3362
Simtractor V4
  • gzsolti111
    #2962
    Köszi, már jó. Nem tudom mi lehetett, reggel is ezt a kombinációt (is) megpróbáltam... No mind1, lényeg hogy most jó!
  • dj norboo
    #2961
    Próbáld az ö-gombbal vagy az 1es 2es gombbal!
  • gzsolti111
    #2960
    Hali! Egy kis kihagyás után voltam.. És kérdeznék valamit: Permetezni hogy kell v4-ben??? :)))) Megtölteni meg tudom, kimentem a földre, de nem nyitja ki a "csapokat", szóval nem permetez, de a tartály telle van permetszerrel.
  • itamragy
    #2959
    sztm még igy se érti meg
  • gzsolti111
    #2958
    Jó! :)
  • gzsolti111
    #2957
    Az udvaron! :D... Távolabb van egy telephely ott megtalálod!...

    De be tudod állítani a menüben, hogy melyik géppel akarsz menni! Tudóód? :-)
  • gzsolti111
    #2956
    www.simtractor.mlap.hu (!)

    Műtrágyaszóró (SimTractor v4)

    A műtrágyaszórót (fertiliser), pluszba kell betenni a játékba (V4)!!!

    Először telepítsd vagy tedd be modként!!!
    www.simtractor.com / addons menüpont. (http://www.simtractor.com/dload.php) Itt van a download exe, ez autómata telepítő, vagy a download zip, Te rakod be a machines mappába. Utánna pedig a kereskedés udvarán megtalálod!
  • kiskahn
    #2955
    és h lehet betenni műtrágyaszórót ??
  • kiskahn
    #2954
    nagyon zsir :D meg a game is :D csak aztnem otm h megvettem azt a piros traktort pff nemtom mi a neve de hasonlit a Fiat és a Zetor Crystal-ra nah azt megvettem és nemtom, h hol találom meg... :( segitene vki?
  • Martinez01
    #2953
    mijen lett a banner??:D
  • Petter84
    #2952
    azt ezt hát a skinekhez:)
  • itamragy
    #2951
    azt eszt hova kell bemásolni?
  • Petter84
    #2950
    http://rapidshare.com/files/210677716/ker_kminta_skinek.rar.html

    Akit érdekel, itt egy kerékminta skin csomag! Én alkottam a simtractor.net-en található csomag segitségével. Felülirtam 1-2 minta fájlját és kész. Mindentraktornak, kombájnak, trágyaszóróknak, átrakókocsinak, nagy pneumatikus vetőgépnek, teleszkópos rakodónak menetirány szerint álló traktormintás kereke lesz. Kivétel a Xerion és a Renault Ares, ezeknek nem tudtam megcsinálni.
  • Martinez01
    #2949
    heló srácok!
    remélem holnap berakják az új bannert:D(házi gyártmány:D)
    és még lesznek itt 1-2 újítások:D vagy mit kellene pofásítani a topikon:D??
  • Petter84
    #2948
    Nálunk még vágóasztal szállító kocsinak hívják:), de rakhatsz rá vetőgépet is(pl.:szemenkénti-t) mert széles
  • Krapesz
    #2947
    Nem találok linket!Ott van az üvegháznál amikor új játékot inditasz!Csövekböl van összerakva!Na,mind egy annyira nem vészes
  • sztomi87
    #2946
    hali
    nem lehet modokat csinálni bele,pl:mtz 80-ast
    ugy mint a landwirtschaft-ba
  • gzsolti111
    #2945
    Piros? Kép nincs róla? adj linket és akkor megmondom!... :-)
  • Krapesz
    #2944
    Köszi a segitséget!Most rakom fel ujra!Még 1 kérdés:az a piros tréler az mire van?A báláknak?
  • gzsolti111
    #2943
    Töröld le teljesen, mappával együtt, és tedd fel megint... Ez a tippem!

    Mert a répaszedéshez nincs köze ehhez, illetve a műtrágyaszórónak sincs... Saját tapasztalat. Nekem mindegyik működik...!
  • gzsolti111
    #2942
    Én betettem azt a műtrágyaszórót és nincs semmi gond vele...
  • gzsolti111
    #2941
    Igen tudjuk... Ez alap...

    Egyébként a simtractoros változatnál yocho, nem yacho...

    És amúgy: www.simtractor.mlap.hu
  • fendt andrás
    #2940
    hello
    tudjátok a kódot?
    ha nem akkor itt van:
    LOGIN:mucha.mariayacho
    KEY:2T4Q6XXFQUN
  • Krapesz
    #2939
    Csk a simtractor.com-rol letöltött műtrágyaszóró volt benne!Lehet,hogy az a hibás... Köszi a segitséget
  • Martinez01
    #2938
    Error save = Hibás mentés lehet hogy valamien mod lehet a hibás vagy ha nincs mod akkor nem tom:D

  • Krapesz
    #2937
    Hello mindenkinek!Tudja valaki,hogy miért irja ki amikor akarok menteni,hogy error save?Álltalában akkor csinálja amikor a répát szedem...
  • Petter84
    #2936
    JÓ TANÁCS!!!!!!!!!!!!!!!!

    A JD 8530-ast aki beszeretné rakni, az játék elején tegye meg amikor új farmot hoz létre(nincs még mentés), mert ha közben rakjuk be akkor nem lehet a szimpla és az ikerkereket cserélgetni rajta és a menüje nem fog eltünni!!!!!! (nekem ezt csinálja)! Akinek nem az ne foglalkozzon vele.
  • Petter84
    #2935
    Nem lesz! Mert a második telepítő fájl csak a műhelyt csinálja meg a farmon+lesz disznyó telep a város mögött. Én nem raktam be mert a gépem már nem bírja el, szaggatna amikor megyek be a farmra valamivel, több megás mint az old style farm mint a többi famr mod, szerintem a 3-as a legjobb.
  • jocesz87
    #2934
    Kösszi szépen!! És akkor nem lesz gond ha mind a ketőtt felteszem?
  • Petter84
    #2933
    cham. sprayer-permetező: 24m
    kuhn venta-kuhn venta: 7m
    cover crop-elvileg a tárcsa
    row-crop planter-JD szemenkénti vetőgép: 8m
    seed drill 1530-JD gabonavetőgép: 6.3m
    1890 No-till air drill-JD pneumatikus vetőgép: 10m
    big tiller-JD tiller(nagy kultivátor): 10m
    Liquid/manure sprayer-trágyaszórók: 6.5m
    disco mower-claas disco kasza: 8.5m
    Cougar mower-Claas Cougar: 14m
    STS combine/Lexion/ NH CR: 9m
    MINERAL FERTILIZER-műtrágyaszóró: 24m

  • Petter84
    #2932
    az old style-al egyben van, csak módosítva lett a gépműhellyel+hozzá van a sertés telep!
  • jocesz87
    #2931
    És ha fent van az Old_Style_Farm mod azzal akkor gondolom össze ütközik a kettő??

    Gps re nem tud senki segíteni hogy melyik gépre hány méter mert a manualba le van írva de nem tudom melyikhez érti a 10 ből ketőtt tudtam le fordítani csak
  • djmadar
    #2930
    hellotok nemtudja vki h honnan lehet lehúzni azokkat a cuccokat amiket ide fel van rakva képeken: simtractor
  • kitt2000
    #2929
    Szeretném megosztani veletek ha nem halotátok hogy az én belinkelt farmra (2864 hsz-nál találtok)új modot adtak ki amely a következöket újit segitségnek még van pár kép hozzá!!!!
    -egy új farm szerintem(disznó farm de állat nincs) álohelyel,tankolással.
    -kialakit egy szerviz állást a farmon
    Adom a linket:
    http://www.simtractor.com/forum/viewtopic.php?t=11570
    ime alink hozzá!!!
    A here ikonra lelehet tölteni ami autómatikusan bemásolja a fájlokat!!
    De mielött elkezditek a sav=(mentésbe)van három fálj amit át kell nevezni(az általad nevezet farmra és hanyadik mentés PL(YourFarm_1_) mert az új farm nem lesz aszfalt kinézete hanem föld kinézete lesz
    higyétek el mert legaláb többször probáltam meg mig sikerűlt!!!!
    Ha véletlenül tudtatok róla akor bocs!
  • itamragy
    #2928
    én mindent tudok
  • gabikamionos
    #2927
    honan tudtad az msn címem
  • itamragy
    #2926
    fellvettelek msn re
  • gabikamionos
    #2925
    neked multy player van
  • gabikamionos
    #2924
    kérlek gyorsan írj vagy vegyélfel msn címre
  • itamragy
    #2923
    ugy kell letőlteni?