3362
Simtractor V4
  • gabikamionos
    #2922
    látam multi playert csak nem tom leszedni a simtractor.com
  • itamragy
    #2921
    most ird le pontosabban mit akkartál mondani
  • gabikamionos
    #2920
    simtractor.com
  • gabikamionos
    #2919
    multy
  • gabikamionos
    #2918
    csá látam miltiyt a simtractor.net
  • itamragy
    #2917
    http://simtractor.com/forum/viewtopic.php?t=8981 ezen a fórumon a lan-t mondják el hogy hogy kell használni
  • itamragy
    #2916
    www.simtractor.com/forum/Sticky: An interview with Ben erre a linkre nem ad semmit ki. egyszerűbben nem jo
  • gabikamionos
    #2915
    van hozá multy
  • Petter84
    #2914
    Üdv. mindenkinek!!!

    A Simtractor V5-ből van 3db kép+ beszélgetés a készítővel( Brabant Benoit) a simtractor.com-on!
    a képeken csak az új tájat lehet látni sajnos:( Aki tud angolul az olvassa el a beszélgetést:)

    www.simtractor.com/forum/Sticky: An interview with Ben
  • jocesz87
    #2913
    üdv engem olyan érdekelne hogy gps be mely gépekre mi a paraméter mert a le írásba néztem de csak kettőt tudtam értelmezni az összes többit nem tudom melyikre jó
  • djmadar
    #2912


  • pistuska
    #2911
    az mervan mert tegnap est tőltőtem le és nemtudom
  • kitt2000
    #2910
    2883-hsz nál lévö linket nézd meg ott levan irva pontosaban!FAQ
  • pistuska
    #2909
    hali lehet egy kérdeésem aszt szertném a játéka kapcsoltban hogy hogy lehet szipantozni mert holet meg rakni aszipantot ahol a tárolo van meg kőszőném ha segitenétek kőszi csá ko
  • viszügyel
    #2908
    köszi
  • p910211
    #2907
    Bejársz az állatszállitóval hozzájuk,lenyitod a hátulját.A teheneket meg megkell kicsit lökni azt fölmennen maguktól! Eladni meg a silónál tudod őket,táálsz a mázsára és magától leszedi őket
  • viszügyel
    #2906
    üdv: Tudja valaki hogy kell a marhákat ráterelni a kocsira vagy eladni belölük? elöre is kösz a választ
  • kitt2000
    #2905
    Valaki nem tudna egy mentést adni aely a föld textúrát cserélte ki a simtractor fr oldalon levöre.
    -Vagy tudna valaki egy térképet belinkelni amely a föld számozását lehet látni?
    Elöre is köszönöm.
  • gzsolti111
    #2904
    Midnenkinél regelni kell... Elmondom mégegyszer, hogy világos legyen midnenkinek:

    4.082-es verzió: ("ayo" kód) - Midnen indulás előtt regisztrálni kell, midnen alkalommal! (www.simtractor.com-os verzió)

    4.06-es verzió: ("aya" kód) - Ezt elég egyszer beírni, és bennmarad!
  • Petter84
    #2903
    a 4.082-es verziónál minden játék indításakor regelni kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • norbee555
    #2902
    jólvan bocsi...csak felhúztam magam hogy fél napot szórakoztam hogy "aya" és közben az "ayo" am. nekem a másikat nem fogadja el...de mostmár jó..és másnál vagy csak nálam van hogy minden indításnál regizni kell? netet kihúztam meg mindent!
  • gzsolti111
    #2901
    Audi nyugodj le... Előbb számolj magadba és gondolkodj, mielőtt írsz! Nem kell itt szitkozódni, főleg amikor még igazad sincs!

    v4: login: mucha.mariayacho, key: 2T4Q6XXFQUN (másik login: mucha.mariayocho; key: 2T4Q6XXFQUN (ugyan az)) (Minden játék indításkor be kell írni, + FONTOS: Mielőtt elindítod a játlkot kapcsold ki/húzd ki a NETET! FONTOS!)

    Tehát az A és az O-val is működik, DE ez verziótól függ! Nem midnegy hogy 4.082-es (asszem) az a v4 vagy 4.06-os... Valahol A-val valahol O-val fogadja el... ENNYI!

    Amúgy ajánlom ezt a weblapot: www.simtractor.mlap.hu
  • norbee555
    #2900
    jóvan nemtudom melyik volt az az okos amelyik bekeverte az egész s*art!!!!!!!!!!!!!!!!!:@@@@@@@ mert nem mucha.mariayacho ahogy ezt irták hanem mucha.mariayocho !!!!!!!!!!!!! ÓÓÓÓÓÓÓ val nem AAA van b+ legközeleb tanuljatok meg irni!
  • norbee555
    #2899
    hali...én már 10x kb beirtam a kódot és nemfogadja el! nemtudja vki hogy milehet a baj? simtractor.com ról szedtem a gamet
    Login: mucha.mariayacho
    Key: 2T4Q6XXFQUN
  • gzsolti111
    #2898
    www.simtractor.mlap.hu
  • kreky
    #2897
    szevasztok
    tudnátok segíteni nekem abban, hogy a ST v4-ben hol van a pottinger jumbo? vagy ha nincs benne gyárilag, akkor honnan tudnám a mod-ot letölteni?
    előre is köszi
  • Martinez01
    #2896
    még 2. án megírtam a mailt de nem csináltak semmit.most akarok menni a moderator topikba
  • ZTM
    #2895
    Persze!!!
  • gzsolti111
    #2894
    :D Ahogy érzed...
  • Martinez01
    #2893
    Bocsi ! elírtam!:D
    topik házigazdának jelöltetném magam.Mi a véleményetek?
  • Martinez01
    #2892
    hellótok!
    lenne egy költői kérdésem!
    jelöltethetem magam házigazdának!
  • gzsolti111
    #2891
    www.simtractor.mlap.hu -n megtalálod a választ!

    Műtrágyaszóró:

    A műtrágyaszórót (fertiliser), pluszba kell betenni a játékba (V4)!!!

    Először telepítsd vagy tedd be modként!!!
    www.simtractor.com / addons menüpont. (http://www.simtractor.com/dload.php) Itt van a download exe, ez autómata telepítő, vagy a download zip, Te rakod be a machines mappába. Utánna pedig a kereskedés udvarán megtalálod!

  • Szigi95
    #2890
    helo nem tudjátok h a pétisó szórót hol égy mijen bilentyü lenyomásával lehet??
  • gzsolti111
    #2889
    Petter84 légyszíves látogasd az oldalam ha van időd, mivel van pár kérdés, amit én sem tudok, talán te tudod... :) GO Vendégkönyv! Köszi!

    www.simtractor.mlap.hu
  • Petter84
    #2888
    Ha valakit érdekel és még nem tudná!!!
    Trágyázás után ha legalább 1.6-os a yield(hozam)akkor majd elég nagy mennyiséget lehet betakarítani!! Nem kell fél napig aratni hogy megteljen a magtartály!

    ÜDV!
  • Zsolti015
    #2887
    Helló mindenkinek!Tudnátok segíteni abban,hogy tehenet mivel lehet szálitani?Mert az ól mellett van egy kocsi de ha azt elkezdem húzni elmaradnak a tehenek....kösz
  • dittke77
    #2886
    használom jo
  • itamragy
    #2885
    igen én kiprobáltam
  • kitt2000
    #2884
    Valaki használja a belinjkelt farmot amint én tetem be képet?
  • itamragy
    #2883
    olvasd el ezt és tudni tudot a válszt www.simtractor.mlap.hu