3362
Simtractor V4
  • Szigi95
    #1642
    ehez a game hez amugy neked kell flash player vagy ijesmi??
  • gibic
    #1641
    Ezt mondtam én is el.:D A különállóban meg műtrágya van a vizes tartályba meg a permetlé. Én felszedtem őket és bevittem a farmra.:D
  • Szigi95
    #1640
    segitségeteket köszönöm előre is
  • karipapa
    #1639
    hy fiuk!megvan a silónál melyik mi és hogy kell feltölteni a kukoricavetőt cukorrépával!ami egymás mellett van zsákok az első az kukorica a második az cukorrépa a harmadik az buza a negyedik meg fű és a hosszú ő-vel lehet elindítani a tankolást a tartályba és ha nézed a pda-t azon bellül a tractor ikonra és ott látod mit raksz bele
  • robi11
    #1638
    ok.kössz gergő
  • Szigi95
    #1637
    nah az a hejzet h elnditota be is jt mostmár nem regisztráltam mert csak kiakartam próbálni és ot ahol a newemt meg a farm nevét kell megadni ott ráakartam katintani az okra és onan nemmegy tovább sehowa...(miért van ez??
  • Gergő1991
    #1636
    ö-vel
  • Miky90
    #1635
    mi is csak most kezdtünk el játszani a v4el nekünk is rá kell jönni mert répa nem volt az előzőbe.te is próbálgasd inkább mint itt kérdezősködsz.
  • robi11
    #1634
    basszátok meg senki sem tud válaszolni arra hogy,hogy lehet normálisan kiönteni a dobozból a cukorrépa magot?
  • Gergő1991
    #1633
    lehet nem tom majd még meg próbálom máshogy.
  • nandorb
    #1632
    meglehet nem jo helyen toltod
  • Gergő1991
    #1631
    én el játszottam mind a 4 vetőgép el és csak buzi gabonát ad.
  • robi11
    #1630
    a dobozból h fojik ki a vetőmag pl cukorrépa?
  • Miky90
    #1629
    na látom jól elvoltatok.de én vagyok a hülye hogy ezt a csomó hülyeséget végigolvasom:D:D(tisztelet a kivételnek).nem értem mért kell rögtön kérdezni.próbálgassa mindenki a játékot és tapsztalja ki.
  • nandorb
    #1628
    buzavetogeppel kell
  • Gergő1991
    #1627
    cs nem tudja valaki h hogy a tökön be lehet kukoricát vetni vagy cukorépát vetni mer mindent ki próbáltam a dobozokat is de semmi ??????? valaki
  • joci14
    #1626
    ja és nem tudja vki hogy hol van cukorépa föld mer sehol se találom. vagy vetni kell mert alapból nincs ?
  • szabikka
    #1625
    ki probaltam es nem megy ugy alltam de nem csinal semit csak egyet sipol..de mindegy
  • joci14
    #1624
    az ki van zárva de már nem is kell.nem tom ki mondta hogy az uj verzióval nem müxik a kód de nekem azzal is müxik.
  • karipapa
    #1623
    szabika a hosszú í-t kell megnyomni és az ö vel meg kiveeted a földeden a tartályból
  • gibic
    #1622
    Ti honnan szabadultok most komolyan?? Muszály minden topikot végig szemetelni?? Előtted kb 10 hsz-el kérdezte ugyanezt valaki, és kapott rá választ hogy be van linkelve spoilerbe!!! Vagyis nézz vissza max 3 oldalt és ott a link!(pontosabban az 1472es HSZ-ben van, ami az előző oldalon van!!!) Ezuton kérek mindenkit, hogy olvasson vissza és azután kérdezzen, mert tiszta szemét lesz a topik, annek pedig nincs értelme!
  • gibic
    #1621
    A tartályból kiáll egy cső, ahhoz állj úgy hogy a cső beleérjen a trágyaszóróba és utánna nyomd meg az Í betüt (hosszú í).
  • gibic
    #1620
    Megnéztem:
    A búzát ősszel tudod vetni, és rá 8 hónapra tudod aratni. Vagyis október-november a vetés, július aratás. Füvet: áprilisba veted, 2 hónappal később júniusba vágod. Kukoricát: májusba veted, 6 hónap múlva novemberbe aratod. Cukorrépa: áprilisba veted, 7 hónap múlva novemberbe szeded.
  • cselendzser
    #1619
    csá mindenkinek hol toltöttétek le a simtractor 4 mert kéne
    küldjétek már el a linket a msnenre [email protected] ra kösz szépen
  • gibic
    #1618
    Nincs olyan kamion mint a 3.66-ban volt ha arra gondolsz, beülsz a tractorba+pótkocsi és kész a szállítójármű.
  • szabikka
    #1617
    karipapa probaltam ugy ahogy mondtad megnyomtam az i betut es nem tolti fel
  • hun violetta
    #1616
    tudja valaki hogy lehet a v4-be szállító jármüvet kérni?
  • gibic
    #1615
    Október szerintem, bár én még nem tartok a vetéseknél:D
  • nandorb
    #1614
    DirectX 9c innet szedtem en is
  • nandorb
    #1613
    a buzat eppen nem fall-t irja hogy kell ultetni es ra 8honapra lehet aratni meik honapra irja?
  • gibic
    #1612
    Jaja, az elődjét is nyomtam, most félretettem az LS-t várok amíg lesz ott is valami változás (új mod és nemcsak búza lesz) addig jó ez is, mindenesetre kellemessebb, és szerintem jobb lett mint a 3.66 volt.
  • Szigi95
    #1611
    Nandor ha megkérnélek akor msnen nem kldenédel a direct x et vagynem likelnéd be mert valami szar ir ki
  • nandorb
    #1610
    bevan linkelve spoilerben
  • krisztianp16
    #1609
    Hellosztok körül néztem mindenhol de az egész játékot nem találtam meg a torrentem nem jó szoval ha tudtok valami oldalt lécci linkeljétekbe ahonnan az egészjátékot lelehet töltteni.Köszi elöre is!
  • nandorb
    #1608
    nah vegre,te is jatszol vele?
  • gibic
    #1607
    Mindenki mielőtt kérdezne, nézze meg a játék leírását (FARMERS MANUAL-ENG) levan írva a mit hogyan kell használni, mégha nem is tudtok angolul a képeket meg a betüket a képen felismeritek, ha nem akkor menthetetlenek vagytok és az alapok elsajátítását javaslom. Ha abban nem találtok valamit akkor kérdezzetek itt, különben ez a fórum is szeméttel lesz tele! Amúgy minden a régi simtractorra épül tehát a kezelés is, az új gépeké is!
  • nandorb
    #1606
    DirectX 9c jun(08) as kiadasat szedd le telepitsd es muxik
  • Szigi95
    #1605
    cső mikor inditom a játékot bejön az eetőkocsis ép meg beirja h simtractor onan tovább nem megy cssak 1 hibát ir ki( a simtractor game exe játékmhibátlan müködését mitomén mkiért megkel szitani avgy valami ijesmit irt ki) mi lehet a baj????( lehet h az h visám van??:S
  • nandorb
    #1604
    valaki esetleg hasznalja a neted? ha igen akkor az szedi ha nem akkor meg lopjak
  • karipapa
    #1603
    odajársz a tartájjal vagy a trágyaszóróval és í-t nyomsz!