatt :D Igazából nem volt rossz, persze volt egy-két pocsék rész, de nagyjából rendben voltak az évadok, főleg a duplarészek, időutazásos szálak.

    Most már lehet valami bővebbet tudni arról, lesz-e új Ben 10 sorozat?
  • Jrex
    #803
    Már nem nagyon emlékszem a ben 10 000 visszatér részre, mert amennyire vártam, annyira csalódást okozott-h már nem is átalakul csak az erejét kapja meg az idegeneknek....csak múltkor olvastam vissza a részek tartalmából, és ott írták.
    Amúgy igen elég fura csak a jelenlegiben nem még, csak azt a robot cuccot szokta felvenni rá. :D
  • XLR8
    #802
    az is érdekes hogy bármilyen jövőkép vagy másik dimenzió Max Nagyapa mindig elveszti az egyik karját
  • XLR8
    #801
    bár a Ben 10 000 visszatér című részben nem biztos hogy nem létezik
    lehet hogy csak nem volt rá elég műsoridő hogy mutassák vagy csak szimplán nem tudták beleilleszteni az epizódba
  • Jrex
    #800
    Igen de a ben 10 000-epizód óta változtattak az idővonalon, pl a Ben 10 000 visszatér című részben Ken nem is létezik, aztán megint változott az idővonal :D
  • XLR8
    #799
    egyébként kezdem sajnálni Eon-t
    bárkivel áll össze mindig pórul jár szerencsétlen :D
  • XLR8
    #798
    szerintem is mivel amit már a Ken 10 epizód óta lehetett sejteni, vagyis az hogy Ben és Kai összejönnek most bizonyosságot nyert :)
  • Jrex
    #797
    Igen ebből gondolom én is :D
    Valamint szerintem Kai-t is gyakrabban fogjuk látni :D
  • XLR8
    #796
    az sejthető volt mert előléptették Magister-ré
  • Jrex
    #795
    Eddig csak ezt találtam, de már régebbi videó lehet. Annyi biztos, hogy nem Omniverse lesz már a neve, és szerintem Rook-tól is megválnak mint főszereplő.
  • XLR8
    #794
    végignéztem az összes kihagyott részt egészen a A New Dawn-ig
    most olyan ürességet érzek magamban :(
    mikor fojtatják a sorozatot? :D
  • Jrex
    #793
    Elég sok ilyen "easter egg" van a sorozat során. pl van egy rész Otto motives-abban transformers szerű robot van
  • XLR8
    #792
    ma néztem a Ben 10 Omnivers-t
    és mit látok? Grandpa Max és a Sheriff horgásznak és kifognak egy Magicarpot és egy Gyaradost XD
  • Jrex
    #791
    arculat váltás-mondjuk én örülnék egy Ben 10 000 sorozatnak :)
    amúgy én néztem ezeket az új részeket, volt köztük elég sok nagyon jó is. Sokkal jobb mint annó az AF és az UA volt
  • Jrex
    #790
    Remélem is h nem lesz vége a teljes sorozatnak, maximum egy ar
  • stargatelost
    #789
    CN nézettséget nem vágom, de nem hiszem, hogy ilyen rosszul teljesített volna a sorozat, hogy ki kéne égetni. És most látom, hogy még 10 részt lenyomnak egybe most novemberben, hát nem normálisak. Ez 30 rész, nézze meg akinek két anyja van. Majd bedarálom egyszer, ha időmilliomos leszek....
  • Jrex
    #788
    Szerintem a CN már véget akar vetni a sorozatnak (llegalábbis az Omniverse-nek), mert a 80. résznél ( ami a new dawn címet viseli) oda van írva hogy "Final episode." :/
  • stargatelost
    #787
    Szerintetek normális a Cartoon Network? 20 új részt kipörget négy hét alatt, azaz minden hétköznap egy új rész.
  • XLR8
    #786
    mint például?:)
  • Jrex
    #785
    Szivesen adnék nekik ötleteket :D
  • XLR8
    #784
    de sokkal egyszerűbb a régi idegeneken kicsit változtatni mint a nulláról kitalálni egy új idegent :)
  • Jrex
    #783
    Bocsi nem sikerült betenni őket







  • Jrex
    #782
    Mondjuk van benne valami, de ennyi erővel találjanak ki új idegeneket, egy csomó képesség még nincs kiaknázva pl: gyógyító erő, röntgenlátás, vagy teleportálás stb...
    Meg a koncepció rajzok között ezerszer jobbak is vannak, és mindig a gagyit választják
    itt van pl Blox, a legelső vagy az utolsó előtti is jobban néz ki.
    http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130420190355/ben10/images/8/80/Blox_concept_roughs_copy.jpg
    vagy ultimate Echo Echo-nál is 1-2 nekem jobban bejön mint amit meghagytak

    http://3.bp.blogspot.com/-5C7VygTQ4XE/UAdX3lTeEmI/AAAAAAAAAQA/WpQNWGY1ZOI/s1600/ultimate+echo+echo+rough+ideas+copy.tif

    Bár NRG-t alapból bénának tartom, de ezek között is akadt sokkal jobb...
    http://3.bp.blogspot.com/-B0h0rOjKitc/UIyxkdsj0ZI/AAAAAAAAASw/v7QhpRHBcBo/s1600/concepts+for+NRG+copy.jpg
  • XLR8
    #781
    mármint játékfigura
  • XLR8
    #780
    az egyszerű kérdés hogy miért kell újrarajzolni az idegeneket
    új formájú idegen= új játék amit el lehet adni
  • Jrex
    #779
  • Jrex
    #778
    Én még nézem, nekem jobban tetszik mint az AF és UA-es gagyiság.
    Bár azt nem értem miért kell átrajzolni a régi karaktereket, és hogy miért a leggagyibb változatot választják a koncempció rajzok közül...
    pl: Swampfire:

    http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20140322075745/ben10/images/4/4d/Swampfire_New_Omniverse_Design_Ben_10_Omni.png
  • stargatelost
    #777
    Na hogy álltok, nézitek még?

    Most kezdett a harmadik évad, és talán a legszánalmasabb szarfos eddig. Komolyan, ahogy vegyítik a gyalogkakukk humort (karakter belefut pl. egy falba, rátapad, csiripelést hallunk) az anime humorral (a tipikus arckifejezések, "cseppek", ilyesmik), egyszerűen GAGYI. Elképesztő mennyire komolytalan lett a sorozat, szerintem még a sima Ben10 se volt ennyire gyerekes.
  • stargatelost
    #776
    Pedig jók ezek a meme-k, csak sajna manapság felkapja őket a sajtó, meg jönnek a magyarítások (okádnom kell, akárhányszor meglátok egy rosszul használt, félrefordított meme-t facebookon), és túlhasználják őket.

    De hogy témánál is maradjunk, rákerestem ben 10 memére :D Bár nem a legjobbak, but still... :)













  • XLR8
    #775
    egyszer sem hallgattam meg
    kimaradt egy szó :D
  • XLR8
    #774
    még jó hogy az ilyen szarságokat nem követem nyomon :D
    pl a gangnam style-t vagy mi az istent egyszer hallgattam meg
  • stargatelost
    #773
    A legújabb meme/youtube őrület. Bár igazából már lejárt lemez eléggé. Elhasználták.
  • XLR8
    #772
    mi a picsa az a harlem shake?
  • stargatelost
    #771
    aztakurva

  • stargatelost
    #770
    60 rész??? Te jó ég Ez a felosztás meg totál megtévesztő, még mindig csak az első évad megy. Tvrage, epguides a legjobb források. Aki pedig sok sorozatot néz, annak a whatnext.eu -t ajánlom, magyar fejlesztésű sorozatkövető, letisztult, átlátható formában, remek airdate táblázattal.
  • Jrex
    #769
    Nekem tetszett.
    Am itt lehet nézni, hogy milyen részek vannak/lesznek.