3362
Simtractor V4
  • itamragy
    #2802
    a directx-et kellet frissiteni!
  • gzsolti111
    #2801
    Mi volt a gond? :)
  • itamragy
    #2800
    hosszan megnyomod az esc-ét majd save
  • zsoltee455
    #2799
    hogyan lehet elmenteni a jatekot??
    koszi
  • itamragy
    #2798
    kőszőnőm jó lett kőszi a tippet!
  • gzsolti111
    #2797
    Hát több "oka" is lehet:

    - Nem bírja a géped (főleg a videókártya)

    - Nem tettél fel directx frissítést, ami kellene hozzá...
  • itamragy
    #2796
    hell nekem egy olyan gondom lenne hogy amikor beinditom a st v4-et akkor egy darabot kivág as képernyőből és ott csak a háttér látszik de a játék nem megy se hang se kép.
    Tanácsaitokat várom.előre is kőszőnőm.
  • jocesz87
    #2795
    Én net kapcsolat alatt csináltam. És működött de csak azután mikor még egyszer letöltöttem V4 mert az előző semmit sem fogadott el akár mit írtam! De a mostani csak az a gond hogy minden indításkor be kell írni! De szerintem le is lehet tiltani a kapcsolódást a tűzfalon is!
  • peterjoe1992
    #2794
    HELP
  • dj norboo
    #2793
    Huzd ki a neted amikor telepíted aztán mindig amikor jáccani akarsz akkor is huzd ki..akkor már nem kell minden inditáskor kódozni elég egysze is...
    De ha nem akarod kihuzni a neted akkor: Vezérlőpult->Hálózati Kapcsolatok->És helyi kapcsolat alatta halványan hogy csatlakoztatva..
    Nah azon jobbgomb letiltás..
    Nahde ha akarod h legyen neted akkor ugyan ide mész de akkor meg jobbgomb engedélyezés.
    Csatlakozik a szolgátatóhoz..max1Perc..
    és van is neted..
    Ennyi.
    próbáld meg így a game-t
    Login:mucha.mariayacho
    Key:2T4Q6XXFQUN
  • peterjoe1992
    #2792
    he nekem nem jó mindent meg csinálok és semmi
  • gzsolti111
    #2791
    SZerintem nem olyan sokban különbözik a v4... próbáld ugyanazokkal... Bár én nem tudok sajnos segíteni, nekem még egyenlőre nem fut el a játék!....
  • peterjoe1992
    #2790
    hhhhhhhhhhhhheeeellllppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jocesz87
    #2789
    Én még olyan segítséget szeretnék kérni mint ami a v,366 f.a.q ban va le írva mi hol található mivel mit kell csinálni mikor mit érdemes meg ilyesmi vagy egy térkép az is nagyon jó volna!
  • jocesz87
    #2788
    Nekem jó csak minden indulásnál be kell írni
    Igaz elsőre nekem sem volt jó de letöltöttem még egyszer és annál már elsőre sikerült csak mondom minden kezdés elején be kellett írnom!
  • Zly
    #2787
    Sajnos képet nem tudok feltenni hogy nem hazudok 175kb. Sok sikert a probalkozásokhoz!
  • Zly
    #2786
  • Zly
    #2785
    Én mariayocho-nak irom de itt már látam mariayacha-t ,mariayacho-t is nekem az elsö jött be félév utan! Ajánlom töröld a régit total. tölsd a simtractor.com-rol a 100mb-ost. Login:mucha.mariayocho Key:2T4Q6XXFQUN
  • dj norboo
    #2784
    ZLY én eddig is ezzel a kóddal toltam...
  • peterjoe1992
    #2783
    zly mindent jól írtam de nem jó!!!! mi lehett az oka
  • peterjoe1992
    #2782
    de a pont is kell
  • gzsolti111
    #2781
    Igen, mivel ha te nem írtad le neki, és mivel a FAQ-s mlapos oldalon nincsenek leírva az irányítások..., és én csak segíteni próbálok másoknak, ahogy te segítettél anno. nekem... Főleg karácsony alkalmával... Boccs!....
  • Zly
    #2780
    A www.simtractor.com-rol letöltötem a játékot (Site 1)SimTractor V4 Game 4.082 (100mb) A kod: mucha.mariayocho / 2T4Q6XXFQUN . A kodot pontosan ird be! NE kavard össze a régivel!
  • dj norboo
    #2779
    Látom gzsolti Tudod hogy Kell másolni!!!
  • nandorb
    #2778
    akkor ird mar le hogyan?
  • Zly
    #2777
    Nem kell széhuzzni a netet. Nálam tőkéletesen müködik! Számitogép: AMD Sempron(tm)Processor3000+ 1.60 GHz,512MB RAM ezzen a szaron gyönyörüen futt!
  • nandorb
    #2776
    mivan? logot akarsz? azt a logo muhelybe kered nem itt
  • peterjoe1992
    #2775
    DE A NEVEM RA ÍRJÁTOK PL:PETERJOE1992 STB
  • peterjoe1992
    #2774
    HELO VALAKI SEGÍTSEN MÁN MERT A V4 ES BE NEKEM NEM JÓ PEDIG JÓL ÍROM SZÉT HÚZOM A NETET ÉS AKKOR SEM JÓ
  • gzsolti111
    #2773
    -1 1es gomb és elindul a cséplő
    -2 1 2es gomb ami elinditsa a vágóasztalt
    -3 1 3as gomb ha rendre akarod rakni
    -4 Fordulatszám PgUp fel/ PgDown le
    -5 Ürítőcsiga be/ki: ó inditása/leállítása: ö
    -6 Ugyanezekkel a gombokkal az ellentétet csin. ha még 1X megnyomod..
    Pl: Leállítja a cséplőt, Asztalt, nem rendre rakja(szecskzza) stb..
    -Világítás:ü
    -Villogó:7
    - sebesség fel: . (é alatt balra)
    - sebesség le: - (jobb shift mellett)
  • Zly
    #2772
    Sziasztok!Az én kodomal megy nem kell kihuzzni a netet ha valakit érdekel irjon . És pedig a gépem alap.
  • kitt2000
    #2771
    3-gombal tudod állitani hogy szorja vagy szalmáza úgyanazzal visza álitsa is!
  • pistuska
    #2770
    hali itt uj vagyok de a v4 be a amikor artok hoy kel hogy ne zuza hanem csk szalmát adjonki
  • Dávid 12
    #2769
    Kellemes ÜNNEPEKET!Mindenkinek!!!!!
  • Gaben87
    #2768
    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!!!
  • Gaben87
    #2767
    Jah mert nekem megjelenik egy kis kép egy jd trakival+keverőkocsival utána eltünik es olyan hangot ad ki mintha fennakadt volna!Miért van ez?
  • dj norboo
    #2766
    Nem lehet!!
    Biztos is!!
    A működési elvük ugyan az egy kis ujítás van a V4 hez de semmi különb!
  • gzsolti111
    #2765
    Hopsz rossz fórumra írtam! Sorry! :DD
  • gzsolti111
    #2764
    Megvan, leburítottam egy betonplatz-ra benn a farmon! És most? Adjam az állatoknak?

    Íme, csináltam képet: (Ő lenne az, amit nem tudok, hogy milyen "növény"! Annyi biztos hogy kombájn (kukorica, búza adapterrel) és a cougar ne mboldogul vele... Aki tudja írjon!

  • gzsolti111
    #2763
    Elvileg lehet, a SimTractor 3.5\SAV mappából ki lehet törölni (a 3.66-ban legalábbis..)