3362
Simtractor V4
  • gyurka666
    #2682
    akkor lehet hogy proci + a vieókártya miatt lassú mert lehet hogy az pici hozzá
  • gzsolti111
    #2681
    Hát lehet az a gond...

    Gép adatok:
    Intel Pentium 4 CPU 1.70GHz
    512 MB RAM
    Nvidia GeForce4 MX 440

    Ahogy nézem a ram az épp hogy elég, 2.0ghz helyett 1.7ghz, az is kisebb, vidikártya meg 64 megás, az is épp hogy elég...
  • gyurka666
    #2680
    ok met én is csak 4-ről hallotam!birja a videókártyád ?leeht hogy nem elég a rendszer igény hozzá
  • gzsolti111
    #2679
    Van simtractor 3.5, 3.6, meg van 4, ez a legújabb! (szerintem)

    Amúgy www.simtractor.com / Download menüpontnál tudod letölteni!


    Más: Ja és akkor valaki segít még nekem? Miért fekete a képernyő, amikor kezdi tölteni, és miért lassú? HELP ME! #2664 -es HOZZÁSZÓLÁS!!!!!!
  • gyurka666
    #2678
    szevasztok leeht hogy butaságot kérdezek de egyik haverom azt mondta hogy van neki valami új simtractor(valami 3/4-es)létezik ilyen?ha igen elmondanátok honnan lehet leszedni?elöre is köszönöm a segitséget4
  • dj norboo
    #2677
    Thx..
    De hol lehet Ikerereket tenni a trakira?
  • Martinez01
    #2676
    www.simtractor.net
  • dj norboo
    #2675
    A mindenit..első próbálkozásra elindult a játék a kód is stimmel..
    Már csak valami plusz gépeket kéne bele szerezni..
    Honnan lehet?
  • p910211
    #2674
    Akármelyikkel vetheted!! A műtrágyaszórót meg műtrágyával :D:D
    Am. Ott van a műtrágyás zsák a leadó telepen és abból
  • kitt2000
    #2673
    És melyik vetögépel veted el a répát?
    Műtrágyaszorót mivel kell feltölteni?Hol?Arra rájötem hogy a egérel rányomva nyilik ki és az ö betüvel indul el.
  • p910211
    #2672
    A répát csak kiszeded a répaszedővel és kiüritted a föld végére!!!Később az eltünik onnan de pénzt kapsz persze érte!!
  • gzsolti111
    #2671
    Ok, köszi! Esetleg v.mi tipp, hogy miért lassú a játék, és mért csak fekete képernyőt mutat zenével?
  • Martinez01
    #2670
    úgy lehet elmenteni hogy hosszan nyomsz ESC-et és ott save farm!!
  • Martinez01
    #2669
    100 mb-os és 175-mb-os között nem tom mi a különbség a méretén kívül
    3d-s re kell tenni és elméletben jó.
    van kombájnos része a gémnek! amit leszedtél az az és a

    LOGIN: mucha.mariayacho
    KEY: 2T4Q6XXFQUN
    KAPCSOLD KI A NETET MIELŐTT BEíROD!!!+ mindig be kell írni mielőtt elindítod!
    a skineket a :
    c:\Program Files\SimTractor 4.0\Machines\-be rakd

    a cukorrépáról nem tudom hogy miket kell vele csinálni bocsi!
    nem szedtem le cukorrépát!
    ennyit tudtam segétkezni remélem jó lessz!
  • gzsolti111
    #2668
    Nézd a hosszúságát én is látom, de esetleg v.mi értelmeset nem tudnál rá írni, pl. segíteni ha tudod?
  • itamragy
    #2667
    a játékba hol lehet eladni a cukorrépát?
  • Martinez01
    #2666
    xD kicsit hosszú hsz xD
  • itamragy
    #2665
    helló! nemtúdja valaki hogylehet levenni a duppla kereket? előre is köszönöm
  • gzsolti111
    #2664
    Sziasztok!

    Most regisztráltam ide, ill. most ismerkedek ezzel a játékkal, így szeretnék kérdezni és kérni pár tanácsot! Aki tud segítsen PLS!

    Na szóval a http://simtractor.com/ -ról letöltöttem EGY 100MB-os .exe-t! Első kérdésem az lenne, hogy mi a különbség a Site 1 és a Site 2 (Mirror site) között!? Illetve a 100Mo és a 175 Mo között!??

    Aztán elindítottam a parancsikont, behozott egy farmot forgó malommal! Nos hát első bakim, hogy fehér a föld… DE áttettem 2D-re, és barna lett! :-) Ezután behozta a főmenüt, rámentem hogy New game…, és megnyomtam az OK gombot! Elkezdett tölteni… Tölt tölt (LASSÚ NAGYON), és egyszer csak fekete lett a képernyő, DE csak a fehér kurzor látható és megy a háttérzene! Ez mitől van? Várok 5 percig, ugyan így semmi, de hozzáteszem tudtam mozgatni az egérmutatót! Hát ctrl+alt+delete, folyamat leállítás! :-( Kérdésem ehhez a következő lenne: Ez miért van, mérnem hozza be a farmom és mért nem tudok vele játszani?

    Gépem adatai, hátha ez a hiba! Aki ért hozzá, lécci segítsen!:
    Intel Pentium 4 CPU 1.70GHz
    512 MB RAM
    Nvidia GeForce4 MX 440
    És persze Windows XP van fenn!

    DirectX: letöltöttem a frissítést is (directx_nov2008_redist.exe), bemásolt pár .rar-t! (ahol van a DiectX mappa) Ezeket a .rarokat ugye nem kell kicsomagolni? Gondolom nem... Vagy ez lenne a hiba, hogy telepítem akkor fel?

    A játék főmenübe farmer manager módot írt és directx 9-et, bár frissítettem elvileg…, ill. azt hogy demo verzió!

    --------------------

    További kérdéseim a következők:

    Láttam a netes demo verzióját, ahol tárcsázni kell, esetleg nincs kombájnos demo verzió a neten?! :)

    És még 3 kérdés és megszűnök! :-) (Bocsi hogy ennyi kérdésem van!)

    Még nem olvastam végig a fórumot, mert nem volt még sok időm, de pár oldalt már elolvastam! Szóval valaki tudna adni egy MŰKÖDŐ logint+keyt? :-) (Remélem egyszer jó lesz a játékom és tudom használni majd… optimistán bizakodok benne legalábbis...)

    Töltöttem le skineket (http://www.skintractor.fr/), de nem tudom azt hova kell betenni ill. hogyan használjam? Ill. ezek mire jók? :) (Bocsi a láma kérdésekért, de tényleg most ismerkedek ezzel a játékkal!) (pl. van egy kiszedőm, és ha ezt bemásolom a skint, akkor úgy fog kinézni?)

    Végül az utolsó! Engem igazából ebben a játékban főleg a cukorrépa érdekelne! (Ugye a ropa (euro)tiger az cukorrépa szedő, mint azt sokan nem tudták!) (Bár holmerből több van az országban…) Így főleg emiatt tenném fel a játékot! Szeretnék tájékozódni, hogy kinek mi a tapasztalata erről: Pl. Mivel kell és hogyan és hova elszállítani majd a cukorrépa-prizmát, mivel kell irányítani a gépen a kezelőszerkezeteket… stb! (Esetleg egy általános kezelési útmutató?)

    Köszönöm előre is a segítséget, remélem nem rettentett meg senkit a hosszú levelem és aki tud nem zárkózik el és segít nekem, mert FONTOS lenne, ha jó lenne ez a játék, ezt a szimulátort ki tudnám próbálni! :-))))

    u.i: Akinek esetleg van saját cukorrépás képe és el tudná küldeni, azt pláne megköszönném! Érdekel ez a dolog és érdekes is! :-)

    Köszi mégegyszer, remélem v.ki (de remélem töben is) fog válaszolni, mert FONTOS LENNE! KÖSZÖNÖM!
  • Martinez01
    #2663
    gyünnek a válaszok!xD
    #2660:asszem ó vagy az ö gomb
    #2661:igaz tényleg egyszerűbb lenne.nincs megtiltva a fórumon csak a sögö nem ismeri fel a másohnnan való képfelöltéseket csak a kepfeltolo.hu-sajat
    #2662:lehet csak ahoz meg kell venni a játékot eredetiben!
  • itamragy
    #2662
    Nem tudja valaki hogy lehet egyszerre tőbbben játszani? Előre is köszönöm.
  • kitt2000
    #2661
    Szerintem könyebb lenne ha képel lehetne ilusztrálni a dolgokat úgy szerintem jobb lenne!Vagy meg van tiltva a kép feltöltése hogy nem lehet látni a fórumon?
  • CB Csipi
    #2660
    De melyik gombot (gombokat) kell nyomni hogy megtudjam tölteni?
  • Martinez01
    #2659
    csak meg kell tölteni
  • CB Csipi
    #2658
    A permetezőt melyik gombokkal tudom megtölteni??? És ha megtöltöttem akkor benne van már a gyomírtószer is vagy azt valahol máshol kell még hozzáadni?
  • Martinez01
    #2657
    több lehetőség is van
    1.nem vagy regisztrálva
    2.nem jól raktad be
    3.ien nincs xD
  • dj norboo
    #2656
    Sziasztok!
    Beletettem az új 8530-as JD-t a V3-ba ,be is olvasta meg minden..bele is tette a játékba..Csak nem tudok beleülni..nem tudjátok hogy miért?
    THX...
  • thugya
    #2655
    köszí
  • farkasjos
    #2654
    Csak eggyet lehet! mert csak 2 pótkocsi van!
  • thugya
    #2653
    bocs a hülye írásért
  • thugya
    #2652
    Hali! Ezen a játákon két vagy több pótkocsitegymásutén lehet kötni?
  • farkasjos
    #2651
    Teh okos nem oldalt kell keresni hanem a játékba a lienc regristred menü pontba kell beírni a login + a keyt is!
  • Hari1212
    #2650
    valaki adjon 1 olyan linket hogy pontosan az az oldal jöjön ki ahova be kell irni a key t mert én kerestem de nem találtam :S
  • farkasjos
    #2649
    Hi Hogy tudom leszedni a duplakereket tractorról???
  • Martinez01
    #2648
    olvass FAQ-t
  • thugya
    #2647
    köszi CB Csipi
  • tóthjózsef
    #2646
    Figyeljetek mért nem lehet felrakni
  • tóthjózsef
    #2645
    Hol lehet letölteni a játékot
  • Martinez01
    #2644
    csipi! a fórumon van adiminisztrátori jogod!!
  • CB Csipi
    #2643
    Nem muszály kihúzni a netet te...:S

    Meg is veheted a játékot és akkor nem kell kihúznod!
    És akkor nemcsak a demoval játszol...