3362
Simtractor V4
  • gzsolti111
    #2722
    Jó :D És ez a 2 kötül melyik a nyerő? :)

    Ill. akkor a PCIe is jó, nemcsak a Pixel Shader 2.0??
  • nandorb
    #2721
    a topik ahol hazigazda vagy szepen kotelez vmire te irod hogy helyesiras hat az elobbi ,,Senki Nem mondta hogy neked szól!!!" ha kiakarsz hangsulyozni vmit azt ne igy tedd,hanem , -vel vagy maskepp
  • dj norboo
    #2720
    Senki Nem mondta hogy neked szól!!!
  • nandorb
    #2719
    Ha van loved akkor ez:MSI nVidia N280GTX-T2D1G :D ennel biztos fog menni
  • gzsolti111
    #2718
    Értem! A PCIe-támogatás is jó hozzá? Azt hiszem az újabb, vagy tévedek?

    (Ja és látom ha márt nvdia akkor megkérdezném, melyik a jobb?

    nVIDIA GeForce 8600GTS vagy Msi nx9400gt vagy nx8600GTS??)
  • nandorb
    #2717
    A pixel shader 2.0-at a grafikus kartya kell hogy tamogassa/Tartalmazza
  • gzsolti111
    #2716
    Ja és ESETLEG v.ki meg tudná mondani, hogy mi az a Pixel Shader 2.0?? :-)))) Mert nagyon nem értek hozzá! :)

    Ja és boccs nándor, de kiakadtam délután...
  • gzsolti111
    #2715
    Köszönöm!
  • nandorb
    #2714
    Tedd fel a legfrissebb DirectX 9c-t asszem november 2008-as az utolso verziot.Akkor jo volna ha a grafikusod tamogatna a Pixel Shadeer 2.0-at meg minimum 256MB DDR-t igenyel meg 2.0Ghz proceszort
  • gzsolti111
    #2713
    + annyit tennék hozzá MÉG, hogy azt nem értem, hogy v.ki miért fórumozik, hogy ha nem segít másnak ill. nem kérdez semmit... Nem értem... A topik (fórum) erről szól, nem pedig az oltásokról, meg a nagyképűségről...
  • dj norboo
    #2712
    NEM TUDOM MIÉRT VANNAK A TOPIKOK??
    AZÉRT HOGY ODA ÍRJÁK A KÉRDÉSEKET NE PRIVÁT ÜZENETBEN ZAKLASSANAK!!!
    REMÉLEM TUDJA KINEK SZÓL!!!!
  • gzsolti111
    #2711
    Ja még annyi, hogy nem tudom mért fáj, ha valaki érdeklődik... Annyi a szituáció, hogy most ismerkedNÉK a játékkal, ha tudnák.. Arról nem tehetek hogy nem ismerem a játékot és a gépem hibáit + nem vagyok paraszt... A te esetedben inkább vagy nem fórumoznék, vagy inkább levegőnek tekinteném azt a hozzászólást, ami téged nem érdekel, de kommentet fűzöl hozzá... Na mindegy, csak ennyit akartam!
  • gzsolti111
    #2710
    Hallod én normálisan kérdeztem, érdeklődtem! Már lassan több hét óta ottvan a kérdés, és ebből csak 1 ember válaszolt.. "hiányosan"...

    Nem tudom minek fenyegetőzöl és mivel... de nem kéne... Azt hiszem korrektul leírtam, és akkor az a minimum hogy kerrektul válaszoltok rá... vagy nem írtok semmit... inkább...!

    És ez egy fórum ha jól tudom...?! A fórum 1 témával kapcsolatos hozzászólás-vita... Ez ide illő téma, ha nem tudsz fórumozni sajnállak, de tényleg.. Olvasgattam vissza is, ÉS sok válaszban láttam szidásokat, szitkozódást... Nem tudom hány éves vagy, de szerintem ez a viselkedés nem ide való, és főleg nem ebben a stílusban! Ha nem tudsz segíteni, inkább ne is írjál semmit és kész... Nah erről ennyit akartam!

    Tehát a téma...: Képzeld letöltöttem a directx frissítést, és 2D-be futtatom a játékot és mégis fekete a képernyő... Val.szeg a gépigény lesz a ludas... KÖSZÖNÖM A SOK SEGÍTSÉGET!

    Üdv,
  • nandorb
    #2709
    Vagy gyemge a geped vagy nem raktad fel a legfrissebb grafikus drivereket es nehogy megkerdezd hogy honnet lehet letolteni mert nem lesz jo VEGE neki
  • gzsolti111
    #2708
    Én leírtam, úgylátszik senki sem olvasta el..... (-.-)'

    "elindítottam a parancsikont, behozott egy farmot forgó malommal! Nos hát első bakim, hogy fehér a föld… DE áttettem 2D-re, és barna lett! :-) Ezután behozta a főmenüt, rámentem hogy New game…, és megnyomtam az OK gombot! Elkezdett tölteni… Tölt tölt (LASSÚ NAGYON), és egyszer csak fekete lett a képernyő, DE csak a fehér kurzor látható és megy a háttérzene! Ez mitől van? Várok 5 percig, ugyan így semmi, de hozzáteszem tudtam mozgatni az egérmutatót! Hát ctrl+alt+delete, folyamat leállítás! :-( Kérdésem ehhez a következő lenne: Ez miért van, mérnem hozza be a farmom és mért nem tudok vele játszani?"

    Tehát 2D-ben csinálja ezt! És a kép felbontást hogy lehet állítani?
  • Martinez01
    #2707
    tipp:
    próbáld 2d-ben,
    kissebb grafon,
    kisseb felbontás(nem 1024*768-ason pl hanem 640*480-on)
  • gzsolti111
    #2706
    Szerintem nekem is épp ugyan ez a gondom... Fekete háttér, zene megy, de kép nincs... Talán videókártya túl kicsi... Ez csak tipp, de jó lenne, ha végre erre a kérdésre is válaszolna v.ki, v.ki szakértő! ^^ :) PLS
  • itamragy
    #2705
    nekem lenne egy olyan gondom hogy elindul a ST v4 de csak zenét hallok és képet nem
  • thugya
    #2704
    Hali!Am van valamihez Auto pilot(automata pilota söfőr)?
  • gzsolti111
    #2703
    Szerintem ez eléggé hülye megoldás, hogy ott elrohad a répa a földön kidepózva, de pénzt kapunk érte.... Ennyiből tehettek volna be nemcsak répa szedőt, hanem répa rakót is, mint pl. Ropa euro maus-t, amivel szintén elégé érdekes dolgokat lehet csinálni, és mint a 3.66-ba pl. teherautót megrakni és úgy kapni pénzt érte sokkal izgalmasabb lenne! Na majd talán a v5-be! :)
  • gzsolti111
    #2702
    v4: Tölt tölt (LASSÚ NAGYON), és egyszer csak fekete lett a képernyő, DE csak a fehér kurzor látható és megy a háttérzene! Ez mitől van? Várok 5 percig, ugyan így semmi, de hozzáteszem tudtam mozgatni az egérmutatót! Hát ctrl+alt+delete, folyamat leállítás! :-( Kérdésem ehhez a következő lenne: Ez miért van, mérnem hozza be a farmom és mért nem tudok vele játszani?
  • farkasjos
    #2701
    Cső norboo! látom te is v4-ezel hajrá!!! Jah a cukorrépát hagyd elrohadni a föld mellett azt majd magátol eleadja asszem!
  • dj norboo
    #2700
    Köszi..
    Répaszedéskor Nem lehet pótkocsiba üríteni és utánna te odaviszed ahova karod?
  • mano15
    #2699
    heló a v4-ben a C billentyű a 3,66 -ba meg beálsz a műhelybe.
  • gzsolti111
    #2698
    Talán itt, nem tudom: a műhelybe van 2 "gerenda" (rúd) egymás mellett a földön, arra ráálsz a traktorral és asszem ott!
  • dj norboo
    #2697
    Egyszerű..A függesztett vetőgéppel próbáld vetni ami a farmon van szín alatt és kb mellette asszem az eke meg a pótkocsi van.közelében meg a 7920as jd....
    De én segítettem most nekem segítsetek..
    Hol lehet az ikerkereket feltenni a trakikra?
  • én 1994
    #2696
    köszi!!!mindjárt kiprobálom
  • gzsolti111
    #2695
    Igen, külön van a búza és külön a kukorica vető gép!
    Ha stimmel a játék, akkor alap játék esetén a 8310-es John Deere-ral tudsz kukoricát! (Asszem! :-) )
  • dj norboo
    #2694
    Ha a kukorica vetőgéppel állsz oda akkor is megtölti..Próbáld ki..
  • én 1994
    #2693
    nem jó!!!búzát tölt bele!!!más javaslat?
  • én 1994
    #2692
    köszi gzsolti111
  • gzsolti111
    #2691
    A vetőgépet 3.66-ba kukoricával a telepen, a két siló mellett van egy 4 lábon álló sátortető. Ott lóg lefele egy cső. Aláállsz, megnyomod az "Ő" betűt, és ott lehet megtölteni! :-) Nemtudom, próbáld ki!
  • gzsolti111
    #2690
    Talán Delete gomb vagy end gomb? :) Nem tudom pontosan, 3.66-ban úgy kell! :)
  • robi11
    #2689
    2d ben működik
    de én 3d be nyomom:D
  • robi11
    #2688
    végre nekem is mükszik:D
  • mano15
    #2687
    hali! tudnátok segíteni hogy honnan tudnám leszedni a mütrágyaszórót?
    köszi!
  • én 1994
    #2686
    hello!visszaolvastam de nem találtam hogy hol lehet megtölteni a vetőgépet kukoricával?tudnátok segíteni?elöre is köszi
  • gzsolti111
    #2685
    Igaz jó játék, de csak a 4-be van cukorrépa, engem meg az érdekelne igazából! :) Márt rajta vagyok az ügyön, folyamatban van a gép!... :) Minél előbb, annál jobb!
  • gyurka666
    #2684
    nem baj a 3.6-os is király játékde majd ha egyszer megcsináltatod a géped akkor érdemes kiprobálni a 4-et is
  • gzsolti111
    #2683
    Lehetséges, majd lesz gép újjítás, eléggé régi gép...

    De nem fut el a v4, így kénytelen vagyo kaddig 3.66f-ezni! :(