3362
Simtractor V4
  • saslaca
    #2642
    Jézusom milyen szar játék ez hogy ki kell húzni a netet hogy regisztrálhass meg hogy egyálltalán regisztrálni kell?
  • CB Csipi
    #2641
    Ja és még EGY hülye kérdésem lenne... A műtrágyaszórót hol lehet megtölteni???
  • CB Csipi
    #2640
    Valaki leírja nekem hogy hol kell tankolni a permetezésnél ha gyomírtózni akarok???
  • CB Csipi
    #2639
    Szia! Nekem nagyon tetszik a honlapod attól eltekintve hogymég nincs 100%-ig elkészülve... :D:D:D
  • CB Csipi
    #2638
    Először regisztrálnod kell a játékban de ahoz hogy regisztrálni tudjál kikell húznod az internetet!

    LOGIN: mucha.mariayacho
    KEY: 2T4Q6XXFQUN

    Ezután Betudsz szállni az összes gépbe: Vagy a játék menüjében kiválasztod melyikkel akarsz menni, vagy hamár bentvagy a játékban akkor az enter+ú-val tudsz beszállni... Kb így bár nembiztos hogy megérted ahogy én magyaráztam... XD
  • thugya
    #2637
    bocs a láma kerdésért de én először játszok SimTractor-on (egyébként király)de enm tom meikkel ül be e pali a tractorba meg ilyesmibe
    segítenétek?
    ekőre is köszi
  • Martinez01
    #2636
    KÉSZ A honlap!!ITT VAN + fórum + faq
  • Martinez01
    #2635
    FIGYELEM!! a fansite+ faq készül énáltalam!! ma este lehet meglessz
  • Martinez01
    #2634
    erre több megoldás is lehet!
    1.frissitsd a videókártyád
    2.ved le a grafot minimumra
  • Petter84
    #2633
    Valaki, kérem adjon nekem tanácsot!
    Több hónapja simán ment a V4, tegnap pedig gondold egyet és elkezdett akadni de rendesen. Azóta többször újra telepítettem, még a gépet is újra raktam, de semmi változás. Mindegy, hogy a 4.06-ot vagy 4.082-tőt rakom fel.
    Ha van valakinek ötlete, megkösszöném!
    Üdv.!!!
  • Gaben87
    #2632
    Köszönöm Martinez!
  • Martinez01
    #2631
    Simtractor DOWNLOAD
  • Gaben87
    #2630
    Kössz!Jó elintézted!
  • ZetorMaci
    #2629
    Hello, nem tudnátok segíteni abban hogy hol találhatok a V4-hez új épületeket??? Eddig sehol nem találtam sem a simtractor.net sem sehol...

    Köszi
  • p910211
    #2628
    Olvass vissza!!!!!
  • Gaben87
    #2627
    Jah és mikor lesz kész a FAQ?
  • Gaben87
    #2626
    Csövi!Honnan tudom letölteni a játékot ami jó is?Köszi előre is!
  • Martinez01
    #2625
    hy! van a SIMTRACTOR V4-nek magyar fansite ja? mert ha nincs készítek eggyet fórummal
  • Petter84
    #2624
    Hello!

    Rajtam kivül van valakinek még problémája a 8530-as John Deere-ral(by FLD)?,
    Mert nekem az egész játék átment tőle lassított felvételbe.
  • CB Csipi
    #2623
    Kössz a választ több mint a semmi, lehet hogy a videókari a szar de multkor meg pedig jóvolt minden... :S :D
  • FmdwE524
    #2622
    Nah a cukorrépát felszedtem azzal a nagy batárral prizmába raktam. És utána a prizmával mit csináljak?????
  • farkasjos
    #2621
    Szar A videó kártyád!XD Milyened van ha nincs 256 akkor sztem akkor jönnek elő ezek a problémák!
  • CB Csipi
    #2620
    Sziasztok! Az miért van, hogy a szántóföldek teljesen hófehérek és egykét szfaltos útszakasz full szürke??? Legyen szives valaki válaszoljon! Előre is köszönöm... :)
  • nandorb
    #2619
    megint mondom ne zzz eddig ezekre a hulye kerdesekre adtak mar 100x valaszt keressed csak ki!!!!!!
  • pappmilan8
    #2618
    hogyan lehet elmenteni a játékot???
  • nandorb
    #2617
    ne z itt a megoldas ittvan csak korul kene nezned
  • pappmilan8
    #2616
    melyik gombal tudok lucernát tölteni a vetögépbe???
  • pappmilan8
    #2615
    melyi kgombal tölthetem meg a mütrágya szorot?mi a kod?hajo a kod akor mért nemtudok beülni a traktorba?!!!
  • pecspapi
    #2614
    DC456FF
    ez a st v3.66-é:D:D
  • farkasjos
    #2613
    ez nem a v4 kódja hanem a 3.66 a login: mucha.mariayacho
    Key : 2T4Q6XXFQUN
    És ez tuti jó!!! de a játékot is úgy rakd fel hogy nem megy a net
    meg jól írd be!!!
  • KAMIONOS KOGYO
    #2612
    www.mttu.com
    DC456FF
  • KAMIONOS KOGYO
    #2611
    ezt már probáltam+ ki is húztam a netet de nem jó
  • farkasjos
    #2610
    Login:mucha.mariayacho
    Key:2T4Q6XXFQUN

    Olvass vissza!
  • farkasjos
    #2609
    A duple kereket hol tom rá szerelni a tractorra???
  • KAMIONOS KOGYO
    #2608
    LOGIN: ?
    KEY: ?
  • KAMIONOS KOGYO
    #2607
    csá valaki segítsen
    LOGIN:
    KEY:
  • farkasjos
    #2606
    MTZ Hát sztem nincs deh belarus jó lessz a john deere 7810 helyett??
    mer itt van : http://www.simtractor.net/skins/20/2/John+Deere+7810 itt kb 5-ik vagy 6-ik skin az deh ki van írva + kép is van!
  • p910211
    #2605
    Ott vannak a zsákok a leadó helyen a fal mellett!!
    És azzal a gombal töltöd meg amelyikkel a telepen elinditod a gabonát a siloból
  • feherkiraly
    #2604
    Egyébbként a Simtractor V4-be nem lehet MTZ betenni(mindegy miet)???
  • farkasjos
    #2603
    Én sem tom milyen gombokkal! deh a boltba vannak fehér dobozok és ott! olyanok mint egy hűtőszekrény:D deh lehet hogy azzal kell a cukorrépát!
    deh amúgy próbáld végig a gombokat azt amikor tellik akkor már tod a választ!