3362
Simtractor V4
  • dj norboo
    #1282
    ezt azért vittem igy mert pakoltam a gépeket
    a xerionon mit vesztek észre?
  • nandorb
    #1281
    nem kell vip-tagnak lenni en nem vagyok az,ja es tobbet nem lehet kuldeni SMS-t mert a mobilszolgaltato tobbet vont le a kelletenel es az esge.hu keveset kapott igy hat megszunt
  • ZTM
    #1280
    ügyi vagy de minek 2 vágóasztal ha csak 1et használ?:S
  • ZTM
    #1279
    ha arra gondolsz amien nekem van szólj mert took segíteni....(ehhez nem kell VIP-snek lenni)
  • dj norboo
    #1278
  • dj norboo
    #1277
    [IMG][/IMG]
  • pickány
    #1276
    ugy hogy VIP tagnak kell lenni elkuldesz egy smst mit tom én hány pézé és akko tehetsz képet a neved elé
  • dj norboo
    #1275
    Én sokmindentxDxDxD
  • karipapa
    #1274
    mit tudsz érte adni MTZ 50?irj és holnap válaszolok
  • MTZ 50
    #1273
    Üdv mindenkinek. Ha meglesz a kód akkor szeretném én is elkérni.
  • karipapa
    #1272
    hogy lehet a nevem elé képet tenni?
    help
  • karipapa
    #1271
    majd holnap reggel leszek mert ma márt nem érek rá!csá
  • karipapa
    #1270
  • karipapa
    #1269
    figyi MTZ!meglesz a key max fizukor
    max 1 hét kb és meglesz!oksa?csá
  • tellerlacika
    #1268
    de még senkinek sincs jó login meg key te bírka!
  • zetor12145
    #1267
    hy all!Ha nem tul nagy kérés akko el tudnátok küldeni a v4keyt+logint ha meg lesz me má a **** kivan hogy sehol se találom!!előre is köszi
  • ZTM
    #1266
    má + újra kell rendelni azt a rohadt keyt ha most nem jött nem is fog szal amiko tudjátok én took várni
  • konrad91
    #1265
    akárkinek ha kell skin a key+a loginért cserébe az vegyen fel msn-re [email protected]
  • konrad91
    #1264
    énis tok skineket
  • viszügyel
    #1263
    üdv mindenkinek. Én már kétszer póruljártam a kód megvételével már két hónapja nem küldik a kódot.
  • pecspapi
    #1262
    sziii
  • joci14
    #1261
    hello all ! letöltöttem ezt a játékot.kód nélkül csak a kombájnnal lehet menni ?
  • dj norboo
    #1260
    bocs de véletlen case ih mx 150 re kattantam nem karipapára!!sorry!!siettem!!!
  • dj norboo
    #1259
    karipapa ha érdekel én tok rengetek skint meg modot is adni..és olyan trükköm van h beszarsz....V4 hez is!!!ha kell a fent emlitett dolgok irj privibe és megadom a msn cimem vagy keresőbe keresd meg met ott is ottvan és elárulok midnent!!!!!
  • Case ih mx 150
    #1258
    Én is ha kell tok skineket!!!Csak majd a kódért cserébe!!
  • ZTM
    #1257
    ha majd lesz key+login privibe el lesz küldve...de még nincs ha most nem lesz akko se dől össze a világ..jövőhéten lesz +igérte papa...és hát én annak is örülök hogy má bizti lesz 1-2 hetet tudok várni...köszi karipapa...és gergő...
  • gyurka666
    #1256
    szevasztok én tudnék bárkinek skineket meg modokat küldeni ha cserében oda tudná nekem adni a keyt+a logint akit érdekel vegyen fel msn-re:[email protected]
  • traktormágus
    #1255
    egyébként van már kód?
  • traktormágus
    #1254
    http://www.skintractor.fr/
    itt azt írja hogy a v4-hez is jó.
    nagyon jók vannak benne
    érdemes megnézni
  • ZTM
    #1253
    hova kell???ha ide akarsz képet beszúrni akkor a www.kepfeltolto.hu-ra feltöltöd(jpg.formátumú legyen)és amiko feltöltötte kiad 1 ablakot ott a DIREKT LINKET bemásolod a kép beszúrása opcióba...és kész...
  • karipapa
    #1252
    fiuk hogy tudok magamnak képet feltenni ?
  • karipapa
    #1251
    ha skint vagy jó modokat szerzel akkor kapsz
  • traktormágus
    #1250
    ok! szerzek skineket meg ilyesmit. de cserébe kérnék én is kódot.
  • karipapa
    #1249
    engem nem érdekel torrent oldal!engem skin meg addonok érdekelnek a sim traki v4-hez!azt szerezzetek nekem és cseélhetünk!
    MTZ,Dj norboo,Gyurka666,Gergő 1991-rátok nem vonatkozik ez de ha tudtok szerezni megköszönöm!
  • traktormágus
    #1248
    remélem el külditek nekem is: tudok cserébe meghívót adni torrent oldalakra
  • Case ih mx 150
    #1247
    Hy all!Én is kerestem a keyt+a logint lenygyel meg egyéb oldalakon!!Ha meglesz a kód légyszi küldjétek majd el!!!Előre is köszi
  • karipapa
    #1246
    én megveszem a key mert nincs fent sehol sem!vágod?
  • traktormágus
    #1245
    hy! én is nagyon régen keresem a kódot.
    remélem nektek sikerül.
  • karipapa
    #1244
    hy én megadom a kódot ham meglesz de cseében kérek skineket meg trakikat aki tud szerezni!5-en küldtek pm -et!azok bizhatnak bennem!na majd holnap irok még:)csá
  • konrad91
    #1243
    oké haver csak kérdeztem ne harbd le a fejem