3362
Simtractor V4
  • Gergő1991
    #2482
    jó van meg untam.életembe nem szórakoztam ennyit egy játékkal mint ezzel faszom.meg untam majd még nézegetlek titeket azt ha tudtok valami normális kódot majd írjátok le.
  • Gergő1991
    #2481
    jó van még próbál álom.
  • Gergő1991
    #2480
    ki húztam a netet mer a ruter se osztotta és mindenki engem szidott h mit csináltam. de most a key kis betűvel írjam?
  • pctroger
    #2479
    ha azt irja ki hogy az email cim registrálva van akkor nincs kihuzva a net mert valahonnnan meg kel tudnia nem??
  • pctroger
    #2478
    hát nem tom nekem jó volt!!rosszul irtál be valamit nem
    ???próbáld ujra login:mucha.mariayacha vagy a végén o betüvel próbáld meg net nélkül key 2t4q6xxfqun
  • Gergő1991
    #2477
    na ez nem jött ősze ki próbáltam úgy h be van kapcsolva ki van kapcsolva de nem fogadja el a kódot valakinek valami más ötlete.
  • farkasjos
    #2476
    Lehet nem jó a key! Deh vki nkem is segítsen már:S
  • gabikamionos
    #2475
    Registration Error.

    The email address given is already registered.

    Please go back and correct the problem.segitsetek milehet a baj kérlek szépen titeket
  • farkasjos
    #2474
    Csátok van egy kérdésem ha nem baj! Amikor telepítem a gamet ki írja hogy (Error 2855.The radio button group RadioGroup on dialog SetupType has than 2 buttons.) ez most mi is akar lenni? mért nem telepít? Pedig már két helyről letöltöttem de ugyan az a helyzet! Lécci segítsetek. Köcc
  • nandorb
    #2473
    otthagyod szaradni es pda-val adod el
  • stefy16
    #2472
    hello all.ha a cukorrépát kiszedtem a ropa-val és kiszórtam eg helyre onnantól fogva mit kell vele csinálni hpénz legyen belőle?pótra rakjam ?de hogyan?
  • pctroger
    #2471
    akitől kérdezhetek privibe az irjon nem akarok mást terhelni a saját nem tudásommal xD ha valakitől kérdezhetek a játéktől privibe megirom az pls irjo thx!!:)
  • Gergő1991
    #2470
    ok köszi meg próbálom azt meg írom.
  • pctroger
    #2469
    hát nálam jó volt de mior inditod a játékot az előtt és ugy is telepitsd fel net nélkül nálam legalábbis bejött:)
  • Gergő1991
    #2468
    ahol van a tartály a magtárnál. és ez menyire hatásos ha ki húzom a netet végre jó lesz?
  • pctroger
    #2467
    hol lehet egyébként megtölteni a permetezőt boccs nem tom xD
  • pctroger
    #2466
    nem lehet onlineba jaccani!!!!mert nem vetted meg az eredeti keyt ha jáccani akarsz vele akkor töröld le a játékot huzd ki a netet a gépedből telepitsd ujra belépsz a játékba login:mucha.mariayacho key:2T4Q6XXFQUN amikor el akarod inditani a játékot előtte mindig huzd ki a netet a gépedből és ugy jó lessz!!!Legalábbis nekem jó és ha valaamit nem tudsz először olvass vissza és ha nincs rá válasz csak akkor kérdezd meg:)hali
  • gabikamionos
    #2465
    miért nem engedi a reget ezt irja ki mi lehet a baj Registration Error.

    The email address given is already registered.

    Please go back and correct the problem.
  • gabikamionos
    #2464
    lehet olinébe játszani
  • gabikamionos
    #2463
    adig nem tok meni a traktoral mig nem regisztrálok és valami ilyesmit irki UNREGISTER DEMO GAMES MÉKET TÖLTSEM LE
  • gabikamionos
    #2462
    Kösz
  • pctroger
    #2461
    john deer 4 ever nem tom minek ugatsz honnan a faszból kéne tudnom mi a sorrend pesten lakok nem egy faluba láma nem nagyon tudom nem azért kell erre a fórumra jönni ohggfy ugassál akkor elhuzol máshova azt csá jah és kállai registrálni kell azért enm jó de ha vissza olvasnál akkor megtudnál eggyet s mást:D hali
  • gabikamionos
    #2460
    még egy kérdés hol kel megtölteni a prmetezőtt bent afarmon van két üveg ház
  • gabikamionos
    #2459
    de miért kéri a reget
  • pecspapi
    #2458
    nézd meg a neten.
    éés hülle kérdéseket ne tegyél fel ha lehet szépen kérni
  • gabikamionos
    #2457
    nincs hozá magyarositás
  • gabikamionos
    #2456
    de most tényleg de csak egy jármüvel tudok meni a kombányal miért nem engedi a class xerxion 3300
  • gabikamionos
    #2455
    nem
  • nandorb
    #2454
    ezt mostnaban en is direkt csinalom
  • Miky90
    #2453
    haggyad.nem érdemes szóbaállni vele.direkt csinálja a gyerek.
  • nandorb
    #2452
    na mit gondolsz?
  • gabikamionos
    #2451
    császtok miért nem tok meni a trartoral és a kombányal és a jétkba azt irja registrálni kel
  • nandorb
    #2450
    hat akkor nem kell semmit se hanem siman megteszi az szantas oszt egy szot se
  • Miky90
    #2449
    én azt sose szerettem.:Da bálázás még haggyám de mire felrakod kocsira...+ akkor mág a telepen rakd is le:S:S
  • nandorb
    #2448
    hat akkor inkabb balazas mert kell valamit berakni az allatok ala is
  • Miky90
    #2447
    + szántás után nem árt egy kis magágyelőkészítés, aratás után ha nem szecskázol akkor bálázás, utána meg tarlóhántás.ebbe asszem már van műtrágyaszóró is az meg mehet 1x szántás előtt,és 1x miután kikelt amit vetettél.
  • nandorb
    #2446
    biztos?rossz a sorend de mindegy eloszor tragyazol aztan szantasz,vetsz/ultetsz/palantalsz mikor kikell akkor permetezuk es mikor elerte a betakaritas idejet betakaritjuk ekkor lehet tragyazni ujbol es igy tovabb:P
  • dj norboo
    #2445
    De tibóó..mi a picsáért kellett beleszólnod?ez a helyes sorrend!és így kell művelgetni..
  • TIBÓÓÓ
    #2444
    apám..te aztán nagy satu vagy komám...ugyan azt kell csinálni mint a való életbe...öcsém ilyet....
  • dj norboo
    #2443
    aratsz,vetsz,szántasz,permetezel,kaszálsz,tárcsázol,bálázol,trágyázol és kezded elöröl