3362
Simtractor V4
  • dj norboo
    #2762
    Igen..belemész a C:/Progam Files/Simtractor V4/SAV
    És onnan...
  • Dávid 12
    #2761
    Lehet törölni a mentéseket?
  • Dávid 12
    #2760
    Ez komoly!Az adapter a hibás!
  • dj norboo
    #2759
    izébizéé...az ikerkereket ugye a c-vel kell feltenni..de először hova kell menni hogy feltegye??be kell menni a komához??
  • nandorb
    #2758
    hamachival meglehet oldani
  • gzsolti111
    #2757
    Nem tudom bocsi, én csak a 3.66-ra hivatkozok, mivel a v4 el sem fut.. kezdjük ott ugye... A múlkoriban erről már volt szó... Sajnos az új gép még nem jött meg!

    De vágülis igazam van, mert ha lenne is benn multiplayer, akkor nem lehetne játszani így ezzel a loginnal...
  • nandorb
    #2756
    te lattal multiplayer modot benne?
    az csak a 3.66-osban van,ha nemtudsz vmit jobb ha halgatsz
  • gzsolti111
    #2755
    :ASD

    Nem lehet, mivel mindenki ugyan azzal a loginnal játszik, ráadásul ki kell kapcsolni a netet, hogy működjön a kód... (-.-)'

    Vedd meg eredetibe és játszhatsz multiba!
  • nandorb
    #2754
    mi lenne hanem kerdeznel marhasagokat?
  • Dávid 12
    #2753
    Mivan ha felrobbanik a kombájnom?
  • Dávid 12
    #2752
    Hogyan lehet multiba játszani?
  • gzsolti111
    #2751
    Amelyiket elviszi a géped! :) Ha nem olyan jó a videókártyád akkor válaszd a 2D-t, ha pedig bírja, akkor a legjobbat! :)
  • gzsolti111
    #2750
    De mutat az! :) Maga a kút nem mutat semmit, de ha a tractort megnézed, megtölti! Van egy kis számlálója a műszerfalon akármelyik gépnek, és az megy felfele, ha odaállsz mellé! Ki sem kell szálnod, úgy tankolod meg!
  • nessaja1987
    #2749
    Ha feltelepítettem a V4-et, akkor a nyelv kiválasztása után melyik felbontást válasszam ki? Előre is köszi!
  • Dávid 12
    #2748
    Lehet ugyanúgy mert amikor odaállok akkor elkezd morogni!De nem mutat semmit.Azért köcc!
  • gzsolti111
    #2747
    A v3.66-ban úgy kell tankolni, hogy simán odaállsz a benzinkút mellé, és magától el kezd tölteni, és berreg! ( a v4-be nem tudom, lehet ugyan így kell)
  • gzsolti111
    #2746
    Nem vágom mit akarsz kérdezni.. De ha beírod a kódot és nincs net csak akkor jó! Ha van net akkor rossz! Mért van ez? Hát csupán azért, mert mindenki ezt a kódot használja (több 100-an), így gondja van ha a netre felmegy a játék.. (gondolom)
  • Dávid 12
    #2745
    Mit kell +nyomni ahoz,hogy tankolni tudjak!?
  • nfsjudo
    #2744
    ok de nem értem ezt ha kikapcsolom a netet és ugy játszok jó
    és uttána rá rakom s netet és már megint rossze a játék ?? írj pls
  • gzsolti111
    #2743
    De olyan gondja is lehet, hogy az első alakalommal beírtad, a netet nem kapcsoltad ki és akkor már mindegy.. annak annyi... Most már avval hiába próbálkozol, vagy nem így van?
  • gzsolti111
    #2742
    Ne legyél már láma....

    A héten írtam a keyt, meg a logint másnak! Olvass már vissza lécci!!! (amúgy 2008. dec. 17. 14:09)
  • gzsolti111
    #2741
    Itt nézegelődjél skinek iránt: www.skintractor.fr
  • nfsjudo
    #2740
    csá valaki mondja el a loint meg a keyt ami be van írva kihutom a netet és nem muködik 4 valaki segítsen
  • Dávid 12
    #2739
    Belelehet rakni a Lexion 600-aT?Ha igen akkor vki küldjön egy linket kécci! Köcc!
  • Gaben87
    #2738
    Köcce!!!
  • gzsolti111
    #2737
    DirectX 10 az ideális, de a directx9 novemberi frissítés is jó, azt pedig le tudod szedni innen: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=886ACB56-C91A-4A8E-8BB8-9F20F1244A8E&displaylang=en
  • Gaben87
    #2736
    Ahan értem.Nekem most csk 370 mb szabad helyem van a C meghajtón!Jó igaz az nem sok de attol már felkéne neki telepíteni!Jah és a directx mikori verzióját töltötted le?
  • nandorb
    #2735
    mert pl. a kocsid is befullad ha nemtom en 5ben indulsz megha teli gazzal is
  • Dávid 12
    #2734
    És mért fullad le?
  • Dávid 12
    #2733
    Heló!Mért van az,hogy nem tudok semmit csatolni a letöltött gépekhez?És ,hogyan tudnám +oldani azt ha messzevagyok a kombájnal akkor és betelik a tartály akkor hogyan tudok átváltani a traktorba!?
  • gzsolti111
    #2732
    Nem tudom, keress rá! Google a barátod!...
  • gzsolti111
    #2731
    230MB (nekem ennyit foglal maga a játék) + a directx 90MB
  • Gaben87
    #2730
    Csövi!A C meghajtón hány Mb szabad hely kell minimum hogy telepíteni tudjam a játékot?
  • gabikamionos
    #2729
    Helo.Segítsettek hon tok modokat letölteni.
  • mano15
    #2728
    hali ! meg mondaná valaki hogy hol lehet megtalálni a v4-ben a műtrágyaszórót mert nem találom sehol . előre is köszi.
  • gzsolti111
    #2727
    Login: mucha.mariayacho
    Key: 2T4Q6XXFQUN
  • gabikamionos
    #2726
    Letöltöttem és az internetet kihuztam beirtam és a játék kicsit szagat mikor nem irom be nem szagat mi lehet a baj.Előre is kösszi.
  • zoc
    #2725
    Valaki már adja meg a v4 login + keyt! Nekem csak a 3.66-é van meg. Előre is kösz !
  • gzsolti111
    #2724
    Ahogy nézelődtem, kiderült hogy alap a Pixel Shader 4.0 a mostani új videókártyákon, tehát el fogja vinni! :) Ahogy majd elviszi a gta Iv, et és az nfs uc-ert is! :) Köszi a segítséget!
  • nandorb
    #2723
    a Pixel Shader 2.0 az nem ugyanaz mint ami a PCIe -ez egy slot ahova fektetik a kartyat,a regieken AGP-volt ma mar csak a PCIe maradt mert az AGP csak 8x sebessegre kepes mikozben a PCIe 32x-re is kepes.A Pixel Shader meg egy olyan belso tulajdonsag amit a grafikus programok,jatekok igenyelnek ma mar van ha jol tudom 8.0-a is.