3362
Simtractor V4
  • kitt2000
    #3002
    http://www.files4farmers.com/game_files.asp?game=SimTractor&category=V4+tractor+mods&page=1
    Erröl az oldalról feltudnátok tenni a:
    John deere 5425,6330 V4 tractor modot mert nem sikerűl regisztrálásom!
    Elöre is köszönöm!
  • itamragy
    #3001
    vagy forditava
  • pappmilan8
    #3000
    ez nem v4-es hanem 3.66-os!
  • pappmilan8
    #2999
    miért nem lehet menteni?
  • farkasjos
    #2998
    Mint mindig xD
    Deh tod mé?!
    Me elhuztak a picsába a lámák!!!
    Most tudnánk dumálni a játékról normálisan :D
    Csak jah... xD
  • Martinez01
    #2997
    kicsit kihalt a tápig megen :S
  • Martinez01
    #2996
    oks:D
  • itamragy
    #2995
    kép
  • itamragy
    #2994
    valamivel fell kéne dobni a forumot.nagyon leégett.dobja tok be képeket
  • Martinez01
    #2993
    nem jött össze a HG-jog azok a .....-ok nem csinálnak semmit elolvasták meg mindenés baxtak valami csinálni
  • Martinez01
    #2992
  • itamragy
    #2991
    +1
  • itamragy
    #2990
    rekordodat
  • itamragy
    #2989
    az 5-ős
  • itamragy
    #2988
    szakitom
  • itamragy
    #2987
    meg
  • itamragy
    #2986
    minyá
  • Martinez01
    #2985
    haha it az utolsó 5 üzi az enyém xD(ezzel eggyütt hat)
  • Martinez01
    #2984
    kihalt a topik :S
  • Martinez01
    #2983
    norboo majd ha elolvassák a mailemet akkor majd nem fognak így pof*zni
  • Martinez01
    #2982
    Sziasztok!
    Megint megkérdem hogy lehetek-e Házigazda?
  • Martinez01
    #2981
    nah mek leszed énis a V4-et régen jáccottam vele:D
  • Martinez01
    #2980
    FAQ

    " - Hol lehet letölteni a játékot ?

    A www.simtractor.com -ról tudod letölteni! A downloads menüpont alatt megtalálod a játékot! ( a SimTractor v4-et és a 3.66f verziót is innen tudod letölteni!) (azaz: http://www.simtractor.com/dlfiles.php) (Persze mind a kettő DEMO verzió lesz, a teljes játék eléréséhez regisztrálni kell...! "
  • farkasjos
    #2979
    Ha te csak most jödtél rá hogy lelehet tölteni akkor gratulálok és NHT7040
    a farmon van 1 ien kör alaku nem tom mi ien trágya tartály féleség oda álsz azt asszem az ö-t megnyomod és tölti is az anyagot deh nem vok biztos az 'ö' -ben !!! A v4-et a simtractor.com -rol letod szedni! Nah azért már ezekkel a kérdésekkel haggyátok a topicot! amúgy van 1 FAQ nevü dolog amit tudom megfogtok kérdezni hogy micsoda kicsoda deh titok ám! Szal azt az okos fejetekkel elolvassátok ha tudtok azt máris pár dolog világosabb lessz! Jah deh bocs nagybetükkel kiírva GYAKRAN FELTETT KÉRDÉSEK ......... hmmm
  • NHT7040
    #2978
    hello.valaki tudna segíteni abban ,h hogy lehet megtolteni a trágyaszorot,a szippantotartályt és a mutrágyaszorot?és hogy hol?mer én erre nem tudtam rájonni. koszi
  • dj norboo
    #2977
    Ésezhogyjön a témához??
  • NHTG258
    #2976
    halljátok ls08,09 10000x-szer jobb és torrenteken már le lehet tölteni
  • itamragy
    #2975
    guglihttp://www.crytek1.atw.hu/
  • zunaj
    #2974
    valaki mondja meg honnan tudom le tőlteni a sim tractor v4 et előre is kősz
  • pecspapi
    #2973
    háát eléggé uncsi már:S kidobhatnának már új játékot simulatort igazán
  • itamragy
    #2972
    kifordulsz a telepről balra s addig mész mig megint balra be lehet kanyarodni.tele van uveggel be lehet látni
  • gzsolti111
    #2971
    És az hol van? :) Mit értesz vegyszerező alatt??? A permetezőgépet? Azzal akárhova le tudok parkolni. Ha pedig a kezdésre gondolsz akkor passz, már nem tudom alapból hol jelent meg... Ahogy a bálázó se... Kicsit pontosabb infó kéne.
  • itamragy
    #2970
    szentem ahol a vegyszerező van meg ahhol a bállázo
  • gzsolti111
    #2969
    Na most akkor én kérdezek! :) Hol van a szerelő a v4-ben? Duplakereket akarok felrakni csak nem tudom hogy hol van a szerelő ahol az emberke áll már próbálkoztam. áltam igy is ugy is de ő nem szerelte .hol kell? Ja és mivel kell felrakatni meg leszedetni a kereket? (Melyik gomb?)

    Nos nem egész nap ezzel játszok Én, sőt... Pár napig elő se veszem... :) De azért néha-néha játszok vele! ;)
  • saslaca
    #2968
    Na miaz? Meguntátok?
  • gzsolti111
    #2967
    Idővel majd rájön!... :) Annyi, hogy a machinery menübe kiválasztod azt a gépet. És akkor azzal fogsz kezdeni. (Mármint kezdésnél abba ülsz majd...)
  • gzsolti111
    #2966
    Továbbiakban ha még van kérdésed keress rá googleba. pl. kukorica vagy búza termesztése, vagy előveteményei...stb. Biztos találsz még infót erről! :)

    Trágyázni mindig kell, és fontos is! A terméshozam nagyon megnő tőle! ;) Szántani meg akkor kell, ha már learattad! :) Mindig kell(ene) szántani, ahogy élőbe is! :) Először mély szántás pl. decemberben, év elején pedig borona, aztán vetés...stb :)
  • gzsolti111
    #2965
    Szerintem teljesen midnegy, ahogy szeretnéd! :)

    Hát csak élőben tudod mondani! :)

    Cukorrépa esetén: A vetésforgó 4-6 éves legyen. A cukorrépa lehetőleg őszi búza után kerüljön. Március végén és április elején kell vetni. Sokszor kell trágyázni, permetezni, öntözni. Főleg nyáron. És ősszel aratják. Szetember végétől--->december közepéig.

    "a hazai viszonyok között a cukorrépa leggyakoribb előveteményei az őszi kalászosok, főleg az őszi búza. A helyes növényi sorrend összeállításánál arra is vigyázni kell, hogy a cukorrépa négy évnél korábban nem kerülhet ugyanarra a táblára. A cukorrépa elég későn kerül le, ezért helyes, ha tavaszi növényeket vetünk a cukorrépa után. A cukorrépa legjobb utónövényei a tavaszi gabonák, a zab és a tavaszi árpa, főleg a sörárpa."

    Remélem segíthettem! :)
  • nyaflaty
    #2964
    Csá az lenne a kérdésem hogy hogy érdemes a vetésváltást csinálni? Melyik évben mit kell vetni? Hány évente kell szántani, trágyázni?
  • pecspapi
    #2963
    amien idíóta nem fogja fel.sajna oszt társak avgyúnkxdxd